17:56 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr

Luxembourg National Division Games

Luxembourg National Division
31/03 11:00Hamm RM Benfica FC -:- US Rumelange Pred. H2H
31/03 11:00Victoria Rosport -:- Jeunesse Esch Pred. H2H
31/03 11:00Fola Esch -:- Racing Union Pred. H2H
31/03 11:00Hostert -:- Etzella Ettelbruck Pred. H2H
30/03 13:30Red Boys Differdange -:- Progres Niedercorn Pred. H2H
30/03 13:00US Mondorf-les-Bains -:- CS Petange Pred. H2H
30/03 11:00F91 Dudelange -:- UNA Strassen Pred. H2H
F17/03Etzella Ettelbruck 0:0 Victoria Rosport[0-0] H2H
F15/03UNA Strassen 1:0 US Mondorf-les-Bains[0-0] H2H
F15/03Progres Niedercorn 1:0 Hamm RM Benfica FC[1-0] H2H
F15/03US Rumelange 0:4 Hostert[0-0] H2H
Advertisements:
F15/03Racing Union

2

3:3 Red Boys Differdange[1-2] H2H
F15/03CS Petange 2:1 Fola Esch[2-0] H2H
F15/03Jeunesse Esch

1

0:3 F91 Dudelange

1

[0-1] H2H
F10/03Hostert 0:1 Progres Niedercorn[0-0] H2H
F10/03Etzella Ettelbruck 1:1 Jeunesse Esch[0-1] H2H
F10/03US Mondorf-les-Bains 1:2 F91 Dudelange[0-1] H2H
F10/03Victoria Rosport 4:2 US Rumelange

1

[3-0] H2H
F10/03Red Boys Differdange 1:5 CS Petange[0-3] H2H
F10/03Fola Esch 1:1 UNA Strassen[0-1] H2H
F10/03Hamm RM Benfica FC

2

2:0 Racing Union

2

[1-0] H2H
F03/03F91 Dudelange

1

5

1:1 Fola Esch

4

[1-1] H2H
F03/03CS Petange 3:0 Hamm RM Benfica FC[0-0] H2H
F03/03Racing Union

3

2:0 Hostert

3

[1-0] H2H
F03/03US Rumelange 3:5 Etzella Ettelbruck[0-2] H2H
F03/03Jeunesse Esch 1:2 US Mondorf-les-Bains[1-2] H2H
F01/03Progres Niedercorn

2

3:3 Victoria Rosport

3

[0-1] H2H
F01/03UNA Strassen 2:0 Red Boys Differdange

2

[0-0] H2H
F10:00Hostert 0:3 CS Petange[0-1] H2H
F10:00Fola Esch 5:0 US Mondorf-les-Bains

2

[2-0] H2H
F10:00Victoria Rosport 1:1 Racing Union[0-0] H2H
Advertisements:
F10:00Red Boys Differdange

3

0:4 F91 Dudelange[0-2] H2H
F10:00Etzella Ettelbruck 1:1 Progres Niedercorn[1-0] H2H
F09:00Hamm RM Benfica FC

5

1:3 UNA Strassen

2

[0-2] H2H
F23/02US Rumelange 1:1 Jeunesse Esch[0-1] H2H
F02/12/18CS Petange 1:1 Etzella Ettelbruck[0-0] H2H
F02/12/18Progres Niedercorn 5:0 Jeunesse Esch[3-0] H2H
F02/12/18US Mondorf-les-Bains 2:2 Hamm RM Benfica FC[1-1] H2H
F02/12/18F91 Dudelange 4:1 Hostert[2-0] H2H
F02/12/18Racing Union

1

2:2 US Rumelange[0-1] H2H
F02/12/18UNA Strassen 4:0 Victoria Rosport[1-0] H2H
F02/12/18Fola Esch

1

3:0 Red Boys Differdange

2

[2-0] H2H
F25/11/18Etzella Ettelbruck 0:2 UNA Strassen[0-1] H2H
F25/11/18Jeunesse Esch 0:0 Red Boys Differdange[0-0] H2H
F25/11/18Progres Niedercorn 2:0 Racing Union

1

[0-0] H2H
F25/11/18US Rumelange 0:0 CS Petange[0-0] H2H
F25/11/18Hostert 1:1 US Mondorf-les-Bains[0-1] H2H
F25/11/18Hamm RM Benfica FC

3

1:2 Fola Esch

1

[0-1] H2H
F25/11/18Victoria Rosport 2:2 F91 Dudelange[1-0] H2H
F11/11/18US Mondorf-les-Bains 4:0 Victoria Rosport[1-0] H2H
F19/11/17Hostert

3

2:1 Red Boys Differdange

1

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F19/11/17Racing Union

3

3:2 Rodange 91

2

[1-0] H2H
F19/11/17CS Petange 1:1 US Mondorf-les-Bains

1

[0-0] H2H
F19/11/17US Esch 1:6 F91 Dudelange[0-2] H2H
F19/11/17Fola Esch 2:1 Hamm RM Benfica FC[2-0] H2H
F19/11/17UNA Strassen

1

0:3 Jeunesse Esch[0-1] H2H
F19/11/17Progres Niedercorn 5:0 Victoria Rosport[2-0] H2H
S12/11/17Victoria Rosport 0:0 Hostert H2H
S12/11/17Hamm RM Benfica FC 0:0 Racing Union H2H
S12/11/17US Mondorf-les-Bains 0:0 UNA Strassen H2H
S12/11/17Rodange 91 0:0 Progres Niedercorn H2H
S12/11/17F91 Dudelange 0:0 CS Petange H2H
S12/11/17Jeunesse Esch 0:0 Fola Esch H2H
S12/11/17Red Boys Differdange 0:0 US Esch H2H
F05/11/17Hostert 3:1 US Esch

1

[2-0] H2H
F05/11/17Fola Esch

4

1:1 US Mondorf-les-Bains

1

[0-1] H2H
F05/11/17UNA Strassen

1

1:4 F91 Dudelange[0-2] H2H
F05/11/17Racing Union 1:2 Jeunesse Esch[1-0] H2H
F05/11/17CS Petange 0:2 Red Boys Differdange[0-1] H2H
F05/11/17Victoria Rosport 1:1 Rodange 91[0-0] H2H
F04/11/17Progres Niedercorn

2

1:3 Hamm RM Benfica FC[1-2] H2H
Advertisements:
F22/10/17Jeunesse Esch

3

0:3 Progres Niedercorn

2

[0-1] H2H
F22/10/17Red Boys Differdange

1

5:0 UNA Strassen[3-0] H2H
F22/10/17US Mondorf-les-Bains 4:2 Racing Union[2-0] H2H
F22/10/17F91 Dudelange

1

4:3 Fola Esch[2-0] H2H
F22/10/17US Esch 0:3 CS Petange[0-2] H2H
F22/10/17Hamm RM Benfica FC

3

1:2 Victoria Rosport

1

[0-1] H2H
F22/10/17Rodange 91

1

0:0 Hostert[0-0] H2H
F15/10/17Progres Niedercorn

3

3:2 US Mondorf-les-Bains

1

[2-2] H2H
F15/10/17UNA Strassen

2

2:1 US Esch

4

[1-0] H2H
F15/10/17Fola Esch 6:3 Red Boys Differdange

4

[2-1] H2H
F15/10/17Victoria Rosport 3:1 Jeunesse Esch

1

[1-1] H2H
F15/10/17Hostert 2:2 CS Petange[0-1] H2H
F15/10/17Racing Union 1:1 F91 Dudelange[1-1] H2H
F14/10/17Rodange 91 2:2 Hamm RM Benfica FC[0-0] H2H
F01/10/17Hamm RM Benfica FC

1

6

2:0 Hostert

4

[1-0] H2H
S30/09/17Red Boys Differdange 0:0 Racing Union H2H
S30/09/17CS Petange 0:0 UNA Strassen H2H
S30/09/17US Mondorf-les-Bains 0:0 Victoria Rosport H2H
S30/09/17F91 Dudelange 0:0 Progres Niedercorn H2H
S30/09/17US Esch 0:0 Fola Esch H2H
Advertisements:
F29/09/17Jeunesse Esch

3

1:1 Rodange 91

3

[1-0] H2H
S17/09/17Hostert : UNA Strassen H2H
F17/09/17Fola Esch

2

3:2 CS Petange

3

[2-1] H2H
S17/09/17Victoria Rosport : F91 Dudelange H2H
F17/09/17Rodange 91

4

0:1 US Mondorf-les-Bains

6

[0-0] H2H
F17/09/17Racing Union

2

2:1 US Esch

3

[2-0] H2H
F16/09/17Progres Niedercorn

6

1:0 Red Boys Differdange

2

[1-0] H2H
F15/09/17Hamm RM Benfica FC

2

2:1 Jeunesse Esch

1

[0-1] H2H
F10/09/17Red Boys Differdange

1

6:1 Victoria Rosport[1-1] H2H
S10/09/17US Mondorf-les-Bains : Hamm RM Benfica FC H2H
F10/09/17UNA Strassen 0:4 Fola Esch

1

[0-3] H2H
F10/09/17F91 Dudelange

1

7:0 Rodange 91

1

3

[4-0] H2H
S10/09/17US Esch : Progres Niedercorn H2H
F10/09/17CS Petange

1

2:1 Racing Union

2

[0-1] H2H
F09/09/17Jeunesse Esch

1

2

4:2 Hostert

4

[1-1] H2H
S27/08/17Jeunesse Esch : US Mondorf-les-Bains H2H
S27/08/17Hostert : Fola Esch H2H
S27/08/17Racing Union : UNA Strassen H2H
S27/08/17Victoria Rosport : US Esch H2H
S27/08/17Rodange 91 : Red Boys Differdange H2H
Advertisements:
S27/08/17Hamm RM Benfica FC : F91 Dudelange H2H
S27/08/17Progres Niedercorn : CS Petange H2H
F20/08/17Fola Esch

1

2

3:3 Racing Union

2

[2-1] H2H
S20/08/17Red Boys Differdange : Hamm RM Benfica FC H2H
S20/08/17CS Petange : Victoria Rosport H2H
S20/08/17F91 Dudelange : Jeunesse Esch H2H
S20/08/17UNA Strassen : Progres Niedercorn H2H
S20/08/17US Mondorf-les-Bains : Hostert H2H
F20/08/17US Esch

1

0:2 Rodange 91

1

[0-2] H2H
F14/08/17Progres Niedercorn

2

2:1 Fola Esch

1

[2-1] H2H
F14/08/17Rodange 91 2:1 CS Petange

1

3

[0-0] H2H
F13/08/17Jeunesse Esch

4

3:1 Red Boys Differdange

4

[0-1] H2H
S13/08/17Hostert : Racing Union H2H
F13/08/17US Mondorf-les-Bains

2

0:2 F91 Dudelange

1

[0-0] H2H
S13/08/17Victoria Rosport : UNA Strassen H2H
F13/08/17Hamm RM Benfica FC

1

3:1 US Esch

3

[0-0] H2H
F06/08/17Red Boys Differdange 4:0 US Mondorf-les-Bains[1-0] H2H
F06/08/17Racing Union

2

2:3 Progres Niedercorn

1

4

[2-2] H2H
F05/08/17UNA Strassen

5

2:2 Rodange 91

1

[0-1] H2H
Advertisements: