09:42 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
goal Cukaricki Stankom Goaaal! [0-1]

Macedonian First Football League Games

Macedonian First Football League
F24/04Rabotnicki Skopje

2

1:2 Pobeda Prilep

4

[1-0] H2H
F24/04Belasica Strumica 2:1 FK Shkendija 79[1-0] H2H
F24/04Renova Cepciste

1

1:0 Sileks

4

[1-0] H2H
F24/04FK Korzo Prilep

1

1:0 Academy Pandev

1

[0-0] H2H
F24/04FK Makedonija Gjorce

1

0:2 FC Vardar Skopje[0-1] H2H
F07/04Belasica Strumica 0:1 Sileks[0-0] H2H
F07/04FK Makedonija Gjorce

1

3:0 Pobeda Prilep[0-0] H2H
F07/04FK Shkendija 79 2:1 Renova Cepciste[0-0] H2H
F07/04FK Korzo Prilep 1:2 Rabotnicki Skopje[0-0] H2H
F07/04FC Vardar Skopje

2

1:1 Academy Pandev

4

[0-0] H2H
F03/04Renova Cepciste

2

1:0 FK Korzo Prilep

2

[1-0] H2H
Advertisements:
F03/04Rabotnicki Skopje 1:1 Belasica Strumica

1

[0-0] H2H
F03/04Academy Pandev

3

0:1 FK Shkendija 79

3

[0-1] H2H
F03/04Sileks

1

1:1 FK Makedonija Gjorce

2

[0-1] H2H
F03/04Pobeda Prilep

2

0:0 FC Vardar Skopje

1

[0-0] H2H
F31/03Belasica Strumica 2:0 FK Korzo Prilep[0-0] H2H
F31/03FK Makedonija Gjorce

2

1:1 Rabotnicki Skopje

1

[0-0] H2H
F31/03FC Vardar Skopje

1

1:0 Sileks

4

[0-0] H2H
F31/03FK Shkendija 79

1

5:2 Pobeda Prilep

2

[0-0] H2H
F28/03Renova Cepciste

1

3:2 Belasica Strumica[2-1] H2H
F28/03Sileks

2

0:3 FK Shkendija 79

3

[0-1] H2H
F28/03FK Korzo Prilep

1

0:1 FK Makedonija Gjorce

2

[0-0] H2H
F28/03Rabotnicki Skopje

2

0:2 FC Vardar Skopje

3

[0-1] H2H
F10/03Renova Cepciste

2

0:0 FK Makedonija Gjorce

2

[0-0] H2H
F10/03FK Korzo Prilep

5

1:0 FK Shkendija 79

2

[1-0] H2H
F10/03Belasica Strumica 0:0 FC Vardar Skopje[0-0] H2H
F10/03Sileks 1:0 Pobeda Prilep[0-0] H2H
F10/03Rabotnicki Skopje

4

1:2 Academy Pandev

4

[0-1] H2H
F03/03Pobeda Prilep

3

0:1 Rabotnicki Skopje

4

[0-1] H2H
F03/03Academy Pandev

4

0:2 FK Korzo Prilep

5

[0-1] H2H
F03/03FC Vardar Skopje

1

3:1 FK Makedonija Gjorce

2

[2-0] H2H
Advertisements:
F03/03Sileks

4

0:0 Renova Cepciste

1

3

[0-0] H2H
F03/03FK Shkendija 79

3

3:0 Belasica Strumica

1

[0-0] H2H
F24/02FK Makedonija Gjorce

2

1:1 FK Shkendija 79

1

[0-1] H2H
F24/02Belasica Strumica 0:1 Academy Pandev[0-1] H2H
F24/02Rabotnicki Skopje

1

2

1:1 Sileks

4

[0-1] H2H
F24/02Renova Cepciste

1

4:0 FC Vardar Skopje

2

[2-0] H2H
F24/02FK Korzo Prilep

1

3:0 Pobeda Prilep

1

[1-0] H2H
F17/02Rabotnicki Skopje

1

1

1:1 Renova Cepciste[1-0] H2H
F17/02Academy Pandev 3:0 FK Makedonija Gjorce

1

[1-0] H2H
F17/02FK Shkendija 79

3

1:0 FC Vardar Skopje

2

[1-0] H2H
F17/02Sileks 2:2 FK Korzo Prilep[2-0] H2H
F17/02Pobeda Prilep

3

1:1 Belasica Strumica

2

[1-1] H2H
F02/12/18Renova Cepciste

4

0:3 FK Shkendija 79

2

[0-1] H2H
F02/12/18Pobeda Prilep

1

0:2 FK Makedonija Gjorce

1

2

[0-2] H2H
F02/12/18Rabotnicki Skopje

3

0:2 FK Korzo Prilep

1

[0-1] H2H
F02/12/18Academy Pandev

2

0:0 FC Vardar Skopje

2

[0-0] H2H
F02/12/18Sileks

2

1:0 Belasica Strumica

2

[1-0] H2H
F28/11/18Belasica Strumica

2

1:2 Rabotnicki Skopje

3

[0-2] H2H
F28/11/18FK Korzo Prilep

1

1:1 Renova Cepciste

2

[0-1] H2H
F19/11/17FC Vardar Skopje

2

1:0 Pelister Bitola

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F19/11/17FK Shkendija 79 4:0 FK Skopje

1

[2-0] H2H
F19/11/17FK Korzo Prilep 4:1 Renova Cepciste[2-1] H2H
F19/11/17Pobeda Prilep

1

3

0:2 Sileks[0-1] H2H
F19/11/17Academy Pandev 1:1 Rabotnicki Skopje[0-0] H2H
F16/11/17Rabotnicki Skopje 4:0 Pobeda Prilep[2-0] H2H
F16/11/17Sileks

5

0:2 FK Shkendija 79

4

[0-0] H2H
F16/11/17Renova Cepciste

3

2:5 FC Vardar Skopje

2

[2-4] H2H
F16/11/17Pelister Bitola

3

3:4 Academy Pandev

3

[1-2] H2H
S10/11/17FC Vardar Skopje 0:0 Rabotnicki Skopje H2H
F05/11/17Pelister Bitola 2:1 Renova Cepciste[1-0] H2H
F05/11/17FC Vardar Skopje 3:0 FK Skopje[1-0] H2H
F05/11/17FK Korzo Prilep 0:1 Sileks[0-1] H2H
F05/11/17FK Shkendija 79

3

2:1 Rabotnicki Skopje

1

5

[1-1] H2H
F05/11/17Academy Pandev 0:1 Pobeda Prilep[0-1] H2H
F29/10/17Rabotnicki Skopje

3

1:0 FK Korzo Prilep

1

[1-0] H2H
F29/10/17Sileks

1

7

0:0 FC Vardar Skopje

3

[0-0] H2H
F29/10/17Pobeda Prilep

1

0:2 FK Shkendija 79[0-1] H2H
F29/10/17FK Skopje

4

1:0 Pelister Bitola

1

2

[1-0] H2H
S28/10/17Renova Cepciste 0:0 Academy Pandev H2H
F08:30FK Korzo Prilep

2

1:0 Pobeda Prilep

2

[0-0] H2H
Advertisements:
S08:30FC Vardar Skopje : Rabotnicki Skopje H2H
F08:30Rabotnicki Skopje 3:1 FC Vardar Skopje[1-0] H2H
F08:30Academy Pandev

1

3:2 FK Shkendija 79

4

[1-0] H2H
F08:30Renova Cepciste 5:1 FK Skopje

1

1

[0-0] H2H
F08:30Pelister Bitola

2

1:2 Sileks

4

[1-0] H2H
F22/10/17FK Shkendija 79 4:1 FK Korzo Prilep[2-0] H2H
F22/10/17FK Skopje

4

1:1 Academy Pandev

3

[0-1] H2H
F22/10/17Pobeda Prilep 1:0 FC Vardar Skopje[0-0] H2H
F22/10/17Rabotnicki Skopje

4

2:0 Pelister Bitola

3

[1-0] H2H
F22/10/17Sileks 0:0 Renova Cepciste[0-0] H2H
F14/10/17Academy Pandev 2:0 FK Korzo Prilep

1

[0-0] H2H
F14/10/17FC Vardar Skopje

1

4:2 FK Shkendija 79

4

[0-1] H2H
F14/10/17Pelister Bitola 2:1 Pobeda Prilep[2-0] H2H
F14/10/17FK Skopje 1:1 Sileks[1-0] H2H
F14/10/17Renova Cepciste 3:1 Rabotnicki Skopje[1-0] H2H
F01/10/17FC Vardar Skopje

1

1:0 FK Korzo Prilep

2

[0-0] H2H
S30/09/17Sileks 0:0 Academy Pandev H2H
S30/09/17Pelister Bitola 0:0 FK Shkendija 79 H2H
S30/09/17Renova Cepciste 0:0 Pobeda Prilep H2H
S30/09/17FK Skopje 0:0 Rabotnicki Skopje H2H
Advertisements:
F27/09/17Pobeda Prilep 4:2 FK Skopje[2-1] H2H
S27/09/17Academy Pandev 0:0 FC Vardar Skopje H2H
F27/09/17FK Shkendija 79 2:0 Renova Cepciste

1

[2-0] H2H
F27/09/17FK Korzo Prilep

1

1:1 Pelister Bitola

4

[0-1] H2H
F27/09/17Rabotnicki Skopje

1

0:0 Sileks

4

[0-0] H2H
F24/09/17Pelister Bitola

1

0:1 FC Vardar Skopje

1

[0-1] H2H
F24/09/17FK Skopje 1:2 FK Shkendija 79[1-1] H2H
F24/09/17Rabotnicki Skopje

1

1:2 Academy Pandev

2

[1-1] H2H
F24/09/17Sileks 1:0 Pobeda Prilep[0-0] H2H
S24/09/17Renova Cepciste : FK Korzo Prilep H2H
F20/09/17Academy Pandev

5

2:0 Pelister Bitola

1

2

[0-0] H2H
F20/09/17FC Vardar Skopje

1

2:1 Renova Cepciste

2

[1-1] H2H
F20/09/17Pobeda Prilep

5

2:4 Rabotnicki Skopje

3

[2-0] H2H
F20/09/17FK Shkendija 79

2

5:0 Sileks

2

[2-0] H2H
F20/09/17FK Korzo Prilep

1

1:0 FK Skopje

2

[1-0] H2H
F17/09/17Sileks

2

0:1 FK Korzo Prilep

1

[0-1] H2H
F17/09/17Rabotnicki Skopje

1

2:6 FK Shkendija 79

4

[1-3] H2H
F17/09/17Pobeda Prilep

4

2:2 Academy Pandev

2

[1-1] H2H
F17/09/17FK Skopje

2

1:1 FC Vardar Skopje

1

[1-1] H2H
F16/09/17Renova Cepciste

4

1:0 Pelister Bitola

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F10/09/17Academy Pandev

1

1:0 Renova Cepciste

1

[0-0] H2H
F10/09/17Pelister Bitola

3

0:0 FK Skopje

6

[0-0] H2H
F10/09/17FK Shkendija 79 3:3 Pobeda Prilep[2-1] H2H
F10/09/17FK Korzo Prilep 2:1 Rabotnicki Skopje[1-1] H2H
F09/09/17FC Vardar Skopje

3

3:1 Sileks[1-0] H2H
S27/08/17FK Skopje : Renova Cepciste H2H
S27/08/17Sileks : Pelister Bitola H2H
F27/08/17FK Shkendija 79 2:1 Academy Pandev[2-0] H2H
S27/08/17Pobeda Prilep : FK Korzo Prilep H2H
S27/08/17Rabotnicki Skopje : FC Vardar Skopje H2H
F21/08/17FK Korzo Prilep

1

0:3 FK Shkendija 79

1

[0-0] H2H
S20/08/17Renova Cepciste : Sileks H2H
F20/08/17FC Vardar Skopje 4:0 Pobeda Prilep

2

[2-0] H2H
F20/08/17Pelister Bitola

3

1:1 Rabotnicki Skopje

4

[0-0] H2H
F20/08/17Academy Pandev

2

2:0 FK Skopje

2

[2-0] H2H
F13/08/17FK Korzo Prilep

3

1:1 Academy Pandev

2

[0-0] H2H
F13/08/17Sileks

2

1:0 FK Skopje

2

[1-0] H2H
F13/08/17Pobeda Prilep

3

1:2 Pelister Bitola

1

[0-1] H2H
F12/08/17Rabotnicki Skopje

1

0:0 Renova Cepciste

2

[0-0] H2H
Advertisements: