09:56 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr

Italy Serie D Cup Games

Italy Serie D Cup
F11/09Palermo 1:1 ASD Biancavilla

1

4

[0-1] H2H
F11/09Audace Cerignola

3

3:1 FBC Gravina

1

[2-0] H2H
F25/08Grosseto

2

4:1 L'Aquila

4

[-] H2H
F25/08Forli

1

4

0:2 ASD Savignanese

2

[-] H2H
F21/08FB Brindisi 1912 0:1 Foggia[0-0] H2H
F18/08Atletico Porto Sante

2

0:1 Tolentino

2

[-] H2H
F18/08Fossano Calcio

2

1:2 FC Vado

1

[0-0] H2H
F18/05Societa Sportiva Mat

1

1:0 Messina

1

[0-0] H2H
F29/11/18Corato

3

2:1 Barletta

2

1

[1-1] H2H
F28/11/18As Casale Calcio

1

0:1 Unione Sanremo

3

[0-0] H2H
F28/11/18GSD Ambrosiana

2

3:2 Rezzato

3

[3-1] H2H
Advertisements:
F28/11/18ASD Flaminia Civita

2

0:0 Giulianova

3

[0-0] H2H
F28/11/18Sorrento F.C.

1

0:2 Albalonga

2

[0-0] H2H
F28/11/18Montevarchi 3:2 US Pianese[1-1] H2H
F28/11/18Sammaurese

3

0:1 Societa Sportiva Mat

3

[0-0] H2H
F24/10/18Audace Cerignola

1

1:2 AZ Picerno ASD

2

4

[0-1] H2H
F10/10/18Taranto Sport

2

0:1 AS Sorrento Calcio

1

[0-0] H2H
F10/10/18Rezzato

1

2:0 Legnago Salus

1

[0-0] H2H
F10/10/18Team Altamura

4

0:0 Audace Cerignola[0-0] H2H
F10/10/18Sammaurese

4

2:1 Union Feltre Asd

1

2

[1-0] H2H
F10/10/18Giulianova

5

2:1 Cassino

2

[1-0] H2H
F10/10/18US Pianese 1:0 ASD Seravezza Calcio

1

[0-0] H2H
F10/10/18SC Caronnese

2

2:2 ASD Villa DAlme

3

[0-1] H2H
F10/10/18Real Forte Querceta

2

0:2 Montevarchi

3

[0-1] H2H
F10/10/18Lecco

2

1:1 Mantova

1

5

[0-1] H2H
F10/10/18Gela

1

1:1 Messina

1

[0-1] H2H
F10/10/18Clodiense

3

0:1 GSD Ambrosiana

2

[0-0] H2H
F10/10/18Albalonga

4

2:1 FC Savoia 1908

3

[2-0] H2H
F10/10/18ASD Flaminia Civita

4

1:0 Aprilia

1

[1-0] H2H
F10/10/18As Casale Calcio

3

2:0 Pavia

1

[0-0] H2H
F03/10/18Team Altamura

4

3:2 U.S Bitonto

2

[1-2] H2H
Advertisements:
F03/10/18ASD Cannara

2

0:2 US Pianese

2

[0-1] H2H
F26/09/18Bari

2

0:1 U.S Bitonto

2

[0-0] H2H
F26/09/18Citta di Fasano

2

4

2:3 Taranto Sport

2

[2-0] H2H
F26/09/18AS Sorrento Calcio 1:1 SS Nola 1925

2

[0-1] H2H
F19/09/18Avellino

1

3

0:1 SS Nola 1925

4

[0-1] H2H
F09/09/18FBC Gravina

2

1:1 Citta di Fasano

2

[0-1] H2H
F09/09/18Giulianova

3

0:0 Asd Pineto Calcio

3

[0-0] H2H
F09/09/18Real Forte Querceta

1

1:0 Tuttocuoio

2

[1-0] H2H
F09/09/18Lecco

3

2:0 US Folgore Caratese

1

[1-0] H2H
F09/09/18Montevarchi

1

4

1:0 San Donato Tavarnell

3

[0-0] H2H
F09/09/18Marsala

2

1:2 Gela

1

[0-1] H2H
F09/09/18Cassino

1

1:0 Vastese

1

1

[0-0] H2H
F09/09/18Gavorrano

3

3:3 ASD Seravezza Calcio

2

[3-0] H2H
F09/09/18TSV Klausdorf

1

3

0:5 Savona

1

[0-3] H2H
F09/09/18Societa Sportiva Mat

2

1:0 Castelfidardo

1

[0-0] H2H
F09/09/18Darfo Boario

1

1:4 Rezzato

1

[0-3] H2H
F09/09/18Messina

1

1:0 Citta di Messina

1

2

[0-0] H2H
F03/09/18A.C. Crema 1908

1

4

0:2 Us Pergolettese

4

[0-2] H2H
F02/09/18Audace Cerignola

1

5:0 Nuovo Campobasso

1

[1-0] H2H
F04/10/17Potenza

2

2:1 Team Altamura

2

[1-0] H2H
Advertisements:
F04/10/17Legnago Salus

2

1:1 Azy based nano Bo

1

1

[1-1] H2H
F04/10/17ACD Campodarsego

3

3:0 US Adriese[3-0] H2H
F04/10/17AZ Picerno ASD

5

0:1 Nardo

2

[0-0] H2H
F04/10/17Paul gro nobis 0:3 Chieri[0-2] H2H
F04/10/17Savona

1

0:1 Unione Sanremo

3

[0-1] H2H
F04/10/17Lentigione

1

1:2 US Fiorenzuola

1

2

[0-0] H2H
F04/10/17Imolese

1

1

3:3 Castle Witt Lo

1

[2-1] H2H
F04/10/17Igea Virtus 4:0 US Palmese

1

[2-0] H2H
F04/10/17Ercolanese 1924

2

0:0 Nocerina

2

[0-0] H2H
F04/10/17Ciliverghe Mazzano

2

3:1 Darfo Boario

1

[1-0] H2H
F04/10/17Acireale

2

0:2 Gela

3

[0-1] H2H
F04/10/17Bustese

1

2

1:3 Pomigliano

2

[1-2] H2H
F21/09/17FBC Gravina

1

5

2:2 Potenza

1

[1-1] H2H
F27/08/17Nocerina 2:0 Pomigliano

2

[2-0] H2H
F27/08/17USD Grumellese

1

3

2:0 Scanzorosciate

1

[0-0] H2H
F27/08/17Scandicci

2

1:2 AD Valdinievole Mont

2

[1-2] H2H
F23/08/17Cavese

2

1:0 Aversa Normanna

3

[1-0] H2H
F13:45Forli

4

2:2 ASD Sasso Marconi

1

1

[0-0] H2H
F20/08/17Ebolitana

1

1:2 Portici 1906[0-0] H2H
F20/05/17Chieri

3

2:1 Albalonga

3

[2-0] H2H
Advertisements:
F01/03/17Darfo Boario

1

0:1 Chieri

3

[0-1] H2H
F23/11/16Albalonga

2

4:1 Grosseto

5

[3-1] H2H
F23/11/16Azy based nano Bo

1

4

1:2 Darfo Boario

4

[0-1] H2H
F23/11/16SSD Viareggio 2014

1

0:3 AD Valdinievole Mont[0-1] H2H
F23/11/16Lentigione

2

4:1 Jesina Calcio

1

[3-1] H2H
F23/11/16US Folgore Caratese

1

4

1:2 Chieri

1

[0-1] H2H
F23/11/16Francavilla

2

0:1 Bisceglie 1913

3

[0-0] H2H
F26/10/16Cavese

4

1:1 SSDC Frattese

3

[1-0] H2H
F26/10/16SSD Viareggio 2014

2

1:1 Unione Sanremo

1

[0-0] H2H
F26/10/16Belluno

1

1:1 Altovicentino[0-0] H2H
F26/10/16Virtus Bergamo

2

1:2 Azy based nano Bo

1

[1-1] H2H
F26/10/16Trastevere Calcio

3

1:2 Sassari Torres

1

2

[0-1] H2H
F26/10/16Grosseto

3

5:1 Foligno Calcio

1

1

[1-0] H2H
F26/10/16San Nicolo 1:3 Albalonga

1

[0-1] H2H
F26/10/16Chieri

1

2:2 AC Voghera

3

[0-0] H2H
F26/10/16SC Caronnese

2

0:1 US Folgore Caratese

1

4

[0-1] H2H
F26/10/16AD Valdinievole Mont

3

2:2 Ghivizzano

3

[1-1] H2H
F26/10/16Virtus Francavilla 3:0 ASD Sancataldese

2

[2-0] H2H
F12/10/16SSDC Frattese

4

1:1 Gelbison

2

[1-0] H2H
F12/10/16Gladiator

3

0:1 Cavese

2

[0-1] H2H
Advertisements:
F28/09/16US Caratese

3

2:0 Seregno

1

[1-0] H2H
F28/09/16Bustese

1

3:2 Pro Patria

1

[1-1] H2H
F28/09/16Lecco

4

1:1 Darfo Boario

1

[0-0] H2H
F28/09/16Castelfidardo

3

1:1 Recanatese

1

4

[0-0] H2H
F28/09/16Trastevere Calcio

2

3:2 Nuorese

1

3

[3-1] H2H
F28/09/16Gavorrano

4

2:4 Grosseto

2

[0-3] H2H
F28/09/16AD Valdinievole Mont

2

0:0 Jolly Montemurlo[0-0] H2H
F28/09/16Correggese Calcio 3:0 Fermana[2-0] H2H
F28/09/16Nocerina

2

2:0 AP Turris

3

[1-0] H2H
F28/09/16ACD Campodarsego

2

1:0 Vigontiona Calcio[0-0] H2H
F28/09/16Pomigliano

3

2:3 AC Voghera

2

[0-3] H2H
F28/09/16Ravenna 1:1 Imolese

3

[0-1] H2H
F28/09/16Virtus Francavilla

3

1:0 Rende

2

[1-0] H2H
F28/09/16Avezzano

4

1:1 San Nicolo

1

[0-0] H2H
F28/09/16Nardo

1

3

1:1 Bisceglie 1913

3

[1-0] H2H
Advertisements: