03:59 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr

Argentine Division 2 Games

F20/05Central Cordoba SDE

1

2:1 Almagro

1

2

[1-1] H2H
F18/05Independiente Rivada

4

0:1 Sarmiento Junin

2

[0-0] H2H
F13/05Almagro

3

2:2 Gimnasia Mendoza

4

[1-2] H2H
F12/05CA Platense

1

0:1 Central Cordoba SDE

1

[0-0] H2H
F11/05Sarmiento Junin

1

0:1 CA Brown Adrogue

1

6

[0-0] H2H
F11/05Nueva Chicago

1

5

2:2 Independiente Rivada

2

[0-0] H2H
F06/05Gimnasia Mendoza

2

1:1 Almagro

1

[0-0] H2H
F05/05CA Brown Adrogue

1

3

0:1 Sarmiento Junin

4

[0-0] H2H
F04/05Central Cordoba SDE

1

0:0 CA Platense

3

[0-0] H2H
F04/05Independiente Rivada

1

4:1 Nueva Chicago

2

[0-0] H2H
F28/04Sarmiento Junin2

0:1 Arsenal de Sarandi

3

[0-0] H2H
Advertisements:
Argentine Division 2
25/05 15:35Sarmiento Junin -:- Independiente Rivada Pred. H2H
F22/04Santa Marina Tandil 0:0 Villa Dalmine

1

[0-0] H2H
F21/04Atletico Mitre de Sa

2

2:4 Almagro

2

[1-2] H2H
F21/04CA Brown Adrogue

2

2:1 Nueva Chicago

2

[0-0] H2H
F21/04Sarmiento Junin 3:1 Guillermo Brown

3

[0-0] H2H
F21/04Defensores de Belgra

1

0:1 Arsenal de Sarandi

2

[0-0] H2H
F20/04Temperley

2

1:1 CA Platense

3

[0-1] H2H
F20/04Instituto 1:1 Gimnasia Mendoza

1

[0-1] H2H
F20/04Gimnasia Jujuy

4

0:0 Agropecuario de Carl

1

4

[0-0] H2H
F20/04Deportivo Moron

1

3:0 Los Andes

1

[0-0] H2H
F20/04Quilmes

1

3:1 Olimpo Bahia Blanca

1

[0-0] H2H
F19/04Chacarita juniors 0:0 Central Cordoba SDE

2

[0-0] H2H
F19/04Independiente Rivada

1

1:1 Atletico Rafaela

6

[0-0] H2H
F15/04Atletico Rafaela

1

4

0:1 Deportivo Moron

2

[0-1] H2H
F15/04Nueva Chicago

3

1:0 Sarmiento Junin

2

[0-0] H2H
F14/04Central Cordoba SDE

5

1:1 Atletico Mitre de Sa

5

[0-0] H2H
F14/04Gimnasia Mendoza 3:3 Santa Marina Tandil

2

[0-0] H2H
F14/04Guillermo Brown 2:1 Quilmes

1

2

[0-0] H2H
F14/04Agropecuario de Carl

4

1:0 Defensores de Belgra

2

[0-0] H2H
F14/04Villa Dalmine 4:4 Gimnasia Jujuy

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F14/04CA Platense 2:1 Instituto

5

[0-0] H2H
F13/04Almagro

1

2:1 Temperley

5

[0-0] H2H
F13/04Ferrol Carril Oeste

1

1:0 CA Brown Adrogue

3

[0-0] H2H
F13/04Olimpo Bahia Blanca

2

2:3 Independiente Rivada

1

[0-0] H2H
F13/04Los Andes

1

0:1 Chacarita juniors

5

[0-0] H2H
F08/04Quilmes

2

3:2 Nueva Chicago

1

6

[0-1] H2H
F08/04Santa Marina Tandil

5

1:1 CA Platense

2

[1-0] H2H
F07/04Independiente Rivada

1

1:0 Guillermo Brown

3

[0-0] H2H
F07/04Gimnasia Jujuy

3

1:2 Gimnasia Mendoza

1

1

[0-0] H2H
F07/04Temperley

1

2

1:2 Central Cordoba SDE

1

[1-2] H2H
F06/04Atletico Mitre de Sa

1

2:1 Los Andes

2

[2-1] H2H
F06/04Sarmiento Junin

3

2:2 Ferrol Carril Oeste

1

5

[1-1] H2H
F06/04Defensores de Belgra

3

2:1 Villa Dalmine[0-0] H2H
F06/04Chacarita juniors 1:0 Atletico Rafaela[0-0] H2H
F05/04Instituto

1

1:1 Almagro

2

[1-0] H2H
F05/04Deportivo Moron

1

1:0 Olimpo Bahia Blanca

3

[0-0] H2H
F05/04Arsenal de Sarandi

2

2:0 Agropecuario de Carl

1

[0-0] H2H
F01/04CA Platense

1

1:0 Gimnasia Jujuy

1

4

[0-0] H2H
F01/04CA Brown Adrogue

1

0:3 Sarmiento Junin[0-0] H2H
F20/11/17Instituto

2

0:0 Atletico Rafaela

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F20/11/17Deportivo Riestra

3

0:1 Los Andes

1

[0-0] H2H
F19/11/17Estudiantes de San L

1

0:0 Gimnasia Jujuy

2

[0-0] H2H
F19/11/17San Martin Tucuman

3

1:1 Quilmes

3

[1-1] H2H
F19/11/17Flandria

2

1

2:0 All Boys

1

1

[1-0] H2H
F19/11/17Guillermo Brown

3

1:1 Aldosivi Mar del Pla[1-0] H2H
F19/11/17Almagro

1

2:1 Boca Unidos

4

[0-0] H2H
F19/11/17CA Brown Adrogue 0:0 Independiente Rivada

2

[0-0] H2H
F18/11/17Nueva Chicago

2

0:2 Sarmiento Junin

5

[0-1] H2H
F18/11/17Agropecuario de Carl

1

2:0 Atletico Mitre de Sa

3

[0-0] H2H
F16/11/17Deportivo Moron

2

0:1 Instituto

3

[0-1] H2H
F12/11/17Atletico Mitre de Sa

1

2

0:0 Juventud U.Gualeguay

1

[0-0] H2H
F12/11/17Ferrol Carril Oeste

2

2:2 CA Brown Adrogue

3

[0-0] H2H
F12/11/17Boca Unidos

3

1:2 San Martin Tucuman

1

[1-0] H2H
F12/11/17Gimnasia Jujuy

1

0:0 Deportivo Riestra

1

[0-0] H2H
F12/11/17Villa Dalmine 2:1 Estudiantes de San L

2

[2-0] H2H
F12/11/17All Boys

2

4:0 Agropecuario de Carl

1

[2-0] H2H
F11/11/17Sarmiento Junin

4

3:3 Santa Marina Tandil

1

[1-1] H2H
F11/11/17Quilmes

2

1:1 Nueva Chicago

2

[1-0] H2H
F11/11/17Aldosivi Mar del Pla

2

2:2 Flandria

4

[1-1] H2H
F10/11/17Independiente Rivada

3

0:0 Guillermo Brown

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F10/11/17Atletico Rafaela

2

1:1 Almagro

2

6

[0-1] H2H
F06/11/17Juventud U.Gualeguay

2

3:1 All Boys

4

[2-0] H2H
F06/11/17Deportivo Riestra

1

5

1:1 Villa Dalmine

1

[1-0] H2H
F05/11/17Almagro

2

2:2 Deportivo Moron

4

[1-0] H2H
F05/11/17Flandria

1

2

2:2 Independiente Rivada

2

[2-0] H2H
F05/11/17Guillermo Brown 3:0 Ferrol Carril Oeste

3

[2-0] H2H
F04/11/17Santa Marina Tandil

1

3:2 Quilmes

3

[2-0] H2H
F04/11/17Estudiantes de San L

1

1:1 Sarmiento Junin

3

[0-0] H2H
F04/11/17Instituto

4

0:0 Atletico Mitre de Sa

1

[0-0] H2H
F04/11/17Agropecuario de Carl

1

2:0 Aldosivi Mar del Pla

1

3

[0-0] H2H
F04/11/17Nueva Chicago

3

1:1 Boca Unidos

3

[1-0] H2H
F03/11/17San Martin Tucuman

2

0:2 Atletico Rafaela

4

[0-2] H2H
F03/11/17Los Andes

4

1:1 Gimnasia Jujuy

1

5

[0-0] H2H
F30/10/17Aldosivi Mar del Pla

3

2:0 Juventud U.Gualeguay

3

[1-0] H2H
F29/10/17Boca Unidos

2

1:1 Santa Marina Tandil

3

[0-0] H2H
F28/10/17Deportivo Moron

1

1:1 San Martin Tucuman

3

[0-0] H2H
F28/10/17All Boys

1

1:0 Instituto

1

2

[0-0] H2H
F28/10/17CA Brown Adrogue

2

1:2 Guillermo Brown

1

[0-1] H2H
F28/10/17Villa Dalmine

2

2:0 Los Andes

4

[1-0] H2H
F28/10/17Quilmes

2

0:0 Estudiantes de San L

1

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F27/10/17Club Atletico Guemes

1

1:0 Almagro

1

3

[1-0] H2H
F27/10/17Independiente Rivada

3

0:3 Agropecuario de Carl

1

[0-3] H2H
F27/10/17Atletico Rafaela

1

1

0:0 Nueva Chicago

1

[0-0] H2H
F27/10/17Sarmiento Junin

1

4

1:0 Deportivo Riestra

4

[1-0] H2H
F27/10/17Ferrol Carril Oeste

2

2:0 Flandria

1

[2-0] H2H
S21/10/17Aldosivi Mar del Pla 0:0 Juventud U.Gualeguay H2H
S21/10/17Boca Unidos 0:0 Santa Marina Tandil H2H
F20/10/17Deportivo Riestra 2:1 Atletico Mitre de Sa

1

[2-1] H2H
F20/10/17Deportivo Riestra 2:1 Mitre SdE

1

[2-1] H2H
F16/10/17Los Andes

2

1:0 Sarmiento Junin

2

[0-0] H2H
F16/10/17San Martin Tucuman

5

1:1 Club Atletico Guemes

1

[0-0] H2H
F15/10/17Almagro

2

2:0 All Boys

1

1

[0-0] H2H
F15/10/17Estudiantes de San L

1

2

2:0 Boca Unidos

1

4

[0-0] H2H
F15/10/17Gimnasia Jujuy

4

0:1 Villa Dalmine

4

[0-1] H2H
F15/10/17Juventud U.Gualeguay

4

1:0 Independiente Rivada

4

[0-0] H2H
F15/10/17Flandria

3

0:0 CA Brown Adrogue

2

[0-0] H2H
F15/10/17Nueva Chicago

2

1:1 Deportivo Moron

3

[0-0] H2H
F14/10/17Santa Marina Tandil

1

1:0 Atletico Rafaela

1

[0-0] H2H
F14/10/17Instituto

2

1:1 Aldosivi Mar del Pla

2

[0-0] H2H
F14/10/17Deportivo Riestra

3

0:1 Quilmes

4

[0-0] H2H
Advertisements:
F14/10/17Agropecuario de Carl

1

2:0 Ferrol Carril Oeste

1

[1-0] H2H
F09/10/17Sarmiento Junin

2

0:0 Gimnasia Jujuy

3

[0-0] H2H
F09/10/17Atletico Rafaela

2

2:0 Estudiantes de San L

3

[0-0] H2H
F08/10/17Deportivo Moron

2

1:0 Santa Marina Tandil

4

[0-0] H2H
F08/10/17Club Atletico Guemes

1

3

0:1 Nueva Chicago

2

[0-1] H2H
F08/10/17Guillermo Brown

2

3:0 Flandria

1

3

[1-0] H2H
F07/10/17All Boys

4

1:1 San Martin Tucuman

1

4

[1-0] H2H
F07/10/17Ferrol Carril Oeste

2

0:1 Juventud U.Gualeguay

1

[0-0] H2H
F07/10/17Aldosivi Mar del Pla

1

1

1:3 Almagro

5

[0-0] H2H
F07/10/17CA Brown Adrogue 3:1 Agropecuario de Carl

1

3

[3-0] H2H
F07/10/17Quilmes

3

1:0 Los Andes

1

3

[1-0] H2H
F06/10/17Independiente Rivada

3

2:0 Instituto

2

[2-0] H2H
F06/10/17Boca Unidos

3

1:1 Deportivo Riestra

2

[1-1] H2H
F02/10/17Nueva Chicago

3

2:0 All Boys

2

[1-0] H2H
F01/10/17San Martin Tucuman

4

0:0 Aldosivi Mar del Pla

3

[0-0] H2H
F01/10/17Gimnasia Jujuy

3

2:0 Quilmes

1

3

[1-0] H2H
F01/10/17Juventud U.Gualeguay 1:1 CA Brown Adrogue

1

[0-0] H2H
F30/09/17Santa Marina Tandil

1

2

1:1 Club Atletico Guemes[1-0] H2H
F30/09/17Instituto

2

3:1 Ferrol Carril Oeste

3

[1-0] H2H
Advertisements: