17:12 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Today Games

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
Spanish Copa Del Rey
F15:00FC Barcelona2

1:2 Valencia

2

[0-0] H2H
Germany Cup
F14:00RB Leipzig1

0:3 Bayern Munchen

1

[0-0] H2H
Italian Serie A
F11:59Frosinone

2

0:0 Chievo

2

[0-0] H2H
F14:30Bologna 3:2 Napoli

1

[0-0] H2H
Chinese Super League
F03:30Beijing Renhe

4

2:1 Tianjin Teda

2

5

[1-0] H2H
F07:35Hebei HX Xingfu

4

3:2 Jiangsu Suning FC[3-2] H2H
F07:35Wuhan ZALL 2:1 Tianjin Tianhai

1

[1-0] H2H
Turkish Super Liga
F11:59Konyaspor

2

0:0 Akhisar Bld.Geng[0-0] H2H
Finland Veikkausliga
F10:00HIFK

4

1:1 Inter Turku

2

[1-0] H2H
F10:00RoPS Rovaniemi

2

1:1 SJK Seinajoen

2

[0-1] H2H
Egyptian Premier League
S11:30Haras El Hedoud 0:0 Zamalek H2H
Advertisements:
International Club Friendly
F10:00France (w) 3:0 Thailand (w)

2

[0-0] H2H
S15:00FC Buffalo 0:1 St. Pauli H2H
International Friendly
F03:00Korea Republic U18 2:1 Thailand U18[2-0] H2H
F07:00China U18 0:2 New Zealand U18[0-1] H2H
F08:00England (w) 2:0 Denmark (w)[1-0] H2H
Swedish Allsvenskan
F10:00Hacken

1

2

1:2 IFK Goteborg

5

[0-0] H2H
F10:00Malmo FF 5:0 AFC Eskilstuna

3

[1-0] H2H
F11:59Helsingborg 1:1 Falkenberg

3

[0-0] H2H
Russian National Football League
F06:00Sibir Novosibirsk 0:0 FK Krasnodar II[0-0] H2H
F08:00Shinnik Yaroslavl 4:2 Avangard

1

[3-1] H2H
F08:00Spartak Moscow II

1

1:1 FK Sochi

1

1

[0-1] H2H
F08:00Fakel

1

3

0:0 Tom Tomsk

3

[0-0] H2H
F08:00Khimki

1

2:1 Luch Energiya

1

[0-1] H2H
F08:00Rotor Volgograd

5

1:2 Chertanovo Moscow

5

[0-1] H2H
F08:00Spartak Tambov

1

2:1 Zenit-2 St.Petersbur

4

[2-1] H2H
F08:00Baltika Kaliningrad

1

1:1 Tyumen

4

[1-0] H2H
F08:00FK Nizhny Novgorod 3:1 Mordovya Saransk[2-0] H2H
F08:00Torpedo Armavir

1

2:0 SKA Khabarovsk

2

[0-0] H2H
J-League Division 1
F01:00Consadole Sapporo

2

0:0 Gamba Osaka

1

[0-0] H2H
F01:00Shimizu S-Pulse 4:3 Vegalta Sendai

1

2

[3-2] H2H
Advertisements:
F02:00Cerezo Osaka

3

1:0 FC Tokyo[0-0] H2H
S26/05Yokohama Marinos 0:0 Jubilo Iwata H2H
F12:30RKC Waalwijk 0:0 Go Ahead Eagles[0-0] H2H
F14:45Sparta Rotterdam

1

2

1:2 De Graafschap

2

[0-0] H2H
FIFA U-20 World Cup
F09:30Portugal U20 1:0 Korea Republic U20[1-0] H2H
F11:59France U202

2:0 Saudi Arabia U20

1

1

[0-0] H2H
F11:59Panama U20 1:1 Mali U20

1

[0-0] H2H
F14:30Argentina U202

5:2 South Africa U20

1

[0-0] H2H
F10:00Newport County1

4

0:1 Tranmere Rovers

1

[0-0] H2H
F07:30FC Viktoria PlzenU21

2

1:4 SK Sigma OlomoucU21

2

[0-2] H2H
Brazil Serie A
18:00Gremio (RS) -:- Atletico Mineiro Pred. H2H
F15:00Botafogo RJ9

0:1 Palmeiras[0-0] H2H
Spanish Segunda Division
F10:00CF Rayo Majadahonda

1

0:0 Cordoba

1

5

[0-0] H2H
F11:59Sporting Gijon

1

6

0:2 Albacete

3

[0-0] H2H
F11:59Osasuna

3

2:0 Las Palmas

3

[0-0] H2H
Spain Youth Cup
F05:00Sevilla U19

2

2:3 Levante U19

1

[0-2] H2H
F06:00Barcelona U19

3

3:0 Granada U19

2

[1-0] H2H
F11:59Espanyol U19

1

2:0 Sporting Gijon U19

2

[0-0] H2H
Scotland FA Cup
F10:00Heart of Midlothian<

3

1:2 Celtic FC

2

[0-0] H2H
Zimbabwe Premier
F09:00Chicken Inn

4

0:0 Black Rhinos FC

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F09:00Herentals FC

1

0:0 Chapungu FC

1

[0-0] H2H
F09:00Yadah FC

1

0:1 FC Platinum

1

[0-0] H2H
F09:00ZPC Kariba 1:1 Manica Diamond[0-0] H2H
Zambia Super League
S09:00Kabwe Warriors 0:1 Red Arrows H2H
S09:00Mufulira Wanderers 0:0 Green Buffaloes H2H
S09:00Nakambala Leopards 1:1 Lusaka Dynamos H2H
S09:00Zanaco 1:1 Prison Leopards FC H2H
S09:00ZESCO United Ndola 1:0 Kitwe United H2H
Italy Futsal
F11:30Acqua e Sapone C5 Fu 7:2 Pessah Lo Fano

1

[0-0] H2H
Japan Women League Cup
S26/05NTV Beleza (w) 0:0 Nojima Stella пј H2H
S26/05Vegalta Sendai (w) 0:0 JEF United Ichihara H2H
S26/05IGA Kunoichi (w) 0:0 INAC (w) H2H
Vietnam Women Championship
F05:00CLB TPHCM (W) B 1:1 TNG Thai Nguyen (w)

1

[1-0] H2H
Australia U20
F01:00Armadale SC U20

2

0:3 Sorrento F.C. U20

1

[0-2] H2H
F01:00Balcatta U20 0:2 ECU Joondalup U20[0-1] H2H
F01:00Inglewood United U20 1:1 Rockingham City FC U

1

[1-1] H2H
F01:00Pires U20

1

2:3 Cockburn City U20

1

[2-0] H2H
F01:05FloreatAthena U20

1

5:0 Stirling Lions U20

2

[3-0] H2H
F02:30Sutherland Sharks U2

1

1:0 Sydney Olympic U20

4

[1-0] H2H
F03:00Marconi Stallions U2

2

1:1 APIA Leichhardt Tige

1

[1-0] H2H
Advertisements:
F03:00Mt Druitt Town Range

2

3

2:2 Blacktown City FC U2

1

[0-1] H2H
F03:00Sydney FC U20 2:1 Hakoah Sydney City E[1-0] H2H
S23:00Manly United U20 0:0 South Coast Wolves F H2H
S23:00Rockdale City Suns U 0:0 Sydney United 58 U20 H2H
National Primera Division Western Australia
F03:00Willip

3

2:2 FC Ashfield

3

[1-1] H2H
F03:05Olympic Kingsway SC

1

2:3 Fremantle City

1

[1-2] H2H
S03:00Subiaco AFC 0:0 UWA-Nedlands FC H2H
National Premier Leagues Western Australia
F03:00Armadale SC 2:3 Sorrento F.C.[2-2] H2H
F03:00Balcatta FC

4

1:0 ECU Joondalup

4

[1-0] H2H
F03:00Bayswater City

1

4

1:0 Perth Glory (Youth)

2

[1-0] H2H
F03:00Inglewood United

3

3:0 Rocking ham City

3

[2-0] H2H
F03:05Floreat Athena

3

1:2 Stirling Lions

2

[1-1] H2H
F03:05Perth SC 2:1 Cockburn City

2

[0-0] H2H
Vietnamese First Division
F04:30Dong Thap 3:1 Dak Lak

1

[2-0] H2H
F05:00Binh Dinh

2

0:4 Pho Hien

1

[0-1] H2H
Vietnamese professional league
F06:00Sanna Khanh Hoa

1

3:2 Quang Nam[2-1] H2H
F06:00SHB Da Nang

4

2:1 Hoang Anh Gia Lai[2-0] H2H
F08:00CLB TPHCM

2

2:1 Song Lam Nghe An

1

[2-0] H2H
Venezuela U20 League
19'Estudiantes de Caracas Re 0:0 Monagas Reserves H2H
19'CD Lara Reserves 1:0 Deportivo Tachira Reserve H2H
Advertisements:
F13:00Deportivo La Guaira

4

0:0 Metropolitanos FC Re

3

[0-0] H2H
Venezuela Segunda Division
78'Yaracuy FC

2

1:0 Universidad Central de Ve

3

[0-0] H2H
76'Real Frontera

3

1:2 Gran Valencia FC

2

[0-0] H2H
49'Zulia FC

1

0:2 Caracas FC

2

[0-0] H2H
12'Aragua FC 0:0 Estudiantes Merida FC H2H
Uzbek League
F08:45Termez Surkhon

2

2:1 Kuruvchi Kokand Qoqo

4

[1-1] H2H
F08:45Dinamo Samarqand 2:2 Qizilqum Zarafshon

3

[1-1] H2H
F09:50Navbahor Namangan

1

1:1 FK Andijon

4

[0-1] H2H
F10:00Metallurg Bekobod 0:2 Kuruvchi Bunyodkor

1

[0-1] H2H
USL First Division
22:00Los Angeles Galaxy I -:- Orange County Blues Pred. H2H
22:00Portland Timbers Res -:- El Paso Locomotive F Pred. H2H
22:00Real Monarchs -:- Phoenix Rising FC Pred. H2H
S19:00Indy Eleven 0:0 Nashville H2H
S19:00Hartford Athletic 0:0 Ottawa Fury H2H
S19:00Pittsburgh Riverhoun 0:0 Charlotte Independen H2H
S19:30Charleston Battery 0:0 Atlanta United FC II H2H
S19:30Tampa Bay Rowdies 0:0 Swope Park Rangers H2H
S20:30Austin Bold 0:0 New Mexico United H2H
S20:30OKC Energy FC 0:0 Colorado Springs Swi H2H
S20:30Rio Grande Valley 0:0 San Antonio H2H
Advertisements:
S22:30Las Vegas Lights 0:0 Tulsa Roughneck H2H
USA Women Premier League
S16:00San Diego Parceiro W 0:1 Los Angeles Sol (w) H2H
S18:30Nashville Rhythm FC 0:0 Alabama (w) H2H
USA Women
S18:00Sky Blue FC (w) 0:0 Portland Thorns FC ( H2H
S20:00Utah Royals (w) 0:0 Orlando Pride (w) H2H
USA National Premier Soccer League
S17:00VUSC Blast 0:0 Rebels FC H2H
S19:00Chattanooga Red Wolv 0:0 Greenville Triumph H2H
S20:00Tormenta FC 0:0 Lansing Ignite FC H2H
S20:00Evergreen 0:0 FC Sonic Lehigh Vall H2H
S22:00ASC San Diego 0:0 AS Losangeles H2H
Uruguay U19 League
F08:00Miramar Misiones U19

1

5

1:1 Defensor Sporting U1

3

[0-0] H2H
F08:00Parque del Plata U19

3

1:2 Central Espanol U19

1

[0-0] H2H
F08:00Penarol U19

1

1

1:2 Nacional De Football

1

2

[0-0] H2H
Uruguay Segunda
F14:00IA Sud America

1

2:1 Bella Vista

3

[0-0] H2H
F14:00Albion FC

1

2

3:1 Central Espanol

4

[0-0] H2H
F14:00Rentistas

3

2:1 Tacuarembo

3

[0-0] H2H
F14:00CS Cerrito

3

1:1 Villa Espanola

1

[0-0] H2H
F09:05Villa Teresa

5

1:0 Torque

2

[0-0] H2H
F14:00Rampla Juniors FC

2

0:3 Nacional Montevideo

2

[0-0] H2H
F14:00CA Juventud

3

4:1 CA River Plate

1

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F14:00Defensor Sporting Mo

3

2:4 Centro Atletico Feni

2

[0-0] H2H
Ukraine U21 Liga
F05:00Karpaty U21

3

3:2 Lviv U21

1

[3-1] H2H
F05:00Desna Chernihiv U21

2

1:3 FC Mariupol U21

1

[1-1] H2H
F05:00Zorya U21

3

1:1 PFK Aleksandriya U21

1

2

[0-1] H2H
F06:00FC Shakhtar Donetsk

1

2:0 FC Vorskla U21

2

[1-0] H2H
F07:00Dinamo KyivU21

2

7:1 Arsenal Kyiv U21[3-1] H2H
S06:00Olimpic Donetsk U21 0:0 Chernomorets Odessa H2H
Ukraine Reserve League
S05:00Desna Chernihiv Rese 1:1 FC Mariupol Reserves H2H
S05:00Karpaty Lviv Reserve 1:1 FK Lviv Reserves H2H
S05:00Zorya Reserves 1:1 PFC Oleksandria Rese H2H
S06:00Shakhtar Donetsk Res 1:0 Vorskla Poltava Rese H2H
Ukraine Regional League
F07:20Energiya Pridneprovs

2

1:2 FC Legionary Dnipro

3

[-] H2H
F09:00Sluch Starokonstyant

2

2:1 Iskra Teofipol

1

[-] H2H
F09:00FC Shlyakhovik 7:1 FC Dolinska

2

[-] H2H
F09:00Kolyvan Klevan

4

2:1 FC Sadove

3

[-] H2H
S10:50FC Mykolaiv 7:0 FC Sokil Borshchovyc H2H
Ukraine Division 2
F07:00MFK Mikolaiv

1

0:2 Dnipro-1[0-0] H2H
F10:00Hirnyk-Sport 0:0 Volyn

1

[0-0] H2H
F10:00Kolos Kovalyovka 3:2 Obolon Kiev[0-0] H2H
F10:00FK Avanhard Kramator

1

1:0 Metalist 1925 Kharki[0-0] H2H
F10:00Rukh Vynnyky 10:1 FC Sumy[0-0] H2H
S10:00Zirka Kirovohrad 0:0 Ahrobiznes TSK Romny H2H
S10:30Prykarpattya Ivano F 0:0 Gelios Kharkiv H2H
F10:00FC Karpaty Lviv

1

3:3 Olimpic Donetsk

1

[0-0] H2H
F10:00FC Vorskla Poltava

1

2

1:2 Chernomorets Odessa

3

[0-1] H2H
F10:00Desna Chernihiv

4

1:0 Arsenal Kyiv

1

[1-0] H2H
Ukraine Women Division
F04:00Yednist Plysky (w)

1

4:1 FK Ladomir (W)[2-0] H2H
Uganda Cup
F08:00Proline FC

1

1:1 Bright Stars

1

3

[0-0] H2H
UAE Pro-League
F14:00Dabba Al-Fujairah 3:3 Banni Yas[0-0] H2H
F14:00Emirates Club

1

1:2 Al-Sharjah

1

[0-0] H2H
F14:00Al Ahli(UAE)

3

1:3 Ahli Al-Fujirah

2

[0-0] H2H
Turkey U21 Super League
F06:00Fenerbahce U21 2:0 Antalyaspor U21

2

[1-0] H2H
F06:30Konyaspor U21

1

6:2 Akhisar Bld.Geng U21

2

[3-0] H2H
Turkey A2 League U19
F06:00Akhisar Bld.Geng U19

3

0:0 Konyaspor U19

1

[0-0] H2H
F06:00Ankaragucu U19

1

1:1 Goztepe U19

3

[0-0] H2H
F06:00Bursaspor U19

3

3:0 Yeni Malatyaspor U19

3

[0-0] H2H
F06:00Buyuksehir Erzurumsp

3

1:3 Kayserispor U19[0-0] H2H
F06:00Galatasaray U19

3

2:1 Sivasspor U19

1

[0-0] H2H
F06:00Trabzonspor U19

4

4:1 Caykur Rizespor U19

3

[0-0] H2H
F06:15Kasimpasa U19 1:2 Besiktas JK U19

1

[0-0] H2H
Professional Tunisian League 1
S10:00Club Africain 0:0 Esperance Sportive d H2H
TAS Premier Championship
F00:30Launceston United

1

5:1 Somerset

1

[4-0] H2H
Thailand Division 4
F05:00Police Tero FC Reser

2

0:0 Grakcu Sai Mai Unite

1

5

[0-0] H2H
Thai Premier League
F06:45Nakhon Ratchasima

3

1:1 Port FC

1

2

[0-0] H2H
F07:00Trat FC

2

3:1 Chiangrai United

2

[3-0] H2H
F08:00Sukhothai

1

2:0 Chainat FC

2

[2-0] H2H
F08:00Chiangmai FC

3

1:0 Prachuap Khiri Khan

2

[1-0] H2H
F09:00Suphanburi FC 0:0 PTT FC Rayong

3

[0-0] H2H
Thai Division 2 League
F05:00Kasem Bundit Univers

1

1:2 Raj Pracha FC

1

[0-1] H2H
F05:00Muangkan Utd

3

3:1 Lamphun Warrior

1

2

[2-1] H2H
F05:00North Bangkok Colleg

1

4:0 Chamchuri United FC

2

[3-0] H2H
F05:00Phuket FC

2

0:2 BTU United

1

[0-0] H2H
F05:00Ubon Ratchathani FC

3

1:0 Ang Thong FC

3

[0-0] H2H
Thai Division 1 League
F06:45Customs Department F

2

1:2 Thailand Honda FC

4

[0-1] H2H
F07:00Ubon UMT United

1

1:1 JL Angmai Lian Zhi

2

[0-0] H2H
F08:00Ayoubi Taya 0:3 Udon Thani

4

[0-1] H2H
F08:00Rayong FC

2

2:1 Samut Sakhon

4

[0-0] H2H
F09:00Army United F.C.

1

2

0:2 Lampang FC

4

[0-1] H2H
Annual Emperor
S26/05Blaublitz Akita 0:0 Meiji University H2H
S26/05AC Nagano Parceiro 0:0 Niigata University H2H
S26/05Wityn three 0:0 Kwansei Gakuin Unive H2H
S26/05MD Nagasaki 0:0 Kochi United H2H
S26/05Hokkaido University 0:0 Ryutsu Keizai Univer H2H
S26/05Nara Club 0:0 Ritsumeikan Universi H2H
S26/05Matsuyama University 0:0 Okinawa SV H2H
S26/05Gainare Tottori 0:0 International Pacifi H2H
S26/05Giravanz Kitakyushu 0:0 Tokuyama University H2H
S26/05Gifu Kyoritsu Univer 0:0 Hokuriku Electric Po H2H
S26/05Roasso Kumamoto 0:0 Verspah Oita H2H
S26/05Grulla Morioka 0:0 Yamanashi Gakuin Uni H2H
S26/05Kataller Toyama 0:0 FC Kariya H2H
S26/05Urayasu SC 0:0 Hosei University H2H
S26/05SRC Hiroshima 0:0 Institute of Fitness H2H
Tanzania Ligue 1
S09:00Simba Sports Club 0:0 Biashara United FC H2H
Tajikistan Vysshaya Liga
F08:00FC Kuktosh

1

3:1 FC Istaravshan

3

[0-0] H2H
S08:00FC Panjshir 0:0 Khatlon Bokhtar H2H
Syrian Cup
S15:00Al-Karamah 1:0 Teshrin SC H2H
S15:00Al-Jaish Damascus 0:0 Al-Taleiah H2H
Swden Women Division 2
F07:00Brommapojkarna (w)

1

3:2 Moron BK (w)[0-0] H2H
F07:30Alvsjo AIK Women 4:1 FC Djursholm (w)[0-0] H2H
S07:00Borgeby FK (w) 1:1 AIK Solna (w) H2H
S08:00Satra SK Women 0:0 IFK Taby FK (w) H2H
S09:00Kvarnsvedens IK (w) 1:1 IFK Kalmar (w) H2H
S09:00Mallbackens IF (w) 1:1 Lidkopings FK (w) H2H
S10:00Assi IF (w) 1:1 Umea IK (w) H2H
Sweden U19
F07:00Hammarby U19

1

3:1 AIK Solna U19

3

[2-0] H2H
F07:00Helsingborg IF U19

2

3:0 Angelholms FF U19

1

[1-0] H2H
F08:00IFK Malmo FK

3

4:3 Onsala BK[3-2] H2H
F08:00BK Olympic 4:2 KSF Prespa Birlik[2-1] H2H
F10:00Angelholms FF

1

3:2 Assyriska BK[0-0] H2H
F10:00Eslovs BK

1

2

2:3 Stafsinge IF

2

[0-2] H2H
F10:00Vinbergs IF

1

1:3 FC Rosengard

2

[1-1] H2H
F08:00Motala AIF FK 0:3 FC Stockholm Interna[0-0] H2H
F08:00Tyreso FF 1:0 IFK Aspudden-Tellus[0-0] H2H
F10:00Syrianska Botkyrka I 0:0 Assyriska IF i Norrk[0-0] H2H
F08:00FK Almeboda/Linneryd

1

4

1:3 Dalstorps IF

1

[0-0] H2H
F08:00IFO Bromolla IF 0:1 Nassjo FF[0-0] H2H
F09:00Rappe GOIF

2

3:2 Hassleholms IF

2

[1-0] H2H
F10:00Nosaby IF 1:0 Osterlen FF[0-0] H2H
F08:00Karlbergs BK

4

2:1 Kungsangens IF

1

3

[1-0] H2H
F08:00Skiljebo SK 2:3 IFK Lidingo FK

1

[1-1] H2H
F10:00Taby

1

1

2:1 Kvarnsvedens IK

1

[2-0] H2H
F10:00Hudiksvalls ABK 1:1 IFK Stocksund

1

[0-0] H2H
F08:00Ytterhogdal IK

1

3:0 IFK Timra[2-0] H2H
F08:00Anundsjo IF 0:3 Skelleftea FF[0-1] H2H
F08:00Gottne IF 0:0 Friska Viljor FC[0-0] H2H
F08:00IFK Umea 2:0 Pitea IF[1-0] H2H
F10:00Sandviks IK 1:1 IFK Lulea[0-0] H2H
F10:00Taftea IK 0:2 IFK Ostersund[0-0] H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F07:30Savedalens IF

2

0:1 IFK Tidaholm[0-0] H2H
F08:00IFK Amal 1:0 Grebbestads IF[0-0] H2H
F10:00Nordvarmland FF 2:3 Orebro Syrianska IF[0-0] H2H
F10:00IFK Uddevalla 0:0 Vargarda IK[0-0] H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F07:00IF Limhamn Bunkeflo

4

4:0 Kulladal

3

[0-0] H2H
F07:00Adolfsbergs IK 3:1 IK Arvika Fotboll

4

[1-1] H2H
F08:00Angby IF

1

1

3:3 Trosa Vagnhärad S

2

[1-1] H2H
S07:00IFK Holmsund 0:0 Bergnasets AIK H2H
S07:00Kiruna FF 0:0 Gimonäs Umeå I H2H
S07:00Moron BK 0:0 Storfors AIK H2H
S07:00Rengsjo SK 0:0 Heby AIF H2H
S07:00Sandvikens AIK FK 0:0 Saters IF H2H
S07:00Anderstorps IF 0:0 Laholms FK H2H
S08:00Skoftebyns IF 0:0 Odsmals IK H2H
S08:00Frösö IF 0:0 Sund IF H2H
S08:00Soderhamns FF 0:0 IFK Harnosand H2H
S08:00Solleftea GIF FF 0:0 Ope IF H2H
S08:00Eneby BK 0:0 Tranas FF H2H
S08:00Skarblacka IF 0:0 Smedby AIS H2H
S08:00Tenhults IF 0:0 Vimmerby IF H2H
S08:00IFK Osterakers Fk 0:0 Vaksala SK H2H
S08:00Marsta IK 0:0 IK Franke H2H
S08:00BK Flagg 0:0 IF Lodde U19 H2H
S08:00Kvarnby IK 0:0 FC Trelleborg H2H
S08:00Hanvikens SK 0:0 Syrianska Eskilstuna H2H
S08:00Hargs BK 0:0 FOC Farsta H2H
S08:00Varmdo IF 0:0 Eskilstuna City FK H2H
S08:00Vasterhaninge IF 0:0 Enhorna IF H2H
S08:00Saxemara IF 0:0 FK Karlshamn United H2H
S08:00Varbergs GIF FK 0:0 Hoganas BK H2H
S09:00IF Algarna 0:0 Stöde IF H2H
S09:00Hogsby IK 0:0 Mjolby AI FF H2H
S09:00Lindo FF 0:0 IK Tord H2H
S09:00Fanna BK 0:0 Vallentuna BK H2H
S09:00GIF Nike 0:0 Tomelilla IF H2H
S09:00Sodra Sandby IF 0:0 Malmo City FC H2H
S09:00Bollnas GIF FF 0:0 Torsakers IF H2H
S09:00Sala FF 0:0 Stromsbergs IF H2H
S09:00Lindsdals IF 0:0 Solvesborgs GoIF H2H
S09:00Pukebergs BK 0:0 Nybro If H2H
S09:00IFK Fjaras 0:0 Markaryds IF H2H
S09:00Grythyttans IF 0:0 Hertzöga BK H2H
S09:00IFK Olme 0:0 Yxhults IK H2H
S10:00Ohtana/Aapua FF 0:0 LuleГҐ SK H2H
S10:00Vasteras IK 0:0 IFK Uppsala H2H
S10:00Forssa BK 0:0 Fagersta Sodra IK H2H
Sweden Superettan
F10:00Halmstads 3:0 Degerfors

1

[2-0] H2H
F10:00IK Frej Taby

3

1:1 Varbergs BoIS FC

1

[0-0] H2H
F10:00Syrianska FC

3

1:0 Brommapojkarna

2

[0-0] H2H
F11:59Jonkopings Sodra

1

2:0 IK Brage

1

[0-0] H2H
F07:00Lindome GIF

1

0:0 Eskilsminne IF

1

3

[0-0] H2H
F09:00Oskarshamns AIK

1

5:1 Lunds BK

1

[3-1] H2H
F10:00Assyriska Turab IK J 1:3 Ljungskile[0-1] H2H
F10:00Atvidabergs 1:2 Tvaakers IF[1-0] H2H
F10:00Kristianstads FF 3:2 IFK Varnamo[0-1] H2H
F10:00Utsiktens BK 1:0 IK Oddevold

2

[0-0] H2H
Sweden Division 1
F08:00Tegs SK

1

4:2 Karlslunds IF HFK[1-2] H2H
F10:00Bodens BK 0:1 Carlstad United BK[0-0] H2H
F10:00IF Sylvia

1

1:3 Akropolis IF

1

[1-3] H2H
F10:00Karlstad BK 1:2 Gefle IF

1

[1-1] H2H
F10:00Sollentuna United

3

1:1 BK Forward

3

[0-0] H2H
Slovakia 2. Liga
F11:00Lipany

3

1:0 Inter Bratislava

1

[0-0] H2H
F11:00FC STK 1914 Samorin

1

0:3 Sokol Dolna Zdana

1

[0-0] H2H
F11:00KFC Komarno

2

2:1 Slavoj Trebisov

1

3

[0-0] H2H
F11:00MSK Zilina B

1

2

0:2 Tatran LM[0-0] H2H
F11:00Lokomotiva Kosice

1

2:1 Partizan Bardejov

1

[0-0] H2H
F11:00Poprad

2

0:1 FC Artmedia Petrzalk

5

[0-0] H2H
F11:00Tatran Presov

1

1:4 Dukla Banska Bystric

1

[0-0] H2H
Swiss Super League
F13:00Basel

1

4:1 Neuchatel Xamax[0-0] H2H
F13:00Lugano

2

3:3 Grasshopper

1

3

[0-0] H2H
F13:00FC Sion

3

0:1 Thun

2

[0-0] H2H
F13:00Young Boys

2

4:0 Luzern

3

[0-0] H2H
F13:00FC Zurich

3

1:1 St. Gallen

1

[0-0] H2H
F10:00FC Mendrisio Stabio

2

2:2 FC Kosova Zurich

2

[0-0] H2H
S11:00USV Eschen Mauren 0:0 Baden H2H
S11:00FC Gossau 0:0 United Zurich H2H
S11:00FC Linth 04 0:0 SV Hongg H2H
S11:00Thalwil 0:0 FC Red Star Zurich H2H
S11:00FC Tuggen 0:0 FC Winterthur U21 H2H
S11:00FC Wettswil Bonstett 0:0 FC St.Gallen U21 H2H
S11:00Biel Bienne 0:0 Solothurn H2H
S11:00SC Buochs 0:0 FC Black Stars Basel H2H
S11:00Delemont 0:0 Zug 94 H2H
S11:00Grasshoppers U21 0:0 Bassecourt H2H
S11:00FC Luzern U21 0:0 FC Schotz H2H
S11:00BSC Old Boys 0:0 Langenthal H2H
S11:00SC Zofingen 0:0 SC Goldau H2H
S11:00Azzurri 90 0:0 Vevey Sports H2H
S11:00Chenois 0:0 FC Thun U21 H2H
S11:00Echallens 0:0 Lausanne SportsU21 H2H
S11:00FC Martigny Sports 0:0 Etoile Carouge H2H
S11:00Meyrin 0:0 Grand-Lancy H2H
S11:00FC Naters 0:0 Bulle H2H
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F11:30EDMF Churra

2

0:0 G. Segoviana

2

[0-0] H2H
F14:00Moralo CP

3

0:0 UA Horta

1

[0-0] H2H
S11:59CD Cayon 1:1 SD Logrones H2H
S11:59AE Prat 1:1 AD Ceuta H2H
S11:59SD San Ignacio 0:0 Marino luanco H2H
S11:59UE Llagostera 1:0 Portugalete H2H
S11:59Numancia B 1:0 SD Laredo H2H
F07:15EiPozo Murcia Turist 1:1 Jaen Paraiso Interio[1-0] H2H
F11:59Real Madrid Castilla

2

3:1 FC Cartagena

1

3

[0-0] H2H
F13:00Badajoz

3

0:1 UD Logrones

2

[0-0] H2H
Southern Sweden
S04:00Vastra Frolunda 0:0 Landvetter IS H2H
S06:00Angered BK 0:0 Jonsereds IF H2H
S07:30Kallered SK 0:0 IK Kongahalla H2H
S10:30Hisingsbacka FC 0:0 Lerkils IF H2H
Slovenia U19
F07:00NK Maribor U20

1

6:1 NK Noga Triglav U19[-] H2H
F11:30NK Drava Ptuj U19

1

1:0 ND Ilirija U19

1

[-] H2H
F11:30NK Publikum Celje U1 6:0 NK Interblock U19

1

[-] H2H
Slovakia 3.Liga
F11:00Nove Mesto

1

0:2 FC Vion Zlate Moravc[0-0] H2H
Slovenia 2.Liga
S11:00NK Bilje 1:1 Brda H2H
Slovenia 1.Liga
F09:45Domzale

5

2:1 Maribor

2

[2-1] H2H
F11:55Krsko Posavlje

2

3:2 ND Gorica

3

[0-0] H2H
F11:55NK Rudar Velenje

3

2:2 Triglav Gorenjska

3

[0-0] H2H
F11:55NK Aluminij

2

1:0 NK Olimpija Ljubljan

2

[0-0] H2H
F11:55NK Mura 05

2

1:1 NK Publikum Celje[0-0] H2H
Singapore League
F08:30Singapore Warriors

1

3:2 Hougang United FC

1

2

[0-0] H2H
F08:40Tampines Rovers FC

5

1:1 Geylang United FC

1

[0-0] H2H
Serbia Srpska Liga
F03:55BASK Beograd 0:0 Stepojevac Vaga

2

[0-0] H2H
F10:10Cement Beocin

2

1:3 CSK Pivara Celarevo

1

2

[-] H2H
F10:55FK Sloga Petrovac na

2

0:0 FK Drina Ljubovija

1

6

[-] H2H
Serbia League Women
F11:00ZFK Sloga (w) 3:1 LASK Crvena Zvezda ([0-0] H2H
Senegal Premier League cup
S11:59Teungueth FC

3

1:0 USC Saint-Louis

1

H2H
San Marino League
S14:45SP La Fiorita 1:1 Tre Penne H2H
F09:00Tshakhuma TM

2

2:1 Royal Eagles

2

[0-0] H2H
South Africa Confederations Cup
F10:30Swaziland1

2:2 Mauritius

2

[-] H2H
S10:30Angola 0:0 Swaziland H2H
Rwanda National League
F09:30Marines FC

3

0:0 Sunrise FC

3

[0-0] H2H
F09:30Kiyovu FC

1

2

0:0 Amagaju

1

4

[0-0] H2H
S09:30APR FC

3

1:2 Espoir FC

2

H2H
Russia Youth Championship League
F04:00FK Krasnodar Youth

1

3:0 Rubin Kazan (R)

1

[2-0] H2H
F05:00Dinamo Moscow Youth

2

1:0 Arsenal Tula Youth

2

[0-0] H2H
F05:00Lokomotiv Moscow You 6:1 Ufa Youth

1

[3-0] H2H
F05:00Zenit St.Petersburg

1

4:2 Yenisey Krasnoyarsk

1

[2-0] H2H
F06:00FK Orenburg Youth

2

0:2 Spartak Moscow Youth

2

[0-2] H2H
F07:00CSKA Moscow (R)

1

3:0 Krylya Sovetov Samar

1

[1-0] H2H
F08:00FC Terek Groznyi You

3

1:1 FK Rostov Youth

4

[1-1] H2H
Russia Division 3
F04:55Lytkarino

3

4:1 FC Schelkovo

3

[2-0] H2H
F04:55FC Dzhaz Elektrostal 0:2 FC Grand Kurovskoye

2

[0-1] H2H
F04:55Nara-ShBFR Naro-Fomi

3

5:1 FC Olimp Odintsovo

1

[-] H2H
F04:55FK Pavlovsky Posad

3

2:1 Komprag Avsnunino[0-0] H2H
F04:55Kristall Elektrostal 4:0 Tonar Gubino

2

[1-0] H2H
F04:55Sinkovo Novosinkovo

2

5:3 SSH Klin[3-1] H2H
F04:55Zvezda Lyubertsy

2

3

1:3 Kotelniki

1

4

[0-2] H2H
F04:55Vybor Odintsovo

1

7:0 FC Krasnoznamensk-2

1

[2-0] H2H
F05:55Market Sveta

2

2:0 Pobeda St Petersburg[-] H2H
F05:55Samson St Petersburg

2

0:1 Konstantinovskoe

2

[-] H2H
F09:00UOR Stavropol

4

1:0 FC Iskra Novoaleksan

3

[-] H2H
F09:00FK Konev Bor

1

1:2 Venyukovo Chekhov[-] H2H
F09:00Volna Kovernino

4

2:2 Dorozhnik Kamenka

5

[-] H2H
F10:10Kuban Krasnodar

4

0:1 Kuban Holding

2

[-] H2H
F10:50FC Krasnoznamensk

1

2:1 Orbita-Junior Dzerzh

2

[-] H2H
F10:50Peresvet Domodedovo

1

4:0 Saturn-2 Moscow Regi

1

[-] H2H
F10:50FK Istra

2

3

1:2 UOR-5 Egoryevsk

2

[-] H2H
F10:51FC Vidnoe

2

3

0:4 Volna Dubna[-] H2H
F10:52Zorkiy-2 Krasnogorsk

3

0:1 Balashikha

2

[-] H2H
F10:56Atom Novovoronezh

2

1:0 FC Krasny SGAFKST

2

[-] H2H
F11:25FC Maksima

3

4:0 FC Sertolovo

3

[-] H2H
S07:55RCPF Nizhny Novgorod 1:7 Khimik Dzerzhinsk

1

H2H
S07:55Fiztekh Dolgoprudny

1

0:0 Olimp Fryazino

2

H2H
S09:50Metallurg-OEMK

2

1:1 Lokomotiv Liski

1

H2H
S09:50Rostov-M2

1

0:3 FC Ahlamov-Uor

2

H2H
S09:50FC Sbornaya RO Rosts 0:0 Progress Rostov H2H
S09:50Lada Dimitrovgrad

1

9:2 Syzran 2003-M H2H
S10:50Metallist Korolev 5:1 Prialit Reutov H2H
S10:51Vityaz Podolsk

2

0:1 Znamya Noginsk

2

H2H
S12:30Solaris 0:0 SKA-2-DSTU H2H
S12:55Neva-Legirus St Pete 0:0 Baltavto H2H
S13:25Parus 0:0 Druzhba 2 Maykop H2H
Russia Div 2 West
F09:00Luki Energiya 0:1 FC Murom

2

[0-0] H2H
Russia Div 2 East
F04:00Zvezda Irkutsk

2

1:3 Irtysh 1946 Omsk

3

[0-1] H2H
F05:00FK Chita 0:0 Dinamo Barnaul[0-0] H2H
Romania Cup
F13:00FC Astra Giurgiu1

5

1:1 FC Viitorul Constant

2

[0-0] H2H
Romania - Liga 2 Seria
F04:00Dacia Unirea Braila 0:2 Farul Constanta[0-0] H2H
F04:00Metaloglobus 3:0 ACS Sirineasa

1

[0-0] H2H
F04:00Pandurii Targu-Jiu

2

1:0 FC Timisoara

3

[1-0] H2H
F04:00ACS Poli Timisoara

2

1:4 CS Mioveni

1

[1-3] H2H
F04:00Ripensia Timisoara

1

3

1:1 Juventus Bucuresti

1

[1-0] H2H
F04:00Sportul Snagov 1:0 CS Aerostar Bacau[1-0] H2H
F05:00CS Balotesti

1

3

0:2 Universitaea Cluj

2

[0-1] H2H
F07:00Chindia Targoviste

1

4:1 Luceafarul Oradea

1

3

[1-1] H2H
Romania Liga 1 Women
F04:10Olimpia Cluj II (w) 10:2 Sporting Lugas Women

1

1

[2-1] H2H
Peru Reserves League
F09:15Sporting Cristal Res

1

0:0 FBC Melgar Reserves

1

[0-0] H2H
Panama Reserve League
S16:30CD Universitario Res 0:0 CD Arabe Unido Reser H2H
S11:59Uniao Leiria U19 1:1 Alcanenense U19 H2H
S11:59Maritimo U19 1:1 Academica Coimbra U1 H2H
S11:59Vitoria FC Setubal U 1:1 Cova Piedade U19 H2H
S11:59Belenenses U19 1:1 GD Estoril-Praia U19 H2H
S11:59Beira Mar U19 1:0 Feirense U19 H2H
S11:59Boavista U19 1:1 Rio Ave U19 H2H
S11:59Pacos Ferreira U19 1:1 Vitoria SC Guimaraes H2H
S11:59Freamunde U19 1:1 Aves U19 H2H
S06:00Alverca U19 0:0 Sporting Lisbon U19 H2H
S11:59Tondela U19 0:1 FC Porto U19 H2H
S11:59Leixoes U19 1:0 Gil Vicente U19 H2H
S11:59Braga U19 1:1 Benfica U19 H2H
S06:00Vitoria SC Guimaraes 0:0 Spg C Braga U17 H2H
S06:00Porto Sad U17 0:0 Benfica Sad U17 H2H
Portugal Campeonato Nacional
F10:00Fafe

1

0:1 Praiense

1

3

[0-0] H2H
F11:59Lusitania

1

1

2:3 Uniao Leiria

2

[0-0] H2H
F11:59Vilafranquense

2

2:0 Vizela

2

[0-0] H2H
F12:15Sporting Lisbon6

1:1 FC Porto

4

[0-0] H2H
F06:00UKS Lodz (w)

3

2:2 GKS Gornik Leczna (w

2

[0-0] H2H
F07:00Czarni Sosnowiec (w)

1

4:0 GKS Katowice Women

3

[0-0] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
S07:15Zaglebie Lubin (Yout 1:0 Pogon Szczecin(Youth H2H
S07:30Jagiellonia Bialysto 1:0 Motor Lublin Youth H2H
S08:30GKS Belchatow (Youth 0:0 Escola Varsovia Wars H2H
S09:30Arka Gdynia (Youth) 0:0 Wisla Krakow (Youth) H2H
S11:00Elana Torun Youth 0:0 Legia Warszawa (Yout H2H
Poland Division 4
F05:00Legia Warszawa B

2

0:1 KS Legionovia Legion[0-0] H2H
F05:00Zaglebie Lubin B

2

1:1 Warta GorzГіw Wiel

2

[1-1] H2H
F09:00Radunia Stezyca

3

2:0 KP Starogard Gdanski

1

[0-0] H2H
F10:00Kotwica Kolobrzeg

2

4:1 Sokol Kleczew

2

[0-0] H2H
F11:00Gwarek Tarnowskie Go

1

5

3:3 Rekord Bielsko-Biala

2

[0-0] H2H
F11:00Jarota Jarocin

2

2:1 Baltyk Koszalin

3

[0-0] H2H
F11:00LKS Lomza

1

2

0:3 Ruch Wysokie Mazowie

1

[0-0] H2H
F11:00Motor Lublin5

3:2 Podhale Nowy

2

3

[0-0] H2H
F11:00Swit Skolwin

2

1:1 Lech II Poznan

3

[0-0] H2H
F11:00Ruch Zdzieszowice 3:1 Ruch Radzionkow

2

[0-0] H2H
F11:00Gawin Sleza Wroclaw

1

1

5:1 Agroplon Gluszyna

1

[0-0] H2H
F11:00Wisla Sandomierz 1:1 Stal Rzeszow[0-0] H2H
F11:00Olimpia Zambrow

1

3:0 Pelikan Lowicz

1

[0-0] H2H
F13:00Victoria Sulejowek

1

3

2:4 Lechia Tomaszow Mazo

1

[0-0] H2H
Peru B League
F14:15Juan Aurich 1:1 Victoria Sports

1

[0-0] H2H
F14:15Alianza Atletico Sul

1

2:0 Los Caimanes[0-0] H2H
S16:30CD Coopsol 1:0 Club Deportivo Sport H2H
Peru Primera Division
42'Inti Gas Deportes 0:0 Universitario De Deportes

1

H2H
18:45Academia Deportiva C -:- Dep.San Martin Pred. H2H
21:00Sport Boys -:- Alianza Universidad Pred. H2H
F12:15Sporting Cristal

1

2:3 FBC Melgar

6

[0-0] H2H
Paraguay reserve team league
55'Olimpia Asuncion Reserves 0:2 Sportivo Luqueno Reserves[0-0] H2H
Paraguayan Division 2
F15:00Guay Leena 1:1 Rubio nu[0-0] H2H
12'Sportivo Trinidense 0:0 2 de Mayo PJC H2H
F15:00Sportivo Iteno 0:1 12 de Octubre[0-0] H2H
Palestine Cup
F15:00Shabab Alamari 2:1 Isawiya FC[-] H2H
New Zealand NRFL Premier Division Women
S21:00Papakura City Women 0:0 Onehunga Sports Wome H2H
NSW-N Premier League
S26/05Hamilton Olympic 0:0 Valentine H2H
S26/05Newcastle Jets FC (Y 0:0 Maitland H2H
S26/05Edgeworth Eagles FC 0:0 Lambton Jarvis H2H
S26/05Lake Macquarie 0:0 Weston Workers FC H2H
S26/05Charleston City Blue 0:0 Broadmeadow Magic H2H
Norway Division 4
F07:30Junkeren 5:0 Leknes

2

[1-0] H2H
F08:00Brodd 2:6 Viking B[0-4] H2H
F08:00Ray Heim B team

1

6:3 GjГёvik-Lyn

1

2

[3-0] H2H
F10:00Follo

2

0:1 Orn-Horten[0-0] H2H
F10:00Frigg 1:2 Grei

2

[0-0] H2H
F10:00Ready

1

2:0 Halsen

1

2

[0-0] H2H
F10:00Flekkeroy

1

3:0 Flint

1

[0-0] H2H
F10:00Nordstrand

1

1:1 Rommen SK

1

[0-0] H2H
S07:00Djerv 1919 0:0 Vestfossen H2H
S07:00Melbo 0:0 IF Floya H2H
S08:00Tiller 0:0 Verdal H2H
S09:00Fjora 0:0 Bergen Nord H2H
S09:00Vard Haugesund 0:0 Lysekloster H2H
S09:00Steinkjer FK 0:0 Brumunddal H2H
S10:00Nordstrand 0:0 Rommen SK H2H
S10:00Spjelkavik 0:0 Traff H2H
S10:00Donn 0:0 Pors Grenland H2H
S10:00Vindbjart 0:0 Mandalskameratene H2H
S10:00Stord IL 0:0 Fyllingsdalen H2H
S10:00Nybergsund IL Trysil 0:0 Kolstad H2H
S10:00Orkla 0:0 Strindheim IL H2H
S11:00Norild 0:0 Lyn Oslo H2H
F09:00Oppsal

2

1:1 Sotra

1

[1-0] H2H
F09:00Elverum

4

3:1 Odd Grenland 2

1

[1-1] H2H
F10:00Asker

1

3

0:4 Baerum SK

1

[0-2] H2H
Norway 2.Liga
F09:00Brattvag 3:2 Fredrikstad[0-1] H2H
F10:00Byasen Toppfot

1

1:1 Nardo FK

1

[1-1] H2H
Norway Division 1 Women
F07:30Floya (w)

1

2:0 Aasane (w)[0-0] H2H
F09:00Ovrevoll Hosle(W)

1

3

2:3 Grei (w)[0-0] H2H
Norwegian Tippeligaen
F11:59Valerenga

1

4

0:3 Lillestrom

1

[0-0] H2H
S13:00Viking 0:0 Sarpsborg 08 H2H
Norway Adeccoligaen
F09:30Tromsdalen

4

2:3 KFUM Oslo

1

[0-2] H2H
F09:30Ullensaker/Kisa IL

1

0:0 Ham-Kam

1

[0-0] H2H
Holland Derde Divisie
S08:30Harkemase Boys 1:1 HSV Hoek H2H
Nicaragua Apertura league
S21:00Managua FC 0:0 Real Esteli H2H
Namibia Premier League
S07:10Eleven Arrows FC 0:0 Okahandja United FC H2H
Myanmar Cup
F05:00Shan United 4:0 Laconi Lian

3

[0-0] H2H
Malawi Premier League
S08:30Blue Eagles 0:0 Big Bullets FC H2H
Moldova Divizia Nationala
F08:00Dinamo-Auto

1

0:0 Zimbru Chisinau

2

[0-0] H2H
F10:00Codru Lozova

2

1:3 Speranta Nisporeni

1

[0-0] H2H
Moldova CUP
S09:00Sporting Trestieni 0:0 FC Sucleia H2H
S10:00FCM Ungheni 1:1 FC Singerei H2H
S10:00Drochia 0:0 Iskra Stal Ribnita H2H
S10:00FC Tighina 1:0 Real Succes H2H
S10:00Maiak Chirsova 1:0 Olimp Comrat H2H
S10:00Slobozia Mare 0:0 FC Sireti H2H
S10:00Edinet 0:0 FC Floresti H2H
Montenegro Division 2
S11:30FK Berane 1:1 Decic Tuzi H2H
S11:30Jedinstvo Bijelo Pol 1:0 Otrant H2H
S11:30Mladost Ljeskopolje 1:1 Arsenal Tivat H2H
S11:30Bokelj Kotor 1:0 KOM Podgorica H2H
S11:30OSK Igalo 0:0 Jezero Plav H2H
Montenegro Prva Crnogorska Liga
S11:30FK Buducnost Podgori 0:1 FK Sutjeska Niksic H2H
S11:30FK Grbalj Radanovici 1:0 Mornar H2H
S11:30FK Zeta 1:1 Lovcen Cetinje H2H
S11:30OFK Titograd 1:1 OFK Petrovac H2H
S11:30FK Iskra Danilovgrad 1:1 FK Rudar Pljevlja H2H
USA Major League Soccer
58'Chicago Fire 1:1 New York City Football Cl

1

[0-0] H2H
19:00Vancouver Whitecaps -:- FC Dallas Pred. H2H
19:30FC Cincinnati -:- New York Red Bulls Pred. H2H
19:30New England Revoluti -:- DC United Pred. H2H
19:30Philadelphia Union -:- Portland Timbers Pred. H2H
20:00Minnesota United FC -:- Houston Dynamo Pred. H2H
21:00Colorado Rapids -:- Columbus Crew Pred. H2H
S10:30Vlazrimi Kicevo 1:1 FK Teteks Tetovo H2H
S10:30Gench Kalemler 0:1 Pelister Bitola H2H
S10:30FK Goblen 0:0 FK Rinija H2H
S10:30Korab Debar 1:1 FK Skopje H2H
S10:30FC Struga Trim Lum 1:1 FK Labunishta H2H
S10:30Vardar Negotino 1:1 Pehchevo H2H
S10:30Partizan Obrshani 0:0 Bregalnica Stip H2H
S10:30FC Plackovica 1:0 FK Kozuv H2H
S10:30Borec Veles 1:1 FK Tikves Kavadarci H2H
Mexico Youth U20
F10:00Atlas U20

2

2:1 Monterrey U20

2

[0-0] H2H
Liga Super Malaysia
F10:00Perak 2:3 Melaka

4

[0-0] H2H
F10:00Selangor PKNS

2

3:0 MISC-MIFA

1

[0-0] H2H
S10:00Pahang 0:0 Felda United H2H
Malaysia Premier League
F10:00Sarawak

2

1:1 Darul Takzim II

1

4

[0-0] H2H
F10:00Pulau Pinang

2

0:0 Sabah

5

[0-0] H2H
F10:00Terengganu B

1

2:2 Kelantan

1

[0-0] H2H
Botola Pro 1
S11:00Raja Casablanca Atlh 0:0 DHJ Difaa Hassani Ja H2H
S11:00OCK Olympique de Kho 0:0 MCO Mouloudia Oujda H2H
S11:00Renaissance Sportive 0:0 RCOZ Oued Zem H2H
S11:00IRT Itihad de Tanger 0:0 Union Touarga Sport H2H
S11:00FAR Forces Armee Roy 0:0 Maghrib Association H2H
S11:00Hassania Agadir 0:0 Chabab Rif Hoceima H2H
S11:00CAYB Club Athletic Y 0:0 Olympique de Safi H2H
Lithuania cup
F10:00Tera

2

2

0:2 Banga Gargzdai

2

[0-0] H2H
S11:59Navigatoriai Vlnius 1:1 Dziugas Telsiai H2H
S11:59SSPC Radviliskis 1:1 Stumbras H2H
Lebanese FA Cup
S15:30Al-Ansar (LIB) 0:0 Al-Ahed H2H
Iceland 4 Deild
F11:59Afrika Reykjavik

2

0:9 Kormakur[-] H2H
F13:00Vatnaliljur

1

1:3 Samherjar

3

[0-0] H2H
Iceland 3 Deild
F11:59Skallagrimur

2

0:1 Fjardabyggd

1

[0-0] H2H
S11:59Sindri 0:0 Augnablik Kopavogur H2H
Latvia Womens League
F07:00BFC Daugavpils (w)

1

2:5 AFA Olaine Women

3

[-] H2H
Latvia Division 2
F08:00FK Auda Riga 2:2 Rezekne/BJSS[0-0] H2H
S09:00FK Smiltene BJSS 1:1 New Project H2H
S10:00Tukums-2000 1:0 JDFS Alberts H2H
S11:00Caramba/Dinamo Riga 1:0 Balvu Vilki H2H
Latvian Higher League
F09:10FK Spartaks

2

1:0 Metta/LU Riga

2

[1-0] H2H
Latvia Cup
S07:00FC Riga United 0:0 FK Karosta H2H
S10:00Cargo / DFA 0:0 Monarhs H2H
S10:00Laidze 0:0 FK Aliance H2H
Korea National Championship
F02:00Cheonan City 0:0 Daejeon Korail[0-0] H2H
F02:00Gimhae City 1:1 Busan Transportation[1-1] H2H
K League Challenge League
F04:00Suwon City

1

2:0 Daejeon Citizen

2

[1-0] H2H
F06:00FC Anyang

3

2:1 Seoul E-Land FC[1-1] H2H
Korea League
F04:00Pohang Steelers 0:0 FC Seoul[0-0] H2H
F06:00Seongnam FC 1:4 Ulsan Hyundai FC

1

[1-1] H2H
F06:00Gangwon FC

2

0:1 Jeju United

2

[0-0] H2H
Kenya Super League
F06:00SoNy Sugar 0:0 Nzoia United

1

[0-0] H2H
F08:00Chemelil Sugar 0:1 Mathare United[0-1] H2H
F09:15Posta Rangers 1:1 Gor Mahia[1-1] H2H
Korea Challengers League
S01:00Gimpo FC 0:0 Cheongju Jikji H2H
S02:00Yeoju Sejong 0:0 Goyang FC H2H
S02:00Chuncheon Citizen 0:0 Pocheon FC H2H
S02:00Paju Citizen FC 0:0 Chungju Citizen H2H
S02:00Pyeongtaek Citizen 0:0 Hwaseong FC H2H
S02:00Siheung City 0:0 Gyeongju Citizen H2H
S02:00Yangpyeong 0:0 Icheon Citizen H2H
Kazakhstan Division 1
F07:00Bulat Temirtau

1

1:0 FC Aktobe-Zhas

1

[0-0] H2H
F07:00Zhetysu II

3

3:1 Tarlan

2

[1-0] H2H
Kampuchea Super League
S07:00National DM FC 1:0 Visakha FC H2H
J-League Division 2
F01:00Kyoto Sanga

1

1

2:0 Renofa Yamaguchi

1

[1-0] H2H
F01:00V-Varen Nagasaki

1

1:0 Tokushima Vortis

3

[1-0] H2H
F02:00Tokyo Verdy 1:1 JEF United Ichihara [0-1] H2H
F03:00Ventforet Kofu 2:1 Yokohama FC

1

[1-0] H2H
F04:00Ehime FC 0:1 Mito Hollyhock

1

[0-1] H2H
F06:30FC Ryukyu 2:1 Albirex Niigata[1-0] H2H
S26/05Kagoshima United 0:0 Avispa Fukuoka H2H
Japanese womens Cup 2
F00:30Setagaya Sfida (w) 2:0 Yamato Sylphid (w)[1-0] H2H
S26/05Yokohama FC Seagulls 0:0 AS Elfen Sayama (w) H2H
S26/05Shizuoka Sangyo Univ 0:0 Ehime FC (w) H2H
Japan Futsal League
F04:15F-League selection F 1:3 Voscuore sendai Futs[1-1] H2H
S06:30Nagoya oceans Futsal 0:0 Shonan Bellmare Futs H2H
F05:00Inter Milan U20 0:1 Palermo U20

1

[0-1] H2H
F07:00Juventus U20

2

4:0 Napoli U20

1

[3-0] H2H
F09:00Cagliari U20

1

2:2 Torino U20

2

[0-0] H2H
F09:00Empoli U20

1

2:4 Atalanta U20

1

[1-1] H2H
F09:00Fiorentina U20

2

1:1 AC Milan U20

2

[0-1] H2H
F09:00Sampdoria U20

1

6:1 Chievo U20[2-1] H2H
F09:00Sassuolo U20

2

2:0 Genoa U20

3

[1-0] H2H
F09:00Udinese U20 1:3 AS Roma U20[1-0] H2H
F15:00Benevento

2

0:3 Cittadella

5

[0-0] H2H
F08:30Cuneo

2

0:1 Lucchese

4

[0-0] H2H
F11:59Bisceglie 1913

2

4:3 Paganese

4

[0-0] H2H
F11:59Pordenone Calcio SSD 3:0 Juve Stabia

1

[0-0] H2H
Israel Youth League
F03:30Hapoel Ramat Gan U19

2

0:0 Hapoel Katamon U19

1

3

[0-0] H2H
F13:00Bnei Yehuda Tel Aviv

1

1:2 Hapoel Hadera

2

[0-0] H2H
F13:00Hapoel Beer Sheva

1

4

0:4 Maccabi Tel Aviv

3

[0-0] H2H
F13:00Maccabi Netanya

1

1:2 Maccabi Haifa

3

[0-0] H2H
Iraqi Premier League
S09:00Al Semawah 0:0 Al Zawraa H2H
Ireland U19 League
F09:00Cabinteely U19

3

2:0 UCD U19[0-0] H2H
Ireland First Division
F14:30Longford Town 3:1 Athlone Town

3

[0-0] H2H
Indonesia Super League
F09:30PSS Sleman

2

1:1 Semen Padang

2

[0-1] H2H
Iceland Premier Division
F11:59HK Kopavogs

3

0:0 Grindavik

1

[0-0] H2H
F12:30KA Akureyri 2:0 IBV Vestmannaeyjar

3

[0-0] H2H
F14:00Vikingur Reykjavik1

4

0:1 KR Reykjavik

1

[0-0] H2H
Iceland Division 2
F10:00Kari Akranes 1:4 KF Fjardabyggd

5

[0-3] H2H
F10:00Vestri 0:2 Throttur Vogum[0-0] H2H
F10:30Volsungur husavik 2:0 IR Reykjavik[0-0] H2H
Iceland Division 1
F11:59Magni 1:1 Fram Reykjavik[0-0] H2H
Holland Youth Eredivisie
S08:30Ajax U19 0:0 Feyenoord U19 H2H
S08:30PSV Eindhoven U19 0:0 Sparta Rotterdam U19 H2H
Hungary Womens Division 1 League
F11:00Diosgyori VTK Women'

2

2:2 Viktoria FC Szombath

2

[0-0] H2H
Hungary U19 A League
F04:00Ferencvarosi U19 1:1 Gyori ETO U19[0-0] H2H
F06:00Budapest Honved U19

1

3:1 Diosgyor VTK U19

1

[1-1] H2H
F07:00MTK Budapest U19

1

1:0 Debrecin VSC U19

1

[0-0] H2H
S09:00Illes Akademia Halad 0:0 Puskas Akademia Fehe H2H
Hungary - Cup
F13:30Budapest Honved5

1:2 Fehervar Videoton

7

[0-0] H2H
Holland Ligue 3
F09:30Almere City Youth

1

8:0 Barendrecht[0-0] H2H
F09:30GVVV Veenendaal 6:5 Rijnsburgse Boys[0-0] H2H
F09:30HHC Hardenberg 1:1 Spakenburg

2

[0-0] H2H
F09:30Koninklijke HFC 4:0 Katwijk[0-0] H2H
F09:30Excelsior Maassluis

1

3:4 Vitesse Arnhem (Yout[0-0] H2H
F09:30Scheveningen 4:2 Kozakken Boys[0-0] H2H
F09:30IJsselmeervogels

1

2:1 AFC

1

[0-0] H2H
S09:30Jong Sparta Rotterda 0:0 De Treffers H2H
S09:30VV Sint Bavo 1:1 FC Lienden H2H
Hong Kong FA Cup
F04:00Kitchee4

2:0 Southern District

3

[0-0] H2H
Guatemala Liga Nacional Women
S17:00Comunicaciones Women 0:0 Club Deportivo Xela H2H
Greece U19
S09:00OFI Crete U19 0:0 PAS Giannina U19 H2H
French Guiana Ligue 1
F15:00CSC de Cayenne 0:2 AS Etoile Matoury[0-0] H2H
S07:00RW Essen U17 1:1 FC Hennef 05 U17 H2H
S07:00SC Paderborn 07 U17 1:1 FC Schalke 04 U17 H2H
S07:00Bochum U17 1:1 Preussen Munster U17 H2H
S07:00SG Unterrath U17 0:1 Bayer Leverkusen U17 H2H
S07:00Koln U17 1:1 Fortuna Dusseldorf U H2H
S07:00Monchengladbach U17 1:0 MSV Duisburg U17 H2H
S07:00Dortmund U17 1:1 Arminia Bielefeld U1 H2H
S07:00Hoffenheim U17 1:0 Eintracht Frankfurt H2H
S07:00Bayern Munchen U17 1:1 FC IngolstadtU17 H2H
S07:00SV Wehen Wiesbaden U 1:0 Karlsruher SC U17 H2H
S07:00SpVgg Unterhaching U 0:0 FC Heidenheim U17 H2H
S07:00FSV Mainz 05 U17 0:0 Augsburg U17 H2H
S07:00Stuttgarter Kickers 1:0 SSV Ulm U17 H2H
Germany Youth U17 League
S07:00Hannover 96 U17 1:0 Dynamo DresdenU17 H2H
S07:00Hamburger SV U17 1:0 Borgfeld(U17) H2H
S07:00Holstein Kiel U17 0:0 Energie Cottbus U17 H2H
S07:00St. PauliU17 1:1 Werder Bremen U17 H2H
S07:00Chemnitzer(U17) 1:1 Tennis Borussia Berl H2H
Germany Oberliga NOFV
F08:00Pforzheim

1

1:1 SSV Reutlingen 05

1

[1-0] H2H
F08:00FC Unterföhring

1

4

0:2 FC Deisenhofen

1

[0-1] H2H
F08:30Neckarsulmer Sport-U 0:4 Nottingen[0-0] H2H
F09:00Buchonia Flieden

3

1:3 Hessen Kassel

1

1

[1-0] H2H
F09:00FC Eddersheim

2

1:2 Viktoria Griesheim[0-2] H2H
F09:00FC Giessen

2

2:2 Bayern Alzenau

4

[0-0] H2H
F09:00SpVgg Neu-Isenburg 0:3 Waldgirmes[0-2] H2H
F09:00Turk Gucu Friedberg

3

3:1 KSV Baunatal

3

[1-0] H2H
F11:00FC Ismaning

3

7

1:1 Feucht SC

6

[-] H2H
S09:00FC Ederbergland 0:0 Rot-Weiss Hadamar H2H
S09:00FSC Lohfelden 0:0 VfB Ginsheim H2H
S09:00HГјnfelder SV 0:0 Bad Vilbel H2H
Germany Landespokal
F04:30TeBe Berlin 0:0 BFC Viktoria 1889[-] H2H
F04:30FC Oberneuland2

1:0 Bremer SV

2

[1-0] H2H
F04:30TeBe Berlin3

0:1 Viktoria 89 Berlin

2

[0-0] H2H
F04:30Eintracht Nordersted

4

1:2 Tus Dassendorf

2

[1-0] H2H
F04:30Torgelower SV Greif

2

1:4 Hansa Rostock

1

[0-2] H2H
F08:15SV Rodinghausen

1

5

2:1 Wiedenbruck

1

4

[1-0] H2H
F08:15Viktoria Aschaffenbu

2

0:3 Wurzburger Kickers

1

[0-1] H2H
F08:15FSV Optik Rathenow

2

0:1 Energie Cottbus

4

[0-0] H2H
F08:15Chemnitzer

1

2:0 Zwickau

6

[1-0] H2H
F08:15TuS Bersenbruck 2:3 SV Atlas Delmenhorst

3

[0-2] H2H
F10:15SV Elversberg

1

3

1:2 Saarbrucken

1

4

[0-0] H2H
F10:15Germania Halberstadt 0:2 Hallescher FC[0-0] H2H
F10:15Wuppertaler 1:2 Uerdingen KFC 05

1

[0-0] H2H
F10:15Alemannia Aachen

2

3:1 Fortuna Koln

1

3

[0-0] H2H
F10:15VFB Lubeck

4

1:0 Flensburg 08

2

[0-0] H2H
F10:15Kaiserslautern

2

2:1 VfR Wormatia Worms

2

[0-0] H2H
F10:15FSV Preussen Bad Lan

2

0:5 Wacker Nordhausen

1

[0-0] H2H
S08:15TSV Essingen 0:0 SSV Ulm 1846 H2H
S08:15FSV Salmrohr

4

2:2 TuS Koblenz

5

H2H
Georgia League Women
F07:50Martve (W) 1:4 Lanchkhuti Women[-] H2H
S07:55Dinamo Batumi Women 5:0 WFC Zarzma (W) H2H
France Ligue 5
F09:00Aubagne

1

1:0 FC Bastelicaccia[-] H2H
F11:59Balma SC

1

2:2 Toulouse FC II

1

[0-0] H2H
F11:59Rodez II

1

1:3 Olympique Ales

1

[0-0] H2H
F11:59US Quevilly II

3

1:0 Avranches II[0-0] H2H
F11:59La Tour d Auvergne R

2

0:2 Guingamp B

3

[0-0] H2H
F11:59Chantilly 1:1 Chambly Thelle II

2

[0-0] H2H
F11:59Brest II 0:4 Dinan Lehon FC[0-0] H2H
French Championnat Amateur Group D
S11:59Feignies 0:1 Schiltigheim H2H
S11:59Fleury Merogis U.S. 1:1 Arras H2H
S11:59Haguenau 0:1 Bobigny A.C. H2H
S11:59Iris Club de Croix 0:1 Stade Reims II H2H
S11:59Lens B 1:1 Sainte Genevieve Spo H2H
S11:59Lille B 1:1 Creteil H2H
S11:59St. Maur Lusi 1:0 Epinal H2H
S11:59Sedan 1:1 ASM Belfortaine H2H
French Championnat Amateur Group C
S11:59Boulogne-Billancourt 0:1 Oissel H2H
S11:59Chartres FC 1:0 Vitre H2H
S11:59AS Furiani Agliani 1:1 Granville H2H
S11:59FC Nantes B 1:0 Mantes-la-Ville H2H
S11:59Poissy As 1:1 Lorient B H2H
S11:59Saint Malo 1:1 Le Havre B H2H
S11:59Stade Briochin 1:0 Paris Saint Germain H2H
S11:59Vannes 1:1 Bastia CA H2H
French Championnat Amateur Group B
S11:59FC Bergerac 0:0 Nimes B H2H
S11:59Bordeaux B 1:1 Yzeure AS H2H
S11:59Colomiers 0:0 Romorantin H2H
S11:59Le Puy Foot 43 Auver 1:0 Blois H2H
S11:59Les Herbiers 0:0 Stade Bordelais H2H
S11:59St Pryve St Hilaire 1:0 Trelissac H2H
S11:59Sete FC 1:1 Andrezieux H2H
S11:59Saint-Etienne B 1:0 Mont-de-Marsan H2H
French Championnat Amateur Group A
F11:59GRACES 0:1 Hyeres[0-0] H2H
S11:59GS Consolat Marseill 1:0 Pontarlier H2H
S11:59Frejus St-Raphael 0:0 ENDOUME H2H
S11:59Lyonnais II 1:1 Jura Sud Foot H2H
S11:59OLYMPIQUE DE MARSEIL 1:1 OGC Nice B H2H
S11:59Martigues 1:1 Annecy H2H
S11:59Saint-Priest 0:1 Monaco B H2H
S11:59Toulon 1:0 Chasselay M.D. Azerg H2H
Finland Kolmonen
F06:30PK-35 Vantaa

2

2:1 LePa

1

[0-0] H2H
F08:00Malmin Palloseura He

2

2:2 Ponnistajat

3

[0-0] H2H
F08:00Union Plaani

1

2:1 Kumu STPS

1

[-] H2H
F09:00JyTy

4

0:3 Aland

1

[0-0] H2H
S09:15Toolon Taisto 0:0 Poxyt H2H
S10:00SiU 0:0 HaPK H2H
Finland Ykkonen Women
F08:00HPS (w)

1

6:0 HauPa Women[-] H2H
F08:00Turun Weikot (w)

1

5:2 FC Hertta (W)[0-0] H2H
Finland Women Premier League
F08:00ONS (w) 0:2 Merane (w)[0-2] H2H
F09:00Honka Espoo (w)

1

2:0 Jyvaskylan Pallokerh

2

[2-0] H2H
F09:00TiPS Vantaa (w) 1:2 KuPs пј€Wпј‰[1-1] H2H
S11:00Aland United (w) 1:1 Y Ilves (W) H2H
F10:00SC KuFu-98 3:0 VIFK[1-0] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
F10:00FC Espoo 1:0 Honka Akatemia

1

[1-0] H2H
F10:00Ilves Tampere II 1:2 EPS Espoo

1

[1-2] H2H
F10:00JIPPO 0:0 MP MIKELI[0-0] H2H
F10:00Vantaa

1

2

2:3 PEPO Lappeenranta

1

[0-1] H2H
F10:00MiPK Mikkeli

1

4:1 JaPS

2

[2-1] H2H
F10:00Viikingit

1

2:2 Lahden Reipas

2

[0-0] H2H
Finland Ykkonen
F10:00AC Kajaani

2

1:2 KTP Kotka

2

[1-1] H2H
F10:00MuSa

2

1:2 Mypa

1

[1-1] H2H
F10:00Jaro

1

1:3 Haka

2

[1-1] H2H
F10:00AC Oulu

1

0:1 TPS Turku

2

[0-1] H2H
Finland Championship U20
F06:00AIFK U20

3

2:6 LoPa U20

1

[1-2] H2H
F06:00FC Espoo U20

1

1:2 KaaPo U20

1

[1-1] H2H
F07:00SJK Akatemia U20

1

1:2 VJS Vantaa U20

3

[0-2] H2H
FFSA PL
F01:30Western Strikers SC

2

2:0 Adelaide Victory

2

[1-0] H2H
F01:30Modbury Jets 2:2 Sturt Lions

1

[1-0] H2H
F01:30Fulham United FC

2

1:1 Salisbury United

1

[0-0] H2H
F01:30Noarlunga United 1:2 Cumberland United FC

1

[1-1] H2H
F04:35Seaford Rangers 1:3 West Bay

2

[1-1] H2H
Ethiopia Premier League
S08:00Awassa Kenema 0:0 Ethiopia Bunna H2H
S08:00Jimma Aba Jifar 1:0 Mekelle Kenema

2

H2H
Estonia cup (w)
F06:00Vaprus Parnu (w)

1

0:4 FC Flora Tallinn (W)

1

[0-0] H2H
Estonia Teine Liiga
F06:00Paide Linnameeskond

1

2:2 Viimsi MRJK

2

[0-0] H2H
Estonia Esi Liiga
F06:00Tallinna JK Legion

2

2:1 JK Welco Elekter

2

[1-0] H2H
F06:00JK Tallinna Kalev II 1:6 Rakvere FC Flora

2

[1-3] H2H
Estonia Cup
F09:00Trans Narva

3

1:1 Nomme JK Kalju

1

6

[1-1] H2H
Ecuador Campeonato Serie B
F13:30Gualaceo SC

6

0:0 Pottu Via Ho

2

[0-0] H2H
S16:00CD Clan Juvenil 0:0 CDS Santa Rita H2H
S17:00Liga de Loja 0:1 CD Independiente Jun H2H
Primera Division de Ecuador
55'Faure Za Amarilla 0:1 Liga Dep. Universitaria Q

1

[0-0] H2H
18:15CD El Nacional -:- Macara Pred. H2H
20:30Deportivo Cuenca -:- Guayaquil City Pred. H2H
Ecuador Reserve League
F11:00Mushuc Runa Reserves

5

3:4 Emelec Reserves

2

[0-0] H2H
Dominican Republic Liga
S16:00Barcelona Atletico 0:1 Atlantico FC H2H
Denmark Woman League Divison 2
S06:00ASA Aarhus (w) 0:0 Varde (w) H2H
S06:00Aarhus 1900 (w) 0:0 IF Lyseng (w) H2H
F07:00Odense BK (w)

1

3:0 Naesby BK (w)

1

[1-0] H2H
F09:00Vildbjerg SF (w) 2:3 Farum Women[1-2] H2H
F11:00FC Copenhagen

1

1:3 Nordsjaelland

2

[0-0] H2H
F11:00Midtjylland

2

1:2 Esbjerg

3

[0-0] H2H
F11:00Odense BK

3

0:2 Brondby IF

1

4

[0-0] H2H
Denmark Jyllandsserien P1
S06:45IF Lyseng 2 0:0 Fredericia FF H2H
S07:30FC Skanderborg 0:0 Hatting/Torsted H2H
S07:30Soften GF 0:0 Agerbaek/Starup H2H
S08:00Esbjerg 2 0:0 Fuglebakken H2H
S08:00SГёnderborg 0:0 Vatanspor (DJ) H2H
S08:15FC Horsens 0:0 Aabyhoj IF H2H
Denmark Fynsserien
S07:00Bogense G IF 0:0 Næsby 2 H2H
S09:00Krarup/Espe 0:0 Morud IF H2H
Denmark - 4.Liga
F08:00Taastrup FC

2

0:3 Herlev

1

[0-0] H2H
S06:00Helsinge Fodbold 0:0 Albertslund H2H
S06:00BSF 0:0 Holbaek H2H
S06:00Lystrup IF 0:0 VSK Arhus H2H
S07:00FK Liria 0:0 Fredensborg BI H2H
S07:00Frederikssund IK 0:0 Glostrup FK H2H
S07:00Virum Sorgenfri 0:0 Brondby IF 2 H2H
S07:00OKS 0:0 OB 2 H2H
S07:00B 1903 2 0:0 IF Foroyar H2H
S07:00KFUM 0:0 KB 2 H2H
S07:00PI Fodbold 0:0 FK Prespa H2H
S07:00RB 1906 0:0 Herlufsholm GF H2H
S07:00Ringsted 0:0 KГёge BK H2H
S07:00Avedore IF 0:0 Karlslunde IF H2H
S07:00IF Skjold Birkerod 0:0 GVI H2H
S07:00Allerod 0:0 TFC Odsherred H2H
S07:00Ledoje-Smorum Fodbol 0:0 B1908 H2H
S07:00Union 0:0 BK Fremad Valby H2H
S07:00Otterup 0:0 Oure Skolernes H2H
S07:00Viby IF 0:0 IF Lyseng (DJ) H2H
S07:30KFUM Roskilde 0:0 Kastrup H2H
S07:30Hedensted 0:0 Varde H2H
S08:00NB Bornholm 0:0 HB H2H
S08:00Koge Nord FC 0:0 DMI H2H
S08:00Rishoj 0:0 FA 2000 H2H
S09:00Skjold 0:0 FB H2H
S09:00NykГёbing B 0:0 Haslev FC H2H
S09:00FC Djursland 0:0 Vinder Vatanspor-VRI H2H
S09:30Tarnby FF 0:0 RГёnne f.B H2H
S09:30Nakskov 0:0 Slagelse 2 H2H
S10:00Snekkersten IF 0:0 Herstedoster IC H2H
S12:30AB Tarnby 0:0 Greve Fodbold H2H
F07:00Aarhus Fremad

4

1:3 Ringkobing

1

[0-2] H2H
F07:00Vanlose

1

1:2 Middelfart G og[0-1] H2H
F08:00Jammerbugt

2

2:2 HIK Hellerup

2

[2-1] H2H
F09:00Bronshoj

5

0:2 B93 Copenhagen

5

[0-1] H2H
F09:00Kolding FC

1

5

0:2 Brabrand

2

[0-1] H2H
Denmark - 2.Liga
F07:00Tarup Paarup IF

2

1:2 Odder IGF

1

[0-2] H2H
F07:00Vegar

2

1:0 B 73 Slagelse

1

[1-0] H2H
F07:00Hillerod Fodbold 2:2 Dalum[2-0] H2H
F08:00BK Frem 1:2 Marienlyst[0-1] H2H
F08:00FC Sydvest

1

1:2 Kjellerup

3

[1-2] H2H
Danish 1st Division
F07:45Fredericia

2

2:2 Hvidovre IF[2-0] H2H
F07:45Helsingor

1

4

1:2 Lyngby

3

[1-0] H2H
F07:45Herfolge Boldklub Ko 3:1 Roskilde[0-0] H2H
F07:45Naestved

1

1:1 Thisted FC

2

[1-0] H2H
F07:45Silkeborg 2:0 Nykobing FC

1

[1-0] H2H
F07:45Viborg

1

4:0 Fremad Amager[2-0] H2H
Denmark Youth U19
F06:00Vejle U19 2:1 Odense BK U19[1-0] H2H
F06:30Sonderjyske U19 0:3 Aarhus AGF U19[0-1] H2H
F07:00BrondbyU19 1:2 Midtjylland U19[0-0] H2H
F07:00Aalborg BK U19

4

0:4 Nordsjaelland U19

1

2

[0-3] H2H
F07:00Esbjerg U19 2:0 FC Kobenhavn U19[0-0] H2H
S07:00Lyngby Fodbold Club 0:0 Silkeborg U19 H2H
Danish U17
S07:00Esbjerg FB U17 1:1 FC Kobenhavn U17 H2H
S09:00AGF Viby U17 0:0 Randers FC U17 H2H
S09:15Brondby IFU17 1:1 Midtjylland U17 H2H
S09:15LYNGBY FODBOLD CLUB 0:0 Silkeborg IF U17 H2H
S09:30AalborgU17 1:1 Nordsjaelland U17 H2H
Czech Republic U19 League
F05:00Hradec Kralove U19

3

3:2 Marila Pribram U19

1

[0-1] H2H
F05:00Mlada Boleslav U19

1

2:1 Pardubice U19

1

[2-1] H2H
F07:00MFK Karvina U19

1

1:1 Vysocina Jihlava U19

2

[1-0] H2H
F07:00Slovacko U19

1

1:2 Dukla Praha U19

1

[1-2] H2H
F08:00Dynamo Ceske Budejov

4

1:0 Tescoma Zlin U19

2

[0-0] H2H
Czech Group D League
F04:35Opava II

1

1:1 Slavicin

3

[1-1] H2H
F11:00SK Rudolfov

2

2:0 Osek TJ

4

[0-0] H2H
S11:00Nove Straseci

1

1:1 SK Banik Libusin H2H
Czech Republic 2.Liga
F09:00Chrudim

1

1:2 Viktoria Zizkov

2

[1-2] H2H
F09:00Hradec Kralove

2

1:0 FK MAS Taborsko

4

[0-0] H2H
F09:00Vysocina jihlava 1:6 Brno[1-3] H2H
F09:00FK Banik Sokolov

1

2

1:5 Usti nad Labem

1

[0-2] H2H
F09:00Trinec 2:3 Dynamo Ceske Budejov[0-2] H2H
F09:00SK Slovan Varnsdorf

2

7:1 SC Znojmo

1

[3-1] H2H
F09:00Vitkovice 1:0 Pardubice[0-0] H2H
F09:00FK Graffin Vlasim

1

0:1 SK Prostejov

3

[0-1] H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F11:00Synot Slovacko 2:0 MFK Karvina[0-0] H2H
F11:00Bohemians 1905

1

1:1 Opava

3

[0-0] H2H
F11:00Marila Pribram

1

3:2 Dukla Prague

2

[0-0] H2H
F04:15Uhersky Brod

1

1

0:2 Sardice

5

[0-1] H2H
F11:00Frydek-Mistek

6

2:0 Odra Petrkovice

4

[0-0] H2H
S11:00Valasske Mezirici 0:1 Lisen H2H
F04:15SK Prevysov

2

2:4 Loko Vltavin

3

[0-2] H2H
F04:20FC Pisek 3:1 Zivanice

1

[1-0] H2H
F04:20Vysehrad 2:0 Jiskra Usti nad Orli[1-0] H2H
S11:00Dobrovice 1:1 Domazlice H2H
S11:00Slovan Velvary 1:1 Benesov H2H
Czech women's Cup
S09:00Sparta Praha (w) 1:1 Slavia Praha (w) H2H
Croatia U19
F04:00Sesvete U19

1

0:3 Dinamo ZagrebU19

1

[0-1] H2H
Croatia 2.HNL
F11:30NK Solin 1:0 NK Dugopolje[0-0] H2H
F11:30Bijelo Brdo 2:0 Kustosija[0-0] H2H
F11:30Hrvatski dragovoljac 0:1 NK Osijek II[0-0] H2H
F11:30Radnik Sesvete

2

1:1 NK Varteks Varazdin

2

[0-0] H2H
F11:30NK Lucko 0:2 Hajduk Split II[0-0] H2H
F11:30Medjimurje 4:1 Zadar[0-0] H2H
F11:30HNK Sibenik

2

2:2 Dinamo Zagreb II

2

[0-0] H2H
F11:30Urania 4:2 NK Neretva

4

[0-0] H2H
F11:30NK Uskok

2

2:2 Nk Neretvanac Opuzen

1

[0-0] H2H
F11:30NK Vihor 2:1 HNK Cibalia

3

[0-0] H2H
F11:30NK Zagora Unesic

1

2

2:1 Primorac

2

4

[0-0] H2H
S11:30Hrvace 0:0 NK Imotski H2H
Croatia 1.Division
F14:00Slaven Koprivnica

2

1:1 Rijeka[0-0] H2H
Central Premier League
F01:30Lower Hutt City 6:1 Wairarapa United[1-1] H2H
S22:00Western Suburbs 0:0 Stop Out H2H
Colombia U20 League
F15:00CD Aguila U20 0:0 Ferrovalvulas U20[0-0] H2H
42'Cortulua 2:0 Barranquilla FC

2

H2H
42'Real Cartagena

1

1:1 Deportivo Rionegro

1

H2H
18:00Millonarios -:- Deportivo Pasto Pred. H2H
Chile Tercera
19'Real Juventud San Joaquin 1:1 ProvincialTalagante H2H
S16:00Deportes Rengo 0:0 Deportes Union Compa H2H
S17:00Linares Unido 0:0 Ferroviarios de Chil H2H
Chile Primera D
F15:00AC Colina 0:4 Deportes Recoleta

1

[0-0] H2H
S18:00Deportes Vallenar 0:0 San Marcos de Arica H2H
S18:00Colchagua CD 0:0 Fernandez Vial H2H
Chile Primera B
53'Melipilla

2

0:0 Puerto Montt[0-0] H2H
S15:30Deportes La Serena 0:0 Rangers Talca H2H
S17:00Cobreloa 0:0 CD Magallanes H2H
S19:00San Luis Quillota 0:0 Barnechea H2H
S22:00CD Copiapo S.A. 0:0 Union San Felipe H2H
Primera Division de Chile
19:30Colo Colo -:- Audax Italiano Pred. H2H
F14:45CSD Antofagasta

1

3

1:1 Union La Calera

3

[0-0] H2H
F03:00Sichuan Jiuniu

2

2:1 Wuhan three town

2

[1-0] H2H
F03:00Shenzhen Pengcheng

2

0:2 Chengdu Xingcheng

3

[0-0] H2H
F04:30Hubei Chufengheli FC

1

1:0 Nanjing sand leaves

1

2

[1-0] H2H
F07:30Zhejiang Yiteng FC

1

2:0 Lhasa Chengtou[1-0] H2H
F07:30Suzhou Dongwu

2

2:0 Yunnan Kunlu

1

[1-0] H2H
F07:30Fujian Tianxin 1:0 Guangxi Baoyun FC

2

[1-0] H2H
F08:05Jiangxi Liansheng

2

3:1 Zhejiang Yiwu

1

[2-0] H2H
Chinese Football Association Yi League
F03:00Qingdao Zhongneng

3

3:1 Yanbian Beiguo[2-1] H2H
F03:00Yinchuan Helanshan 2:3 Hebei Jingying[1-2] H2H
F03:00Taizhou Yuanda

3

7:0 Xi An Daxing Chongde

1

[4-0] H2H
F03:05Baotou southern 1:1 Jiangsu Yancheng[0-0] H2H
F03:30Jinlin Baijia FC 0:2 Zibo Sunday

1

[0-1] H2H
F04:00Shenyang City Public 3:1 Dalian Chanjoy[1-0] H2H
S03:00Guangxi Baoyun FC 0:0 Fujian Tianxin H2H
Chinese Football Association Jia League
F03:30Heilongjiang Lava Sp

3

2:0 Liaoning FC

3

[2-0] H2H
F07:30Beijing BeiKong 2:2 Zhejiang Greentown

1

[1-1] H2H
F07:30Guangdong Southern T

1

1:1 Shijiazhuang YongCha

1

2

[0-0] H2H
F07:30Guizhou Hengfeng Zhi

2

0:0 Shanxi Chang An Athl

4

[0-0] H2H
F07:30Shanghai Shenxin

1

0:1 Xinjiang Tianshan Le

2

[0-1] H2H
F07:35Nantong Zhiyun

1

1:0 Sichuan Longfor

1

4

[1-0] H2H
Canadian Premier Soccer League
50'York 9 FC 0:0 Forge FC[0-0] H2H
18:00FC Vorkuta -:- Kingsman Pred. H2H
18:30London City -:- SC Waterloo Pred. H2H
18:30Cavalry FC -:- HFX Wanderers FC Pred. H2H
20:30Brantford Galaxy SC -:- Serbian White Eagles Pred. H2H
Cameroon Elite two
F09:00AS Fap3

5:1 Nternational Sportin

1

[-] H2H
Cameroon Elite One
F11:00UMS de Loum

1

2:0 Feutcheu FC[0-0] H2H
Belarus Womens Premier League
S09:00Fk BOTSOR Brest Wome 0:1 Zorka-BDU Minsk (W) H2H
BSWCP
F04:35Catanzaro Beach 5:3 Vastese Beach

2

[0-0] H2H
F06:00Genoa Beach

1

6:2 Canalicchio Catania

1

[-] H2H
F08:15Lamezia Beach 4:6 Pisa Beach

1

[-] H2H
S10:45Viareggio Beach Socc 7:9 Terracina BS Beach S H2H
S11:59Napoli Beach 4:4 Catania BS Beach Soc

1

H2H
F14:00Manthiqueira/SP

3

0:4 Paulista(SP)

1

[0-0] H2H
F14:00Anpaao

3

2:2 Sao Jose Dos Campos/

4

[0-0] H2H
F14:00Rio Branco(SP)

1

1:1 Uniao Barbarense

1

2

[0-0] H2H
F14:00Mauaense SP

2

0:0 Guarulhos SP

2

[0-0] H2H
F14:00Matonense SP

3

1:2 Inter Bebedouro/SP

1

[0-0] H2H
S14:00Itapirense/SP 0:0 Jaguariuna FC H2H
S18:00EC Sao Jose SP 0:0 Atletico Mogi SP H2H
Brazil women's League
F10:00Sao Paulo/SP (w)

2

2:1 Palmeiras SP пј€

4

[-] H2H
Brazil L
F14:00Angra Dos Reis RJ

2

1:2 Audax Rio RJ

3

[-] H2H
F14:00Friburguense RJ

3

0:0 Duque de Caxias RJ

1

2

[-] H2H
F14:00Sampaio Correa (RJ)

2

0:0 Goytacaz RJ

3

[-] H2H
F09:00Goncalense

2

1:1 Olaria

2

[1-1] H2H
F14:00Sao Goncalo

3

0:0 Artsul RJ

1

[0-0] H2H
F14:00Tigres Brasil

4

0:1 Campos RJ

3

[0-0] H2H
S14:00Bonsucesso 0:0 Serrano BA H2H
Brazil Campeonato U19
F14:00Coritiba U19 4:0 Iraty SC U19[0-0] H2H
F09:30Operario FEC U19

4

0:3 Atletico Pr Paranaen

2

[0-0] H2H
F14:30Portuguesa Londrinen

1

0:2 Londrina (PR) U19

6

[0-0] H2H
Brazil Paulista Women's League
F14:00Gremio (w)

2

4:0 Fluminense RJ (W)

2

[0-0] H2H
53'Lusaca BA Women 0:1 America MG (w)

2

[0-0] H2H
Brazil Serie D
54'Serra 0:0 Uniao Recreativa dos Trab

2

[0-0] H2H
12'Ferroviaria SP 0:0 Gremio Metropolitano Mari H2H
12'Joinville SC 0:0 Avenida RS H2H
18:00Caldense MG -:- Vitoria ES Pred. H2H
18:00Coruripe Al -:- Fluminense de Feira Pred. H2H
18:00Sinop FC -:- Palmas Pred. H2H
F14:00Portuguesa RJ

3

2:0 Sobradinho EC

4

[0-0] H2H
F15:00Bahia de Feira BA

4

1:2 America FC Natal RN

2

[0-0] H2H
F15:00Floresta CE

5

3:1 Bragantino PA

1

2

[0-0] H2H
F15:00Juazeirense

1

1:0 Aparecidense GO

1

4

[0-0] H2H
S14:00Gaucho/RS 0:0 Brusque FC H2H
S16:00Sao Raimundo/PA 1:0 Rio Branco AC H2H
S18:00Fast Clube AM 0:0 Barcelona RO H2H
S19:30Real Desportivo/RO 0:0 Manaus (AM) H2H
Brazil Campeonato Mineiro U20
S14:00Tupi MG U20 0:0 Uniao Luziense U20 H2H
Panama Liga Nacional de Ascenso
S18:00Atletico Chiriqui 0:0 Leones de America FC H2H
S21:00San Francisco FC 0:0 Tauro FC H2H
HTConfianca SE 0:0 Nautico (PE) H2H
12'Sao Jose PoA RS 0:0 Juventude H2H
18:15Santa Cruz PE -:- ABC RN Pred. H2H
Brazil Serie B
85'Sao Bento

2

1:0 Oeste

2

[0-0] H2H
83'Ponte Preta

3

3:2 Parana PR

1

[0-0] H2H
18:00Operario Ferroviario -:- Botafogo SP Pred. H2H
18:00Brasil de Pelotas -:- America MG Pred. H2H
F10:00Coritiba PR

1

2:1 Cuiaba

3

[1-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F14:00Vasco da Gama U20

1

2:1 Fluminense U20

1

[0-0] H2H
F14:00Velo Clube Youth

6

3:1 XV de Piracicaba (Yo

3

[-] H2H
F14:00Primavera (Youth)

3

1:3 Guarani SP (Youth)

2

[-] H2H
F14:00OSTO youth team

4

1:0 Sao Paulo U20[-] H2H
F14:00Nacional AC Sao Paul 1:2 Red Bull Brasil SP

1

3

[-] H2H
F14:00Gremio Osasco Youth

2

0:0 Desportivo Brasil Y

3

[-] H2H
F14:00EC Sao Bernardo U20

1

1:1 Sao Caetano (Youth)

1

[-] H2H
F14:00Agua Santa SP Youth

1

2:3 Sao Bernardo (Youth)

1

[-] H2H
F14:00Goncalense FC U20

1

2

1:3 Olaria RJ U20

3

[0-0] H2H
F14:00Taubate (Youth)

1

2:0 Juventus-AC (Youth)[-] H2H
F14:00Comercial FC U20

3

0:1 Rio Preto (Youth)

1

[-] H2H
F14:00Linense SP (Youth)

4

3:1 Penapolense (Youth)

3

[-] H2H
F14:00Novo Hamburgo RS U20

2

1:0 Soledade FC U20

4

[0-0] H2H
F14:00Guarani de Palhoca U 0:0 Avai (Youth)[0-0] H2H
F14:00Atletico Tubarao U20 0:0 Brusque U20[0-0] H2H
F14:00Santos AP (Youth) 0:0 Santo Andre (Youth)[-] H2H
18:15Bahia (Youth) -:- Canaa EC U20 Pred. H2H
F09:00Botafogo RJ (Youth)

2

0:2 Flamengo RJ U20

5

[0-1] H2H
F10:00Gremio (Youth)

4

2:1 Internacional (RS) Y

3

[0-0] H2H
F11:59Bonsucesso U20

3

1:1 Serrano RJ U20

2

[0-0] H2H
F14:00Guarani RS U20

1

2

5:1 Uniao Harmonia U20

1

5

[0-0] H2H
F14:00Votuporanguense (You 1:5 Gremio Novorizontin

1

[-] H2H
F14:00CA Taboao da Serra (

2

0:1 Corinthians Paulista

2

[-] H2H
F14:00Capivariano FC SP Yo

2

0:1 Ponte Preta (Youth)

3

[-] H2H
Botswana Premier League
S09:30Black Forest 0:0 Orapa United H2H
S09:30Galaxy 0:0 BR Highlanders H2H
S09:30Miscellaneous 0:0 Notwane FC H2H
S09:30Sankoyo Bush Bucks 0:0 Extension Gunners H2H
S09:30Shooting Stars SC 0:1 Prisons XI Gaborone H2H
S09:30Township Rollers 0:0 Botswana Police XI S H2H
Bosnia and Herzegovina Premier League
S11:00NK Celik 1:1 NK Siroki Brijeg H2H
S11:00GOSK Gabela 0:1 Sarajevo H2H
S11:00Mladost Doboj Kakanj 1:1 FK Krupa H2H
S11:00Radnik Bijeljina 1:0 Sloboda H2H
S11:00FK Tuzla City 0:1 FK Zeljeznicar H2H
S11:00Zvi Jerzy Da 0:0 HSK Zrinjski Mostar H2H
Bosnia erzegovina 1st League
F11:00FK Slavija

1

2

2:1 Drina Zvornik

2

[0-0] H2H
Belarus Pershaya Liga
F08:00FK Vigvam Smolevichy

1

1:2 Sputnik

3

[0-0] H2H
F09:00Kommunalnik Slonim

2

0:1 FC Belshina Babruisk

3

[0-0] H2H
F10:00Naftan Novopolock

1

5:0 Smorgon FC

2

[0-0] H2H
F10:30FK Lokomotiv Gomel

3

3:1 Krumkachy

3

[0-0] H2H
S09:00Granit Mikashevichi 0:0 Volna Pinsk H2H
S10:00Khimik Svetlogorsk 1:1 FK Orsha H2H
S11:00FC Baranovichi 0:1 FK Lida H2H
Belarusian Premier League
F09:15FC Torpedo Minsk 0:3 FK Gorodeya

2

[0-1] H2H
F11:15Slavia Mozyr 2:0 Torpedo-MAZ Minsk

1

[0-0] H2H
F13:45Dinamo Brest

2

6:1 Neman Grodno

1

4

[0-0] H2H
Belgian First Amateur Division
F14:00Excelsior Virton 2:2 Thes Sport[0-0] H2H
S11:59URS Lixhe-Lanaye 0:0 Oudenaarde H2H
S11:59Olympia Wijgmaal 0:0 Ronse H2H
S14:00KMSK Deinze 0:0 Lierse Kempenzonen H2H
F11:00FC Wacker Innsbruck

1

4:0 Mattersburg[0-0] H2H
F11:00TSV Hartberg

5

3:1 Trenkwalder Admira W

3

[0-0] H2H
F11:00Rapid Wien

1

1:2 Rheindorf Altach

3

[0-0] H2H
VIC Women’s Premier League
F01:15Box Hill (w)

1

3:1 Calder United SC (w)

3

[2-0] H2H
F01:20Bayside United (w) 5:0 Southern United (w)[2-0] H2H
S01:15South Melbourne (w) 0:0 Senior NTC (w) H2H
Australia Women Brisbane Premier League
F01:10Broadbeach United SC

1

0:3 The Lakes Women

1

[0-1] H2H
F02:05Southport SC Women 3:2 Ipswich City Women[2-1] H2H
Australia Victoria State League
F01:00Malvern City

1

3

1:6 Richmond

1

[0-2] H2H
F01:05Mornington

1

2:3 St Kilda

1

[2-1] H2H
Australia Victorian Premier League U20
F05:45Hume City U20

1

5:1 Dandenong Thunder U2

1

[0-0] H2H
S23:30South Melbourne U20 0:0 Bentleigh greens U20 H2H
VIC Premier League
F01:00Green Gully Cavalier

3

2:4 Altona Magic

3

[1-0] H2H
F01:15Avondale FC

1

0:0 Dandenong City SC

3

[0-0] H2H
F03:30Hume City 3:0 Dandenong Thunder[2-0] H2H
Victorian State League Division 1
F01:00Moreland Zebras

1

1:1 Goulburn Valley Suns

2

[1-0] H2H
F01:00North Geelong Warrio

2

1:1 Eastern Lions SC

1

[0-0] H2H
F01:00Murray United FC

1

1

2:3 Whittlesea Ranges

2

[1-0] H2H
F01:00St Albans Saints 2:1 Melbourne Heart (You

1

[1-0] H2H
F01:05Brunswick City

1

0:1 FC Bulleen Lions

1

[0-0] H2H
F01:05Springvale White Eag 0:5 Moreland City

1

[0-0] H2H
F01:20Northcote City

3

1:1 Werribee City

1

[1-1] H2H
F02:00Manningham United Bl

2

5:0 Ballarat Red Devils

1

[3-0] H2H
F03:30Geelong Sc

1

1

1:2 Langwarrin

1

[0-0] H2H
FFSA Premier League
F01:30West Adelaide SC

3

1:1 Adelaide Comets FC

2

[1-1] H2H
F01:30Metrostars SC

1

4:1 Para Hills Knlghts S

1

[0-1] H2H
F01:30Adelaide United FC (

1

1:3 Adelaide Raiders SC

1

[0-0] H2H
F01:30Croydon Kings

4

2:0 Adelaide City FC

1

[0-0] H2H
F01:35Adelaide Blue Eagles

1

0:2 Campbelltown City SC

2

[0-2] H2H
Australia Northern NSW Premier League
F00:50Singleton Strikers F 4:1 Toronto Awaba[0-0] H2H
F02:30New Lambton FC

1

1:2 Cessnock City Hornet

2

[0-1] H2H
NSW Premier League
F04:35Sutherland Sharks

1

3:0 Sydney Olympic

2

[2-0] H2H
F05:05Ted Reiter Mountain

3

1:4 Blacktown City Demon

3

[0-2] H2H
F05:05Sydney FC (Youth)

2

1:0 Hake Ya Dong in Sydn

1

[1-0] H2H
F05:10Marconi Stallions

2

2:4 A.P.I.A. Leichhardt

2

[1-3] H2H
Austria Landesliga
F09:00FC 1980 Wien

1

3:2 Sportunion Mauer

1

[0-0] H2H
F10:00SV Gerasdorf Stammer

2

7:0 FV Wien Floridsdorf

3

[0-0] H2H
F10:00Post SV Wien

3

0:1 SC Mannsworth

2

[0-0] H2H
F10:00Wiener Viktoria

2

3:0 SV Donau

1

[0-0] H2H
S13:00SV Lafnitz II 0:0 USV Gnas H2H
Australia Gold Coast Premier League
F02:10Robina City Blue

1

3:0 Bond Bullsharks Yell

3

[2-0] H2H
Austrian Regionalliga West
F08:00SVG Reichenau

3

3:1 USK Anif

1

[2-1] H2H
F10:30SV Wals-Grunau 1:1 FC Kitzbuhel[0-0] H2H
F11:59SV Seekirchen

5

1:1 FC Dornbirn 1913

3

[0-0] H2H
S10:00SV Grodig 0:1 VfB Hohenems H2H
S11:00Langenegg 1:1 FC Pinzgau Saalfelde H2H
S11:00Rheindorf Altach B 0:1 St. Johann H2H
Austrian Regionalliga Mitte
F12:30Grazer AK

1

1:1 Wolfsberger AC Amate

2

[0-0] H2H
Austrian Regionalliga East
F10:30St.Polten Amateure

2

2:2 Parndorf

3

[0-0] H2H
Australia Brisbane Capital League 2
F01:00Weston Molonglo FC

2

5:2 Wagga City Wanderers

2

[1-1] H2H
ACT Premier League
F01:00Tuggeranong United 3:0 Belconnen United[0-0] H2H
F01:05Gungahlin United 5:1 Riverina Rhinos

2

[1-0] H2H
Australia Brisbane Premier League Reserves
F01:25Bayside United FC Re 6:1 Brisbane Knights Res[2-0] H2H
F02:00Acacia Ridge Reserve 2:3 Caboolture FC Reserv

1

5

[0-3] H2H
Australian cloth
F02:00New Farm

2

2:2 AC Carina

2

[0-0] H2H
Australia Brisbane Premier League
F04:00Acacia Ridge

3

2:1 Caboolture FC

2

[2-0] H2H
F04:00Toowong 4:4 The Gap BPL

1

[0-2] H2H
F04:00Bayside United FC

3

3:4 Brisbane Knights

2

[2-1] H2H
Armenia Division 2
S09:00Banants B 0:0 Ararat-Armenia B H2H
S09:00Pyunik B 0:0 Banants C H2H
Armenia Premier League
F09:00Gandzasar Kapan 1:1 Lori Vanadzor[0-1] H2H
Argentina Super League Cup
17:45Atletico Tucuman -:- Club Atletico Tigre Pred. H2H
78'Sarmiento Junin

1

1:0 Independiente Rivadavia

3

[0-0] H2H
F12:05Colegiales

3

0:1 San Telmo

3

[0-0] H2H
Australia New South Wales League 2
F05:00Canterbury Bankstown 3:1 Rydalmere Lions FC

2

[1-1] H2H
F05:00Spirit FC

3

0:3 North Shore Marin[0-2] H2H
F05:05Blacktown Spartans

1

0:2 St George Saints

1

[0-1] H2H
F05:05Macarthur Rams

2

1:3 Hills Brumbies

2

[1-1] H2H
F05:05Western Sydney Wande 1:2 Mounties Wanderers

1

[1-1] H2H
Albania Super league
S11:00Flamurtari 0:0 Kamza H2H
Austrian Frauen Bundesliga
S10:00Wacker Innsbruck (w) 1:1 Sturm Graz/Stattegg H2H
F14:00Centro Espanol

2

3

0:2 Liniers

1

3

[0-0] H2H
F14:00Argentino de Rosario

1

0:0 Real Pilar

1

[0-0] H2H
Australia Capital Territory U20 League
S23:00Canberra FC U20 0:0 Cooma Tigers U20 H2H
Northern NSW U20 League
F03:00GHFA Spirit FC U20

1

2

0:0 North Shore Mariners

1

[0-0] H2H
S22:40Lake Macquarie City 0:0 Weston Workers U20 H2H
Australia FFA Cup
F05:05Burleigh Heads

1

2:3 Logan Lightning

1

[0-2] H2H
S23:00South Hobart 0:0 Olympia Warriors H2H
Advertisements: