12:33 (GMT -5)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
F00:30Sai Kung

4

1:4 Metro Gallery Sun So

1

[0-1] H2H
F00:30Tung Sing FC

1

1:2 Tuen Mun Football Te[0-2] H2H
F00:30Shatin SA

4

1:2 Hong Kong FC

2

[0-0] H2H
F00:30South China AA

2

0:2 Biu Chun Rangers[0-2] H2H
F01:00Newcastle Jets

1

0:2 Perth Glory

3

[0-2] H2H
F01:00Nakhon Pathom U19

1

3:1 Hua Hin City U19

2

[1-0] H2H
F01:00Royal Thai Navy U19

1

2:0 Rayong FC U19

1

[1-0] H2H
F01:00Qingdao Jonoon U23

3

1:2 Liaoning Hongyun U23

1

2

[0-1] H2H
F01:00Tianjin Quanjian U23 1:1 Shijiazhuang Ever Br[1-0] H2H
F01:30Kai Jing

1

0:5 Kitchee[0-0] H2H
F02:30Sham Shui Po

1

1

1:1 Kwai Tsing District

3

[1-0] H2H
Advertisements:
F02:30Freemen FC

1

2:3 Kln City District RS

1

2

[0-1] H2H
F02:30Eastern District SA 2:1 Wing Yee FT[2-0] H2H
F02:30Myanmar U21

3

3:0 Malaysia U21

1

2

[0-0] H2H
F03:00Adelaide United

1

0:2 Melbourne City

2

[0-1] H2H
F03:00Wijaya FC

3

3:2 Lun Bawang

1

[3-1] H2H
F03:00Persekap Pasuruan 0:2 Bali United

1

[0-1] H2H
F03:00Ang Thong FC U19

1

1:0 PTU Pathum Thani U19

2

[0-0] H2H
F03:00Sibiryak Bratsk Indo 2:6 MFK CPRF Futsal[0-2] H2H
F03:00TTG-Ugra Yugorsk Fut 5:2 BLIK Nefteyugansk Fu[3-1] H2H
F03:15Kickstart FC 2:0 Bangalore Dream Unit

1

[2-0] H2H
F03:30Minerva Academy

1

0:0 Chennai City[0-0] H2H
F03:30Persik Kediri

1

1:1 Persewar Waropen

2

[0-0] H2H
F03:30PSGC Ciamis

2

3:1 Bogor FC

3

[1-1] H2H
F04:00Cagliari U20 1:1 AS Roma U20

2

[1-1] H2H
F04:00Agleymina Hamamatsu 2:4 Fugador sumida Futsa[0-1] H2H
F04:00Getafe U19

1

3:1 Leganes U19

2

[1-1] H2H
F04:00Pafia Pafos (w) 0:5 Lefkothea Latisa Wom[0-2] H2H
F04:00Apollon Limassol LFC

2

1:1 Somatio Barcelona FA

3

[1-1] H2H
F04:05AEL Larisa U19

1

0:1 AEK Athens U19

1

[0-0] H2H
F04:30Altay U21

3

1:2 Osmanlispor FC U21

1

[1-1] H2H
Advertisements:
F04:30Giresunspor U21

1

1:2 Hatayspor U21

2

[0-1] H2H
F04:30Levadiakos U19

2

0:3 PAOK Saloniki U19

2

[0-0] H2H
F04:30Panathinaikos U19

1

1

4:2 Atromitos U19

2

[3-0] H2H
F04:30Eastern A.A Football

2

1:2 Wofoo Tai Po[1-1] H2H
F04:45Besiktas (w) 5:0 Amedspor Women

1

[3-0] H2H
F05:00Osmaniyespor 1:0 Ofspor[1-0] H2H
F05:00Belediye Vanspor 3:2 Duzcespor[3-0] H2H
F05:00Erzincanspor 2:0 Payas BS 1975[2-0] H2H
F05:00Fatsa Belediyespor 1:1 Diyarbakirspor

1

[0-0] H2H
F05:00Konak BEL. (w)

3

1:0 KDZ Ereglispor (w)

2

[0-0] H2H
F05:00Monchengladbach (w)

2

0:2 SC Freiburg (w)[0-1] H2H
F05:00Kayserispor U21

1

4

1:1 Akhisar Bld.Geng U21

1

2

[0-0] H2H
F05:00Yeni Malatyaspor U21 1:5 Antalyaspor U21[0-0] H2H
F05:00Besiktas U21 2:1 Trabzonspor U21[1-0] H2H
F05:00Artvin Hopaspor

1

3

1:1 Erzin Belediyespor

4

[0-1] H2H
F05:00Karaman Belediyesi S 0:0 Duzyurtspor[0-0] H2H
F05:00Kahramanmarasspor

1

2

1:2 Pendikspor

3

[0-1] H2H
F05:00Sivas Dort Eylul Bel

1

5

2:0 Manisa BB Spor

1

7

[1-0] H2H
F05:00Amedspor 2:0 Bayrampasaspor

1

[1-0] H2H
F05:00Gumushanespor

4

1:2 Kastamonuspor

1

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F05:00Boluspor U21

2

1:0 Altinordu U21

4

[1-0] H2H
F05:00FK Gilan Gabala 1:0 Sabah FK

1

[1-0] H2H
F05:00Wuppertaler SV Borus

4

1:2 VfB Stuttgart U19

4

[0-0] H2H
F05:00MagdeburgU19

3

1:2 Borussia Dortmund U1

3

[0-0] H2H
F05:00CE Mercadal 1:1 Ibiza Islas Pitiusas[0-0] H2H
F05:00Bayern Munich II (w)

2

2:3 TSG 1899 Hoffenheim

4

[1-0] H2H
F05:00BV Cloppenburg (w)

1

1:1 FSV Hessen Wetzlar (

1

[1-0] H2H
F05:00USV Jena (w)

2

3:2 Saarbrucken (w)[3-1] H2H
F05:00Wolfsburg II Women

1

1:0 FFC Frankfurt II (w)[0-0] H2H
F05:00Champions Ypsona (w) 0:2 Apollon Lympion (w)[0-0] H2H
F05:00Trikala U19

1

4

0:1 Irodotos U19

3

[0-1] H2H
F05:00Iraklis U19

2

6:0 Apollon Larissa U19

1

[2-0] H2H
F05:00Vietnam U21

1

3:0 Gimhae CFC U21[2-0] H2H
F05:00Karachi Electric

1

2:0 Civil Aviation Autho[1-0] H2H
F05:05Galatasaray U19

3

4:2 Buyuksehir BLD.Spor

3

[0-0] H2H
F05:05Paniliakos Pyrgos

1

1

0:1 Lalysos

4

[0-0] H2H
F05:15Santurtzi CD

3

2:0 SD San Pedro

1

[1-0] H2H
F05:15Mes Kerman U23

2

2:1 Malavan FC U23

1

[0-0] H2H
F05:15Vasco SC 0:3 FC Goa Development I[0-0] H2H
F05:20Ozone FC

1

3:0 Student Union FC

2

[1-0] H2H
Advertisements:
F05:20Khouneh Be Khouneh U

2

2:0 Rafsanjan U23

2

[2-0] H2H
F05:20Pars Jonoubi Jam U23

2

2:1 Al-Badr Bandar-E-Kon

1

[2-0] H2H
F05:30Alibeykoy

2

2:1 Adiyamanspor

1

6

[0-0] H2H
F05:30Yeni Altindag BS

2

1:0 Bergama Belediyespor

4

[0-0] H2H
F05:30Erokspor

2

2:0 Yeni Orduspor

2

[0-0] H2H
F05:30Tekirova Belediyespo

1

4

2:2 Sultanbeyli

3

[1-1] H2H
F05:30Kirsehir Koyhizmetle

6

1:1 Catalca Spor

9

[1-0] H2H
F05:30Kizilcabolukspor

2

2:0 Pazarspor

2

[0-0] H2H
F05:30Halide Edip Adivarsp

1

1:1 Bucaspor

1

[0-0] H2H
F05:30Bursa Niluferspor AS

1

0:0 Cizrespor[0-0] H2H
F05:30Turgutluspor

1

0:0 Serik Belediyespor[0-0] H2H
F05:30Yeni Malatyaspor

1

2

2:0 Antalyaspor

1

4

[2-0] H2H
F05:30Giresunspor

3

0:3 Hatayspor

3

[0-2] H2H
F05:30Altay Spor Kulubu

2

0:1 Osmanlispor FC

1

[0-0] H2H
F05:30FC Dunav Ruse

3

0:2 Ludogorets Razgrad

1

[0-1] H2H
F05:30Madrid CFF (w)

2

0:1 Sevilla FC (w)

1

[0-0] H2H
F05:30Kozan BLD.SPOR

1

3

2:2 Tepecik Bld

3

[1-1] H2H
F05:30Tire 1922 Spor

2

2:1 Wing Larsburg[1-1] H2H
F05:30Nevsehirspor Genclik 1:1 Batman Petrolspor[0-0] H2H
F05:30Silivrispor

2

0:1 Sile Yildizspor

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F05:30Gebzespor

3

0:0 Erbaaspor S

3

[0-0] H2H
F05:30Fethiyespor 1:1 Bandirmaspor[1-1] H2H
F05:30Kirklarelispor

1

0:0 Bugsasspor

5

[0-0] H2H
F05:30Menemen Belediye Spo

1

1

3:1 Anadolu Selcukluspor

3

[0-0] H2H
F05:30Tokatspor 0:1 Karagumruk[0-1] H2H
F05:30Zonguldak

3

3:1 Etimesgut Belediye S

3

[1-1] H2H
F05:30Hacettepe SK

4

0:0 Nigde Belediyespor

5

[0-0] H2H
F05:30Usakspor

3

0:1 Sariyer

1

1

[0-0] H2H
F05:30Cordoba B

3

1:1 Xerez Deportivo

3

[0-1] H2H
F05:30Alcorcon B

1

0:0 CD Vicalvaro

3

[0-0] H2H
F05:30Parla Escuela

1

2

1:1 Rayo Vallecano B

2

[1-0] H2H
F05:30Alcobendas

3

0:1 Atletico Pinto

3

[0-0] H2H
F05:30CF Trival Valderas

3

2:0 RCD Carabanchel

1

5

[1-0] H2H
F05:30San Juan de Mozarrif 1:0 Brea

1

[0-0] H2H
F05:30RSD Alcala Henares 1:1 CD Canillas[0-0] H2H
F05:30Antequera CF 1:0 River Melilla[0-0] H2H
F05:30UD Alzira U19

3

3:2 Ranero U19

3

[1-0] H2H
F05:35Zob Ahan U23 2:1 Foolad Khuzestan FC

3

[2-1] H2H
F05:45Grama

3

0:2 UE Llagostera

1

[0-1] H2H
F05:55Sanat Naft U23 1:1 Teraktor-Sazi U23

4

[0-1] H2H
Advertisements:
F06:00ARCB ValongoU17 0:2 Uniao Almeirim U17[0-0] H2H
F06:00EAS Marinha Grande U 1:1 Associacao Naval U17[0-0] H2H
F06:00CADE Entroncamento U 2:1 Sintrense U17[0-0] H2H
F06:00Sevilla

2

2:0 Girona

1

[0-0] H2H
F06:00CF Rayo Majadahonda

2

1:3 Elche

2

[0-0] H2H
F06:00Burgos CF

1

2:2 CF Internacional De

5

[1-1] H2H
F06:00Deportivo La Coruna

2

1:2 Cultural Leonesa

2

[1-0] H2H
F06:00Pontevedra

2

1:0 Las Palmas Atletico

3

[1-0] H2H
F06:00UD San Sebastian Rey

1

1:2 Unionistas de Salama

1

[1-1] H2H
F06:00AD Union Adarve 0:0 Fuenlabrada

2

[0-0] H2H
F06:00CD Tudelano

1

2

1:0 Sporting de Gijon B[0-0] H2H
F06:00Baleares

3

1:0 CF Badalona

1

5

[1-0] H2H
F06:00UB Conquense

1

5

1:1 Hercules

2

[0-0] H2H
F06:00CD Ebro

2

2:1 Teruel

2

[0-1] H2H
F06:00RCD Espanyol B

4

0:0 UE Cornella

1

[0-0] H2H
F06:00Badajoz

2

1:0 UD Melilla

1

[1-0] H2H
F06:00Ejido

1

2:2 Jumilla

5

[1-0] H2H
F06:00Real Murcia

2

2:0 Malaga B

1

4

[1-0] H2H
F06:00UD Ibiza

1

2:1 Almeria B

1

[0-0] H2H
F06:00Fundacion Albacete (

1

1:1 Atleico Malaga (w)

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F06:00Real Sociedad (w) 0:0 RCD Espanyol (w)

1

4

[0-0] H2H
F06:00Sporting De Huelva (

2

1:1 UD Granadilla Teneri

1

4

[1-1] H2H
F06:00FC Famalicao U17 4:0 Kajiaou U17[0-0] H2H
F06:00Vianense U17 0:0 Ad Barroselas U17[0-0] H2H
F06:00Moreirense U17 0:0 Gil Vicente U17[0-0] H2H
F06:00Palmeiras FC(U17) 1:3 Pacos Ferreira U17[0-0] H2H
F06:00Sousense U17 0:1 Leixoes U17[0-0] H2H
F06:00Sp Espinho U17 1:0 Academica Coimbra U1[0-0] H2H
F06:00Anadia U17 3:0 Lusitano U17[0-0] H2H
F06:00Fc Barreirense U17 2:0 Olhanense U17[0-0] H2H
F06:00Lusitano EvoraU17 0:2 Portimonense U17[0-0] H2H
F06:00Pinhalnovense U17 1:1 GD Estoril-Praia U17[0-0] H2H
F06:00Despertar SC U17 0:4 Casa Pia AC U17[0-0] H2H
F06:00Uniao Leiria U17 1:0 Sacavenense U17[0-0] H2H
F06:00Real Sport Clube U17 1:1 Belenenses U17[0-0] H2H
F06:00Rio Ave U17 1:0 Tondela U17[0-0] H2H
F06:00Padroense U17 2:2 Chaves U17[0-0] H2H
F06:00Porto Sad U17 4:1 Spg C Braga U17[0-0] H2H
F06:00Boavista U17 1:3 Vitoria SC Guimaraes[0-0] H2H
F06:00Encamp

3

2:0 FC Ordino

2

[1-0] H2H
F06:00Porrino Industrial

1

1:2 CD Choco

3

[0-0] H2H
F06:00FC Cartagena B

4

4:1 Mazarron CF

3

[1-1] H2H
F06:00Olimpico de Totana

6

0:0 La Hoya Lorca CF

1

3

[0-0] H2H
F06:00Coria CF

2

1:1 Conil CF

2

7

[1-1] H2H
F06:00Mallorca B

1

8:0 Song clade pull

2

[2-0] H2H
F06:00Guadalcacin CD

2

1:3 UD Los Barrios[1-2] H2H
F06:00Cacereno

4

4:1 CD Valdelacalzada

5

[2-1] H2H
F06:00CD Varea

1

7:1 CP Calasancio

4

[4-0] H2H
F06:00CF Calamocha

3

1:2 CD Binefar

3

[0-1] H2H
F06:00Condal CF

6

1:1 Club Siero

5

[1-0] H2H
F06:00Real Aviles

3

0:1 Marino luanco

2

[0-1] H2H
F06:00Las Rozas

2

1:0 Leganes B

4

[1-0] H2H
F06:00UD Paterna

4

1:0 Novelda CF[0-0] H2H
F06:00Cerdanyola del Valle

2

1:1 Figueres

3

[1-1] H2H
F06:00Sant Andreu

3

4:0 FC Martinenc

3

[1-0] H2H
F06:00UA Horta

2

1:1 Europa Point

1

[0-0] H2H
F06:00UE Castelldefels

2

0:4 EC Granollers[0-2] H2H
F06:00FC Vilafranca

3

1:1 AE Prat

1

4

[0-1] H2H
F06:00CF San Agustin

2

0:1 CDF Tres Cantos

2

[0-1] H2H
F06:00Polideportivo Almeri

2

0:0 Martos Club Deportiv[0-0] H2H
F06:00CD Huetor Vega

2

0:1 Torredonjimeno

1

[0-1] H2H
F06:00Suokuaili Moss

3

0:1 CD Marchamalo

2

[0-0] H2H
F06:00Alaves B 2:0 CD Basconia

2

[0-0] H2H
F06:00Getafe B 1:0 Mostoles

2

[1-0] H2H
F06:00UD San Pedro

2

1:3 CD Linares Deportivo

3

[0-2] H2H
F06:00CD Azuaga 3:0 CD Diocesano[0-0] H2H
F06:00Olivenza FC 2:1 Arroyo Club Polidepo[0-0] H2H
F06:00CD Montijo 0:1 Extremadura B[0-0] H2H
F06:00CD Berceo 1:2 Yague CF[0-0] H2H
F06:00Club Deportivo Sarin 2:0 UD Casetas[0-0] H2H
F06:00CD Azuqueca 3:2 Quintanar Del Rey[0-0] H2H
F06:00Madalena de Morcin 2:2 UC Ceares[0-0] H2H
F06:00CD Praviano 1:1 San Claudio[0-0] H2H
F06:00Kenya Police FC

2

1:2 Posta Rangers

2

[0-1] H2H
F06:00Maritimo B

3

2:2 Lusitania

1

[2-0] H2H
F06:00AMOK Chrysomilia (w)

1

0:2 Omonia Nicosia (w)

1

[0-1] H2H
F06:05Esbjerg

1

3:0 Nordsjaelland

3

[2-0] H2H
F06:05Ergotelis (w)

2

0:1 Larisa (w)[0-1] H2H
F06:15SC Heerenveen 2:3 FC Utrecht

1

2

[0-3] H2H
F06:15Estoril

2

1:0 SC Farense

1

2

[0-0] H2H
F06:15CD Llanes 0:5 CD Lealtad[0-0] H2H
F06:15Silva SD

2

0:1 Deportivo Ourense

1

[0-0] H2H
F06:15UE Sants

4

1:2 CF Reus Deportiu II[1-0] H2H
F06:30East Bengal

2

3:2 Mohun Bagan(Ind)

1

4

[2-1] H2H
F06:30Tavagnacco (w) 0:2 Juventus (w)[0-2] H2H
F06:30Spal

2

0:0 Chievo

4

[0-0] H2H
F06:30Arcos CF

1

0:4 CD Utrera[0-2] H2H
F06:30CF Platges De Calvia 0:1 Formentera[0-0] H2H
F06:30UD Logrones B 0:1 Haro Deportivo

2

[0-0] H2H
F06:30UD Llanera 3:1 UD Gijon Industrial

1

[2-1] H2H
F06:30UB Lebrijana 1:0 CD Gerena[0-0] H2H
F06:30Asteras Tripolis U19 2:0 OFI Crete U19[0-0] H2H
F06:30Amorebieta U19

1

2

0:0 Antiguoko KE U19

1

[0-0] H2H
F06:30CD Getxo U19

2

0:1 Danok Bat U19[0-0] H2H
F06:30PAE Atromitos (w)

2

0:3 Aris Salonika (w)

1

[0-1] H2H
F06:40Druzhba-MCC Krasnoje 0:1 FC Maksima

2

[0-0] H2H
F06:45Paiporta

4

0:0 Elche CF Ilicitano

2

[0-0] H2H
F06:45Bilbao U19

2

2:2 CD Alaves U19

3

[1-0] H2H
F07:00Liverpool (w)

1

1:3 Everton FC (w)[1-3] H2H
F07:00TSV 1860 Munchen

1

3

1:3 Carl Zeiss Jena

3

[0-1] H2H
F07:00Montpellier (w)

2

0:5 Lyon (w)[0-2] H2H
F07:00FK Spartak Zlatibor

1

3:2 FK Vozdovac Beograd

2

[0-2] H2H
F07:00Zebbug Rangers

1

3

0:0 Mqabba FC

5

[0-0] H2H
F07:00ZNK Osijek

3

6:0 Inter Zapresic

1

[3-0] H2H
F07:00Trabzon Idmanocagi ( 0:3 Atasehir Belediyesi [0-0] H2H
F07:00Hakkarigucu SK Women 2:3 Kirecburnu (w)[0-0] H2H
F07:00ALG Spor Women 5:0 Fatih Vatan Spor (w)[0-0] H2H
F07:00Gyori ETO 1:0 Cegled[1-0] H2H
F07:00Kaposvar 2:0 Kazincbarcika

3

[1-0] H2H
F07:00Nyiregyhaza

2

1:1 MTE Mosonmagyarovar

2

[1-0] H2H
F07:00Bodajk FC Siofok

2

1:0 Monori SE

3

[1-0] H2H
F07:00Duna-Tisza

2

3:4 Gyirmot SE

3

[1-3] H2H
F07:00Vac-Dunakanyar 1:1 Dorogi FC

2

[1-1] H2H
F07:00UD Las Zocas

2

2:0 Tenisca

2

1

[0-0] H2H
F07:00SOROKSAR

2

4:0 Balmazujvarosi FC[2-0] H2H
F07:00UD San Fernando

1

1

0:2 CD Santa Ursula

2

[0-0] H2H
F07:00Marino

3

1:3 Lanzarote

5

[0-0] H2H
F07:00La Quadra 1:0 Tenerife B[0-0] H2H
F07:00CD Mensajero 4:0 CD Buzanada[0-0] H2H
F07:00CD Union Sur Yaiza 2:2 UD Ibarra[0-0] H2H
F07:00Atletico Union Guima 1:0 CD El Cotillo[0-0] H2H
F07:00Sofapaka FC

3

1:2 Bandari

1

[1-0] H2H
F07:00Weston Shitima

2

1:0 Tusker

2

[0-0] H2H
F07:00Adama City

1

3:1 Mekelle Kenema

1

[2-1] H2H
F07:00Fasil Kenema

2

2:2 Mekelakeya

6

[1-2] H2H
F07:00Berliner AK 07

2

1:4 VSG Altglienicke

2

[1-2] H2H
F07:00BFC Dynamo

2

4:0 Lichtenberg 47

1

[2-0] H2H
F07:00Norilsky Nickel Futs 8:2 Novali Futsal[4-0] H2H
F07:05Dunarea Calarasi

2

0:3 Sepsi

3

[0-1] H2H
F07:15Alnabisheet 0:1 Al Akhaahli Alay[0-0] H2H
F07:15River Plate (W)

2

0:3 Boca Juniors (w)

2

[0-0] H2H
F07:30Hibernian 2:0 Celtic FC

2

[1-0] H2H
F07:30Everton U23 1:0 Derby County U23

1

[0-0] H2H
F07:30Ingolstadt

3

1:1 Heidenheimer

1

[1-0] H2H
F07:30SV Sandhausen

1

2:2 Jahn Regensburg

2

[2-1] H2H
F07:30Erzgebirge Aue

5

2:2 Darmstadt

3

[0-0] H2H
F07:30Digenis Oroklini

3

3:1 MEAP Nisou

5

[2-0] H2H
F07:30Bekescsaba

3

2:0 Budaorsi SC

3

[0-0] H2H
F07:30KS Bylis

2

0:0 Besa Kavaje

4

[0-0] H2H
F08:00Wurzburger Kickers

1

2:2 Sportfreunde Lotte

2

[1-1] H2H
F08:00Esperance Sportive Z 3:2 Sfax Railways[1-1] H2H
F08:00Djebeniana 1:2 Oceano Kerkennah[1-2] H2H
F08:00S.S. Sfaxien

1

3

2:1 ES Hamam-Sousse

1

1

[1-1] H2H
F08:00US Tataouine

1

3:1 Etoile Metlaoui

1

[2-1] H2H
F08:00J.S. Kairouanaise

4

2:1 AS Gabes

3

[1-1] H2H
F08:00Stade tunisien

1

1:0 CS.Hammam-Lif

2

[0-0] H2H
F08:00Stade Gabesien 0:0 U.S.Monastir

2

[0-0] H2H
F08:00Kastrioti Kruje

2

0:4 Teuta Durres[0-1] H2H
F08:00Bayer Leverkusen (w) 1:0 Werder Bremen (w)

2

[1-0] H2H
F08:00FCR 2001 Duisburg (w 0:4 Bayern Munchen (w)

2

[0-0] H2H
F08:00VfL Wolfsburg (w) 0:0 SG Essen-Schonebeck

2

[0-0] H2H
F08:00AC Horsens

1

1:3 Midtjylland

3

[1-1] H2H
F08:00Kayserispor

2

1:0 Akhisar Bld.Geng

1

[0-0] H2H
F08:00Senglea Athletic 0:2 Birkirkara FC[0-1] H2H
F08:00Boluspor

1

1:1 Altinordu

1

[1-1] H2H
F08:00Adanaspor

1

4

2:0 Eskisehirspor

2

[2-0] H2H
F08:00Etar

2

2:0 Septemvri Simitli

1

[1-0] H2H
F08:00Reading U23

4

0:1 Manchester United U2[0-0] H2H
F08:00Athletic Union of Sp

3

0:0 Platanias FC

1

[0-0] H2H
F08:00Giorgos Karaiskakis

3

1:0 Aittios Spata

4

[1-0] H2H
F08:00Apollon Kalamarias

4

1:0 Apollon Larissas

3

[1-0] H2H
F08:00Kissamikos

3

0:0 Panahaiki-2005

1

4

[0-0] H2H
F08:00Gor Mahia

1

3:1 Lobi Stars[3-1] H2H
F08:00Koln (w)

3

1:1 FC Gutersloh (w)[0-1] H2H
F08:00Bright Stars

1

0:2 URA

2

[0-1] H2H
F08:00Kirinya Jinja SS 2:2 BUL FC

3

[0-2] H2H
F08:00Onduparaka FC 2:1 Uganda Police FC[1-0] H2H
F08:00Defensor Sporting U1

1

4

2:0 Nacional De Football

1

2

[1-0] H2H
F08:00AE Kalampakiou 0:0 Keravnos Pernis

1

[0-0] H2H
F08:00Agrotikos Asteras

4

2:1 Almopos Arideas

2

[2-1] H2H
F08:00Anagenisi Karditsa

3

0:0 Fokikos

2

[0-0] H2H
F08:00Apollon Eretrias

2

1:1 Agios Ierotheos

1

[0-1] H2H
F08:00Korinthos

1

0:0 Agioi Anargyro[0-0] H2H
F08:00Kronos Argyrades

1

3

1:0 Makedonikos Foufas

3

[0-0] H2H
F08:00Makedonikos

2

2:0 Pao Koufalion

5

[0-0] H2H
F08:00Nafpaktiakos

2

1:1 Thesprotos

1

5

[1-1] H2H
F08:00Oikonomos

4

2:1 Apollon Makrychori

6

[0-1] H2H
F08:00Orfeas Xanthi

1

3:1 Pao Kosmiou

4

[3-1] H2H
F08:00Panserraikos

3

1:1 Aetos Orfanou

3

[0-0] H2H
F08:00Thyella Rafinas

3

1:0 Diagoras Vrachneikon

4

[1-0] H2H
F08:00Ypato 2:0 Enosi Lernas

1

[0-0] H2H
F08:00AE Glyfadas (w)

1

0:1 PAOK Saloniki (w)[0-1] H2H
F08:00Trikala 2011 (w)

3

2:0 Elpides Karditsas (w

1

[0-0] H2H
F08:00Kallithea

2

0:0 Panthiraikos Santori

2

[0-0] H2H
F08:00Egaleo Athens

2

1:0 Haravgiakos

3

[1-0] H2H
F08:00Enosi Panaspropirgia

3

2:1 Panthrakikos

2

[2-0] H2H
F08:00Young Africans

3

3:2 Ruvu Shooting

3

[1-1] H2H
F08:15Al Shorta 1:0 Al-Hudod

1

[0-0] H2H
F08:15Ulinzi Stars Nakuru

2

3:1 Kenya Commercial Ban

2

[1-0] H2H
F08:30AFC Ajax 8:0 De Graafschap

1

[3-0] H2H
F08:30Groningen

1

1:2 Emmen

1

[0-0] H2H
F08:30Cercle Brugge

1

4

2:1 Anderlecht

4

[1-1] H2H
F08:30Chiasso

1

6

1:3 Winterthur

2

[1-3] H2H
F08:30FC Wil 1900

2

0:2 Lausanne Sports

3

[0-1] H2H
F08:30FC Cape Town

1

1:1 Real Kings[1-1] H2H
F08:30Red Bull Salzburg 5:1 St.Polten

1

[5-0] H2H
F08:30Rheindorf Altach

3

6:1 TSV Hartberg

1

[2-0] H2H
F08:30Entente Crest-Aouste 0:1 Le Puy Foot 43 Auver[0-1] H2H
F08:30Rieti

3

1:0 Bisceglie 1913[0-0] H2H
F08:30Viterbese

2

1:0 Potenza

2

[0-0] H2H
F08:30Brighton Hove Albi

2

1:2 Chelsea

2

[0-2] H2H
F08:30Southampton

3

3:2 Arsenal

1

[2-1] H2H
F08:30Baroka FC

1

1:2 Bidvest Wits[0-1] H2H
F08:30Renate AC 0:1 SudTirol

1

[0-0] H2H
F08:30Ternana

2

3:3 Giana

2

[2-2] H2H
F08:30Arzachena

3

3:0 Pro Piacenza

4

[1-0] H2H
F08:30Carrarese

4

1:2 Robur Siena S.S.D.

2

[0-1] H2H
F08:30Novara

1

4:0 Olbia

2

[3-0] H2H
F08:30Piacenza

1

1:0 Lucchese

2

[1-0] H2H
F08:30Pro Vercelli

1

1:0 Pistoiese

3

[0-0] H2H
F08:30Arezzo 2:2 ACD Virtus Entella

2

[2-0] H2H
F08:30AS Vita Club 4:1 Bantu FC[2-0] H2H
F08:30Hennef 05 3:2 FC Viktoria Arnoldsw[3-1] H2H
F08:30TSG Sprockhovel 3:2 Holzwickeder SC[1-0] H2H
F08:30A.C. Crema 1908

1

2

1:0 Ciliverghe Mazzano

5

[0-0] H2H
F08:30Nardo

3

1:1 Citta di Fasano

4

[0-0] H2H
F08:30Albalonga

1

1

3:1 Cassino

2

[2-0] H2H
F08:30ASD Adrense 1909

2

0:2 San Marino Calcio

3

[0-0] H2H
F08:30ASD Cannara

1

1

0:0 Aglianese

1

3

[0-0] H2H
F08:30ASD Sasso Marconi

4

1:1 Lentigione

1

[1-1] H2H
F08:30Trastevere Calcio

1

3:2 ASD Flaminia Civita

1

3

[0-0] H2H
F08:30Caravaggio

1

1:2 Rezzato

2

[0-0] H2H
F08:30ASD Cartigliano

2

2:2 Belluno

5

[2-1] H2H
F08:30Darfo Boario 1:3 Pro Sesto[0-2] H2H
F08:30AC Este

1

5

2:2 Azy based nano Bo

1

5

[1-0] H2H
F08:30Forli

1

2

3:0 Jesina Calcio[2-0] H2H
F08:30Virtus Francavilla

1

2:0 Isernia

2

[2-0] H2H
F08:30Nocerina

3

0:0 ASD Turris

1

[0-0] H2H
F08:30Pavia

4

1:1 Mezzolara

2

[1-0] H2H
F08:30Portici 1906

3

2:0 Acireale

1

[1-0] H2H
F08:30Giulianova

3

1:1 San Nicolo Notaresco

1

[1-0] H2H
F08:30Rotonda

1

3

1:2 SSC Bari 1908

2

[0-1] H2H
F08:30Sammaurese 0:2 Asd Pineto Calcio

4

[0-1] H2H
F08:30Sangiustese 1:1 ASD Savignanese

2

[1-0] H2H
F08:30Santarcangelo

1

4

2:2 Recanatese

1

[2-1] H2H
F08:30Savona 3:2 Chieri[0-0] H2H
F08:30SC Caronnese

2

3:0 Legnago Salus

2

[2-0] H2H
F08:30Team Altamura

1

4:1 Sarnese

2

[3-1] H2H
F08:30Trento 1:1 ACD Campodarsego[0-0] H2H
F08:30Tuttocuoio

3

2:0 Bastia 1924

4

[1-0] H2H
F08:30Virtus Bergamo

2

0:2 Como

2

[0-0] H2H
F08:30Bugesera

4

1:1 APR FC

1

[1-0] H2H
F08:30Kiyovu FC

1

0:1 AS Kigali

2

[0-0] H2H
F08:30ASPTT Dijon U19

3

0:1 SochauxU19

4

[0-0] H2H
F08:30APDC Chions

1

1

1:0 Clodiense

1

3

[0-0] H2H
F08:30Citta di Messina

4

2:1 Igea Virtus

4

[1-1] H2H
F08:30Ponsacco

2

4:1 Real Forte Querceta

3

[1-1] H2H
F08:30Seregno 0:2 US Ciserano[0-0] H2H
F08:30Villafranca

1

2

1:3 Ponte San Pietro[1-1] H2H
F08:30TP Mazembe Englebert 1:0 ZESCO United Ndola[1-0] H2H
F08:35Vibonese

1

1:1 Juve Stabia

2

[0-0] H2H
F08:35Atsalenios

4

0:2 AE Neapolis

2

[0-1] H2H
F08:35Palmeiras (Youth)

4

1:1 Sao Paulo U20

2

[1-0] H2H
F09:00FAR Forces Armee Roy

2

2:0 Union Touarga Sport

1

[2-0] H2H
F09:00USK US Sidi Kacem

1

1:1 KAC de Kenitra

1

[0-0] H2H
F09:00FC Viktoria Plzen

1

2:1 MFK Karvina[2-0] H2H
F09:00Mumbai City 6:1 Kerala Blasters FC

1

2

[3-1] H2H
F09:00Crotone

4

1:1 Venezia

3

[0-1] H2H
F09:00Carpi

3

3:2 Salernitana

2

[1-0] H2H
F09:00Apollon Smirnis

6

1:0 SKODA Xanthi

4

[0-0] H2H
F09:00Omonia Nicosia FC

1

3

1:2 APOEL Nicosia

2

[1-0] H2H
F09:00Dinamo Zagreb

3

1:0 Hajduk Split

2

[0-0] H2H
F09:00Nimes

3

2:3 Lille

1

3

[0-2] H2H
F09:00Eendracht Aalst

2

1:2 KSK Heist

1

[0-1] H2H
F09:00Rupel Boom

3

0:2 Thes Sport

3

[0-1] H2H
F09:00Frosinone

3

0:2 Sassuolo

2

[0-1] H2H
F09:00Fiorentina

2

3:1 Empoli

1

[1-1] H2H
F09:00Sampdoria

2

2:0 Parma

1

[0-0] H2H
F09:00Tre Fiori 1:0 SP La Fiorita[0-0] H2H
F09:00Ratingen SV

1

5:0 SC Velbert

3

[2-0] H2H
F09:00AZ Picerno ASD

3

4:1 Audace Cerignola

1

4

[3-1] H2H
F09:00Creteil II

1

3:1 Ivry[1-0] H2H
F09:00Cailungo 0:3 Tre Penne

2

[0-3] H2H
F09:00Cardiff City (w) 7:0 C K Basildon (w)[0-0] H2H
F09:00Al-Wakra

1

2:1 Al Markhiya

2

[2-0] H2H
F09:00Folgore/Falciano 2:0 SP Cosmos[1-0] H2H
F09:10Paris Saint Germain 7:1 FC Metz (w)[4-1] H2H
F09:15Gudja United

4

0:3 Sirens

2

[0-1] H2H
F09:30Slask Wroclaw

1

3

1:1 Korona Kielce

5

[1-0] H2H
F09:30RB Leipzig

3

4:1 FSV Mainz 05

3

[2-1] H2H
F09:30FBC Gravina

2

4:1 A.S Andria Bat

3

[1-0] H2H
F09:30Oman

1

1:0 Tajikistan

1

[0-0] H2H
F09:30AS Otoho 1:1 FC Platinum[1-0] H2H
F09:30Racing B 1:1 AD Siete Villas[0-0] H2H
F09:30SC Dusseldorf West

1

1:2 VfB Speldorf

4

[1-1] H2H
F09:45CD Agoncillo 3:1 CD Pradejon[0-0] H2H
F09:45CCD Alberite 2:4 Naxara[0-0] H2H
F09:45CD Colunga 2:1 EI San Martin[0-0] H2H
F09:45CD Mosconia 0:1 Caudal[0-0] H2H
F09:50Real Oviedo B

2

2:1 CD Izarra

6

[1-1] H2H
F10:00Pakistan

1

0:2 Palestine[0-2] H2H
F10:00Saint Gilloise

1

1:1 KFCO Wilrijk

3

[1-0] H2H
F10:00Vaduz

1

1:1 Schaffhausen[1-0] H2H
F10:00Glasgow Rangers

1

1:0 Hamilton Academical

2

[1-0] H2H
F10:00Luzern

3

2:1 St. Gallen

3

[2-0] H2H
F10:00Neuchatel Xamax

1

1:4 Young Boys[0-2] H2H
F10:00FC Zurich 0:0 Lugano

2

[0-0] H2H
F10:00Vojvodina Novi Sad

2

0:0 Proleter

1

2

[0-0] H2H
F10:00Osasuna

1

2:1 AD Alcorcon

5

[0-0] H2H
F10:00Sonderjyske

1

0:3 FC Copenhagen

1

[0-2] H2H
F10:00Floriana F.C.

2

4:0 Tarxien Rainbows F.C

2

[2-0] H2H
F10:00Real Betis (W)

2

1:2 Atletico de Madrid (

2

[0-1] H2H
F10:00Rio Ave

3

2:2 Belenenses

1

[1-0] H2H
F10:00SC Covilha

3

2:2 FC Arouca

5

[1-1] H2H
F10:00Cova Piedade

1

5

2:1 Sporting Braga II

5

[0-1] H2H
F10:00Vitoria Guimaraes B

2

2:0 Viseu

1

1

[1-0] H2H
F10:00Ismaily

1

2:0 Coton Sport

2

[1-0] H2H
F10:00Al Ahli Benghzi

2

0:0 Mamelodi Sundowns

2

[0-0] H2H
F10:00Qarabag

1

1:0 Keshla FK

1

[0-0] H2H
F10:00UE Engordany

2

0:2 FC Santa Coloma

4

[0-1] H2H
F10:00Pena Sport 4:0 CF Soller[1-0] H2H
F10:00Villanueva

4

0:0 Real Zaragoza B

3

[0-0] H2H
F10:00Tamar Ritter

2

0:1 CA Monzon

2

[0-1] H2H
F10:00La Baneza 1:1 Numancia B[0-0] H2H
F10:00CD Cebrerena 0:4 Zamora CF[0-0] H2H
F10:00CD Tuilla

1

4

1:2 CD Covadonga

3

[1-1] H2H
F10:00UD Rayo Ibense

3

1:1 Torre Levante

1

3

[0-1] H2H
F10:00CF Illueca 4:1 UD San Lorenzo[0-0] H2H
F10:00CD La Almunia 1:4 CD Robres[0-0] H2H
F10:00AD Sabinanigo 1:1 SD Borja[0-0] H2H
F10:00Niger U20

2

1:2 Mali U20

2

[0-0] H2H
F10:00Assoc.Desportiva Oli

2

1:0 GD Mirandes

3

[1-0] H2H
F10:00Amarante 0:1 Coimbroes

4

[0-1] H2H
F10:00ARC Oleiros

1

2:2 Alverca

4

[2-1] H2H
F10:00Benfica C.Branco

2

0:0 Sertanense FC

4

[0-0] H2H
F10:00Cacadores Taipas 1:1 Marr Tino[0-0] H2H
F10:00Caldas 0:2 Vilafranquense[0-1] H2H
F10:00FC Armacenenses

2

3:0 Moura

2

[1-0] H2H
F10:00Peniche

1

0:1 Anadia

2

[0-0] H2H
F10:00Gil Vicente

1

6:1 Chaves B[2-1] H2H
F10:00Gondomar

1

2:1 Sanjoanense

2

[1-1] H2H
F10:00Limianos

2

2:0 Vilaverdense

2

[2-0] H2H
F10:00Loures

2

0:1 Fatima

3

[0-1] H2H
F10:00Lusitanos

1

5:0 Gafanha

4

[2-0] H2H
F10:00Merelinense

2

0:0 Fafe

5

[0-0] H2H
F10:00Olhanense SC

3

3:1 Redondense FC

1

[2-1] H2H
F10:00Oriental Lisboa

1

3

1:0 Olimpico Montijo

5

[1-0] H2H
F10:00Sal gadacz

5

1:2 Torquay CГЎdiz

5

[0-1] H2H
F10:00Agueda

2

2:1 CF Uniao Madeira

1

[0-0] H2H
F10:00Sacavenense

1

0:1 Real Sport Clube Que

8

[0-0] H2H
F10:00Sp. Espinho

2

1:1 FC Cesarense

8

[0-1] H2H
F10:00Ideal

4

1:0 Amora FC

3

[1-0] H2H
F10:00SCU Torreense

2

1:1 Sintrense

1

[0-0] H2H
F10:00USC Paredes

2

2:0 SC Penalva do Castel

1

[2-0] H2H
F10:00Vizela

1

3

2:2 Clube Desportivo Tro

6

[1-1] H2H
F10:00San Felix CF U19

1

1:1 Cadiz U19

1

[0-0] H2H
F10:00Torre Levante U19

6

2:2 Levante U19

3

[2-1] H2H
F10:00Lynx FC

4

1:0 Lions Gibraltar

1

[0-0] H2H
F10:00Aravaca CF U19

1

2

1:3 Alcorcon U19[1-0] H2H
F10:15AEL Larisa

2

0:0 AEK Athens

3

[0-0] H2H
F10:15RCD Espanyol

3

1:3 Real Betis

4

[1-1] H2H
F10:15Minera

2

1:0 UCAM Murcia CF B

1

5

[0-0] H2H
F10:15L Entregu CF

4

0:1 Univ. Oviedo

4

[0-1] H2H
F10:15CP Valdivia 3:2 Jerez Industrial CF[0-0] H2H
F10:15CD Canillas U19

1

2:2 Union Adarve U19

2

[2-2] H2H
F10:30Coruxo FC

3

2:1 Real Madrid Castilla

1

[0-1] H2H
F10:30Rapido de Bouzas

3

0:1 Atletico de Madrid B[0-1] H2H
F10:30UE Olot

2

1:0 SD Ejea

3

[0-0] H2H
F10:30US Casertana 1908

1

1

0:1 Reggina

3

[0-0] H2H
F10:30Cavese

2

1:1 AC Monopoli

3

[0-1] H2H
F10:30Trapani

1

1:0 Rende

1

[1-0] H2H
F10:30Francavilla

4

1:0 Paganese

1

4

[0-0] H2H
F10:30Pro Patria

2

0:0 Alessandria[0-0] H2H
F10:30JuventusU23

2

0:0 Gozzano

1

[0-0] H2H
F10:30CF Alondras

2

1:0 Polvorin

4

[1-0] H2H
F10:30CD Algar

3

1:1 Murcia B

2

[0-0] H2H
F10:30EDMF Churra

1

0:1 Mar Menor

3

[0-1] H2H
F10:30UP Plasencia 4:0 AD Llerenense[0-0] H2H
F10:30CD Coria 2:0 CD Calamonte[0-0] H2H
F10:30CD Madridejos

1

5

1:2 Albacete B

3

[0-2] H2H
F10:30Almagro CF

3

2:0 Tomelloso

3

[0-0] H2H
F10:30Villarrubia CF 4:3 Toledo[0-0] H2H
F10:30DAV Santa Ana

1

4:1 Villaverde Boettiche

4

[1-0] H2H
F10:30Juventud Torremolino 3:1 Guadix CF[0-0] H2H
F10:30Utebo FC

3

0:0 AD Almudevar

4

[0-0] H2H
F10:30CD Guadalajara

2

0:1 La Roda CF

1

5

[0-0] H2H
F10:30CD Villacanas 1:3 CP Villarrobledo[0-0] H2H
F10:30Mora CF

1

2:0 La Solana

1

[2-0] H2H
F10:30CA Bembibre

1

1:1 G. Segoviana

2

[1-1] H2H
F10:30Atletico Pulpileno 2:0 UD Los Garres[0-0] H2H
F10:30CD Autol 3:4 CA River Ebro[0-0] H2H
F10:30SD Tarazona 0:0 Bell Bridget[0-0] H2H
F10:45Feyenoord

1

0:2 Fortuna Sittard[0-0] H2H
F10:45Puente Genil 2:0 Real Betis B[0-0] H2H
F10:59DHJ Difaa Hassani Ja

1

4

0:1 CAYB Club Athletic Y

2

[0-1] H2H
F10:59Nice

1

2

1:1 Saint Etienne

1

3

[0-0] H2H
F10:59Cosenza Calcio 1914

1

0:0 Benevento

3

[0-0] H2H
F10:59Nea Salamis

1

0:0 E.N.Paralimniou

2

[0-0] H2H
F10:59Austria Wien

5

6:1 Rapid Wien

1

3

[4-1] H2H
F10:59Skenderbeu Korca

3

2:3 Luftetari

1

[2-2] H2H
F10:59CD Guijuelo

4

1:1 CD Artistico Navalca

4

[1-0] H2H
F10:59CF Salmantino

3

0:0 Real Valladol B

3

[0-0] H2H
F10:59CD Vitoria(SPA)

5

2:1 Real Union Irun

1

[2-0] H2H
F10:59SD Gernika

3

0:0 Racing Santander

2

[0-0] H2H
F10:59Gimnastica Torrelave

1

1

0:2 Union Langreo

5

[0-1] H2H
F10:59UD Logrones

2

0:0 Arenas Club de Getxo

3

[0-0] H2H
F10:59Sabadell

3

0:1 CD Alcoyano

3

[0-1] H2H
F10:59CF Talavera de la Re

2

0:0 Don Benito

1

2

[0-0] H2H
F10:59Real Balompedica Lin

1

1:0 Granada CF B

1

[1-0] H2H
F10:59UD Marbella

3

0:2 FC Cartagena

4

[0-2] H2H
F10:59Recreativo Huelva

1

1:1 Atletico Sanluqueno

4

[1-0] H2H
F10:59C.D. San Fernando Is

3

2:0 UCAM Murcia[2-0] H2H
F10:59Villanovense

2

2:0 Sevilla Atletico

1

[0-0] H2H
F10:59Liverpool 3:1 Manchester United

2

[1-1] H2H
F10:59Besiktas JK

3

2:2 Trabzonspor

1

[0-1] H2H
F10:59Csakvari TK

1

2:1 ZalaegerzsegTE

2

[2-1] H2H
F10:59Vasas 4:2 Dafuji cloth MTE

1

[3-0] H2H
F10:59Sakaryaspor

3

2:2 Samsunspor

3

[1-1] H2H
F10:59Raja Casablanca Atlh

1

5:0 Segura Don Bailey

2

[0-0] H2H
F10:59Compostela

1

5:2 Ribadumia CF

1

1

[1-2] H2H
F10:59Racing de Ferrol

2

1:0 Laracha

1

1

[1-0] H2H
F10:59CD Barco

2

3:0 CD Boiro[1-0] H2H
F10:59Lorca Deportiva FC 1:0 Ciudad de Murcia[0-0] H2H
F10:59Aguilas CF 1:1 Muleno CF[0-0] H2H
F10:59Xerez Deportivo FC

2

2:1 Ecija Balompie

2

[1-1] H2H
F10:59Algeciras 0:1 Cadiz B[0-0] H2H
F10:59CDFC La Calzada 0:2 SD Logrones[0-0] H2H
F10:59Merida

2

2:1 Atletico Pueblonuevo

3

[1-1] H2H
F10:59Velarde

1

0:1 CD Cayon

2

[0-0] H2H
F10:59UD Alzira

2

1:1 Eldense

5

[0-1] H2H
F10:59CD Olimpic Xativa

3

2:0 Villarreal C

4

[0-0] H2H
F10:59Motril

3

3:2 Velez CF

3

[1-1] H2H
F10:59UD Alcudia

4

2:1 CE Esporles

2

[1-1] H2H
F10:59Arosa SC 1:2 Racing Villalbes[0-0] H2H
F10:59Bergantinos CF 1:0 Celtiga[0-0] H2H
F10:59Huercal 0:0 SFC Minerva[0-0] H2H
F10:59Moralo CP 1:0 Castuera[0-0] H2H
F10:59Real Avila CF 0:1 Almazan[0-0] H2H
F10:59CD Cristo Atletico 2:3 Tuoer De Cilliers[0-0] H2H
F10:59El Nacional Reserves

6

1:2 SD Aucas Reserves

4

[1-1] H2H
F10:59AS Douanes Dakar

1

0:1 Pikine

2

[0-0] H2H
F10:59Club Africain

2

3:1 Al-Hilal Omdurman

3

[1-1] H2H
F11:00Arandina

1

3:1 Beroil Bupolsa

1

3

[1-1] H2H
F11:00Samger FC

1

4

1:2 Tallingding United F

4

[0-1] H2H
F11:15Ontinyent CF

1

3

2:2 Valencia CF Mestalla

2

[1-0] H2H
F11:15Crevillente

4

0:1 CF La Nucia

3

[0-0] H2H
F11:15Al Bidda SC

2

1:1 Muaidar SC

2

[0-1] H2H
F11:25Tampere United 0:3 Haka

1

[0-2] H2H
F11:30Vittoriosa Stars

3

0:1 Naxxar Lions

1

4

[0-1] H2H
F11:30Istra 1961 Pula

4

1:0 Rudes

5

[0-0] H2H
F11:30UD Paiosaco

1

3

1:4 UD Somozas

2

[0-2] H2H
F11:30Ciudad Lucena

4

4:0 Atletico Espeleno

2

3

[2-0] H2H
F11:30Sestao

2

0:1 Portugalete

3

[0-1] H2H
F11:30Loja CD

2

0:2 Real Jaen CF

1

3

[0-0] H2H
F11:30Alfaro

2

2:0 CD Arnedo

4

[1-0] H2H
F11:30JAHE

1

6

0:1 ASC Snim

2

[0-0] H2H
F12:00Racing Genk 2:0 Oostende

2

[1-0] H2H
F12:00Zaglebie Sosnowiec

2

0:6 Lech Poznan

1

[0-2] H2H
F12:00Panathinaikos

1

4

1:0 PAE Atromitos

3

[1-0] H2H
F12:00Bnei Yehuda Tel Aviv

4

2:0 Ashdod MS

2

[2-0] H2H
F12:00Real Sociedad B

1

0:1 Mirandes

3

[0-0] H2H
F12:00CSKA Sofia

2

2:1 Botev Plovdiv

1

[2-0] H2H
F12:00Eintracht Frankfurt

6

2:1 Bayer Leverkusen

2

[1-0] H2H
F12:00Cagliari

2

0:1 Napoli

2

[0-0] H2H
F12:00Extremadura

5

0:1 Gimnastic Tarragona

4

[0-0] H2H
F12:00Las Palmas

1

3

1:1 Tenerife

5

[1-0] H2H
F12:00Brondby IF

1

2:3 Vendsyssel

1

[1-0] H2H
F12:00Liga Dep. Universita

2

1:0 Club Sport Emelec

1

5

[1-0] H2H
F12:00La Posa FC Lusitans

1

0:3 Inter Club Escaldes

3

[0-0] H2H
F12:00CD Alhaurino

3

1:1 CD Rincon

2

[0-0] H2H
F12:00CD Torreperogil 2:0 Atarfe Industrial CF[0-0] H2H
F12:00ASEC Ndiambour 1:1 Casamance[1-1] H2H
F12:00Toure Kunda Footpro

4

2:1 US Goree[1-0] H2H
F12:00Tammeka Tartu (W) 1:2 JK Tallinna Kalev (W[0-0] H2H
F12:15AD Cofutpa

1

4

1:4 AD Guanacasteca

2

[0-1] H2H
F12:30Olympiakos Piraeus 3:0 Lamia

3

[1-0] H2H
F12:30ASD Albissola

1

2:0 Cuneo

1

3

[0-0] H2H
F12:30Pontedera 0:2 Pisa[0-0] H2H
F12:30Maritimo

5

0:1 Benfica

3

[0-1] H2H
F12:30SD Huesca

4

2:2 Villarreal

1

5

[1-0] H2H
F13:00Botosani

2

1:3 Steaua Bucuresti

5

[1-2] H2H
F13:00Real Madrid U19 4:0 Valladolid U19

1

[0-0] H2H
F13:00Santa Lucia FC

3

2:1 CD Sansare

4

[1-1] H2H
F13:30Beitar Jerusalem

4

0:0 Maccabi Petah Tikva

1

[0-0] H2H
F13:30Cukaricki Stankom

1

6

1:2 Crvena Zvezda[1-2] H2H
F13:30Nigeria U20

3

0:2 Senegal U20

1

[0-0] H2H
F13:50ASC Police

6

1:1 ASAC Concorde

1

[0-0] H2H
F14:00Standard Liege

1

4:1 Zulte-Waregem

1

5

[2-0] H2H
F14:00Almeria

1

4

1:1 CD Lugo

1

3

[1-1] H2H
F14:00NV Estudiantes de Mu

1

5

1:2 Deportivo Cieza

3

[1-1] H2H
F14:00Greenbay Hoppers FC

1

2:1 Swetes FC[1-0] H2H
F14:00CD 26 de Febrero U19

1

1:1 Malaga U19

1

[1-0] H2H
F14:15Fehervar Videoton

3

2:1 Ferencvarosi TC

2

[1-1] H2H
F14:30ASD Sicula Leonzio

1

0:0 Catania

1

[0-0] H2H
F14:30AS Roma

2

3:2 Genoa

2

[2-2] H2H
F14:30Deportivo La Coruna

1

3:1 Real Zaragoza

5

[3-1] H2H
F14:45Levante

1

2

0:5 FC Barcelona

3

[0-2] H2H
F15:00Aurora

1

5:0 Destroyers[2-0] H2H
F15:00Blooming

5

1:3 San Jose

3

[1-2] H2H
F15:00Bolivar

3

8:0 Real Potosi

1

4

[2-0] H2H
F15:00Nacional Potosi

2

2:3 The Strongest

2

[1-1] H2H
F15:00Royal Pari FC

1

1

1:0 Oriente Petrolero

2

[1-0] H2H
F15:00Sport Boys Warnes

2

2:1 Jorge Wilstermann

3

[1-1] H2H
F15:00Universitario de Suc

1

2:1 Club Guabira

3

[1-1] H2H
F15:00Brescia

3

2:1 Lecce

2

[0-1] H2H
F15:00Lyon

1

3:0 Monaco

1

2

[2-0] H2H
F15:00Nautico (PE) 1:0 Newells Old Boys[1-0] H2H
F15:00Sporting Lisbon

3

5:2 Nacional da Madeira

3

[1-2] H2H
F15:00University of West I

2

1:0 Humble Lions

3

[0-0] H2H
F15:00CA Independiente (w)

3

0:0 Racing Club Women

3

[0-0] H2H
F15:00Excursionistas Women 1:3 CA Atlanta (w)

1

[1-1] H2H
F15:00Huracan (w)

2

0:2 Lanus Women

1

[0-1] H2H
F15:00UAI Urquiza (w)

1

2

1:1 San Lorenzo (w)

1

[1-0] H2H
F15:00Villa San Carlos (w)

3

0:0 Estudiantes LP (w)[0-0] H2H
F15:00St Andrew Lions

2

2:0 Weymouth Wales

3

[2-0] H2H
F15:00Mount Pleasant FA

2

1:1 Siti Worley Garden J

2

[0-0] H2H
F16:00Sporting Cristal

3

3:0 Alianza Lima

1

4

[2-0] H2H
F16:00Alianza San Salvador

1

5

1:2 Santa Tecla

1

5

[0-0] H2H
F16:00CD Platense Municipa

1

1:0 CD El Vencedor[1-0] H2H
F16:00Old Road FC

1

1

0:3 Jennings Grenades

1

1

[0-0] H2H
F16:00Club Deportivo Xela

3

1:0 UNIFUT-Rosal Women

3

[0-0] H2H
F16:30Dep.Independiente Me

5

3:1 Atletico Junior Barr

3

[1-0] H2H
F16:30SV Vesta

3

1:1 SV Victory Boys

1

[0-0] H2H
F16:30Deportivo Mixco

2

0:1 Coban Imperial

1

[0-0] H2H
F17:00CD Motagua

6

0:1 CD Olimpia

5

[0-0] H2H
F17:00Cavalier FC

2

1:1 Dunbeholden FC

2

[0-0] H2H
F17:00BDF Sport Programme

3

1:0 Porey Springs

1

[1-0] H2H
F17:00SV River Plate

1

2:1 SV Caiquetio

1

3

[0-0] H2H
F17:00Real Esteli U20

2

4

0:0 Managua U20

1

3

[0-0] H2H
F18:00Liberta 0:0 Five Islands[0-0] H2H
F18:30CRKSV Jong Colombia

3

1:4 RKSV Centro Domingui[0-2] H2H
F19:00Arnett Gardens

1

1:1 Reynolds

1

[1-0] H2H
F19:00Waterhouse FC

1

1:1 Portmore United[1-0] H2H
F19:00Youth Milan

1

1:5 UWI Blackbirds

2

[0-1] H2H
F19:00SV La Fama

1

1

4:2 SV Brazil Juniors

2

3

[2-1] H2H
F19:30CDSyC Cruz Azul

2

0:2 Club America

4

[0-0] H2H
F19:55Herediano

2

2:2 Deportivo Saprissa

4

[1-0] H2H
F22:25Mumbai Muslims

2

3:1 Salsette FC[0-1] H2H
F23:00Fukuoka University

1

0:1 Osaka Taiiku Univers

1

[0-1] H2H
F23:00Kwansei Gakuin Unive

1

1:3 Hosei University[1-1] H2H
F23:00Tsukuba University

2

1:2 Komazawa University

2

[0-0] H2H
F23:00Waseda University

1

1:2 Juntendo University

1

[1-0] H2H
S02:30Canberra United FC U : Sydney FC (Youth) H2H
S04:00Adanaspor U21 0:0 Eskisehirspor U21 H2H
S04:30HDFC Bank 0:0 Indian Air Force H2H
S05:00SC Sand (w) 0:0 Turbine Potsdam (w) H2H
S05:00SV Weinberg (w) 0:0 FFC Turbine Potsdam H2H
S07:00Michalovce 0:0 SKF Sered H2H
S07:00Nitra 0:0 Sport Podbrezova H2H
S07:00MFK Ruzomberok 0:0 Zlate Moravce H2H
S07:00Trencin 0:0 FK Senica H2H
S07:00MSK Zilina 0:0 Spartak Trnava H2H
S07:00Dunajska Streda 0:0 Slovan Bratislava H2H
S07:00Habitpharm Javor 0:0 Borac Cacak H2H
S07:00Backa Topola 0:0 FK Trajal H2H
S07:00Metalac Gornji Milan 0:0 Sevojno Uzice H2H
S07:00TSV Buchholz 08 0:0 Eintracht Nordersted H2H
S07:00Las Palmas U19 0:0 CF Laguna U19 H2H
S07:30Nchalo United 0:0 Moyale Barracks H2H
S08:00Hoffenheim (w) 0:0 FFC Frankfurt (w) H2H
S08:00Bradford City (w) : Nottingham Forest (w H2H
S08:00Derby County (w) : Middlesbrough (w) H2H
S08:00Saint George 0:0 Hawassa City FC H2H
S08:00SGS Essen Am Women 0:0 SV Meppen (w) H2H
S08:00Panmovriakos Riolou 0:0 Niki Traganou H2H
S08:00Plymouth Argyle (w) 0:0 Watford (w) H2H
S08:05Oman Club 0:0 Al Shabab(OMA) H2H
S08:30Bergisch Gladbach 09 0:0 Siegburger SV 04 H2H
S08:30VfL Alfter 0:0 SV Deutz 05 H2H
S08:30FC Brunninghausen 0:0 Gutersloh H2H
S08:30Adams Sam Beek 0:0 1. FC Gievenbeck H2H
S08:30TuS Ennepetal 0:0 SV Westfalia Rhynern H2H
S08:30TuS Haltern 0:0 ASC 09 Dortmund H2H
S08:30EVV 0:0 ADO '20 H2H
S08:45Blau-Weib Friesdorf 0:0 Hurth H2H
S08:45SSV Merten 0:0 SpVg Frechen 20 H2H
S09:00Nottingham Forest (w 0:0 Middlesbrough (w) H2H
S09:00Guiseley AFC Vixens 0:0 Blackburn Rovers (w) H2H
S09:00Fylde LFC (w) 0:0 Sunderland (w) H2H
S09:00Sivasspor U21 0:0 Ankaragucu U21 H2H
S09:00VfL Vichttal 0:0 Wegberg-Beeck H2H
S09:00Portsmouth (w) 0:0 Queens Park Rangers H2H
S09:00Gillingham (w) 0:0 Milton Keynes Dons ( H2H
S09:15Ajaccio U19 0:0 NimesU19 H2H
S10:00AD Macao 0:0 Santa Iria H2H
S10:59Guingamp 0:0 Rennes H2H
S10:59Manchego Ciudad 0:0 Atletico Ibanes H2H
S10:59Saham 0:0 Alrstak H2H
S10:59Inter Club d'Escalde 0:0 FS La Massana H2H
S14:45Bohemians 0:0 East Fife H2H
S15:00Marseille 0:0 Bordeaux H2H
S18:00Tempete FC 0:0 CS Don Bosco H2H
Advertisements: