19:24 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr

Today Games

Order by: Time / League
refresh Refresh
Report
Finland Veikkausliga
F10:30HIFK

1

0:0 HJK Helsinki

2

[0-0] H2H
F10:30Inter Turku

1

1:3 PS Kemi Kings

1

[1-1] H2H
F10:30IFK Mariehamn

1

0:2 Lahti[0-0] H2H
International Club Friendly
F14:00SCU Torreense 0:5 Belenenses[0-2] H2H
International Friendly
F10:00Romania U16 0:0 Poland U16[-] H2H
F09:00Cyprus U17 1:1 Bulgaria U16[1-0] H2H
F09:30Slovakia U16 5:1 Armenia U16[2-0] H2H
F10:59Montenegro U17 1:5 Ukraine U16[1-0] H2H
Ireland Premier Division
F13:45Dundalk

1

0:0 Derry City

2

[0-0] H2H
F13:45Drogheda United

2

0:0 Bray Wanderers

2

[0-0] H2H
F13:45Bohemians

1

1

1:2 Limerick FC

2

[1-1] H2H
FIFA U-20 World Cup
F03:00England U20

1

1:1 Guinea U20

1

[0-0] H2H
F03:00Venezuela U20 7:0 Vanuatu U20

3

[2-0] H2H
F06:00Mexico U20

1

0:0 Germany U20

2

[0-0] H2H
F06:00Korea Republic U20

1

2:1 Argentina U20

2

[2-0] H2H
AFC Champions League
F07:00Guangzhou Evergrande

1

1:0 Kashima Antlers

1

[0-0] H2H
F07:30Muang Thong United 1:3 Kawasaki Frontale

1

[1-0] H2H
F10:00Persepolis

1

0:0 Lekhwia

2

[0-0] H2H
F10:59Esteghlal Khozestan

2

1:2 Al Hilal

5

[1-0] H2H
France Ligue 3
F13:45Paris FC

2

0:1 Orleans US 45

1

2

[0-0] H2H
Venezuela Cup
F14:30Gran Valencia FC 2:4 Estudiantes Caracas [1-1] H2H
S15:00Tucanes Amazonas : Pacairigua H2H
S15:00Angostura FC : Minasoro H2H
S15:00Academia Puerto Cabe : Union Atletico Falco H2H
S15:00Univ Los Andes : Atletico El Vigia H2H
S15:00Yaracuy FC : Yaracuyanos H2H
S15:00Llaneros de Guanare : Internacional Turen H2H
S15:00Petroleros de Anzoat : Hermandad Gallega H2H
S15:00Estudiantes Caracas : Gran Valencia FC H2H
S15:00Titanes FC : Independiente La Fri H2H
S15:00Margarita FC : Deportivo Nueva Espa H2H
S15:00LALA FC : Diamantes de Guayana H2H
Uzbekistan Cup
F08:00Neftchi Fargona 1:0 Navbahor Namangan

1

[1-0] H2H
F08:25Lokomotiv Tashkent 5:0 Qizilqum Zarafshon[4-0] H2H
USA Women Premier League
46'FC Stars Massachusetts Wo 2:1 Seacoast United Mariners [2-1] H2H
USA National Premier Soccer League
67'Chicago Fire Premier

1

5:0 St Louis Lions

2

[4-0] H2H
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
F09:30Helsingborg U21 3:0 Jonkopings Sodra U21[0-0] H2H
F10:00Djurgardens U21

2

3:1 IK Sirius FK U21

5

[0-1] H2H
S10:00GIF Sundsvall U21 : Norrkoping IFK U21 H2H
Sweden Folksam U21 Superettan No
F10:00Falkenbergs FF U21 1:1 Utsiktens BK U21

2

[0-1] H2H
F10:00IFK Varnamo U21

1

5:2 Varbergs BoIS U21

1

[5-2] H2H
F10:00Assyriska U21

1

2:1 Atvidabergs FF U21

1

[2-1] H2H
F10:00Degerfors IF U21

1

7:0 Vasalunds IF U21

3

5

[1-0] H2H
S10:00IK Frej TabyU21 : Gefle IF U21 H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F12:00Lindome GIF 3:1 Torslanda IK

1

[3-0] H2H
F12:00Savedalens IF

1

0:0 Varbergs GIF FK

1

[0-0] H2H
F12:00Syrianska IF Kerbura

3

0:3 BK Forward

1

[0-1] H2H
Sweden Superettan
F12:00GAIS Goteborg

2

1:0 Gefle IF[0-0] H2H
SVK U19 A
F08:00FK Lokomotiva Trnava

1

1:1 Topolcany U19

2

[0-1] H2H
Singapore Prime League
F06:45Tampines Rovers Rese

2

1:2 Singapore Warriors I

3

[0-0] H2H
Rwanda National League
F08:30Mukura

4

0:2 Sunrise FC

2

[0-1] H2H
F08:30Police(RWA) 0:0 Espoir FC

3

[0-0] H2H
F08:30Kiyovu FC

2

1:1 AS Kigali

3

[0-0] H2H
F08:50Bugesera

1

2:0 Pepiniere FC

2

[1-0] H2H
F09:00Gicumbi FC

1

2:1 Musanze FC

1

[2-0] H2H
Futsal Russia Division De Honor
F08:30TTG-Ugra Yugorsk Fut 2:2 Dina Moscow Futsal[0-1] H2H
F12:30Dinamo Moscow indoor 7:3 Sibiryak Bratsk Indo[4-1] H2H
Romania - Liga 2 Seria
F03:00Juventus Bucuresti 5:1 CS Rapid CFR Suceava

2

[2-0] H2H
F07:30Sepsi

3

3:0 Dacia Unirea Braila

1

2

[1-0] H2H
Romania Liga I
F10:00Gaz Metan Medias

3

3:0 Concordia Chiajna

1

4

[1-0] H2H
F12:30ACS Poli Timisoara

1

8

0:1 Pandurii Targu-Jiu

5

[0-1] H2H
Women Norwegian Toppserien
F10:00Arna Bjornar (w) 3:0 Kolbotn (w)[2-0] H2H
NOR D4
F11:30Odd BK C

3

4:2 Sparta Sarpsborg B

1

[1-1] H2H
Malaysia Premier League
F08:00Kuala Lumpur 6:0 ATM

1

4

[4-0] H2H
Lithuania - 2.Division
F10:30Dziugas Telsiai 1:4 Nevezis Kedainiai[0-2] H2H
F10:30Stumbras II

1

0:1 Taip[0-0] H2H
Lithuania - 1.Division
F10:00Lietava Jonava

1

1:0 Utenis Utena

3

[1-0] H2H
F12:00Trakai

2

4:1 Kauno Zalgiris

1

[1-1] H2H
Italian Serie B
F13:30Benevento

2

2:1 Spezia

1

2

[2-0] H2H
Israel Women First National
F10:00Maccabi Hadera (w) 1:1 Maccabi Kiryat Gat ([1-0] H2H
F11:30AS Tel Aviv Universi

2

4:2 Ironi Ramat Hasharon[2-2] H2H
India Goa Professional League
F05:40Goa Velha

2

3:7 Penha de France SC

1

[1-5] H2H
ICE WC
F14:15HK Vikingur (w) 2:1 IR Reykjavik (w)

2

[0-0] H2H
F14:15Fjolnir (w)

1

0:0 Keflavik (w)[0-0] H2H
Iceland U19 League
F13:00Throttur Reykjavik U

2

1:6 Vikingur U19[1-4] H2H
F13:00Fylkir/Ellidi U19 2:1 Fram/Ulfarnir U19[1-0] H2H
F13:00Afturelding Hviti Al

1

1:2 KR Reykjavik U19

2

[0-1] H2H
F13:00IBV KFS KFR U19

2

2:2 Serfaus ajir Dell Ha

2

[0-0] H2H
F15:00Fylkir Reykjavik U19

2

2:1 Fram U19[1-0] H2H
Holland Youth Eredivisie
F10:59AZ Alkmaar U19

2

10:1 Willem II/RKC U19[4-1] H2H
Germany Oberliga Niedersachsen - Full Time Result
S12:15FC Kray 0:0 Bocholt FC H2H
Georgia Division
F08:00Baia Zugdidi

1

0:1 Samgurali Tskh[0-1] H2H
F08:00Spartaki Tskhinvali 1:2 FC Metalurgi Rustavi[0-1] H2H
F08:00FC Gagra 4:0 Guria Lanchkhuti[1-0] H2H
Georgia Primera Division
F09:00Lokomotiv Tbilisi

4

1:2 FC Kolkheti Poti

1

[0-0] H2H
F09:00Ajax U19

1

3:0 PSV Eindhoven U19

3

[0-0] H2H
F10:59Dila Gori

1

0:2 Torpedo Kutaisi

3

[0-1] H2H
Finland Kolmonen
F10:30TPV/2

1

0:4 Harma Hameenlinna[0-1] H2H
F12:15FC POHU

1

4

1:1 CLE

2

[1-0] H2H
Estonia Champions League
F10:00Flora Paide 1:3 FC Flora Tallinn[1-1] H2H
F10:59Levadia Tallinn

1

5:0 Viljandi Tulevik

3

[1-0] H2H
F10:59JK Sillamae Kalev

2

2:0 Tartu JK Maag Tammek

1

[1-0] H2H
F12:00Nomme JK Kalju

3

2:0 Trans Narva

3

[1-0] H2H
England County cup
F13:45Barwell

2

3:1 Coalville[1-0] H2H
Denmark Womans League
F12:00Fortuna Hjorring (w) 4:0 Skovbakken (w)[2-0] H2H
Denmark Reserves League
F09:00Brondby Reserve

3

0:1 Aarhus AGF Reserve[0-0] H2H
Czech Republic U19 League
F05:00Sigma Olomouc U19

3

2:3 MFK Karvina U19

4

[1-1] H2H
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
F10:00Hlucin 2:2 Odra Petrkovice[0-1] H2H
Croatia 2.Division
F10:30NK Samobor

2

0:1 NK vinogradar

4

[0-1] H2H
Copa Libertadores
90'Chapecoense SC

3

0:1 Zulia FC

1

4

[0-1] H2H
19:45Independiente Santa -:- The Strongest Pred. H2H
19:45Santos -:- Sporting Cristal Pred. H2H
F17:30Nacional Montevideo

3

0:1 Lanus

3

[0-1] H2H
Colombia Copa Premier
19:45Orsomarso -:- Deportes Quindio Pred. H2H
Canadian Championship
59'Ottawa Fury 1:1 Toronto FC[0-1] H2H
21:00Vancouver Whitecaps -:- Montreal Impact Pred. H2H
CAF Confederation Cup
F08:00Kampala City Council

1

2:1 Club Africain

1

[1-1] H2H
F08:00Mbabane Swallows

2

4:2 Platinum Stars

1

2

[2-1] H2H
F10:00Mounana FC

1

3:5 Supersport United

1

[1-3] H2H
F15:00MC Alger

3

2:1 Sifakesi

1

2

[1-1] H2H
S08:00Vanersborgs IF : Lidkopings FK H2H
CAF Champions League
F08:00Ferroviario Beira

2

0:0 Al-Hilal Omdurman

2

[0-0] H2H
F08:00Saint George

1

0:0 Esperance Sportive d

1

2

[0-0] H2H
F10:00Coton Sport 0:2 EL Ahly[0-2] H2H
F13:00Al-Ahli tripoli

3

0:0 Zamalek

1

[0-0] H2H
F13:00Al Merreikh 1:2 ES du Sahel

3

[0-1] H2H
Cameroon Elite two
F07:30AS Etoa Meki 2:4 Panthere Sportive du

1

[0-2] H2H
F09:30Cosmos de Bafia

2

0:0 National Polytechnic

2

[0-0] H2H
Brazil Paulista Womens League
S13:00Flamengo/RJ (w) : Sao Francisco (W) H2H
Brazil Serie B
19:30Guarani SP -:- Figueirense Pred. H2H
F17:15CRB AL

4

1:0 Santa Cruz PE

3

[0-0] H2H
Barbados Premier League
19:30Ellerton FC -:- Belfield Pred. H2H
Australia Queensland State Womens Premier League
F04:15Souths United Women

2

3:0 Gold Coast city wome

1

[3-0] H2H
QLD Premier League
F04:00Brisbane Strikers

2

3:1 Brisbane Olympic Uni

1

[0-1] H2H
Austria Amateur cup
F12:30ASK Elektra

1

2:1 Wiener Viktoria

3

[2-0] H2H
Argentina Reserve League
F08:00All Boys Reserves

4

2:0 Ferro Carril Oeste R

2

[1-0] H2H
F08:30Tigre Reserves

3

3:0 San Martin de San Ju[1-0] H2H
F12:00CA Atlanta Reserves

1

3:1 Deportivo Espanol Re

1

[1-1] H2H
F13:00UAI Urquiza Reserves

1

2

2:0 CSD Flandria Reserve

2

[1-0] H2H
F13:00CA Colegiales Reserv

3

0:1 Deportivo Moron Rese

4

[0-1] H2H
Argentine Division 2
F13:30Flandria

2

0:0 Guillermo Brown

3

[0-0] H2H
Argentina Cup
F13:40Arsenal de Sarandi

2

1:1 Sacachispas

1

4

[0-0] H2H
F16:00Talleres Cordoba

2

1:0 Defensores de Belgra

2

[1-0] H2H
Argentina Prim C Metropolitana
13'Deportivo Moron

1

0:0 Barracas Central H2H
AFC Cup
S08:00Esteghlal Dushanbe : Dordoi-Dynamo Naryn H2H
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
F13:30Central Ballester

3

0:0 CA Atlas

1

[0-0] H2H
F13:30Victoriano Arenas

2

2:2 Deportivo Muniz

1

[1-0] H2H
F13:35Yupanqui

2

1:2 Puerto Nuevo

4

[1-0] H2H
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F13:30Defensores de Cambac

2

3:0 Argentino de Merlo

4

[1-0] H2H
Australia FFA Cup
F04:00Holland Park Hawks F

3

0:0 Moreton Bay United

1

[0-0] H2H
F04:00Hume City

1

4:0 Moreland City SC[1-0] H2H
F04:00Grange Thistle SC

1

1:0 Rochedale Rovers

1

[1-0] H2H
F04:30Bentleigh greens

2

3:2 Green Gully Cavalier

1

3

[1-1] H2H