05:57 (GMT -5)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
- NEW: Free Android Games
England FA Cup
F14:45Leicester City

2

2:0 Fleetwood Town

2

[1-0] H2H
F14:45Mansfield Town 1:4 Cardiff City

4

[1-1] H2H
F14:45Sheffield Wednesday 2:0 Carlisle United[1-0] H2H
F14:45West Ham United 0:0 Shrewsbury Town

2

[0-0] H2H
F15:00Reading 3:0 Stevenage Borough

1

[2-0] H2H
France Ligue 1
F13:00Bordeaux

1

3

0:2 Caen

5

[0-0] H2H
F13:00Marseille

2

2:0 Strasbourg

3

[0-0] H2H
F15:00Monaco

4

2:2 Nice

4

[1-0] H2H
England Southern Premier League
F14:45Slough Town

1

2:0 Dorchester Town

3

[2-0] H2H
F14:45Redditch United 2:2 Banbury United

1

[1-0] H2H
S14:45Basingstoke Town 0:0 Stratford Town H2H
Advertisements:
S14:45Kings Langley 0:0 Royston Town H2H
S14:45Gosport Borough 0:0 Hereford United H2H
England Conference North Division
F14:45AFC Telford United

1

3:5 York City[1-4] H2H
S10:00Tamworth 0:0 Blyth Spartans H2H
Egyptian Premier League
F10:00Wadi Degla SC 0:0 EL Masry

1

[0-0] H2H
F13:00Tala Al Jaish

1

0:2 EL Ahly

1

[0-1] H2H
International Club Friendly
F12:00SC Mannsdorf 0:0 SV Gerasdorf Stammer[-] H2H
F04:15Caron della

1

4:5 Sunshine Coast FC[2-4] H2H
F04:15Peninsula Power

3

1:2 Brisbane City

2

[0-1] H2H
F04:50Adelaide Blue Eagles 1:0 Cumberland United FC[1-0] H2H
F05:00Suduva 1:0 FK Palanga[0-0] H2H
F05:00Slavoj Trebisov 1:4 Michalovce[0-2] H2H
F05:00Dila Gori 1:2 FC Gagra[1-1] H2H
F05:05Yednist Pliski

1

1

1:6 FC Mezhyhiria

1

1

[0-2] H2H
F06:00Desna Chernihiv 5:0 Stal Kamianske U21[3-0] H2H
F06:05Pobeda Prilep 0:2 FK Shkendija 79[0-1] H2H
F07:00Sport Podbrezova 1:3 Sokol Dolna Zdana

1

[0-1] H2H
F07:00Kelantan

1

1:0 Persija Jakarta[0-0] H2H
F07:30FK Velez Mostar

1

1:0 Mladost Doboj Kakanj[1-0] H2H
F07:55PSS Sleman

1

3:1 PDRM

5

[2-0] H2H
Advertisements:
F07:55PJ Rangers

1

2:2 Darul Takzim II

2

[1-1] H2H
F08:00Korona Kielce 0:0 Sepsi[0-0] H2H
F08:00Sigma Olomouc 7:3 Hradec Kralove[2-0] H2H
F08:00Eintracht Braunschwe 1:3 Hertha BSC Berlin Yo[0-1] H2H
F08:00Cyprus U19 0:1 Denmark U19[0-1] H2H
F08:00Slaven Koprivnica

1

8:0 NK Brinje Grosuplje[1-0] H2H
F08:00Al-Ahly

1

1:0 AL-Asalah

2

[1-0] H2H
F08:00Mlada Boleslav 3:1 Loko Vltavin[1-0] H2H
F08:00Karmiotissa Polemidi 0:2 FC Astra Giurgiu[0-0] H2H
F08:30Austria Wien 1:1 FAC Team Fur Wien[0-0] H2H
F09:00Winterthur 4:0 Grasshoppers U21[3-0] H2H
F09:00Seleccion AFE 0:1 Yanbian[0-1] H2H
F09:00Holstein Kiel

3

1:2 FC Seoul

1

[0-2] H2H
F09:30Quarteirense 2:4 Servette[0-0] H2H
F10:00Sturm Graz

2

1:1 St. Gallen

1

[1-0] H2H
F10:00Luzern

3

1:1 Shanghai Shenhua

4

[1-1] H2H
F10:00Jiangsu Suning FC 0:2 VSG Altglienicke[0-2] H2H
F10:00Mattersburg

1

2:2 Ulsan Hyundai FC[1-1] H2H
F10:00Krsko Posavlje 4:0 Drava[1-0] H2H
F10:00Ajax U19

2

2:3 Schalke 04 U19[0-1] H2H
Advertisements:
F10:00MFK Kosice 1:4 Nitra[0-1] H2H
F10:59F91 Dudelange 1:3 Saarbrucken[1-0] H2H
F11:30Kolding FC 0:3 Sonderjyske[0-3] H2H
F12:00Trenkwalder Admira W 4:0 ASK Ebreichsdorf[3-0] H2H
F12:00Erzgebirge Aue 0:1 Rot-Weiss Erfurt[0-0] H2H
F12:00Traiskirchen 1:2 SKN St. Polten[1-0] H2H
F12:00Deutschlandsberger S

1

1:1 SV Wildon[0-0] H2H
F12:00SC Mannsdorf 6:1 Gersthofer SV[3-0] H2H
F12:30Trenkwalder Admira ( 0:3 Sturm Graz (Youth)[0-2] H2H
F12:30Austria Wien (Youth) 0:0 FC Magna Wiener Neus[0-0] H2H
F12:30Dordrecht Reserve 1:4 Cambuur Reserve[1-1] H2H
F12:30NEC Nijmegen Reserve 4:1 FC Eindhoven Reserve

1

2

[2-0] H2H
F12:30Fortuna Dusseldorf 2:0 Borussia Monchenglad[2-0] H2H
F13:00Tramore AFC 0:1 Waterford United[0-0] H2H
F13:30TuS Haltern 1:0 Westfalia Herne

1

[1-0] H2H
F13:40Koln (Youth)

1

3:2 SSVg Velbert

1

[2-1] H2H
F14:00Deportivo Lara

1

1:1 Trujillanos

1

[1-0] H2H
F14:00Hamburger SV (Youth) 6:1 FC Teutonia 05[4-1] H2H
F16:00Caracas FC

4

0:1 Monagas SC

2

[0-1] H2H
F18:15Oriente Petrolero

2

2:1 Royal Pari FC

2

[1-1] H2H
Advertisements:
F18:20Zamora Barinas

1

2:0 Atletico Venezuela

1

[2-0] H2H
S08:00Gretna 0:0 Vfr Aalen H2H
S12:00GE Osasco 0:0 Capie Warrero H2H
S12:30Borussia Monchenglad 0:2 Fortuna Dusseldorf H2H
S13:30Koln II 0:0 SSVg Velbert H2H
S13:45Basford Utd 0:0 Kimberley M W H2H
S13:45Shoreham 0:0 Brentwood Town H2H
S14:45Staines Town 0:0 Uxbridge H2H
S14:45St. Mochtas 0:0 St. Patricks Athleti H2H
S16:15GE Osasco 0:0 Royal Pari FC H2H
International Friendly
F05:00Turkey U17 6:2 Romania U17[4-1] H2H
England Northern Premier League
S10:00Grantham Town : Warrington Town AFC H2H
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
F14:45Lowestoft Town

1

1

0:2 Folkestone

1

[0-2] H2H
F14:45Enfield Town 0:1 Tonbridge Angels[0-0] H2H
F14:45Margate 0:0 Leatherhead[0-0] H2H
F14:45Wingate Finchley

1

0:1 Billericay Town[0-0] H2H
England League 2
S14:45Coventry City : Cambridge United H2H
S14:45Crewe Alexandra : Exeter City H2H
S14:45Luton Town : Wycombe Wanderers H2H
S14:45Yeovil Town : Grimsby Town H2H
Advertisements:
England Conference South Division
S14:45Poole Town 0:0 Chippenham Town H2H
AFC Champions League
F04:30Shan United

2

0:0 Ceres FC

2

[0-0] H2H
F07:30Bali United 3:1 Tampines Rovers FC[1-1] H2H
S.F.L. Under 20 Youth Division
S13:00St. Mirren U20 0:0 Celtic U20 H2H
S14:00Hamilton FC U20 0:0 Kilmarnock U20 H2H
England Youth FA Cup
F14:00Blackpool U18 1:1 Southampton U18[0-0] H2H
F14:00Charlton Athletic U1

1

3:3 Reading U18[1-1] H2H
S14:00Nottingham Forest U1 0:0 Leicester City U18 H2H
S14:00Bury U18 0:0 Aston Villa U18 H2H
S14:00Colchester United U1 0:0 Milton Keynes Dons U H2H
S14:00Birmingham U18 0:0 Sheff U18 H2H
S14:00Bournemouth U18 0:0 Tottenham Hotspur U1 H2H
Italy Futsal
F14:30Latina C5 Futsal 5:1 Kemmer Te Milan (ind[2-0] H2H
Vietnam Championship U19
F02:00T T Hanoi U19

1

2:0 Cong An Nhan Dan U19[0-0] H2H
F02:50Tay Ninh U19

1

0:4 Dong Thap U19[0-3] H2H
F02:50Dong Tam Long An U19

4

0:2 Dong Nai U19

3

[0-0] H2H
F02:55Becamex Binh Duong U 3:0 Can Tho U19[1-0] H2H
F02:55Viettel U19

1

2:0 PVF Vietnam U19

2

[1-0] H2H
F03:00Quang Nam U19 0:6 Thanh Hoa U19[0-0] H2H
F03:00Ha Tinh U19 0:1 Song Lam Nghe An U19[0-0] H2H
Advertisements:
F03:00Khatoco Khanh Hoa U1 3:1 Binh Dinh U19

1

[3-0] H2H
F04:00Nam Dinh U19 2:2 Than Quang Ninh U19

1

[0-1] H2H
F05:05CLB TPHCM U19

2

2:1 Hoang Anh Gia Lai U1

1

[1-1] H2H
UAE Cup
F08:05Al-Jazira(UAE)

1

1:0 Ittihad Kalba

1

[0-0] H2H
F11:05Ajman

1

0:2 Al-Sharjah

2

[0-2] H2H
F11:05Emirates Club

1

1:1 Al Wehda(UAE)

3

[0-0] H2H
Turkey Cup
F08:00Bursaspor

3

2:1 Genclerbirligi

2

[1-1] H2H
F10:00Trabzonspor

1

1:1 Konyaspor

4

[0-1] H2H
F12:30Istanbulspor

1

0:1 Fenerbahce[0-0] H2H
Tipsport Cup
F05:00SK Slovan Varnsdorf

1

1:3 Bohemians 1905[0-1] H2H
F07:00Olymp.Hradec Kralove 1:2 FK MAS Taborsko

1

[0-1] H2H
Thailand U19 League
S06:00Chiangrai Utd U19 0:0 Chainat FC U19 H2H
Syrian Cup
F06:00Al Nawair 2:0 Ha Ji lage[0-0] H2H
F06:00Jdaydet Artooz 1:6 Al-Majd Damascus[0-2] H2H
F06:00Al-Jehad 2:0 Al Nasa[0-0] H2H
F06:00Al-Horiyah 1:2 Al-Jaish Damascus[0-0] H2H
Futsal Spain Division De Honor
F14:00Levante Futsal 3:1 Caja Segovia Indoor [1-0] H2H
F14:15Inter Movistar Futsa 4:1 Rios Renovables Ribe[1-0] H2H
F14:45A.lobelle De Santiag 0:6 Palma Futsal[0-2] H2H
F15:00Jaen Paraiso Interio 3:0 EiPozo Murcia Turist[0-0] H2H
Advertisements:
F15:00Peniscola Futsal 1:5 Catgas Energia Futsa[0-2] H2H
F15:00Colegios Arenas Gald 3:9 Xota Navarra Futsal[1-2] H2H
F15:15Peinsa F.S. Cartagen 3:1 DKV Seguros Zaragoza[2-0] H2H
Southern League Cup
F14:45Didcot Town 0:0 Chesham United[0-0] H2H
Senegal Premier League
S11:30Jamono Fatick 0:0 Pikine H2H
Scotland Development League
F14:30Forfar Athletic U20

1

1:5 Raith Rovers U20[1-3] H2H
Futsal Russia Division De Honor
F09:00Progress Futsal 6:1 Zenit St. Petersburg[4-1] H2H
Qatar Reserve League
F08:00Al-Arabi Doha U23

3

0:1 Al Duhail U23

1

3

[0-1] H2H
F08:00Al-Kharitiyath SC U2

1

3

3:3 Al Sadd SC U23

2

[1-3] H2H
F08:00Al Sailiya U23

3

1:3 Al-Ahli Doha U23

1

[0-1] H2H
Palestine Cup
F09:00Ahli Alkhaleel 4:0 Silwan[2-0] H2H
Northern Ireland League Cup
S14:45Dungannon Swifts 0:0 Crusaders H2H
S14:45Ballymena United 0:0 Cliftonville H2H
Northern Ireland IFA Championship
S15:00Institute FC 0:0 Knockbreda H2H
Mexico Torneo Interliga
F20:00Cafetaleros de Tapac

1

2:1 Club Leon

1

[0-0] H2H
F20:00Mineros de Zacatecas 0:1 Santos Laguna

1

[0-1] H2H
F20:00Necaxa 5:0 Zacatepec

1

1

[3-0] H2H
F22:00CDSyC Cruz Azul

2

1:3 Puebla

2

[0-3] H2H
F22:00Veracruz

1

2

0:2 Tampico Madero

3

[0-0] H2H
F22:05Pachuca

1

0:1 Atletico San Luis

3

[0-1] H2H
Botola 2
S10:00JSM Jeunesse Sportiv : ASS Association Spor H2H
S10:00KAC de Kenitra : RB Rachad Bernoussi H2H
S10:00Raja de Beni Mellal : Itihad Z. Khemisset H2H
S10:00Wydad Temara : USK US Sidi Kacem H2H
S10:00CAYB Club Athletic Y : Olympique Dcheira H2H
S10:59Wydad Fes : USM Oujda H2H
Saudi Arabia Youth League
F07:10Al-Ettifaq (Youth)

1

1:1 Al Wehda (Youth)

3

[0-1] H2H
F07:15Hajer (Youth) 0:2 Al-Qadasiya (Youth)[0-1] H2H
F07:15Al-Fath (Youth) 2:1 Al Raed U20[0-0] H2H
F07:25Al-Nasr (Youth) 1:2 Al-Ittihad (Youth)[0-2] H2H
F07:25Al-Hilal (Youth)

2

4:0 Al Ahli Jeddah (Yout

1

2

[1-0] H2H
F07:50Abha U20 0:3 Al-Shabab (Youth)[0-0] H2H
Saudi Arabia Division 1
F07:25Al-Shoalah 1:1 Dhamk[1-1] H2H
F07:30Al Qaisoma 2:1 Al mojzel[1-1] H2H
F07:45Al-Orubah 1:0 Al-Hazm[0-0] H2H
F09:50Al-Nahdha

1

2:3 Alwatani

4

[0-0] H2H
Saudi King Cup of Champions
S10:40Al Hilal 0:0 Al Ittihad(KSA) H2H
Israel Women First National
F12:00Girls Soccer Academy 5:0 Hapoel Petah Tikva (

1

[3-0] H2H
F12:30Maccabi Kiryat Gat ( 4:1 Maccabi Hadera (w)

2

[2-0] H2H
S13:30Bnot Netanya (w) 0:0 Ironi Ramat Hasharon H2H
Israel Cup
F13:00Hapoel Kiryat Shmona

2

3:0 Hapoel Afula[0-0] H2H
Israel C League
F07:00FC Ahva Arraba

5

0:4 FC Ahva Kfar Manda

2

[0-1] H2H
Iraqi Premier League
F06:30Al Hussein 1:2 Al Zawraa[0-2] H2H
F06:30Al Semawah 3:1 Al Diwaniya[2-1] H2H
S06:30Al Shorta : AL Najaf H2H
S06:30Naft Misan : Al Diwaniya H2H
Iran Div 2
F05:30Esteghlal Jonub

1

3:0 Shohada Babolsar

5

[2-0] H2H
F05:30Sanaye Talaee

2

0:0 Shahrdari Bandar Abb

1

1

[0-0] H2H
F05:30Caspian Qazvin

1

0:1 Esteghlal Ahvaz

4

[0-0] H2H
F05:30Persepolis Mashhad

2

1:2 Sardar Bukan FC

1

[0-1] H2H
Indian U18
F03:30Mohun Bagan U18 2:1 AtlГ©tico de Kolka[1-0] H2H
India Santosh Trophy
F03:30Dehli SA 1:1 Jammu Kashmir

1

[0-0] H2H
India League Division 1
F03:30Aizawal FC

2

0:0 East Bengal

3

[0-0] H2H
F09:30AIFF XI

2

0:2 Neroca

2

[0-1] H2H
Indonesia Cup
F03:30Persib Bandung

3

1:0 Sriwijaya FC

4

[0-0] H2H
F07:45PSM Makassar

1

1:2 PSMS Medan

2

[1-1] H2H
Iceland Championship
F15:00Stjarnan Gardabaer

1

2:0 Akranes[1-0] H2H
Holland Eredivisie
F14:00Sparta Rotterdam

1

0:1 Vitesse Arnhem[0-0] H2H
GRE U20
F07:00SKODA Xanthi U20

4

1:1 PAE AtromitosU20

2

[0-0] H2H
Gambia GFA League
F10:59Real Banjul

4

2:0 Bombada FC

5

[0-0] H2H
F13:00Marimoo

1

1:1 Brikama United

2

[0-0] H2H
F15:00Steve Biko

1

0:0 Gambia Ports Authori

2

[0-0] H2H
France Ligue 2
F15:00Chateauroux 3:1 Lorient

1

[1-1] H2H
F15:00AJ Auxerre 5:0 Chamois Niortais

2

[3-0] H2H
F15:00Nancy

2

0:2 Nimes

1

[0-2] H2H
F15:00Ajaccio

2

1:1 Orleans US 45

6

[1-1] H2H
F15:00Bourg Peronnas

3

3:5 Quevilly

2

[1-1] H2H
F15:00Clermont 3:0 Valenciennes

1

[1-0] H2H
F15:00Reims

2

1:0 Tours

2

[1-0] H2H
F15:00Le Havre 1:1 Paris FC

2

[1-1] H2H
F15:00Ajaccio Gfco

2

1:1 Stade Brestois[1-0] H2H
Estonia Winter Tournament
F12:30Nomme JK Kalju

1

6:1 Flora Paide[2-0] H2H
England Academies Under 18
F14:00Ipswich U18 2:1 Dagenham and Redbrid[0-0] H2H
ENG SD1
F14:45Cirencester

1

3:1 North Leigh

1

[2-1] H2H
England Ryman(Isthmian) League
F14:45Canvey Island

2

3:0 Heybridge Swifts

5

[2-0] H2H
England Reserves League
F08:00Port Vale Reserve 1:1 Walsall Reserve[0-0] H2H
F08:00Bradford Am

1

3:2 Doncaster Reserve[1-1] H2H
F08:00Hartlepool United (R

1

2:1 Grimsby Am (R)[1-0] H2H
S08:00Forest Green Rovers( 0:0 Bristol Rovers Reser H2H
S09:00AFC Wimbledon Reserv 0:0 Plymouth (R) H2H
England FA Vase
F14:45Barrow 0:2 Brackley Town[0-1] H2H
F14:45Boreham Wood 1:2 Gateshead

2

[1-0] H2H
F14:45Harrogate Town

2

5:0 St Albans City

1

[1-0] H2H
F14:45Stockport County 3:0 Kidderminster Harrie

1

[1-0] H2H
F14:45Warrington Town AFC

1

2:0 Ebbsfleet United

1

[0-0] H2H
F14:45Workington

2

2:1 Weston Super Mare

1

2

[1-0] H2H
Brasil Copa SP Juniores
F12:00Vasco da Gama U20

2

0:2 Palmeiras (Youth)

2

[0-1] H2H
F13:00Portuguesa (Youth)

1

1:0 Goias U20

1

[0-0] H2H
F14:00CR Flamengo (RJ) (Y

2

1:0 Audax Rio RJ U20

1

[1-0] H2H
F16:15Corinthians Paulista 0:2 Avai (Youth)[0-1] H2H
Conmebol-Sudamericano WomenU20
F17:00Chile (w) U20

1

5:0 Bolivia (w) U20

2

[1-0] H2H
F19:15Brasil (w) U20

3

2:0 Venezuela (w) U20

5

[0-0] H2H
African Nations Championship
F11:30Angola 0:0 Burkina Faso

1

[0-0] H2H
F14:30Cameroon

5

0:1 Congo

2

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Carioca
F18:30Botafogo RJ

1

2:2 Portuguesa RJ

3

[0-2] H2H
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
F17:00Treze Campina Grande

1

1:2 CRB AL

1

[0-0] H2H
F19:45Globo

1

1:2 Vitoria BA

3

[1-1] H2H
F19:45Confianca SE

5

1:1 Santa Cruz PE

2

[0-1] H2H
F19:45Salgueiros AC

2

0:2 Ceara

3

[0-2] H2H
Belgian Pro League
F14:30Oostende

1

1:2 Racing Genk

4

[0-1] H2H
Belgian Cup
F14:45Club Brugge 5:1 Charleroi[4-1] H2H
Bangladesh Federation Cup
F04:50Chittagong Abahani

2

1:1 Saif Sporting Club

2

[0-0] H2H
F06:45Brothers Union

1

1:2 Farashganj SC

3

[0-1] H2H
King of Bahrain Cup
F09:45Al-Hadd

1

2

1:1 Al-Muharraq

1

[0-0] H2H
F12:15Malkia

3

0:1 Al-Riffa

1

[0-1] H2H
Australia,Brisbane Silver Boot
F03:30Queensland Lions SC

1

3:0 Ipswich knights SC

1

[1-0] H2H
F05:30Holland Park Hawks F

4

1:2 SWQ Thunder

1

[1-1] H2H
Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
F20:10CA Huracan

1

2:0 San Lorenzo

1

[0-0] H2H
Algeria CUP
F10:00USM Libreville

1

1

1:0 CS Constantine[0-0] H2H
AFC U-23 Championship
F03:00Japan U23

1

3:1 North Korea U23

1

[2-0] H2H
F03:00Thailand U23

3

1:5 Palestine U23

2

[1-4] H2H
F06:30Iraq U23

1

1:0 Jordan U23[0-0] H2H
F06:30Saudi Arabia U23

1

3

0:1 Malaysia U23

3

[0-1] H2H
Advertisements: