10:53 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Finished Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
F18/05Orange County Blues

2

2:2 Austin Bold

1

[1-2] H2H
F18/05FC Golden State Wome 3:2 Beach (w)[1-1] H2H
F18/05FC Tucson 4:0 Chattanooga Red Wolv[0-0] H2H
F18/05Phoenix Rising FC

1

4:0 Las Vegas Lights

1

4

[1-0] H2H
F18/05Maitland FC U20

1

1:4 Adamstown Rosebud U2[0-2] H2H
F18/05Valentine Phoenix U2 1:2 Lake Macquarie City

2

[1-2] H2H
F18/05Weston Workers U20

2

1:7 Edgeworth Eagles U20

1

[0-2] H2H
F18/05JEF United Ichihara 0:0 INAC (w)[0-0] H2H
F18/05Blacktown City FC U2 5:0 Hakoah Sydney City E[2-0] H2H
F18/05Canberra Olympic U20

2

1:2 Belconnen United U20[1-1] H2H
F18/05Manly United U20 2:2 Sydney United 58 U20[2-0] H2H
Advertisements:
F18/05APIA Leichhardt Tige

1

0:1 Mt Druitt Town Range

2

[0-0] H2H
F00:00Ehime FC (w) 3:0 Yokohama FC Seagulls[0-0] H2H
F00:00Vanraure Hachinohe F 0:1 Azul Claro Numazu[0-1] H2H
F00:00Grulla Morioka 1:3 Cerezo Osaka U23[0-0] H2H
F00:00Blaublitz Akita 0:0 FC Tokyo U23

1

[0-0] H2H
F00:00Fukushima United FC

1

1:2 AC Nagano Parceiro

1

[0-2] H2H
F00:00Yokohama SCC

3

1:3 SC Sagamihara[1-0] H2H
F00:00Kamatamare Sanuki 1:1 Giravanz Kitakyushu[1-1] H2H
F00:00Imabari FC 0:0 Matsue City FC[0-0] H2H
F00:00Yokogawa Musashino 4:1 Suzuka unlimited

1

[1-1] H2H
F00:00Nara Club

1

0:1 Honda FC

2

[0-0] H2H
F00:00Run Mel Aomori

1

1:0 Mio Biwako Shiga

2

[0-0] H2H
F00:00Veertien Kuwana2

0:0 Maruyasu Industries

1

[0-0] H2H
F00:00Honda Lock SC 1:1 Miyazaki[1-0] H2H
F00:00Ryutsu Keizai Univer

1

0:4 Sony Sendai[0-2] H2H
F00:00Nagano Parceiro (W)

1

0:0 NTV Beleza (w)[0-0] H2H
F00:00IGA Kunoichi (w)

2

1:2 Urawa Red Diamonds ([1-0] H2H
F00:00South Hobart

1

4:2 Kingborough Lions

2

[3-0] H2H
F00:30Setagaya Sfida (w) 2:2 AS Harima ALBION (w)

1

[1-0] H2H
F00:30Valentine

2

4

4:3 Lake Macquarie

1

3

[2-1] H2H
Advertisements:
F00:30Maitland

1

2:0 Adamstown Rosebuds F

1

3

[1-0] H2H
F00:30Weston Workers FC

2

2:1 Edgeworth Eagles FC

2

[1-1] H2H
F00:30West Wallsend SC

3

1:0 Kahibah FC[0-0] H2H
F01:00Melbourne Knights U2 4:2 Dandenong Thunder U2

1

[1-0] H2H
F01:00Bunnys Kyoto (w) 0:0 AS Elfen Sayama (w)[0-0] H2H
F01:00Alamein (w) 4:0 Box Hill (w)[1-0] H2H
F01:00Heidelberg United (w

1

1

5:2 Bayside United (w)[4-0] H2H
F01:00Canberra Olympic 2:0 Belconnen United

2

[1-0] H2H
F01:00Mito Hollyhock

2

0:0 Kashiwa Reysol

1

[0-0] H2H
F01:00Renofa Yamaguchi

1

2:3 Tokyo Verdy

1

[1-0] H2H
F01:00Tokushima Vortis

1

1

1:1 Montedio Yamagata

1

[1-0] H2H
F01:00Zweigen Kanazawa FC

1

0:1 V-Varen Nagasaki

1

[0-1] H2H
F01:00Daegu FC 2:1 Incheon United[1-0] H2H
F01:00St Albans Saints 2:0 Box Hill United SC

1

[0-0] H2H
F01:00Blacktown Spartans(w 3:0 North Shore Mariners

1

[3-0] H2H
F01:00Illawarra Stingrays

1

0:0 University of Sydney

1

[0-0] H2H
F01:00Weston Pud(w)

1

0:7 Souths United SC (w)[0-2] H2H
F01:00Tuggeranong Utd Wome 0:8 Canberra FC Women

1

[0-3] H2H
F01:00Tweed United

2

1:5 Coomera[1-2] H2H
F01:00The Gap FC Reserve

1

2:1 Bayside United FC Re

2

[1-1] H2H
Advertisements:
F01:05Blacktown City Demon 1:0 Hake Ya Dong in Sydn[0-0] H2H
F01:10Manly United 3:0 Sydney United

1

[2-0] H2H
F01:10Preston Lions

2

3:0 Sunshine Georgies

2

[0-0] H2H
F01:35A.P.I.A. Leichhardt

1

3:2 Ted Reiter Mountain

2

[1-1] H2H
F01:35Northern Tigers FC ( 1:0 Bankstown City Lions

1

[0-0] H2H
F02:00Gyeongnam FC1

1:2 Pohang Steelers[1-1] H2H
F02:00Daejeon Korail 3:1 Busan Transportation[2-1] H2H
F02:30Sun Pegasus

2

2:3 Guangzhou R F U19

1

[2-2] H2H
F02:30LeeMan

1

4

0:1 Kai Jing

3

[0-0] H2H
F02:30Eastern A.A Football

2

2:0 Kitchee

1

2

[1-0] H2H
F02:30Wofoo Tai Po 3:1 Hong Kong Sapling

1

[1-1] H2H
F02:30Southern District

4

1:7 Yuen Long FC

2

[1-5] H2H
F03:00The Gap BPL 2:2 Bayside United FC

1

[0-0] H2H
F03:00North Star

1

0:4 St George Willawong

1

[0-0] H2H
F03:00Brisbane Roar (Youth

3

2:0 Western Pride

2

[1-0] H2H
F03:00Machida Zelvia

1

2:2 Kyoto Sanga

1

[1-1] H2H
F03:00JEF United Ichihara

2

5:1 FC Gifu

1

[4-0] H2H
F03:00Zhejiang Yiwu

3

0:1 Zhejiang Yiteng FC

2

[0-0] H2H
F03:00Nanjing sand leaves

2

0:0 Shenzhen Pengcheng

1

[0-0] H2H
F03:00Lhasa Chengtou

3

0:1 Sichuan Jiuniu[0-1] H2H
Advertisements:
F03:00Baoding Rongda FC

1

1:3 Yinchuan Helanshan

3

[0-1] H2H
F03:00Jiangsu Yancheng 1:2 Taizhou Yuanda[0-0] H2H
F03:00Yanbian Beiguo

1

2:1 Shenyang City Public

1

1

[0-0] H2H
F03:00Qingdao Red Lions

4

1:1 Baotou southern

1

2

[0-0] H2H
F03:00Xi An Daxing Chongde

3

0:1 Qingdao Zhongneng[0-0] H2H
F03:00Luch Energiya 1:0 Fakel

1

[0-0] H2H
F03:00SKA Khabarovsk

1

1:0 FK Nizhny Novgorod

1

2

[1-0] H2H
F03:00Jiangsu Suning Reser

1

4:1 Chongqing Lifan Rese

1

[1-0] H2H
F03:15Ipswich City

1

1

2:1 New Farm[0-0] H2H
F03:30Tianjin Teda

2

2:0 Hebei HX Xingfu

2

[0-0] H2H
F03:30Yunnan Kunlu 1:1 Hubei Chufengheli FC[0-0] H2H
F03:30Dalian Chanjoy

3

2:3 Hebei Jingying

2

[1-0] H2H
F03:30Yau Tsim Mong

1

5:0 Lucky Mile FC[0-0] H2H
F03:30Kowloon City

1

0:3 Kwun Tong[0-0] H2H
F03:30Wan Chai 3:3 Fu Moon FC

1

[0-0] H2H
F03:45Victoria Sporting Cl

2

0:1 Farashganj SC

3

[0-0] H2H
F03:50FK Brodarac U19 3:0 OFK Belgrade U19

2

[1-0] H2H
F04:00FC Anyang

5

0:1 Ansan Mugunghwa FC

1

[0-0] H2H
F04:00CS Aerostar Bacau

5

0:3 FC Clinceni

4

[0-1] H2H
F04:00ACS Sirineasa

5

1:2 Pandurii Targu-Jiu

7

[1-1] H2H
Advertisements:
F04:00CS Mioveni 4:1 Ripensia Timisoara[2-0] H2H
F04:00Torino U20

3

1:3 Sassuolo U20

4

[0-0] H2H
F04:00Seongnam FC

4

1:2 Gangwon FC

2

[1-1] H2H
F04:00Fagiano Okayama

1

1:0 FC Ryukyu

1

[0-0] H2H
F04:00Bei Li Gong

3

0:0 Jinlin Baijia FC

2

[0-0] H2H
F04:00Zibo Sunday

1

5:0 ShanXi xingdu

1

1

[2-0] H2H
F04:00Olimpia Cluj (w) 7:0 Becicherecu Mic (W)[0-0] H2H
F04:00Vasas Odorhei (w)

1

1:1 Universitatea Galati

2

[0-0] H2H
F04:00FC Magura 2012 Bacau 2:5 FCM Targu Mures (w)[0-0] H2H
F04:00Onix Ramnicu Sarat W 9:0 Vasas Odorhei 2 (w)[0-0] H2H
F04:00Ming Chuan Universit

1

0:4 Taichung Futuro

1

[0-0] H2H
F04:00Taicheng Lions

3

1:3 Tatung FC[0-0] H2H
F04:00Sokol Opatovice 4:2 Zelatovice

3

[-] H2H
F04:10NWS Koala (w) 0:2 Sydney Olympic FC Wo[0-0] H2H
F04:10Logan Roos

1

0:5 Ripley Valley FC[0-2] H2H
F04:10University of Queens

1

3:2 Virginia United SC ([1-1] H2H
F04:15Admira Praha 6:1 Marianske Lazne

1

3

[0-0] H2H
F04:15Slavicin

4

3:2 FC Vsetin

5

[0-0] H2H
F04:15MFK Havirov

5

0:3 Sumperk

2

[0-0] H2H
F04:15Slovan HAC

3

0:1 ASK Elektra

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F04:25Beaumaris

3

2:4 Mornington

1

3

[0-2] H2H
F04:30Arsenal Tula Youth

3

1:0 FK Krasnodar Youth

1

[0-0] H2H
F04:30WSG Wattens

2

3:1 SKU Amstetten

1

[1-1] H2H
F04:30Ural Sverdlovsk Obla

1

3

2:2 Lokomotiv Moscow

1

[1-1] H2H
F04:30Perth Glory

3

0:0 Sydney FC

2

[0-0] H2H
F04:30ASK Klagenfurt

1

3:1 SC Globasnitz

2

[0-0] H2H
F04:30SV Seeboden

1

5

3:1 SGA Sirnitz

2

6

[0-0] H2H
F04:30Nitra B

3

1:4 FK Belusa[0-0] H2H
F04:35Grossklein

4

3:2 SV Pachern

2

[1-0] H2H
F04:50FK Prva Iskra Baric

4

1:1 BASK Beograd

2

4

[0-1] H2H
F04:55Agron-OTG

1

1:1 FC Zbruch-Agrobusine

2

[1-1] H2H
F05:00Chindia Targoviste

1

2

2:1 Metaloglobus

1

6

[1-1] H2H
F05:00Sevilla Atletico 2:0 Real Murcia[1-0] H2H
F05:00Tom Tomsk

2

2:1 Spartak Moscow II

4

[0-1] H2H
F05:00Rennes U19

1

4:4 Angers SCO U19[0-0] H2H
F05:00FCBohemians1905 U21 1:0 FC Viktoria PlzenU21[0-0] H2H
F05:00MKS Olimpia Szczecin 2:1 TS Mitech Zywiec (w)[0-0] H2H
F05:00Pogon Szczecin II

1

0:1 Jarota Jarocin

2

[0-0] H2H
F05:00Videoton FC II

2

2:0 Sarvar FC

1

[0-0] H2H
F05:00Magway

1

1:4 Laconi Lian

1

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F05:00Shan United

1

2:1 Hantharwady United

2

[0-0] H2H
F05:00Trau FC

1

2:1 Ozone FC[-] H2H
F05:00Spartak Trnava Women 1:5 TJ Spartak Myjava(W)[-] H2H
F05:00Grakcu Sai Mai Unite

2

1:1 Bangkok United II

4

[1-0] H2H
F05:00Samut Prakan FC

3

1:1 Muang Thong United I

3

[1-0] H2H
F05:00IF Gnistan U20 9:0 Reipas U20[5-0] H2H
F05:15Delhi FC

1

3:2 Youngmen SC

1

[-] H2H
F05:30Binh Phuoc

2

3:0 Dong Tam Long An

2

[0-0] H2H
F05:30CF Pozuelo Alarcon

8

3:1 Las Rozas

3

[0-0] H2H
F05:30Ranong FC

1

2:1 Krabi FC

3

[0-0] H2H
F05:30TuS Schwachhausen

1

5:1 Habenhauser[0-0] H2H
F05:30RCD Carabanchel 1:0 Leganes B[-] H2H
F05:30CD Canillas 1:2 Alcobendas Sport[-] H2H
F05:30CD Tarancon 1:2 Suokuaili Moss[-] H2H
F05:45Mayfield United 2:4 Leeds AFC Cork[0-0] H2H
F05:45Douglas Hall

3

1:0 Avomdale United[-] H2H
F06:00Quang Nam

2

1:1 Nam Dinh FC

1

[0-0] H2H
F06:00Hoang Anh Gia Lai 1:1 Becamex Binh Duong

2

[0-0] H2H
F06:00Vaprus Parnu 5:0 Rakvere FC Flora[0-0] H2H
F06:00Vandra JK Vaprus

2

3:3 Paide Linnameeskond

2

[0-0] H2H
F06:00Atalanta U20

1

2:1 Inter Milan U20

1

[0-0] H2H
F06:00Kolbotn (w) 0:0 Klepp (w)[0-0] H2H
F06:00Sangju Sangmu Phoeni

1

1:3 FC Seoul

1

[0-0] H2H
F06:00Sibir Novosibirsk 1:0 Avangard

1

[0-0] H2H
F06:00Tyumen

1

1:2 Zenit-2 St.Petersbur

1

[0-0] H2H
F06:00Roasso Kumamoto 3:2 Gainare Tottori

2

[0-0] H2H
F06:00Bergheim/Hof (w) 6:1 Wacker Innsbruck (w)

1

[0-0] H2H
F06:00Saint Etienne U19 2:1 Ajaccio U19[0-0] H2H
F06:00Akhisar Bld.Geng U21

4

4:2 Kayserispor U21[0-0] H2H
F06:00Bursaspor U21

1

0:3 Goztepe U21

3

[0-0] H2H
F06:00Zorkyi Krasnogorsk

3

1:2 Torpedo moskva

2

[0-0] H2H
F06:00FK Khimik Novomoskov

3

2:1 Sokol

1

[0-0] H2H
F06:00Nordsjaelland

3

2:2 Odense BK[0-0] H2H
F06:00Real Madrid

4

0:2 Real Betis

1

[0-0] H2H
F06:00Mallorca

2

1:0 Almeria

3

6

[0-0] H2H
F06:00Polonia Pozna Women' 0:10 Biala Podlaska (w)[0-0] H2H
F06:00Amazon Grimstad (w) 2:0 Medkila (w)

1

[0-0] H2H
F06:00FC Asco 0:3 UE Llagostera[0-0] H2H
F06:00Polonia Warszawa

1

1:3 Olimpia Zambrow[0-0] H2H
F06:00Ursus Warszawa

1

4:2 Huragan Morag

1

[0-0] H2H
F06:00Valerenga U19

2

3:2 Lillestrom U19

1

3

[0-0] H2H
F06:00CIE Ranch FC

2

1:6 Arklow Town[0-0] H2H
F06:00KaaPo U20

2

1:1 KuPS U20

1

[-] H2H
F06:00FC Jyvaskyla Blackbi 4:0 KuKi

1

[-] H2H
F06:00CD Tacon (w)

4

2:0 Santa Teresa CD (w)

2

[-] H2H
F06:00Albacete B 2:0 CS Puertollano

1

[-] H2H
F06:00CD Azuaga

1

2:0 AD Llerenense[-] H2H
F06:00LHospitalet 1:1 CF Reus Deportiu II[-] H2H
F06:00UE Castelldefels 3:0 CE Europa[-] H2H
F06:00Constancia 0:2 Ibiza Islas Pitiusas[-] H2H
F06:00Atletico Pinto 0:2 CD San Fernando de H[-] H2H
F06:00Pobla De Mafumet CF 1:1 Terrassa[-] H2H
F06:00Cerdanyola del Valle

1

1:0 AE Prat[-] H2H
F06:00Sant Andreu 0:1 Figueres[-] H2H
F06:15Go Ahead Eagles

1

2:2 Den Bosch

5

[0-0] H2H
F06:30Chievo

1

3

0:0 Sampdoria[0-0] H2H
F06:30Algeciras

3

2:1 UD Los Barrios

3

[0-0] H2H
F06:30Xerez Deportivo FC

2

3:1 CD Gerena

3

[0-0] H2H
F06:30Rijeka Women 0:4 Viktorija SB (W)[0-0] H2H
F06:30Juventud Torremolino

1

0:2 CD Rincon[-] H2H
F06:30Cultural Leonesa B 1:1 Burgos Promesas[-] H2H
F06:30Napoli Futsal 2:4 Acqua e Sapone C5 Fu[-] H2H
F06:30Polideportivo Almeri 0:1 Atarfe Industrial CF[-] H2H
F06:30Coria CF 3:2 Atletico Espeleno[-] H2H
F07:00Fram Larvik

1

6:1 Senja

2

[0-0] H2H
F07:00Siarka Tarnobrzeg

4

2:1 Skra Czestochowa

3

[0-0] H2H
F07:00Pogon Siedlce

1

1:0 Ruch Chorzow

2

[0-0] H2H
F07:00Stargard Szczecinski

2

0:0 GKS Belchatow

2

[0-0] H2H
F07:00Elana Torun

3

1:2 Olimpia Elblag

2

[0-0] H2H
F07:00Resovia Rzeszow

2

1:3 Rozwoj Katowice

2

[0-0] H2H
F07:00KS Energetyk ROW

1

3:0 Znicz Pruszkow[0-0] H2H
F07:00Gryf Wejherowo

3

1:3 Stal Stalowa Wola

3

[0-0] H2H
F07:00Air Force Central

1

0:1 Ayoubi Taya[0-0] H2H
F07:00Lampang FC

1

0:1 Bangkok Glass

3

[0-0] H2H
F07:00Shirak

1

0:1 FC Avan Academy[0-0] H2H
F07:00Krsko Posavlje

2

1:3 NK Aluminij

4

[0-0] H2H
F07:00Vittsjo GIK (w)

1

0:0 Pitea IF (w)[0-0] H2H
F07:00Nakhon Ratchasima

1

4:2 Chiangmai FC

3

[0-0] H2H
F07:00Chiangrai United

2

1:0 Chonburi Shark FC

4

[0-0] H2H
F07:00Yenisey Krasnoyarsk

1

2:2 Dynamo Moscow

1

[0-0] H2H
F07:00PFC Oleksandria

2

0:1 FC Lviv

4

[0-0] H2H
F07:00Galatasaray U21

2

4:0 Istanbul Buyuksehir

1

[0-0] H2H
F07:00Veles

3

2:0 FK Leningradets

2

[0-0] H2H
F07:00Rotor Volgograd B

4

2:1 Strogino Moscow

2

[0-0] H2H
F07:00Fotbal Trinec U21

2

0:0 FK Baumit JablonecU2

2

[0-0] H2H
F07:00Weston Shitima

1

0:0 Mathare United

2

[0-0] H2H
F07:00Panaderia Pulido 3:3 Atletico Tacoronte

3

[0-0] H2H
F07:00Gornik II Zabrze

1

1

1:4 Gornik Polkowice

1

[0-0] H2H
F07:00Sa Kaeo City

1

1:2 Chachaengsao FC

4

[0-0] H2H
F07:00Tainan City

2

3:0 NTUPES[0-0] H2H
F07:00Taiwan Power Company

2

0:0 Fu Jen University

1

[0-0] H2H
F07:00Jatran Umanfrmash (w 0:2 Zhilstroy Kharkov (w[0-0] H2H
F07:00PK-35 (W) 1:0 Ilves II Women[0-0] H2H
F07:00Holstebro BK 4:0 Lystrup IF

2

[-] H2H
F07:00PK-35 Vantaa Women 1:0 Ilves/2 Women

2

[-] H2H
F07:00ZFK Istatov (w) 2:0 ZFK AS Junajted Stru[-] H2H
F07:00ZFK Masinac (w)

1

4:0 LASK Crvena Zvezda ([-] H2H
F07:00SKF Zilina (w) 4:2 Lokomotiva Kosice Wo

1

[-] H2H
F07:00SJK Seinajoki Akatem 2:3 Atlantis U20[0-0] H2H
F07:00CD Buzanada

1

1:3 UD San Fernando[0-0] H2H
F07:00Tenerife B 3:0 UD Tamaraceite[0-0] H2H
F07:30Fujian Tianxin

1

2:1 Kunshan FC

2

[0-0] H2H
F07:30Wuhan three town

1

2:1 Guangxi Baoyun FC

1

[0-0] H2H
F07:30Suzhou Dongwu

1

1:0 Hunan Billows

4

[0-0] H2H
F07:30Chengdu Xingcheng

1

4:0 Jiangxi Liansheng

3

[0-0] H2H
F07:30FK Kara-Balta

3

1:0 Akademiya-Lider Kant

2

[0-0] H2H
F07:35Shenzhen JiaZhaoye

2

1:2 Dalian Aerbin

1

4

[0-0] H2H
F07:45Fremad Amager 3:4 Silkeborg

2

[0-0] H2H
F07:45Hvidovre IF

1

0:1 Viborg

1

[0-0] H2H
F07:45Lyngby

3

2:0 Naestved

4

[0-0] H2H
F07:45Nykobing FC

1

3:3 Helsingor

2

[0-0] H2H
F07:45Roskilde

1

3:2 Fredericia

2

[0-0] H2H
F07:45Thisted FC

2

2:3 Herfolge Boldklub Ko

3

[0-0] H2H
F08:00T T Hanoi 3:2 SHB Da Nang

1

[0-0] H2H
F08:00Baerum SK

1

3:1 Alta

1

7

[0-0] H2H
F08:00Wuppertaler SV Borus

2

2:4 Koln (Youth)

5

[0-0] H2H
F08:00Rayong FC

2

1:0 Ubon UMT United

2

[0-0] H2H
F08:00BEC Tero Sasana

2

1:0 Nong Bua Lamphu

2

[0-0] H2H
F08:00FC Artsakh 1:1 Alashkert[0-0] H2H
F08:00Arda

2

1:0 CSKA 1948 Sofia

5

[0-0] H2H
F08:00Spartak Tambov

1

5

1:0 Rotor Volgograd

5

[0-0] H2H
F08:00Mordovya Saransk 1:0 Baltika Kaliningrad[0-0] H2H
F08:00Germania Egestorf

6

1:3 Eintracht Nordersted

1

[0-0] H2H
F08:00SSV Jeddeloh 3:3 SV Drochtersen/Assel[0-0] H2H
F08:00Lupo-Martini Wolfsbu

3

1:2 FC Hansa Luneburg[0-0] H2H
F08:00Oldenburg

3

3:4 ETSV Weiche Flensbur

3

[0-0] H2H
F08:00St Pauli II

1

2:3 Havelse

4

[0-0] H2H
F08:00Thun2

1:2 Basel

5

[0-0] H2H
F08:00AC Horsens

1

1:1 Vendsyssel

3

[0-0] H2H
F08:00FC Maardu

1

4

0:0 JK Tallinna Kalev[0-0] H2H
F08:00Suphanburi FC

1

2

0:0 Muang Thong United

3

[0-0] H2H
F08:00Chainat FC

1

0:3 Ratchaburi FC

2

[0-0] H2H
F08:00Hertha Zehlendorf

1

4:1 Hertha 06 Charlotten

1

[0-0] H2H
F08:00Bandari 3:0 Kericho

1

[-] H2H
F08:00Vihiga United 1:2 Tusker[-] H2H
F08:30Sandviken (w)1

1:3 LSK Kvinner (w)[0-0] H2H
F08:30Farum Women 6:0 Vildbjerg SF (w)

1

[0-0] H2H
F08:30Kaposvar

3

3:1 SOROKSAR

2

[0-0] H2H
F08:30Vasas

1

1

0:5 ZalaegerzsegTE

1

[0-0] H2H
F08:30Hrvatski Dragovoljac 0:2 Dinamo ZagrebU19

1

[0-0] H2H
F08:30RKC Waalwijk

1

2:1 Excelsior SBV

1

[0-0] H2H
F08:45OTMK Olmaliq

1

0:2 Sogdiana Jizak

3

[0-0] H2H
F09:00FC Kairat Almaty

3

2:1 Irtysh Pavlodar

1

[0-0] H2H
F09:00Lokomotiv Astana

1

1:2 FC Shakhtyor Karagan

2

[0-0] H2H
F09:00Trelleborgs FF

2

2:1 Orgryte

1

[0-0] H2H
F09:00Norrby IF

1

3:0 IK Frej Taby

1

[0-0] H2H
F09:00Banik Ostrava 0:0 Slavia Praha

1

[0-0] H2H
F09:00Slovan Liberec

2

0:2 FC Viktoria Plzen

5

[0-0] H2H
F09:00Kopparbergs Goteborg

1

3:0 IF Limhamn Bunkeflo

1

[0-0] H2H
F09:00Malmo FF

3

1:0 Kalmar

2

[0-0] H2H
F09:00Akhisar Bld.Geng

3

2:2 Kayserispor

3

[0-0] H2H
F09:00B 73 Slagelse

3

1:1 BK Avarta

1

[0-0] H2H
F09:00Brasilis FC

2

0:3 XV de Jau[0-0] H2H
F09:00Sao Jose Dos Campos/

4

4:1 Uniao Mogi[0-0] H2H
F09:00GD Saocarlense

5

0:4 Francana

3

[0-0] H2H
S00:00Vegalta Sendai (w) 1:1 Albirex Niigata (w) H2H
S00:05Curtin University FC 0:0 Balcatta (w) H2H
S01:30Northern Tigers FC ( 0:0 Bankstown City Lions H2H
S03:00Khaan Khuns 0:1 Selenge Press H2H
S03:30Tuen Mun Football Te 0:0 Tung Sing FC H2H
S03:30Convoy Sun Hei 0:0 Sham Shui Po H2H
S03:30Sao Jose(AP) 0:0 North District FC H2H
S03:30Metro Gallery Sun So 0:0 Kwong Wah AA H2H
S04:00North West Sydney (w 0:1 Bankstown City Lions H2H
S04:00Vulpitele Galbene Ro

2

3:2 CS Navobi Iasi (w)

2

H2H
S04:30Police Commisionary 1:0 Electricite du Cambo H2H
S05:00FC Schalke 04 U17 0:0 Preussen Munster U17 H2H
S05:00Bochum U17 0:0 Fortuna Dusseldorf U H2H
S05:00Vorderland (w) 1:1 Sudburgenland (w) H2H
S05:00Trnje

2

3:3 NK Udarnik Kurilovec

6

H2H
S05:00Lechia Tomaszow Mazo 0:0 MKS Elk H2H
S05:30Rayo Vallecano B 0:0 Getafe B H2H
S05:30Mostoles 0:0 CF Trival Valderas H2H
S05:30Villaverde Boettiche 0:0 Parla Escuela H2H
S06:00Benfica Sad U17 0:0 Sporting Lisbon Sad H2H
S06:00Vitoria SC Guimaraes 0:0 Belenenses U17 H2H
S06:00Spg C Braga U17 0:0 Porto Sad U17 H2H
S06:00UE Santa Coloma 1:1 FC Ordino H2H
S06:00Encamp 1:0 La Posa FC Lusitans H2H
S06:00Herlufsholm GF 0:0 Koge BK H2H
S06:00Lech II Poznan 0:0 Wierzyca Pelplin H2H
S06:00Jogeva Wolves 1:1 JK Tammeka Tartu III H2H
S06:15KB 2 0:0 B1903 2 H2H
S06:30Motor Lublin Youth 0:0 Zaglebie Lubin (Yout H2H
S06:30Svartviks IF 0:0 IF Algarna H2H
S06:30Storfors AIK 0:0 Gimonäs Umeå I H2H
S07:00SC Paderborn 07 U17 0:0 Bayer Leverkusen U17 H2H
S07:00Moron BK (w) 1:1 Mallbackens IF (w) H2H
S07:00Nadezhda (w) 0:0 RGUOR Minsk (w) H2H
S07:00Agerbaek/Starup 0:0 IF Lyseng 2 H2H
S07:00AGF Aarhus (Youth) 0:0 Aalborg Chang H2H
S07:00Skjervoy 0:0 Honefoss BK H2H
S07:00SV Kraig 0:0 SV Ruden H2H
S07:00Ringmahon Rangers 0:0 Rockmount H2H
S07:00SJK Akatemia U20 0:0 Atlantis U20 H2H
S07:00Brondby IF 2 0:0 Snekkersten IF H2H
S07:15Chertsey Town 1:1 Cray Valley Paper Mi H2H
S07:20AS Kigali Women 6:0 Rambura Women

2

H2H
S07:30Ringkobing IF 2 0:0 FC Skanderborg H2H
S07:45Xota Navarra Futsal 0:0 Jaen Paraiso Interio H2H
S08:00New Project 0:0 Rezekne/BJSS H2H
S08:00FC Dobrudzha 1:1 Strumska Slava H2H
S08:00Ludogorets Razgrad I 0:0 Litex Lovech H2H
S08:00Chernomorets Pomorie 1:1 Botev Galabovo H2H
S08:00Tsarsko Selo 1:1 Kariana Erden H2H
S08:00Hammarby (w) 1:1 Borgeby FK (w) H2H
S08:00Malmo City FC 0:0 FBK Balkan H2H
S08:00Varbergs GIF FK 0:0 Asa IF H2H
S08:00Saffle FF 0:0 IFK Olme H2H
S08:00Hansa Rostock II 0:0 TSG Neustrelitz H2H
S08:00Altludersdorf 0:0 Strausberg H2H
S08:00BSG Wismut Gera 0:1 VFC Plauen H2H
S08:00Einheit Rudolstadt 1:1 Carl Zeiss Jena II H2H
S08:00International Leipzi 0:1 BSG Chemie Leipzig H2H
S08:00VFL 05 Hohenstein-Er 1:1 VfB 1921 Krieschow H2H
S08:00Saarbrucken (w) 0:1 USV Jena (w) H2H
S08:00FFC Frankfurt II (w) 1:0 Wolfsburg II Women H2H
S08:00FFC Turbine Potsdam 1:1 SV Weinberg (w) H2H
S08:00FSV Hessen Wetzlar ( 1:1 BV Cloppenburg (w) H2H
S08:00TSG 1899 Hoffenheim 1:1 Bayern Munich II (w) H2H
S08:30St. Polten (w) 1:0 Union Kleinmunchen ( H2H
S08:30Balmazujvarosi FC 1:0 Vac-Dunakanyar H2H
S08:30Bekescsaba 0:1 Kazincbarcika H2H
S08:30Csakvari TK 0:1 Budaorsi SC H2H
S08:30Gyori ETO 1:0 MTE Mosonmagyarovar H2H
S08:30Monori SE 1:1 Dafuji cloth MTE H2H
S08:30Nyiregyhaza 1:1 Gyirmot SE H2H
S08:30Bodajk FC Siofok 1:1 Cegled H2H
S08:30Duna-Tisza 1:1 Dorogi FC H2H
S08:45Marstal Rise 0:0 Harby Flemlose H2H
S09:00Vejle (w) 0:0 IF Lyseng (w) H2H
S09:00Tukums-2000 0:0 FK Auda Riga H2H
S09:00Sodertalje 1:1 Varmbols FC H2H
S09:00Balkany Zorya 1:1 FK Avanhard Kramator H2H
S09:00Lidkopings FK (w) 1:1 Asarums IF FK (w) H2H
S09:00IK Uppsala (w) 1:1 Assi IF (w) H2H
S09:00Quevilly US U19 1:1 Valenciennes US U19 H2H
S09:00US Boulogne U19 1:1 LensU19 H2H
S09:00Saran U19 0:0 Paris Saint Germain H2H
S09:00Entente U19 1:1 Orleans US 45 U19 H2H
S09:00Le Havre U19 0:0 Dunkerque U19 H2H
S09:00Torcy U.S U19 1:1 AuxerreU19 H2H
S09:00Amneville U19 0:0 Nancy U19 H2H
S09:00ASPTT Dijon U19 1:0 Lyon U19 H2H
S09:00Le Puy Foot 43 Auver 0:0 Fleury91 U19 H2H
S09:00Metz U19 1:0 SochauxU19 H2H
S09:00StrasbourgU19 0:0 Dijon U19 H2H
S09:00Bastia U19 0:0 Montpellier U19 H2H
S09:00Marseille U19 1:1 Nice U19 H2H
S09:00Cannes AS U19 1:1 Avenir Sportif Bezie H2H
S09:00Ajaccio Gfco U19 0:0 Toulon U19 H2H
S09:00Toulouse U19 0:0 Castelnau le Cres U1 H2H
S09:00Glasgow City (w) 0:0 Forfar Farmington (w H2H
S09:00Glasgow Rangers (w) 0:1 Hibernian (w) H2H
S09:00Bordeaux U19 1:0 Laval U19 H2H
S09:00Cholet So U19 0:1 Brest Stade U19 H2H
S09:00Tours U19 0:1 Vannes U19 H2H
S09:00Trelissac U19 1:1 Pau FC U19 H2H
S09:00VfB Ginsheim 1:1 HГјnfelder SV H2H
S09:00Racing Beirut 0:0 Al-Ahed H2H
S09:00Simba Sports Club 1:0 Ndanda FC H2H
S09:00AS Etoa Meki 0:0 Lion Blesse H2H
S09:00Bang Bullet FC 1:1 Aigle Royal Menoua H2H
S09:00Canon Yaounde 1:0 AS Fap H2H
S09:00Nternational Sportin 1:0 Renaissance Ngoumou H2H
S09:00Yafoot FC 1:0 Dynamo de Douala H2H
S09:00Blumenthaler SV 0:0 FC Oberneuland H2H
S09:00BSC Hastedt 1:1 BTS Neustadt H2H
S09:00LTS Bremerhaven 0:0 Aumund-Vegesack H2H
S09:00OSC Bremerhaven 0:0 ESC Geestemunde H2H
S09:00SC Borgfeld 0:0 Brinkumer SV H2H
S09:00SFL Bremerhaven 0:0 KSV Vatan Sport Brem H2H
S09:00Borussia Freialdenho 0:0 SV Deutz 05 H2H
S09:00Hennef 05 1:1 VfL Vichttal H2H
S09:00Hurth 0:1 Bergisch Gladbach 09 H2H
S09:00SV Breinig 1:1 Siegburger SV 04 H2H
S09:00VfL Alfter 0:0 Duren H2H
S09:00FC Viktoria Arnoldsw 0:0 SSV Merten H2H
S09:00FC Kleve 0:0 TSV Meerbusch H2H
S09:00Ratingen SV 1:1 VfB Hilden H2H
S09:00SC Union Nettetal 0:0 SC Velbert H2H
S09:00Schwarz-Weiss Essen 0:0 TuRU Dusseldorf H2H
S09:00SF Baumberg 1:1 Bocholt FC H2H
S09:00VFB Homberg 0:0 VfB Speldorf H2H
S09:00FC Eintracht Rheine 1:1 Westfalia Herne H2H
S09:00FC Brunninghausen 0:0 Siegen Sportfreunde H2H
S09:00Hammer SpVg 0:0 Holzwickeder SC H2H
S09:00SC Paderborn 07 II 0:0 ASC 09 Dortmund H2H
S09:00Schalke 04 (Youth) 1:0 SV Westfalia Rhynern H2H
S09:00TSG Sprockhovel 0:0 Adams Sam Beek H2H
S09:00TuS Ennepetal 1:1 Gutersloh H2H
S09:00Erndtebruck 0:0 1. FC Gievenbeck H2H
S09:00TuS Haltern 1:0 Rot-Weiss Ahlen H2H
S09:00Bandeirante 0:0 America SP H2H
S09:00PAS Giannina U19 0:0 AEL Larisa U19 H2H
S09:00Palmeiras (Youth) 1:0 Gremio Osasco Youth H2H
S09:00Syrianska Eskilstuna 1:1 IFK Eskilstuna H2H
S09:00St. Patricks U19 1:1 Sligo U19 H2H
S09:00Chapungu FC 0:1 Chicken Inn H2H
S09:00Highlanders 0:0 Herentals FC H2H
S09:00Capps linked 1:1 Mushowani Stars H2H
S09:00Manica Diamond 1:1 Tron H2H
S09:00ToVe Pori

1

1:0 PaiHa

1

H2H
S09:00Cobh Ramblers U19 1:1 Wexford Youths U19 H2H
S09:00Buildcon FC 0:0 Nkana FC H2H
S09:00Lusaka Dynamos 0:0 ZESCO United Ndola H2H
S09:00AG Caennaise 0:0 Flers FC H2H
S09:15AFC Leopards 0:1 Gor Mahia H2H
S09:30Slovan Liberec (w) 0:0 Slavia Praha (w) H2H
S09:30FSV Duisburg 0:0 FC Monheim H2H
S09:30Dundee United (w) 0:0 Partick Thistle Wome H2H
S09:30Amagaju 0:1 Bugesera H2H
S09:30Etincelles 1:0 Gicumbi FC H2H
S09:30Police FC Kibungo 1:1 Kiyovu FC H2H
S10:00Metalist 1925 Kharki 1:1 FC Inhulets Petrove H2H
S10:00HB Torshavn 1:1 KI Klaksvik H2H
S10:00EB Streymur 1:1 NSI Runavik H2H
S10:00Atomsfera Mazeikiai 0:1 FC Pakruojis H2H
S10:00Viimsi MRJK 1:0 Tabasalu Charma H2H
S10:00Assyriska 1:0 Motala AIF FK H2H
S10:00Ahrobiznes TSK Romny 0:0 Hirnyk-Sport H2H
S10:00Dnipro-1 1:1 Kolos Kovalyovka H2H
S10:00Obolon Kiev 1:1 Prykarpattya Ivano F H2H
S10:00FC Sumy 0:1 MFK Mikolaiv H2H
S10:00Volyn 0:1 Rukh Vynnyky H2H
S10:00Fjolnir (w) 0:0 IA Akranes (w) H2H
S10:00Grindavik (w) 1:0 Afturelding/Fram (w) H2H
S10:00Haukar (w) 1:1 Trottur Reykjavik (w H2H
S10:00IR Reykjavik (w) 0:0 Augnablik (w) H2H
S10:00General Caballero 1:0 Independiente Luque H2H
S10:00Speranta Nisporeni 1:0 Zimbru Chisinau H2H
S10:00Zorka-BDU Minsk (W) 0:0 FK Minsk (w) H2H
S10:00Radotin 0:0 SK Viktorie Jirny H2H
S10:00Ankaragucu U21 0:0 Sivasspor U21 H2H
S10:00Buyuksehir Belediye 0:0 Fenerbahce U21 H2H
S10:00FC Santa Coloma 1:0 Sant Julia H2H
S10:00UE Engordany 1:0 Inter Club Escaldes H2H
S10:00Guingamp U19 0:0 Nantes U19 H2H
S10:00Chateauroux U19 0:0 Niort U19 H2H
S10:00Fola Esch 0:1 Jeunesse Esch H2H
S10:00US Mondorf-les-Bains 0:0 Red Boys Differdange H2H
S10:00F91 Dudelange 1:1 Hamm RM Benfica FC H2H
S10:00UNA Strassen 1:1 Hostert H2H
S10:00CS Petange 1:0 Victoria Rosport H2H
S10:00Progres Niedercorn 1:0 US Rumelange H2H
S10:00Racing Union 0:1 Etzella Ettelbruck H2H
S10:00Dinamo Briansk 1:0 Salyut-Energia Belgo H2H
S10:00Metallurg Lipetsk 0:0 FK Ryazan H2H
S10:00KF Ferizaj 0:0 KF Gunilla Hei H2H
S10:00KF Trepca 89 0:0 KF KEK H2H
S10:00KF Feronikeli 0:0 Prishtina H2H
S10:00KF Flamurtari Pristi 1:1 KF Llapi H2H
S10:00KF Ballkani 1:0 De Rita Goni Lane H2H
S10:00KF Liria Prizren 0:0 KF Drenica Skenderaj H2H
S10:00Pors Grenland 1:1 Madla IL H2H
S10:00Leknes 0:0 Skjetten Fotball H2H
S10:00Ruch Wysokie Mazowie 0:0 MLKS Znicz Biala Pis H2H
S10:00Indjija 1:1 Radnicki 1923 Kraguj H2H
S10:00Rodina-Licey Kostopi 0:0 FK Ladomir (W) H2H
S10:00Watanga FC 0:0 Nimba United H2H
S10:00FCI Tallinn 1:0 Pohja-Tallinna JK Vo H2H
S10:00Reggio Audace FC 0:0 Fanfulla Cavenago H2H
S10:00US Adriese 0:1 ACD Campodarsego H2H
S10:00Us Pergolettese 1:1 US Pianese H2H
S10:00FC Lviv Women 0:0 Yednist Plysky (w) H2H
S10:00Kabuscorp do Palanca 0:0 Primeiro de Agosto H2H
S10:00Progresso 0:0 Petro Atletico de Lu H2H
S10:30Belasica Strumica 0:0 Rabotnicki Skopje H2H
S10:30FK Makedonija Gjorce 0:0 Sileks H2H
S10:30FK Shkendija 79 0:0 Academy Pandev H2H
S10:30FK Korzo Prilep 1:0 Renova Cepciste H2H
S10:30Trenkwalder Admira ( 0:0 St.Polten Amateure H2H
S10:30Vereya 0:0 Vitosha Bistritsa H2H
S10:30FC Vardar Skopje 1:0 Pobeda Prilep H2H
S10:30ZNK Agram (w) 0:0 ZNK Neretva Women H2H
S10:30Pozarevac (w) 0:0 ZFK Radnicki 1923 Wo H2H
S10:30SC Rohrendorf 0:0 UFC St Peter H2H
S11:00Desportivo Huila 0:0 Sagrada Esperanca H2H
S11:00Hradec Kralove (w) 0:0 FC Viktoria Plzen (w H2H
S11:00Roa (w) 0:0 Avaldsnes (w) H2H
S11:00Tindastoll Neisti ( 0:0 Hafnarfjordur (w) H2H
S11:00SK Zapy 0:0 SK Prevysov H2H
S11:00Partizani Tirana 0:0 KS Perparimi Kukesi H2H
S11:00Flamurtari 0:0 Kamza H2H
S11:00Kastrioti Kruje 0:0 Teuta Durres H2H
S11:00KF Laci 0:0 KF Tirana H2H
S11:00Skenderbeu Korca 0:0 Luftetari H2H
S11:00Lokomotiv Tbilisi 0:0 Dila Gori H2H
S11:00Orebro (w) 0:0 Kungsbacka DFF (w) H2H
S11:00Lobi Stars 0:0 Wikki Tourist H2H
S11:00Enugu Rangers Intern 0:0 Rivers United H2H
S11:00Kwara United 0:0 Remo Stars H2H
S11:00Enyimba 0:0 Niger Tornadoes FC H2H
S11:00MFM FC 0:0 Katsina United H2H
S11:00Bendel Insurance 0:0 Sunshine Stars FC H2H
S11:00Plateau United 0:0 Yobe Desert Stars H2H
S11:00Nasarawa United 0:0 Go Round Omoku H2H
S11:00Kano Pillars 0:0 Kada City H2H
S11:00Akwa United 0:0 Abia Warriors H2H
S11:00El Kanemi Warriors 0:0 Ifeanyi Ubah H2H
S11:00Gombe United 0:0 Heartland FC H2H
S11:00CSF Sparta 0:0 Spatakihine U H2H
S11:00FC ABUS Ungheni 0:0 Iskra Stal Ribnita H2H
S11:00Dacia-Buiucani 0:0 Glodeni H2H
S11:00GKS Katowice Women 0:0 KKPK Medyk Konin (w) H2H
S11:00IK Arvika Fotboll 0:0 IFK Sunne H2H
S11:00CD Ferriolense 0:0 Song clade pull H2H
S11:00Orlando Pirates SC 0:0 Mighty Gunners H2H
S11:00Tj Sokol Lanzhot 0:0 Zdar nad Sazavou H2H
S11:00SV Ludmannsdorf 0:0 FC Eisenkappel H2H
S11:00St Michael Bl 0:0 SK Maria Saal H2H
S11:00APEJES Academy 0:0 Coton Sport H2H
S11:00Les Astres FC De Dou 0:0 Union Douala H2H
S11:00New Star De Douala 0:0 Fovu de Baham H2H
S11:00Unisport Bafang 0:0 PWD de Bamenda H2H
S11:00Stara Rise 0:0 Bzenec H2H
S11:00FC Vion Zlate Moravc 0:0 FK Nove Zamky H2H
S11:00Namestovo 0:0 ZP Sport Podbrezova H2H
S11:00Galanta 0:0 SKM Puchov H2H
S11:00TJ Druzstevnik Vraku 0:0 KFC Kalna nad Hronom H2H
S11:00Poltar 0:0 Ruzomberok B H2H
S11:00TJ Tatran Oravske Ve 0:0 Tatran Krasno nad Ky H2H
S11:00St Johnstone Women 0:0 Hearts (w) H2H
S11:00Feutcheu FC 0:0 Dragon Club Yaounde H2H
S11:00FK Bohumin 0:0 Frydlant Nad Ostravi H2H
S11:00Buxton United 0:0 Milerock FC H2H
S11:00Accra Hearts of Oak 0:0 Elmina Sharks H2H
S11:00Interclube Luanda 0:0 Onze Bravos H2H
S11:00ASA Luanda 0:0 Recreativo Caala H2H
S11:00Santa Rita FC 0:0 Sporting Cabinda H2H
S11:00Academica Lobito 0:0 Saurimo FC H2H
S11:00Casa Militar 0:0 CRD Libolo H2H
S11:30FK Rudar Pljevlja 0:0 FK Buducnost Podgori H2H
S11:30OFK Petrovac 0:0 FK Iskra Danilovgrad H2H
S11:30Lovcen Cetinje 0:0 OFK Titograd H2H
S11:30Mornar 0:0 FK Zeta H2H
S11:30FK Sutjeska Niksic 0:0 FK Grbalj Radanovici H2H
S11:30Otrant 0:0 Mladost Ljeskopolje H2H
S11:30Decic Tuzi 0:0 Jedinstvo Bijelo Pol H2H
S11:30Jezero Plav 0:0 FK Berane H2H
S11:30KOM Podgorica 0:0 OSK Igalo H2H
S11:30Arsenal Tivat 0:0 Bokelj Kotor H2H
S11:30Dinamo Zagreb II 0:0 Hrvatski dragovoljac H2H
S11:30Traff 0:0 Nordstrand H2H
S11:30BKV Elore 0:0 Puskas Academy II H2H
S11:30KS Legionovia Legion 0:0 Pelikan Lowicz H2H
S11:30Hodmezovasarhelyi 0:0 Mako H2H
S11:30Kozarmisleny SE 0:0 Budapest Honved II H2H
S11:30Szeged 2011 FC 0:0 Ivancsa H2H
S11:30ND Ilirija U19 0:0 NK Radomlje U19 H2H
S11:30VJS Vantaa U20 0:0 FC Espoo U20 H2H
S11:30Nyirbator FC 0:0 Jaszberenyi FC H2H
S11:45Slavyanka Minsk (W) 0:0 Fk BOTSOR Brest Wome H2H
S11:59Elva 0:0 Tallinna JK Legion H2H
S11:59AB Argir 0:0 TB/FCS/Royn H2H
S11:59CD Artistico Navalca 0:0 UD San Sebastian Rey H2H
S11:59AD Union Adarve 0:0 Ponferradina H2H
S11:59Unionistas de Salama 0:0 Rapido de Bouzas H2H
S11:59Real Valladol B 0:0 Deportivo La Coruna H2H
S11:59Calahorra 0:0 Gimnastica Torrelave H2H
S11:59CD Vitoria(SPA) 0:0 Athletic Bilbao B H2H
S11:59Lleida 0:0 Ontinyent CF H2H
S11:59Almeria B 0:0 C.D. San Fernando Is H2H
S11:59Recreativo Huelva 0:0 Villanovense H2H
S11:59CS Petrocub 0:0 FC Milsami H2H
S11:59Alverca U19 0:0 Benfica U19 H2H
S11:59FC Porto U19 0:0 Leixoes U19 H2H
S11:59Follo 0:0 Drobak-Frogn IL H2H
S11:59Lokomotiv Oslo 0:0 Ready H2H
S11:59Brodd 0:0 Storms BK H2H
S11:59Melhus 0:0 Tiller H2H
S11:59CD Marchamalo 0:0 Tomelloso H2H
S11:59Acero 0:0 Crevillente H2H
S11:59Viterbese 0:0 Arezzo H2H
S11:59Osasuna B 0:0 CD Corellano H2H
S11:59KA/Dalvik/Reynir U19 0:0 Fylkir/Ellidi U19 H2H
S11:59Thor Akureyri U19 0:0 Throttur Reykjavik U H2H
S11:59Club Atletico Porten 0:0 CD Clan Juvenil H2H
S11:59Small Town FC 0:0 LISCR FC H2H
S11:59Viking B 0:0 Flint H2H
S12:30FC Murom 0:0 Znamya Truda H2H
S12:30Metta/LU Women 0:0 Rigas Futbola Skola H2H
S13:00CSD Concepcion Women 0:0 UNIFUT-Rosal Women H2H
S13:00Eskilstuna City FK 0:0 Hanvikens SK H2H
S13:00Linguere 0:0 Casamance H2H
S13:00SONACOS 0:0 NGB ASC Niarry Tally H2H
S13:00Pyeongtaek Citizens 0:0 Okahandja United FC H2H
S13:15UD Los Garres 0:0 Minera H2H
S13:30Victoria Kings 0:0 Anns Grove FC H2H
S14:00Leandro N Alem 0:0 San Martin Burzaco H2H
S14:00Berazategui 0:0 Argentino de Quilmes H2H
S14:00Deportivo Merlo 0:0 Sportivo Barracas H2H
S14:00Saham 0:0 Al-Nasr(OMA) H2H
S14:00Dhufar 0:0 Muscat H2H
S14:00Alrstak 0:0 Al-Suwaiq H2H
S14:00Loudoun United 0:0 Hartford Athletic H2H
S14:00Villa Espanola 0:0 Rentistas H2H
S14:00Independiente Chivil 0:0 Club AtlГ©tico El H2H
S14:00Ferroviaria SP (w) 0:0 Ponte Preta (w) H2H
S14:00Atletico Grau 0:0 Juan Aurich H2H
S14:00Los Caimanes 0:0 Comerciantes Unidos H2H
S14:00Haukar U19 0:0 KR/KVU19 H2H
S14:00CA Juventus Women 0:0 Taubate(w) H2H
S14:00Portuguesa(w) 0:0 Sao Jose dos Campos H2H
S14:30Canuelas FC 0:0 Villa San Carlos H2H
S14:30El Porvenir 0:0 Club Lujan H2H
S14:30La Roda CF 0:0 Jove Espanol H2H
S14:30Defensores Belgrano 0:0 Gimnasia Y Esgrima H2H
S14:30Puerto San Martin Fu 0:0 Union Totoras H2H
S14:30F.C.Barcelona Futsal 0:0 Levante Futsal H2H
S14:30Sportivo Italiano 0:0 Ferrocarril Midland H2H
S14:30SC Corinthians Pauli 0:0 Vitoria PE (w) H2H
S15:00Fulgencio Yegros 0:0 Guay Leena H2H
S15:00RI 3 Corrales CF 0:0 Club Fernando de la H2H
S15:00Deportivo Caaguazu 0:0 Sportivo Iteno H2H
S15:00San Martin Mendoza 0:0 CS Penarol de San Ju H2H
S15:00Club Deportivo Xela 0:0 Comunicaciones Women H2H
S15:00New York Athletic Cl 0:0 GL Rough Diamonds H2H
S15:00Deportes Recoleta 0:0 Fernandez Vial H2H
S15:00Avenida RS 0:0 Joinville SC H2H
S15:00Serrano PB 0:0 America PE H2H
S15:30Club Atletico Guemes 0:0 Americo Tesorieri H2H
S15:30Portuguesa FC Reserv 0:0 Zamora Reserves H2H
S15:30D. Concepcion 0:0 Real Juventud San Jo H2H
S16:00Llaneros FC 0:0 Deportivo Pereira H2H
S16:00Seacoast Utd Phantom 0:0 West Mass Pioneers H2H
S16:00General VelAsquez 0:0 Deportes Vallenar H2H
S16:00Atletico De San Fran 0:0 Barcelona Atletico H2H
S16:00San Marcos de Arica 0:0 Colchagua CD H2H
S16:00Moto Club Sao Luis M 0:0 Ypiranga AP H2H
S16:00Western Tigers 0:0 Police FC G H2H
S16:00Santa Cruz Breakers 0:0 Gezesite Santiago H2H
S16:30Rubio nu 0:0 Sportivo Trinidense H2H
S16:30Union Huaral 0:0 Santa Rosa Pucallpa H2H
S16:30Club Deportivo Sport 0:0 Santos FC Lima H2H
S16:30Cienciano 0:0 CD Coopsol H2H
S16:30Ben Hur Rafaela 0:0 Deportivo Achirense H2H
Advertisements: