13:53 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
- NEW: Free Android Games
International Club Friendly
F04:15Spartak Moscow II 0:1 Veles[0-0] H2H
F05:00Malmo FF 2:0 Molde[0-0] H2H
F05:00Ural Sverdlovsk Obla 1:0 Tyumen[1-0] H2H
F06:50Coolum

1

0:2 Kawana

1

1

[0-1] H2H
F07:00Jiangsu Suning FC 2:0 Budapest Honved[2-0] H2H
F10:00Tescoma Zlin 0:0 SC Znojmo[0-0] H2H
F10:00Vysocina jihlava 1:1 Spartak Trnava[1-1] H2H
F10:00Michalovce 1:2 Tatran LM[0-1] H2H
F10:30Brno 2:1 Slovan Bratislava

1

[1-0] H2H
F10:50Sapfir Kramatorsk 4:3 Forum-Avto Kramators

3

[2-1] H2H
F11:00Teplice 3:0 FK MAS Taborsko[2-0] H2H
Advertisements:
F11:00FC Hebar Pazardzhik 0:4 Levski Sofia[0-2] H2H
F11:00Baltika Kaliningrad 6:0 FK Vigvam Smolevichy[2-0] H2H
F11:15Dunajska Streda 1:3 Znojmo[1-1] H2H
F11:30FC Wacker Innsbruck 1:2 Ludogorets Razgrad[0-1] H2H
F11:59Korona Kielce 3:0 Spartakus Daleszyce[1-0] H2H
F11:59SKF Sered 4:0 Zlate Moravce

1

[2-0] H2H
F11:59Kapfenberg 0:3 Fehervar Videoton[0-0] H2H
F11:59Pogon Szczecin 1:1 Swit Skolwin[1-1] H2H
F11:59SVG Bleiburg 2:2 NK Rudar Velenje[1-1] H2H
F12:25Domzale

1

1:2 FC Vardar Skopje[1-1] H2H
F13:00Sandvikens IF 1:2 Djurgardens

2

[0-1] H2H
F13:00SV Heimstetten 2:0 SV Pullach[0-0] H2H
F13:00FC Viitorul Constant 5:0 Zimbru Chisinau[1-0] H2H
F13:30KSK Heist

2

2:3 Mechelen

2

[1-0] H2H
F14:30The New Saints 1:0 Newi Cefn Druids[0-0] H2H
F17:30Avai FC U23

1

2:3 Atletico Paranaense

3

[1-1] H2H
S05:00Coolum Reserves 0:0 Kawana Reserves H2H
S11:00FK Orsha 0:0 Baltika Kaliningrad H2H
S11:00Escola Varsovia U19 0:0 Dab Przybyszow U19 H2H
S11:00TKP Elana Torun U19 0:0 Juventa Starachowice H2H
Advertisements:
International Friendly
F05:00Bosnia (w) U19

1

1:0 Slovenia (w) U19[1-0] H2H
F08:00Singapore U23

1

0:2 Myanmar U23

3

[0-1] H2H
FIFA World Cup
F08:00Portugal

1

1:0 Morocco

1

[1-0] H2H
F11:00Uruguay 1:0 Saudi Arabia[1-0] H2H
F14:00Iran

2

0:1 Spain[0-0] H2H
WNCUP
F11:00Grand Bodo (w)

1

1:2 Trondheims Orn (w)[0-1] H2H
F11:30Innstranden (w) 1:7 LSK Kvinner (w)[0-2] H2H
Australia U20
F04:35Mounties Wanderers U 1:3 Central Coast Marine[0-0] H2H
Vietnam Second Division
F03:55Ben Tre 1:5 Ba Ria Vung Tau FC[1-4] H2H
F04:25An Giang

1

2

3:1 Vinh Long

2

2

[2-1] H2H
F04:25Long An II

3

3:3 Tien Giang

2

[1-1] H2H
F04:25Nam Dinh FC II

1

5:5 Palace Khanh Hoa[2-2] H2H
F05:00Pho Hien 5:1 Kon Tum[1-0] H2H
F05:00TTBD Phu Dong

1

4:0 Binh Thuan[2-0] H2H
USL First Division
F17:00Bethlehem Steel

4

2:2 New York Red Bulls B

3

[0-1] H2H
USA Women Premier League
F17:00Chicago City SC Wome

1

1:5 Chicago Red Stars Re

1

[0-3] H2H
F20:00Dallas (W) 5:1 Texas Spurs (w)

1

[3-1] H2H
USA National Premier Soccer League
F17:00Palm Beach Suns

2

3:0 Bradenton Academics[1-0] H2H
F18:00Boston

1

1:3 Portland Phoenix

2

[0-1] H2H
F19:00Monmouth FC 2:1 Electric City vibrat[2-0] H2H
Advertisements:
F19:00SIMA Aguilas

3

0:2 The Villages

4

[0-1] H2H
F19:00FC Monmouth

1

2:1 Electric City Shock[2-0] H2H
F19:10Tobacco Road

1

1:3 North Carolina FC U2

2

[1-0] H2H
F19:10Miami FC II

2

2:0 Storm FC

1

[1-0] H2H
F19:30West Chester United

3

0:1 Junior Lone Star

1

[0-1] H2H
F19:40Chattanooga

3

4:1 Atlanta Silverbacks

1

[0-1] H2H
F20:00Elm City Express

5

2:1 Bostong

4

[2-0] H2H
F20:00Chicago Fire Premier

1

0:5 Des Moines Menace[0-0] H2H
F20:30Houston FC

3

0:6 OKC Energy U23

3

[0-5] H2H
F22:30OSA FC

2

2

0:2 Kitsap Pumas

2

2

[0-1] H2H
S20:00Elm City Express 0:0 Boston H2H
USA Open Cup
F19:00Louisville City FC

2

2:1 Nashville[1-0] H2H
F19:30Atlanta United

1

0:1 Chicago Fire

1

[0-0] H2H
F20:30DC United

1

3

1:1 Orlando City

2

[1-1] H2H
F22:35Los Angeles FC 3:2 Sacramento Republic

3

[0-1] H2H
Ukraine Regional League
F04:20Vpk Agro Magdalinovk

1

7:0 FC Kryvbas Kriviy Ri

1

[6-0] H2H
F09:00FC Obry Nikopol

1

2:0 HFC Penuel Kriviy Ri

3

[0-0] H2H
F10:00FC Khmelnitsky 2:4 Sluch Krasilov

3

[1-2] H2H
F10:30FC Zbaraz

1

2

3:0 FC Ternopil Pedlicei

1

[0-0] H2H
F10:50FC Malynsk

1

5:0 FC Sadove

1

[3-0] H2H
Advertisements:
S11:55FC Petrikovka 0:0 FC Lozovatka H2H
S11:55FK Olympik Kropyvnyt 0:0 FK Novoukrainka H2H
Sweden U19
F12:30Osters U19

3

1:3 IFK Goteborg U19

4

[0-1] H2H
F13:00Angelholms FF U19

2

3:0 Helsingborg IF U19

4

[2-0] H2H
F13:15AIK Solna U19

2

2:3 Taby IS U19

1

[1-1] H2H
Swedish Ding League
F13:00BK Astrio

1

1

3:4 Snostorp Nyhem FF[1-1] H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F13:30Salsaker-Ullangers I

2

1:2 Ostavall IF

3

[0-2] H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F13:00Karlbergs BK

1

0:1 IFK Lidingo FK

2

[0-0] H2H
F13:00FC Trollhattan

1

7:0 Vargarda IK

2

[3-0] H2H
F13:00FBK Karlstad 0:0 Nordvarmland FF[0-0] H2H
F13:00Vanersborgs IF

4

1:3 Torslanda IK

1

3

[1-2] H2H
F13:00Hassleholms IF

1

0:2 Osterlen FF

1

[0-1] H2H
F13:00Nosaby IF

2

3:2 IFK Hassleholm

1

1

[1-1] H2H
F13:00Taftea IK 4:1 Friska Viljor FC[3-1] H2H
F13:30Stenungsunds IF

2

4:0 Hisingsbacka FC

4

[1-0] H2H
F13:30AFK Linkoping

2

1:1 Varmbols FC

2

[0-1] H2H
F13:30Huddinge IF

3

1:0 IFK Aspudden-Tellus

1

[0-0] H2H
F13:30Lindome GIF

1

4:0 BK Olympic

1

[1-0] H2H
F14:00Taby

2

2:1 BKV Norrtalje

2

[0-1] H2H
F14:00Sundbybergs

1

0:2 Bollnas GIF FF

1

[0-1] H2H
Advertisements:
Sweden Division 1
F13:00Karlskrona AIF

2

1:1 Torns IF

2

[1-1] H2H
F13:00Lunds BK

1

0:4 Mjallby AIF

2

[0-1] H2H
Swden Women Divi.1
F13:00KIF Orebro DUFF (w) 5:0 Vasteras BK30 (w)[3-0] H2H
Southern Sweden
F12:30Qviding FIF

2

4:0 IK Kongahalla

3

[2-0] H2H
F13:00Vasteras IK

1

0:0 Heby AIF

1

[0-0] H2H
F13:30IK Tord

2

3:1 Grebo IK

1

[1-0] H2H
S13:00Tenhults IF 0:0 Vimmerby IF H2H
Scotland WPL
F14:15Hamilton FC (w)

1

0:5 Glasgow City (w)

1

[0-2] H2H
F14:15Stirling University

1

0:3 Celtic (w)[0-0] H2H
F14:30Hibernian (w) 6:0 Forfar Farmington (w

1

[2-0] H2H
F15:00Glasgow Rangers (w) 3:0 Spartans (w)[2-0] H2H
Scotland Premier League Women
F15:00Glasgow Girls (w)

3

1:1 Kilmarnock (w)

2

[1-1] H2H
Russia Division 3
F09:50Sterlitamak-2

1

0:1 Start-Altair

1

[0-0] H2H
F10:50UOR-5 Egoryevsk

1

3

3:1 Metallist Korolev

4

[1-0] H2H
F10:50Lobnya Sports Center

3

3:2 Saturn-2 Moscow Regi

1

[0-2] H2H
F10:50FC Sergiev Posad

2

3:1 A multi GARP reserve

1

3

[1-0] H2H
F10:50MFK Rybinsk

1

1:4 Sshor Volga Tver Reg

2

[1-1] H2H
F10:50FK Istra

1

2

4:1 Titan Klin

2

[1-0] H2H
F10:50FK Kvant Obninsk

3

3:1 FK Keramik

1

3

[1-1] H2H
F10:50Peresvet Domodedovo

1

9:1 FC Kolomna-2

2

[2-1] H2H
Advertisements:
F11:01FC Sbornaya RO Rosts

1

3:2 FC Nadezhda Novoshak[2-0] H2H
F11:06Bataysk-2007

2

2:2 Kobart

1

[1-0] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F10:00Stal Mielec Youth

4

2:2 Slask Wroclaw U21

2

[0-1] H2H
F11:00Lech Poznan (Youth)

1

2:0 Cracovia Krakow (You

1

3

[1-0] H2H
Poland Division 4
F11:59Ruch Radzionkow

1

2:1 Polonia Bytom

2

[0-1] H2H
Philippines UFL
F03:00Stallions FC 4:0 Global FC

1

1

[2-0] H2H
F05:00Davao Aguilas FC

3

3:1 Kaya FC

3

[1-1] H2H
F07:00Ceres FC

1

2

4:1 JP Voltes FC

3

[3-1] H2H
NSW-N Premier League
S05:00Charleston City Blue 0:0 Hamilton Olympic H2H
F15:00Linfield (w) 10:0 Derry City (w)[6-0] H2H
F15:00Crusaders Newtownabb 0:2 Glentoran (w)[0-1] H2H
Norway Division 4
F13:00Stord IL

3

2:3 Brann 2

2

[0-3] H2H
Norway Adeccoligaen
F11:59Viking

2

2:1 Floro[1-1] H2H
Northern Ireland Cup Women
F14:30Lurgan Town (w) 1:2 Comber Recreation FC[0-1] H2H
F14:30Lisburn (w) 1:0 Carnmoney (w)

3

[0-0] H2H
Liga Super Malaysia
F09:00Johor FC

1

2:0 Terengganu

1

[2-0] H2H
F09:00Kedah 3:2 Kuala Lumpur

2

[3-1] H2H
Malaysia Premier League
F08:15Sabah

3

3:2 MISC-MIFA[1-2] H2H
F09:00Terengganu B

1

1

1:0 UKM FC

1

[0-0] H2H
Moldova CUP
F11:30Glodeni 0:2 FC Milsami[0-1] H2H
Advertisements:
F11:30FC Cahul-2005 1:0 Dinamo-Auto[1-0] H2H
F11:30FC Sfintul Gheorghe 7:2 Spatakihine U[3-2] H2H
F11:30Victoria Bardar 1:4 FC Olimpia Balti[0-3] H2H
F11:30Speranta Nisporeni 0:1 Codru Lozova[0-1] H2H
F11:59Zimbru Chisinau 0:0 CSF Sparta[0-0] H2H
F11:59Sheriff Tiraspol 7:0 Iskra Stal Ribnita[2-0] H2H
F13:00CS Petrocub 10:2 FC Floresti[3-0] H2H
Lithuania - 2.Division
F11:59Kupiskis 2:6 Alytis Alytus[0-1] H2H
Lithuania - 1.Division
F11:00FK Zalgiris Vilnius

2

2

2:0 FK Palanga

4

[1-0] H2H
F13:00Suduva

1

2:0 Lietava Jonava

4

[1-0] H2H
Iceland 4 Deild
F16:00Golfklubbur Grindavi

2

3:2 Isbjörninn

3

[1-0] H2H
Kenya Cup
F08:00Gor Mahia 5:0 Kenpoly FC

1

[2-0] H2H
Kazakhstan Division 1
F07:00Bulat Temirtau

2

1:2 Baikonur

2

[0-1] H2H
F07:00Ekibastuzets

2

2:2 FK Taraz

1

[1-0] H2H
F08:00Tarlan

2

3:3 Kairat Academy

1

[3-3] H2H
F08:00Altay FK

1

3:0 Maktaaral

3

[3-0] H2H
F08:00Okzhetpes

1

2:0 FK Kaspyi Aktau

1

[2-0] H2H
F08:00FC Aktobe-Zhas

4

0:1 Zhetysu II

2

[0-0] H2H
J-League Division 2
F06:00Albirex Niigata 1:5 Ventforet Kofu

2

[0-4] H2H
Iceland Ladies Premier League
F14:00Stjarnan (w) 2:2 IBV Vestmannaeyjar (

1

[1-1] H2H
Iceland Premier Division
F16:00Valur Reykjavik

2

2:1 Hafnarfjordur

2

[2-1] H2H
Iceland Ladies Division 1
F15:15Haukar (w) 1:0 IR Reykjavik (w)[1-0] H2H
Iceland Division 1
F14:00Akranes

2

5:0 Magni

2

[3-0] H2H
F15:15UMF Njardvik 0:2 HK Kopavogs

2

[0-2] H2H
F15:15Fram Reykjavik

1

1:2 IR Reykjavik

4

[1-2] H2H
F15:15Thor Akureyri

2

0:2 Vikingur Olafsvik

4

[0-0] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
F11:30BK-46 Karis Karjaa

2

3:0 HJS Akatemia

2

[2-0] H2H
F11:30GrIFK Kauniainen

2

3:2 Kaarinan Pojat

2

[0-1] H2H
F11:30MuSa

1

2:0 HIFK 2

2

[2-0] H2H
F11:30SalPa

5

1:0 Jazz Pori

1

[1-0] H2H
F11:30Gnistan Helsinki

2

1:1 FC Vaajakoski[1-0] H2H
F11:30MiPK Mikkeli

3

1:0 JaPS

2

[0-0] H2H
F11:30Mypa

2

1:4 MP MIKELI

3

[0-1] H2H
F11:30NJS

1

0:2 PK Keski Uusimaa[0-2] H2H
F11:30Viikingit

3

3:2 JIPPO

2

[2-0] H2H
F11:30PK-37 Iisalmi 0:1 Narpes Kraft[0-1] H2H
F11:30TP47 Tornio

4

2:0 VIFK

4

[0-0] H2H
F11:59Kiffen Helsinki

3

1:5 Honka Akatemia

1

[0-3] H2H
F11:59LPS Helsinki

1

0:0 PEPO Lappeenranta[0-0] H2H
Finland Ykkonen
F11:30AC Kajaani 2:1 HIFK

2

[1-0] H2H
F11:30AC Oulu

1

2:1 Jyvaskyla JK

3

[0-0] H2H
F11:30Jaro

1

0:2 Haka

3

[0-1] H2H
F11:30Klubi 04 Helsinki

1

0:1 Ekenas IF Fotboll

1

[0-0] H2H
F11:30KPV

1

1:0 KTP Kotka

2

[0-0] H2H
Australia FFV State Knockout Cup
F05:30Heidelberg United

3

3:2 Avondale Heights

1

3

[0-0] H2H
Australia New South Wales NPL Women
F05:30Football NSW Institu 1:1 North Shore Sailor (

1

[0-1] H2H
Estonia Teine Liiga
S06:00Tallinna JK Legion 0:0 Kohtla-Jarve JK Jarv H2H
S06:00Flora Tallinn III 0:0 Vandra JK Vaprus H2H
S06:00FC Nomme United 0:0 Ajax Lasnamae H2H
S06:00Parnu JK 0:0 Paide Linnameeskond H2H
S06:00Tartu JK Maag Tammek 0:0 Voru JK H2H
Primera Division de Ecuador
S20:00Guayaquil City 0:0 Independiente Jose T H2H
Denmark U21
F13:00Hvidovre IF U21

4

1:1 Skovlunde U21

1

[1-0] H2H
Chinese Taipei Intercity League
F07:30NSTC 0:4 Taicheng Lions[0-3] H2H
Chile Cup
F18:30O.Higgins

4

0:0 Colchagua CD

1

[0-0] H2H
F20:00Union La Calera

1

1:0 CD Magallanes

3

[0-0] H2H
Chile Primera D
F15:30Independiente de Cau

5

2:1 Malleco Unido

1

1

[0-0] H2H
Brazil L
F09:00Belford Roxo RJ

4

2:0 Artsul RJ

1

[1-0] H2H
F14:00Itaborai RJ

1

1:2 Audax Rio RJ

6

[0-2] H2H
F14:00Americano RJ

1

2:0 Barcelona RJ

1

2

[1-0] H2H
F14:00Barra da Tijuca

1

3

0:1 America-RJ

4

[0-0] H2H
F14:00Bonsucesso

5

0:0 Duque de Caxias RJ

4

[0-0] H2H
F14:00Olaria

3

0:1 Friburguense RJ

2

[0-0] H2H
F14:00Sampaio Correa (RJ)

1

3:1 Goncalense

2

[2-1] H2H
F14:00Serrano BA

2

1:2 Tigres Brasil

4

[1-0] H2H
F14:00Kindermann (w) 3:1 Sport Recife (w)[2-0] H2H
F14:00Rio Preto (W)

2

1:1 Audax SP (w)

4

[0-1] H2H
F14:00Sao Francisco (W)

2

0:0 Sao Jose dos Campos

1

2

[0-0] H2H
F14:15Angra Dos Reis RJ

3

1:2 Serra Macaense

1

4

[0-2] H2H
Brazil Serie D
F19:15Peng Javier

6

2:1 Gurupi

1

[1-0] H2H
BRA D4
F15:00Almte Barosso SC

1

3:2 Juventus SC

2

[0-0] H2H
F19:00Guarani de Palhoca

2

1:1 Barra FC

3

[0-1] H2H
F19:00Camboriu SC

1

2:1 Operarios Mafra SC

3

[1-1] H2H
F19:30Fluminense SC

3

2:1 Metropolitano

2

[1-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F10:00Barra da Tijuca U20

2

2:2 America-RJ U20

2

[1-2] H2H
F11:59Olaria RJ U20

1

2:2 Friburguense RJ U20[2-1] H2H
F12:15Angra Dos Reis RJ U2

1

2

0:5 Serra Macaense U20

1

2

[0-1] H2H
F14:00Palmeiras (Youth)

2

6:0 Sao Caetano (Youth)

3

[3-0] H2H
F14:00Red Bull Brasil SP 4:1 OSTO youth team[2-1] H2H
F14:00Rio Claro (Youth)

2

0:0 Rio Branco (Youth)

2

[0-0] H2H
F14:00Sao Paulo U20

1

5:0 Gremio Osasco Youth

1

[3-0] H2H
F14:00Desportivo Brasil Y

1

1:0 Ituano (Youth)

2

[0-0] H2H
F14:00Agua Santa SP Youth 6:0 Sao Bernardo (Youth)

2

[1-0] H2H
F14:00EC Sao Bernardo U20

1

1:3 Santo Andre (Youth)[1-1] H2H
F14:00Audax Rio RJ U20 1:1 Santos FC U20[0-0] H2H
F14:00Corinthians Paulista 3:0 Juventus-AC (Youth)

1

[0-0] H2H
F14:00Botafogo-SP (Youth)

1

5

1:2 Uniao Barbarense (Yo

1

7

[0-1] H2H
F14:00Penapolense (Youth)

3

1:2 Barretos youth team

4

[1-0] H2H
F14:00Ferroviaria SP Youth

1

4:2 Velo Clube Youth

1

1

[2-0] H2H
F14:00Gremio Novorizontin 3:0 Monte Azul SP (Youth

1

[1-0] H2H
F14:00Marilia (Youth) 6:1 Olimpia SP U20[3-0] H2H
F14:00Nacional AC SP (Yout

1

2:0 Manthiqueira Youth

2

[1-0] H2H
F14:00Ponte Preta (Youth)

2

1:0 Sao Bento SP (Youth)

2

[0-0] H2H
F14:00Portuguesa Desportos

3

2:2 Guarani SP (Youth)

3

[1-0] H2H
F14:00XV de Piracicaba (Yo

4

0:0 Inter de Limeira (Yo

3

[0-0] H2H
F14:00Santa Cruz PE (Youth

1

6

3:0 Vera Kuru U20

3

[1-0] H2H
F16:00Placido de Castro U2

1

2:6 Sao Francisco BA You

2

[2-1] H2H
F20:45Santos U23

2

2:1 Vitoria Salvador (Yo

2

[2-0] H2H
S14:00Capivariano FC SP Yo 0:0 Bragantino SP Youth H2H
S20:45Santos U23 0:0 EC Vitoria U23 H2H
BLR WCUP
F06:00Neman Grodno (w)

1

0:2 Zorka-BDU Minsk (W)[0-1] H2H
Bulgaria Womans C
S10:30Enko Plovdiv Women 0:0 FC NSA Sofia (w) H2H
S10:30Sevlievo (w) 0:0 Sportika Blagoevgrad H2H
Australia Gold Coast Premier League
F06:50Broadbeach United 2:4 Pacific Pines Green[1-1] H2H
ACT Premier League
F05:05Gungahlin United 1:0 Canberra Olympic

2

[1-0] H2H
Australia Brisbane Cup
F05:30Clairvaux 2:2 Acacia Ridge

2

[1-1] H2H
Australia New South Wales League 2
F06:15Mounties Wanderers

3

2:0 Central Coast Marine

1

[1-0] H2H
Northern NSW U20 League
F04:30Mousse U20 0:0 Central Coast U20[-] H2H
F11:30TPS Turku

1

1:1 Inter Turku

2

[1-0] H2H
F11:30Honka Espoo

2

3:1 SJK Seinajoen

1

3

[2-1] H2H
F11:30Vaasa VPS

1

4:1 IFK Mariehamn

1

[2-0] H2H
F11:30Ilves Tampere

1

0:0 Lahti

2

[0-0] H2H
F11:30KuPs 2:2 HJK Helsinki

2

[1-1] H2H
Advertisements: