14:48 (GMT -5)
En | Ru | Az | Tr

FYR Macedonia Cup Games

FYR Macedonia Cup
F05/12Rabotnicki Skopje

2

0:1 FK Makedonija Gjorce

2

[0-0] H2H
F05/12Korab Debar 1:6 Academy Pandev[1-2] H2H
F05/12Belasica Strumica

1

2:0 Sileks

2

[0-0] H2H
F05/12Pobeda Prilep

4

2:0 FK Shkendija 79

3

[1-0] H2H
F07/11FK Makedonija Gjorce

4

1:0 Rabotnicki Skopje

3

[0-0] H2H
F07/11Academy Pandev

1

3:1 Korab Debar[2-1] H2H
F07/11Sileks

1

0:2 Belasica Strumica

3

[0-0] H2H
F07/11FK Shkendija 79

1

3

0:1 Pobeda Prilep

5

[0-1] H2H
F03/10Sileks

1

2:1 FK Skopje[0-1] H2H
F03/10Rabotnicki Skopje

4

1:1 FK Tikves Kavadarci

4

[0-0] H2H
F03/10FK Makedonija Gjorce

3

2:1 FC Vardar Skopje

2

[1-1] H2H
Advertisements:
F03/10Belasica Strumica

2

3:1 Pelister Bitola

1

[0-1] H2H
F03/10Academy Pandev

1

0:1 Bregalnica Stip[0-1] H2H
F03/10Pobeda Prilep 4:1 FK Rinija[3-1] H2H
F03/10Pehchevo 0:5 FK Shkendija 79

2

[0-3] H2H
F19/09FK Skopje

1

0:2 Sileks

1

[0-0] H2H
F19/09Pelister Bitola 0:2 Belasica Strumica

1

[0-1] H2H
F19/09FK Rinija

2

1:2 Pobeda Prilep[0-0] H2H
F19/09Bregalnica Stip 2:6 Academy Pandev[1-2] H2H
F19/09FK Shkendija 79 2:0 Pehchevo

1

[2-0] H2H
F19/09FK Tikves Kavadarci

2

0:1 Rabotnicki Skopje

1

2

[0-0] H2H
F19/09FC Vardar Skopje

1

1:1 FK Makedonija Gjorce

4

[0-1] H2H
F12/09FK Kozuv

2

0:2 FK Shkendija 79

2

[0-2] H2H
F29/08FC Struga Trim Lum

1

1:2 Pobeda Prilep

3

[0-1] H2H
F22/08FK Labunishta

5

1:3 Academy Pandev

1

[0-1] H2H
F22/08Pehchevo

1

2:0 FK Korzo Prilep[1-0] H2H
F22/08Bratstvo-Vlaznimi 0:7 Sileks[0-2] H2H
F22/08FK Osogovo 0:1 Pelister Bitola[0-0] H2H
F22/08FK Tikves Kavadarci 2:1 Renova Cepciste

1

[1-0] H2H
F22/08Fortuna Singelik 0:6 Rabotnicki Skopje[0-2] H2H
F22/08Vardar Negotino 1:3 Olimpus Skopje Balas[0-2] H2H
Advertisements:
F22/08Korab Debar 1:0 Borec Veles[0-0] H2H
F22/08Prevalec 0:2 FK Makedonija Gjorce[0-0] H2H
F22/08FK Teteks Tetovo 1:1 FK Rinija[0-1] H2H
F22/08Vlazrimi Kicevo 0:4 Belasica Strumica[0-1] H2H
F22/08FK Poeshevo 0:8 Bregalnica Stip[0-2] H2H
F22/08Vardar Forino 0:4 FC Vardar Skopje[0-1] H2H
F23/05Pelister Bitola

2

0:3 FK Shkendija 79[0-1] H2H
F10:00Academy Pandev

2

2:1 Pelister Bitola

4

[0-0] H2H
F09:00Renova Cepciste

3

0:2 FK Shkendija 79[0-0] H2H
F14/03Pelister Bitola

2

2:1 Academy Pandev

3

[0-1] H2H
F14/03FK Shkendija 79

1

1:1 Renova Cepciste

1

[1-1] H2H
F07/03FK Shkendija 79

3

4:0 FC Vardar Skopje

3

[0-0] H2H
F21/02FC Vardar Skopje

2

1:1 FK Shkendija 79

2

[0-0] H2H
F17/12/17FK Korzo Prilep

4

0:2 FC Vardar Skopje

2

[0-0] H2H
F30/11/17FC Vardar Skopje 1:1 FK Korzo Prilep

2

[0-1] H2H
F29/11/17Pobeda Prilep

1

2:2 Pelister Bitola

2

[1-1] H2H
F29/11/17Olimpus Skopje Balas

3

1:2 Renova Cepciste

3

[0-0] H2H
F29/11/17Academy Pandev

2

4:1 FK Teteks Tetovo[2-0] H2H
S08/11/17FC Vardar Skopje 0:0 FK Korzo Prilep H2H
F08/11/17Pelister Bitola

2

5:2 Pobeda Prilep

3

[2-2] H2H
Advertisements:
F08/11/17Renova Cepciste 2:0 Olimpus Skopje Balas[0-0] H2H
F08/11/17FK Teteks Tetovo 0:2 Academy Pandev

1

[0-1] H2H
S18/10/17FK Korzo Prilep 0:0 FC Vardar Skopje H2H
F18/10/17Borec Veles

1

1:3 Pelister Bitola[0-0] H2H
F18/10/17FK Shkendija 79

2

1:1 Rabotnicki Skopje

5

[1-0] H2H
F18/10/17FK Gorno Lisice 0:3 FK Skopje[0-1] H2H
F18/10/17Pobeda Prilep 5:1 Bregalnica Stip[1-0] H2H
F18/10/17Academy Pandev

4

5:0 Sileks

3

[1-0] H2H
F18/10/17FC Struga Trim Lum

1

2:2 Renova Cepciste

2

[0-1] H2H
F17/10/17FK Teteks Tetovo

1

3:2 FK Kozuv

1

[2-1] H2H
F13/09/17Sileks

3

1:0 Academy Pandev

1

5

[1-0] H2H
F31/08/17Lokomotiva Skopje

1

1:4 FC Vardar Skopje

1

[0-3] H2H
F30/08/17FK Rinija 0:2 FK Shkendija 79

3

[0-2] H2H
F16/08/17FK Teteks Tetovo

4

2:1 Horizont Turnovo

2

[1-0] H2H
F16/08/17Zajazi Zajas 2:4 FK Korzo Prilep[2-1] H2H
F16/08/17Belasica Strumica

1

1:3 Pelister Bitola

2

[0-2] H2H
F17/05/17Pelister Bitola

2

0:0 FK Shkendija 79

3

[0-0] H2H
F19/04/17Pelister Bitola

1

1:0 Bregalnica Stip

1

[0-0] H2H
F19/04/17FK Shkendija 79

1

7

0:1 FC Vardar Skopje

1

3

[0-0] H2H
F01/03/17Bregalnica Stip

4

2:2 Pelister Bitola

2

[1-1] H2H
Advertisements:
F01/03/17FC Vardar Skopje 1:3 FK Shkendija 79[0-2] H2H
F07/12/16Bregalnica Stip

1

3:0 Pobeda Prilep

1

[1-0] H2H
F07/12/16Sileks

2

1:2 Pelister Bitola

1

[0-1] H2H
F07/12/16FC Vardar Skopje 4:1 Metalurg Skopje[1-0] H2H
F07/12/16FK Shkendija 79 4:0 FK Korzo Prilep[3-0] H2H
F23/11/16FK Korzo Prilep

2

0:0 FK Shkendija 79

1

[0-0] H2H
F23/11/16Metalurg Skopje 1:4 FC Vardar Skopje[0-4] H2H
F23/11/16Pobeda Prilep

1

2:2 Bregalnica Stip[1-1] H2H
F23/11/16Pelister Bitola

5

1:0 Sileks

3

[0-0] H2H
F19/10/16FK Shkendija 79

1

0:0 Rabotnicki Skopje[0-0] H2H
F19/10/16Renova Cepciste

3

3:1 Pelister Bitola

2

[3-0] H2H
F19/10/16FC Vardar Skopje

1

2:0 Vlazrimi Kicevo

1

[1-0] H2H
F12/10/16Horizont Turnovo 3:3 Sileks

1

[2-2] H2H
F21/09/16Rabotnicki Skopje 0:2 FK Shkendija 79[0-0] H2H
F21/09/16Pelister Bitola

2

2:0 Renova Cepciste

2

[2-0] H2H
F21/09/16Bregalnica Stip

2

4:0 FK Teteks Tetovo

2

[2-0] H2H
F21/09/16Academy Pandev

2

0:1 FK Korzo Prilep

2

[0-0] H2H
F21/09/16Sileks

1

2:1 Horizont Turnovo

4

[1-0] H2H
F21/09/16KF Vellaznimi

3

1:3 FC Vardar Skopje

1

[1-0] H2H
F17/08/16FK Novaci 2:1 FK Skopje

1

[1-1] H2H
Advertisements:
F17/08/16FK Gorno Lisice 1:3 Renova Cepciste[0-2] H2H
F16/05/16FK Shkendija 79 2:0 Rabotnicki Skopje[1-0] H2H
F13/04/16FK Shkendija 79

1

2:1 Horizont Turnovo

2

[1-0] H2H
F13/04/16Rabotnicki Skopje

2

3:0 Bregalnica Stip

1

[1-0] H2H
F02/03/16Horizont Turnovo

2

0:2 FK Shkendija 79

2

[0-1] H2H
F02/03/16Bregalnica Stip

2

1:1 Rabotnicki Skopje

1

[0-0] H2H
F02/12/15FC Vardar Skopje

2

1:2 FK Shkendija 79

2

[0-1] H2H
F02/12/15Horizont Turnovo

3

0:1 FK Makedonija

4

[0-1] H2H
F02/12/15Bregalnica Stip 4:1 Mladost Carev Dvor[2-0] H2H
F02/12/15Sileks

1

5

1:2 Rabotnicki Skopje

4

[0-1] H2H
F26/11/15FK Shkendija 79

3

3:0 FC Vardar Skopje

2

5

[2-0] H2H
F25/11/15FK Makedonija 2:4 Horizont Turnovo[0-1] H2H
F25/11/15Mladost Carev Dvor 1:1 Bregalnica Stip[1-0] H2H
F25/11/15Rabotnicki Skopje 3:0 Sileks

1

[0-0] H2H
F21/10/15Pelister Bitola

1

0:2 FC Vardar Skopje

1

[0-2] H2H
F21/10/15Rabotnicki Skopje

3

4:0 FK Rinija[2-0] H2H
F21/10/15Sileks 3:1 Renova Cepciste

2

[0-1] H2H
F21/10/15FK Ljubanci

3

0:0 FK Makedonija

2

[0-0] H2H
F21/10/15FK Korzo Prilep

4

1:0 Bregalnica Stip

1

[1-0] H2H
F21/10/15FK Skopje

2

2:2 Horizont Turnovo

1

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F21/10/15Mladost Carev Dvor 3:3 FK Vrapciste[0-2] H2H
F21/10/15Metalurg Skopje 0:5 FK Shkendija 79

1

[0-2] H2H
F30/09/15FC Vardar Skopje 4:1 Pelister Bitola[3-0] H2H
F30/09/15Vlazrimi Kicevo

1

2:4 Mladost Carev Dvor

1

[1-1] H2H
F30/09/15Horizont Turnovo

3

3:1 FK Skopje[1-0] H2H
F30/09/15FK Shkendija 79 2:0 Metalurg Skopje

2

[2-0] H2H
F30/09/15FK Makedonija

5

3:2 FK Ljubanci

1

1

[2-0] H2H
F30/09/15Renova Cepciste

6

1:2 Sileks

3

[1-2] H2H
F30/09/15FK Rinija 0:4 Rabotnicki Skopje[0-1] H2H
F30/09/15Bregalnica Stip

2

2:0 FK Korzo Prilep

3

[1-0] H2H
F20/05/15Rabotnicki Skopje

3

2:1 FK Teteks Tetovo

1

5

[0-1] H2H
F13/05/15Rabotnicki Skopje 0:0 FK Teteks Tetovo[-] H2H
F15/04/15Horizont Turnovo

2

2:1 FK Teteks Tetovo

1

3

[0-1] H2H
F15/04/15Renova Cepciste

3

1:1 Rabotnicki Skopje

5

[0-0] H2H
F18/03/15FK Teteks Tetovo

4

2:1 Horizont Turnovo

4

[1-0] H2H
F18/03/15Rabotnicki Skopje

1

3

2:1 Renova Cepciste

2

[1-0] H2H
LG Cup
F25/06/11Kenya 1:2 Sudan[1-2] H2H
F30/05/06Tunisia

1

3:0 Belarus[1-0] H2H
Advertisements: