23:13 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr

Czech Republic 2.Liga Games

Czech Republic 2.Liga
F28/09/18Usti nad Labem 0:0 Vitkovice[-] H2H
F10/03Brno 6:0 Viktoria Zizkov

5

[4-0] H2H
F10/03FK MAS Taborsko

6

1:1 Vysocina jihlava[1-1] H2H
F10/03FK Banik Sokolov

1

1

2:3 SK Slovan Varnsdorf[0-2] H2H
F09/03Vitkovice

4

0:0 Hradec Kralove

2

[0-0] H2H
F09/03SK Prostejov

4

0:1 Dynamo Ceske Budejov

2

[0-1] H2H
F09/03Pardubice

2

4:0 Trinec

2

[2-0] H2H
F08/03SC Znojmo

4

6:1 Chrudim

3

[2-1] H2H
F08/03Usti nad Labem

2

0:0 FK Graffin Vlasim

2

[0-0] H2H
F04/03Vysocina jihlava

3

2:1 SC Znojmo

1

5

[1-1] H2H
F04/03Vitkovice

4

1:0 FK MAS Taborsko[1-0] H2H
Advertisements:
F03/03Hradec Kralove

1

2:0 FK Banik Sokolov

1

3

[0-0] H2H
F03/03SK Slovan Varnsdorf

1

0:0 Pardubice[0-0] H2H
F03/03FK Graffin Vlasim

4

0:1 Dynamo Ceske Budejov

3

[0-1] H2H
F03/03Viktoria Zizkov

1

4:1 SK Prostejov[3-1] H2H
F02/03Chrudim

3

1:2 Brno

1

3

[1-1] H2H
F02/03Trinec

2

1:2 Usti nad Labem

4

[0-2] H2H
F25/11/18Dynamo Ceske Budejov

1

4:1 Viktoria Zizkov

4

[1-1] H2H
F25/11/18FK MAS Taborsko

2

2:3 SK Slovan Varnsdorf

1

[0-1] H2H
F24/11/18FK Banik Sokolov 4:0 Vitkovice

1

[1-0] H2H
F24/11/18Pardubice

1

3

0:0 Vysocina jihlava

1

[0-0] H2H
F23/11/18Brno

2

1:2 FK Graffin Vlasim

5

[1-2] H2H
F23/11/18SC Znojmo

1

0:0 Hradec Kralove

2

[0-0] H2H
F23/11/18Usti nad Labem

2

3:1 Chrudim

3

[3-0] H2H
F17/11/18SK Prostejov

3

0:1 Trinec

1

[0-0] H2H
F11/11/18Hradec Kralove

3

4:1 Pardubice

2

[4-1] H2H
F11/11/18SK Slovan Varnsdorf

2

0:1 Dynamo Ceske Budejov

1

[0-0] H2H
F11/11/18FK Graffin Vlasim

2

2:1 Viktoria Zizkov

3

[1-0] H2H
F10/11/18Trinec

2

2:1 Brno

1

3

[0-0] H2H
F10/11/18FK Banik Sokolov

2

0:2 FK MAS Taborsko

3

[0-0] H2H
F10/11/18Chrudim

1

2

4:0 SK Prostejov

3

[3-0] H2H
Advertisements:
F09/11/18Vysocina jihlava

2

4:1 Usti nad Labem

1

[2-0] H2H
F09/11/18Vitkovice

1

3

0:6 SC Znojmo

1

[0-3] H2H
F04/11/18Brno

2

4:1 Vitkovice

3

[3-0] H2H
F04/11/18Dynamo Ceske Budejov

1

2:0 Vysocina jihlava

3

[0-0] H2H
F04/11/18FK Graffin Vlasim

4

2:1 Chrudim

2

[0-0] H2H
F04/11/18Viktoria Zizkov

2

0:3 Trinec

2

[0-0] H2H
F03/11/18SK Prostejov

4

0:2 SK Slovan Varnsdorf

1

[0-0] H2H
F03/11/18Pardubice 3:2 FK MAS Taborsko

2

[2-1] H2H
F02/11/18SC Znojmo

4

1:2 FK Banik Sokolov

3

[1-1] H2H
F01/11/18Usti nad Labem

3

0:1 Hradec Kralove

2

[0-0] H2H
F28/10/18FK MAS Taborsko

4

1:0 SC Znojmo

2

[0-0] H2H
F28/10/18SK Slovan Varnsdorf

1

1:0 Usti nad Labem

1

5

[1-0] H2H
F27/10/18Hradec Kralove

2

0:1 Brno

2

[0-0] H2H
F27/10/18FK Banik Sokolov

3

1:0 Pardubice

1

2

[1-0] H2H
F27/10/18Trinec

1

0:0 FK Graffin Vlasim

3

[0-0] H2H
F27/10/18Chrudim

2

2:2 Dynamo Ceske Budejov

1

[1-1] H2H
F26/10/18Vysocina jihlava

2

1:0 SK Prostejov

2

[0-0] H2H
F26/10/18Vitkovice 2:0 Viktoria Zizkov

2

[0-0] H2H
F21/10/18Brno

1

0:0 FK Banik Sokolov

3

[0-0] H2H
F19/11/17FK Banik Sokolov

3

1:0 Vitkovice

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F19/11/17Viktoria Zizkov

3

0:1 FK Graffin Vlasim

3

[0-0] H2H
F18/11/17FK MAS Taborsko

3

1:2 SK Slovan Varnsdorf

4

[1-1] H2H
F18/11/17Trinec

2

1:1 Dynamo Ceske Budejov

1

[0-0] H2H
F17/11/17SC Znojmo

4

2:1 Olymp.Hradec Kralove

3

[0-1] H2H
F17/11/17Usti nad Labem

1

0:1 Frydek-Mistek

3

[0-0] H2H
F17/11/17Opava

3

3:2 Hradec Kralove

4

[0-1] H2H
F17/11/17Pardubice

3

1:2 Marila Pribram

1

[0-1] H2H
F10/11/17Vitkovice

4

1:2 Opava

2

[0-1] H2H
F05/11/17Dynamo Ceske Budejov

2

0:0 Pardubice[0-0] H2H
F05/11/17FK Graffin Vlasim

1

2:3 Trinec

2

[1-2] H2H
F05/11/17SK Slovan Varnsdorf

2

3:0 SC Znojmo

3

[1-0] H2H
F05/11/17Viktoria Zizkov

1

0:2 FK MAS Taborsko

1

[0-1] H2H
F04/11/17Marila Pribram

1

3:1 Opava

1

[2-0] H2H
F04/11/17Hradec Kralove

2

2:0 Vitkovice

3

[1-0] H2H
F04/11/17Frydek-Mistek

5

0:0 FK Banik Sokolov

2

[0-0] H2H
F04/11/17Olymp.Hradec Kralove

4

1:3 Usti nad Labem

3

[1-0] H2H
F31/10/17SC Znojmo

2

3:2 FK Graffin Vlasim

4

[2-0] H2H
F29/10/17FK Banik Sokolov 1:0 Marila Pribram

4

[1-0] H2H
F28/10/17Opava 5:1 Olymp.Hradec Kralove

2

[2-0] H2H
F28/10/17FK MAS Taborsko 0:0 Dynamo Ceske Budejov

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F28/10/17Trinec

1

1:0 Viktoria Zizkov[0-0] H2H
F28/10/17Pardubice

1

3

3:2 SK Slovan Varnsdorf[0-1] H2H
F27/10/17Usti nad Labem

3

1:1 Hradec Kralove

2

[1-1] H2H
F27/10/17Vitkovice

3

5:0 Frydek-Mistek

2

[2-0] H2H
F22/10/17FK Graffin Vlasim

1

2:2 FK MAS Taborsko

1

3

[1-1] H2H
F22/10/17SK Slovan Varnsdorf

2

1:0 Frydek-Mistek

2

[1-0] H2H
F22/10/17Viktoria Zizkov

2

2:1 SC Znojmo[1-0] H2H
F21/10/17Dynamo Ceske Budejov

2

2:1 Opava

1

[1-0] H2H
F21/10/17Hradec Kralove

1

0:1 FK Banik Sokolov

2

[0-0] H2H
F21/10/17Marila Pribram

2

4:0 Usti nad Labem

1

[0-0] H2H
F21/10/17Olymp.Hradec Kralove

4

0:2 Vitkovice

3

[0-1] H2H
F21/10/17Trinec

2

1:0 Pardubice

1

[0-0] H2H
F18/10/17Olymp.Hradec Kralove

7

1:1 Hradec Kralove

3

[0-0] H2H
F15/10/17FK Banik Sokolov

4

1:3 Olymp.Hradec Kralove

1

5

[1-1] H2H
F15/10/17SC Znojmo

3

1:1 Dynamo Ceske Budejov

1

4

[1-1] H2H
F14/10/17Opava

2

3:3 SK Slovan Varnsdorf

5

[1-2] H2H
F14/10/17FK MAS Taborsko 1:0 Trinec

1

[0-0] H2H
F14/10/17Frydek-Mistek

1

2

0:0 Hradec Kralove

1

3

[0-0] H2H
F14/10/17Pardubice

3

2:0 FK Graffin Vlasim

4

[2-0] H2H
F13/10/17Usti nad Labem

1

0:3 Viktoria Zizkov

3

[0-1] H2H
Advertisements:
F13/10/17Vitkovice

2

1:0 Marila Pribram

2

[1-0] H2H
F09/10/17Frydek-Mistek

4

1:2 Olymp.Hradec Kralove

2

[1-1] H2H
S04/10/17Olymp.Hradec Kralove 0:0 Hradec Kralove H2H
F01/10/17Dynamo Ceske Budejov 6:0 Vitkovice[4-0] H2H
F01/10/17FK Graffin Vlasim

2

2:1 Usti nad Labem

2

[2-0] H2H
F01/10/17SK Slovan Varnsdorf

2

0:1 FK Banik Sokolov

2

[0-1] H2H
F30/09/17Marila Pribram

3

2:1 Frydek-Mistek

1

4

[2-1] H2H
F30/09/17FK MAS Taborsko

1

0:3 Pardubice[0-2] H2H
F30/09/17Trinec

1

2:1 SC Znojmo

2

[0-1] H2H
F28/09/17Viktoria Zizkov

2

1:5 Opava

2

[1-4] H2H
F27/09/17Olymp.Hradec Kralove

2

2:2 SK Slovan Varnsdorf

1

4

[2-2] H2H
F25/09/17Hradec Kralove

2

0:2 Marila Pribram

2

[0-2] H2H
F24/09/17SC Znojmo

1

2:1 FK MAS Taborsko

2

[1-1] H2H
F24/09/17FK Banik Sokolov

1

0:1 Dynamo Ceske Budejov

4

[0-1] H2H
F23/09/17Opava

4

3:1 FK Graffin Vlasim

3

[0-1] H2H
F23/09/17Vitkovice

2

2:3 Trinec

1

[1-1] H2H
S23/09/17Frydek-Mistek 0:0 Olymp.Hradec Kralove H2H
F23/09/17Pardubice

1

3:1 Viktoria Zizkov

3

[2-0] H2H
F22/09/17Usti nad Labem

1

3

1:1 SK Slovan Varnsdorf

1

5

[1-1] H2H
S17/09/17SK Zapy : Loko Vltavin H2H
Advertisements:
S17/09/17SK Polaban Nymburk : Dobrovice H2H
F17/09/17Dynamo Ceske Budejov

2

1:1 Frydek-Mistek

1

[1-1] H2H
F17/09/17Viktoria Zizkov

1

1

1:2 FK Banik Sokolov

5

[0-2] H2H
F16/09/17FK MAS Taborsko

3

2:1 Usti nad Labem

1

2

[0-1] H2H
F16/09/17Marila Pribram

6

1:3 Olymp.Hradec Kralove

1

6

[0-1] H2H
F16/09/17SK Slovan Varnsdorf

1

3

1:1 Hradec Kralove

1

3

[0-0] H2H
F16/09/17Trinec

2

3:3 Opava

1

[1-1] H2H
F16/09/17Pardubice

1

0:1 SC Znojmo[0-0] H2H
F15/09/17FK Graffin Vlasim

2

3:1 Vitkovice

4

[1-0] H2H
F11/09/17Vitkovice

2

1:1 FK MAS Taborsko[1-0] H2H
F11/09/17Marila Pribram 1:0 Dynamo Ceske Budejov

2

[0-0] H2H
F10/09/17FK Banik Sokolov

1

2:3 SC Znojmo

3

[0-2] H2H
F09/09/17Opava

4

1:0 Pardubice

4

[0-0] H2H
F09/09/17Frydek-Mistek

2

0:2 Viktoria Zizkov

3

[0-2] H2H
F08/09/17Hradec Kralove

2

2:1 FK Graffin Vlasim

3

[0-0] H2H
F08/09/17Usti nad Labem

1

1

0:3 Trinec

2

[0-3] H2H
S05/09/17Olymp.Hradec Kralove 0:0 SK Slovan Varnsdorf H2H
F28/08/17FK MAS Taborsko

1

3:0 Frydek-Mistek

1

[1-0] H2H
F27/08/17SC Znojmo

4

2:1 Opava[0-0] H2H
Advertisements: