16:36 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr

Finished Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Report
UEFA Europa League
F13:45AFC Ajax

3

0:2 Manchester United

3

[0-1] H2H
Finland Veikkausliga
F10:30KuPs

3

1:1 SJK Seinajoen[0-1] H2H
F10:30RoPS Rovaniemi 2:1 Jyvaskyla JK

2

[2-0] H2H
F10:30Vaasa VPS

1

0:2 Ilves Tampere

1

[0-0] H2H
Egyptian Premier League
F08:45Tanta 1:3 El Mokawloon El Arab

1

[0-2] H2H
F10:59Tala Al Jaish

2

2:2 Nasr Taadeen

1

[1-1] H2H
F13:00Hrbe

1

0:0 El Sharkeyah

1

[0-0] H2H
International Club Friendly
F05:00Sydney FC 0:3 Liverpool[0-3] H2H
F06:30Liaoning FC 0:5 FC Koln[0-5] H2H
F11:30USV Eschen Mauren

2

1:5 Vaduz

2

[1-3] H2H
S10:59FC Lokomotive Leipzi 0:0 Chemnitzer H2H
FIFA U-20 World Cup
F03:00South Africa U20

1

0:2 Italy U20[0-1] H2H
F03:00Zambia U20

1

4:2 Iran U20[0-1] H2H
F06:00Uruguay U20 2:0 Japan U20

1

[1-0] H2H
F06:00Costa Rica U20

4

1:1 Portugal U20

1

3

[0-1] H2H
AFC Champions League
F01:00Jeju United

2

2:0 Urawa Red Diamonds[1-0] H2H
F07:00Shanghai East Asia F

2

2:1 Jiangsu Suning FC

4

[2-1] H2H
Italy Futsal
F13:00Pescara Futsal 3:4 Napoli Futsal[1-0] H2H
F13:30Luparense Futsal 5:6 Acqua e Sapone C5 Fu[5-2] H2H
Vietnam Women Championship
F04:00CLB TPHCM (W)

1

2:0 Phong Phu Ha Nam (w)

1

[1-0] H2H
F06:30Than KSVN Women 1:1 TNG Thai Nguyen (W)

1

[0-1] H2H
Vietnam Second Division
F02:55Lam Dong 4:2 Viettel B[1-2] H2H
F02:55Palace Khanh Hoa 0:2 TTBD Phu Dong

3

[0-1] H2H
F03:50Binh Dinh

3

1:2 TT Hanoi II team

3

[1-1] H2H
S04:00Kon Tum 0:0 Cong An Nhan Dan H2H
Venezuela Cup
F12:00Deportivo Petare FC 2:1 Universidad Central [1-1] H2H
F14:00LALA FC

1

2:1 Diamantes de Guayana[1-1] H2H
F14:30Atletico El Vigia 3:3 Univ Los Andes[1-1] H2H
USL First Division
F10:59Toronto FC II

1

2

0:0 Richmond Kickers

1

[0-0] H2H
Uruguay Segunda
S13:00CA Progreso 0:0 Oriental H2H
Ukraine Women Division
F08:00Rodina Kolisp Women

3

1:4 Pantery Uman Women[0-3] H2H
F08:00Zhilstroy Kharkov 2 5:2 Legenda Chernigiv (w[1-1] H2H
Turkey U21 Super League
F05:00Trabzonspor U21

1

4:1 Gaziantepspor U21

4

[2-1] H2H
Turkey Bayanlar 1. Ligi
F06:00Trabzon Idmanocagi (

1

0:4 Besiktas Women

2

[0-1] H2H
Turkiye Lig2
F10:59Gumushanespor

2

0:1 Erzurum BB

3

[0-0] H2H
Switzerland Division 1 Women
F13:30Fcf Rapid Lugano Wom 0:1 FC Luzern Women[0-0] H2H
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
F10:59Elfsborg U21 1:2 IFK Goteborg U21[0-1] H2H
Sweden Damallsvenskan
F12:00Eskilstuna United (w 4:1 Kvarnsvedens IK (w)[2-0] H2H
F12:00Linkopings (w) 5:1 Kopparbergs Goteborg[2-0] H2H
Sweden U19
F10:59Landskrona U19

1

2:3 Mjallby AIF U19[1-1] H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F12:00Sola

2

3:1 Lula[3-1] H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F11:30Torns IF

3

1:0 KSF Prespa Birlik

4

[0-0] H2H
F11:30Assyriska IF i Norrk

3

0:2 Orebro Syrianska IF

2

[0-1] H2H
F12:00IFK Uddevalla

1

3:0 Lerums IS

1

[2-0] H2H
F12:00FC Trollhattan 4:1 Lidkopings FK[2-0] H2H
F12:00Grebbestads IF 3:1 Vanersborgs IF[1-1] H2H
F12:00Vanersborg FK

2

2:1 Stenungsunds IF

2

[2-0] H2H
F12:00Lindsdals IF

2

0:2 Räppe GOIF

4

[0-0] H2H
F12:00Hassleholms IF

2

3:2 Asarums IF FK

5

[1-0] H2H
F12:00Tenhults IF 1:5 Tvaakers IF[0-1] H2H
F12:00Dalstorps IF

1

1:0 IS Halmia[0-0] H2H
F12:00Osterlen FF 4:0 Lunds BK[-] H2H
F12:00IFK Malmo FK

2

2:1 IFK Hassleholm

3

[0-0] H2H
F12:00Habo FF

2

2:1 Sundbybergs[1-1] H2H
F12:30IFK Lidingo FK

1

1:1 BKV Norrtalje

1

[1-0] H2H
F12:30Haninge

1

1:0 Rynninge IK

2

[1-0] H2H
SVK U19 A
F03:00Inter Bratislava U19 4:1 LP Domino Bratislava[1-0] H2H
F08:30SK ZolГ­k Malacky

1

3:3 FC Petrzalka Akademi

1

[0-0] H2H
Slovakia 2. Liga
F10:00FC STK 1914 Samorin 0:1 MFK Kosice[0-0] H2H
F10:00Tatran LM

2

3:2 Sokol Dolna Zdana

3

[2-1] H2H
F10:00MSK Zilina B 7:2 MFK Lokomotiva Zvole[4-1] H2H
F10:00Spisska Nova Ves 0:3 Nitra[0-1] H2H
F10:00Partizan Bardejov

3

1:2 MFK Skalica

1

[0-0] H2H
F10:00SKF Sered

3

2:2 Lokomotiva Kosice

4

[0-1] H2H
Slovakia 2.Liga Play off
F10:30ZP Sport Podbrezova

1

4:0 MFK Nova Bana

2

[1-0] H2H
F10:30MFK Zarnovica

2

1:1 Namestovo

2

[1-0] H2H
F10:30Tatran Krasno nad Ky

2

3:0 Liptovska Stiavnica

1

[2-0] H2H
F10:30Jawornik malkoff 2:3 Cadca

2

[1-1] H2H
Russia Div 3
F03:00Smena Komsomolsk

3

4:2 Irtysh 1946 Omsk

1

[1-1] H2H
S05:00SY Sakhalinsk : Dinamo Barnaul H2H
S05:00Zvezda Irkutsk : FK Chita H2H
Romania - Liga 2 Seria
F07:30Luceafarul Oradea

1

2:1 CS Mioveni

1

[1-1] H2H
F10:00Dunarea Calarasi 3:1 Chindia Targoviste[1-1] H2H
F10:00FC Clinceni

1

2:2 FC Timisoara[1-1] H2H
F10:00Afumati 5:2 Metalul Resita

1

[3-1] H2H
S03:00Olimpia Satu Mare : CSM Ramnicu Valcea H2H
S03:00Unirea Tarlungeni : ACS Berceni H2H
S03:00UTA Batrana Doamna : CS Balotesti H2H
S03:00Pancota : FC Brasov H2H
Romania Liga I
F10:00FCM Targu Mures

1

0:2 CS Voluntari

1

[0-0] H2H
Romania womens Super League
F04:05CSS Targoviste Women

1

1:6 CS Navobi Iasi Women[0-3] H2H
Poland Regional Cup
F10:30LKS Zarki

3

1:5 Unia Oswiecim

2

[0-1] H2H
F13:00LZS Gronowice 1:6 Ruch Zdzieszowice

1

[0-3] H2H
Poland Division 4
F10:00Gawin Sleza Wroclaw 0:0 Gornik Walbrzych[-] H2H
Philippines UFL
F05:55Global FC

3

3:1 Kaya FC

1

3

[2-0] H2H
NIR WD1
F13:30Lisburn Women 4:1 Killen Rangers Women[2-1] H2H
F13:30Glentoran (w)

2

2:3 Sion Swifts Women[2-2] H2H
F13:30Crusaders Strikers W 0:0 Linfield Women[0-0] H2H
Norway NM Cupen
F10:59Strommen

3

0:1 Kjelsas

2

[0-0] H2H
F10:59Brumunddal

3

1:3 Lillestrom

2

[1-1] H2H
F10:59Moss

1

1

1:3 Sarpsborg 08

1

[1-1] H2H
F10:59Asane Fotball

3

1:0 Fyllingsdalen

1

4

[1-0] H2H
F10:59Byasen Toppfot 0:2 Aalesund FK

2

[0-1] H2H
F10:59Sortland IL 1:3 Bodo Glimt[0-1] H2H
F10:59Mosjoen 0:5 Levanger FK[0-2] H2H
F10:59Flekkeroy

5

4:3 Start IK

1

4

[1-1] H2H
F10:59Orn-Horten

1

3:1 Sandefjord

2

[0-0] H2H
F10:59Floro

1

5:1 Fana

1

[3-0] H2H
F10:59Vard Haugesund

1

0:6 Haugesund

1

[0-3] H2H
F10:59Raufoss

2

0:2 Sogndal[0-0] H2H
F10:59Hodd 1:2 Molde

1

[0-0] H2H
F10:59Ullensaker/Kisa IL 2:0 Alta[0-0] H2H
F10:59Krakeroy IL

5

2:2 Valerenga

1

[0-2] H2H
F10:59Lysekloster

1

0:2 Brann

2

[0-1] H2H
F10:59Skeid Oslo

2

2:2 Stromsgodset

1

[2-1] H2H
F10:59Nest Sotra

2

2:0 Sandnes Ulf[1-0] H2H
F10:59Pors Grenland 1:3 Odd Grenland[1-1] H2H
F10:59Ranheim IL

2

3:1 Stjordals Blink

2

[1-0] H2H
F10:59Jerv

2

2:1 Bryne[2-1] H2H
F10:59Verdal

1

0:4 Kristiansund BK[0-1] H2H
F10:59IF Floya

2

3:3 Tromsdalen[1-2] H2H
F10:59Grorud

2

0:1 Elverum

3

[0-1] H2H
F10:59Finnsnes

3

0:2 Tromso IL

1

[0-1] H2H
F11:10Mjondalen IF 3:1 Kvik Halden[1-0] H2H
F11:20KFUM Oslo

1

4:0 Baerum SK

1

2

[1-0] H2H
F11:30Tynset

1

1:9 Rosenborg

1

[0-2] H2H
Liga Super Malaysia
F08:00Selangor PKNS

3

0:1 Johor FC[0-0] H2H
F08:00Felda United

2

3:0 Melaka

3

[2-0] H2H
F08:00Selangor

1

2

0:2 Pahang[0-0] H2H
F08:00Kelantan 2:2 Pulau Pinang[1-1] H2H
F08:00Kedah 3:0 PBDKT T-Team

1

[3-0] H2H
F08:15Perak

1

0:0 Sarawak

2

[0-0] H2H
Malaysia Premier League
F03:45MISC-MIFA

2

2:3 Perlis

1

2

[1-3] H2H
F08:00Terengganu

3

2:1 Pahang UiTM FC

1

[2-1] H2H
F08:00Kuantan FA

1

3:3 Sabah

1

[1-2] H2H
F08:00Negeri Sembilan

2

1:1 Darul Takzim II

2

[1-0] H2H
F08:00PDRM

2

4:1 PKNP FC[1-1] H2H
Mali Premiere Division
F12:00Djoliba

1

2:1 Mamahira AC De Kati

1

3

[0-0] H2H
F14:00Real Bamako

1

0:1 AS Real

3

[0-0] H2H
Lithuania - 1.Division
F10:00Suduva

1

0:0 FK Zalgiris Vilnius[0-0] H2H
F12:00Stumbras

2

1:1 Atlantas Klaipeda

3

[0-1] H2H
Latvia 2 LIga
F11:30FC RAITA

3

2:2 FC Excondo

2

[0-0] H2H
Kuwaiti Premier League
F11:15Al-Shabab(KUW)

2

1:3 Al-Arabi Club (KUW)

3

[0-1] H2H
F11:20Al-Nasar

1

1:0 Al-Ttadamon(KUW)

4

[1-0] H2H
Korea National League
F01:00Gyeongju KHNP 0:0 Gimhae City

1

[0-0] H2H
F05:00Busan Transportation 0:0 Cheonan City[0-0] H2H
F05:00Mokpo City 1:1 Gangneung City[0-0] H2H
F05:00Changwon City 1:2 Daejeon Korail[1-1] H2H
Kazakhstan Cup
F06:00FC Shakhtyor Karagan

1

1:0 FK Atyrau[1-0] H2H
F06:30Ordabasy

1

0:0 FC Kairat Almaty

1

3

[0-0] H2H
J-League Cup
F05:00Sagan Tosu 1:2 Yokohama Marinos

1

[0-0] H2H
F05:00Albirex Niigata

2

0:2 Ventforet Kofu[0-0] H2H
F05:00Consadole Sapporo

1

1:2 Vegalta Sendai[1-2] H2H
F05:00Kashiwa Reysol

1

0:1 FC Tokyo

3

[0-0] H2H
F05:00Cerezo Osaka

3

1:0 Vissel Kobe

1

4

[1-0] H2H
F05:00Omiya Ardija

1

4:0 Shimizu S-Pulse

3

[2-0] H2H
Jordan Cup
F10:59Al-Jazeera

1

2

1:1 Al Faisaly

1

3

[1-0] H2H
Italy Serie D
F09:00Ravenna

2

1:1 Gavorrano

1

1

[0-1] H2H
F09:00Monza

2

3:1 AC Mestre

3

[1-1] H2H
Italy C1A
F13:30Matera

2

1:1 Cosenza Calcio 1914

3

[0-1] H2H
F13:30Parma

1

2:0 Piacenza

1

3

[0-0] H2H
F13:30Lecce

3

0:0 Sambenedettese

2

[0-0] H2H
F13:30Juve Stabia 0:0 Reggiana[0-0] H2H
F13:30Livorno

1

0:0 Francavilla

1

1

[0-0] H2H
F13:30Albinoleffe

1

0:0 Lucchese

1

[0-0] H2H
F13:30Alessandria

2

3:1 US Casertana 1908

3

[2-1] H2H
F13:30Pordenone Calcio SSD

1

3:1 Giana

1

[1-0] H2H
ISR U19
F09:00Hapoel Ashkelon U19

3

2:2 Hapoel Bnei Lod U19

1

3

[0-1] H2H
Ireland Leinster Senior League
F13:00Firhouse Clover FC

1

6:2 Bangor Celtic

2

5

[1-0] H2H
S14:00Greystones 0:0 St Patricks CY H2H
Four Nations Tournament
F09:00Croatia (w) U18 1:1 Montenegro U19[0-0] H2H
India Goa Professional League
F05:30Panjim Footballers

3

1:0 Goa Police SC

2

[1-0] H2H
India Federation Cup
S05:30East Bengal : Mohun Bagan(Ind) H2H
S05:30Bengaluru : Aizawal FC H2H
India I-League 2nd Division
S23/05Deccan Rovers FC 0:0 Pune City B H2H
Iceland Ladies Premier League
F14:15Breidablik (w) 6:0 KR Reykjavik (w)

2

[4-0] H2H
F14:15Fylkir (w)

1

1:1 Haukar (w)[0-1] H2H
Greece National A
F10:15Panionios

3

0:1 PAOK Saloniki

1

[0-1] H2H
F12:30Panathinaikos

3

1:0 AEK Athens

1

4

[0-0] H2H
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
F12:00SV Rochling Volkling

1

1

1:0 FSV 08 Bissingen

1

[1-0] H2H
S11:30Bischofswerdaer FV 0:0 Carl Zeiss Jena II H2H
Georgia Division
F08:00Fc Meshakhte Tkibuli 0:1 FC Sioni Bolnisi[0-0] H2H
F08:00Merani Tbilisi 2:0 WIT Georgia Tbilisi[1-0] H2H
Georgia Primera Division
F07:00Chikhura Sachkhere

1

3

2:1 Dinamo Tbilisi

3

[2-1] H2H
F09:00Shukura Kobuleti

1

2:4 Dinamo Batumi

1

[1-1] H2H
F09:05Samtredia 3:2 FC Saburtalo Tbilisi[2-0] H2H
S07:00Dinamo Briansk : Vityaz Podolsk H2H
S07:00Avangard : FK Kaluga H2H
Finland Kolmonen
F10:00HauPa 4:1 Tervarit

4

[0-1] H2H
F10:00HIFK 2

2

3:1 Futura Porvoo[1-0] H2H
F10:30JyTy

2

1:5 PIF Parainen[0-3] H2H
F11:30Lappee JK

1

0:0 Kumu

3

[0-0] H2H
F12:00JoKi

1

0:3 LPS Helsinki

1

[0-1] H2H
F12:15KaPa II

1

3:2 PPJ Akatemia

2

[1-1] H2H
S10:30Peltirumpu 0:0 SavU H2H
Finland Women Premier League
F10:59Ilves Tampere (w) 2:0 Jyvaskylan Pallokerh

1

[0-0] H2H
F10:59Honka Espoo (w)

1

0:1 TPS Turku (w)

1

[0-0] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
F10:30SalPa 4:0 EsPa

1

[2-0] H2H
S07:00TPV : Jazz Pori H2H
S07:00MuSa : Peimari United H2H
S07:00NuPS : Tampere United H2H
S07:00BK-46 Karis Karjaa : KaPa H2H
S07:00FC Espoo : Viikingit H2H
Finland Ykkonen
F10:30KPV

1

1:1 Gnistan Helsinki

1

3

[0-0] H2H
F10:30Ekenas IF Fotboll

2

4:0 OPS-jp

1

[3-0] H2H
Estonia Teine Liiga
F10:00Tartu JK Maag Tammek 0:0 Nomme JK Kalju II

1

[0-0] H2H
F10:00Keila JK

1

0:0 JK Tallinna Kalev II[0-0] H2H
F10:00Vandra JK Vaprus 2:1 Viimsi MRJK[0-0] H2H
Estonia Esi Liiga
F10:59Tallinna FC Levadia

1

1:2 Tallinna JK Kotkad

1

[1-1] H2H
F10:59Flora Tallinn II

1

5:0 JK Welco Elekter

1

3

[2-0] H2H
F12:00Tartu FC Santos

2

6:1 Elva

3

[3-0] H2H
S10:59FC Kuressaare : FC Maardu H2H
Czech Group D League
F10:00Stara Rise

2

0:2 Velka Bites

2

[0-1] H2H
F10:00Opava II

2

1:0 Lokomotiva Petrovice

2

[0-0] H2H
F10:30SK Celadna

2

5:4 Koberice

2

[3-2] H2H
F10:30SK Libcany

4

3:2 SK Jicin

1

2

[1-2] H2H
Cyprus Cup
F10:30APOEL Nicosia

4

0:1 Apollon Limassol FC

1

5

[0-0] H2H
CAF Confederation Cup
F10:00Rivers United

1

1:0 Union Touarga Sport

1

[0-0] H2H
F10:59Smouha SC 2:0 CRD Libolo

1

[1-0] H2H
F10:59Horoya AC 1:1 TP Mazembe Englebert

2

[1-0] H2H
F13:00Hilal O Baye 1:0 ZESCO United Ndola[0-0] H2H
CAF Champions League
F08:00Capps linked

1

2:1 USM Libreville[1-0] H2H
F08:00Zanaco

2

1:0 Wydad Casablanca[1-0] H2H
F09:30AS Vita Club

1

1:3 Mamelodi Sundowns

2

[1-1] H2H
Cameroon Elite One
F09:30Aigle Royal Menoua 0:0 Young Sports[-] H2H
F07:30Racing de Bafoussam

1

0:0 Les Astres FC De Dou[0-0] H2H
F09:30Lion BlessГ© 0:1 UMS de Loum

1

[0-1] H2H
F09:30Eding Sport FC 0:0 Colombe du Dja et Lo[0-0] H2H
F09:30New Star De Douala

1

2:1 APEJES Academy[1-1] H2H
F09:30Feutcheu FC

2

1:0 Canon de Yaounde

1

[0-0] H2H
F09:30Bamboutos de

2

0:0 Dragon Club Yaounde

2

[0-0] H2H
Buigarian Cup
F10:30Ludogorets Razgrad

2

1:2 Botev Plovdiv

1

5

[0-1] H2H
Brasil Cup
S13:00Avai (Youth) : CR Flamengo (RJ) (Y H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F13:00Internacional (RS) Y

2

3:0 Juventude U20(RS)

3

[1-0] H2H
F13:00Aimore RS U20

1

1

3:0 Lajeadense/RS U20

1

[0-0] H2H
S13:00Ypiranga RS U20 0:0 Novo Hamburgo RS U20 H2H
Brazil Paulista Womens League
F13:00Kindermann (w) 1:2 Corinthians Paulista[1-0] H2H
F13:00Sao Jose dos Campos

1

0:0 Flamengo/RJ (w)

6

[0-0] H2H
F13:00Audax SP (w)

3

3:3 Vitoria PE Women

2

[2-1] H2H
F13:00EC Vitoria (w)

1

0:1 Ponte Preta (w)

3

[0-0] H2H
Belarusian Premier League
F10:15Dinamo Minsk

3

2:2 Shakhter Soligorsk

3

[1-1] H2H
F10:59Dnepr Mogilev

1

1:0 Dinamo Brest

1

[0-0] H2H
Bangladesh Federation Cup
F07:00Sheikh Jamal

1

1:0 Mohammedan Dhaka

2

[0-0] H2H
CAF U-17 Championship
F09:30GhanaU17 0:0 Niger U17[-] H2H
F12:30Mali U17 0:0 Guinea U17[0-0] H2H
Australia Gold Coast Premier League
F04:00Gold Coast Knights 9:0 Burleigh Heads[4-0] H2H
F04:00Southport Green

1

5:3 Runaway Bay Green

1

3

[3-0] H2H
Austria Landesliga
F10:59ASKO kottmannsdorf

4

1:1 SV Spittal[1-1] H2H
F10:59Annabichler SV

1

3:1 Rapid Lienz[2-1] H2H
F11:30SAK Klagenfurt 5:0 ASKO Gmund

1

1

[2-0] H2H
F12:00Gmundner

1

2:1 Wallern[0-0] H2H
F12:00SV Mattersburg Amate

1

4:0 Parndorf II

2

[2-0] H2H
F12:00VST Volkermarkt 3:2 SK Maria Saal

4

[1-1] H2H
F12:30SV Innsbruck

3

0:1 SC Imst

2

[0-1] H2H
S11:30Schonwies Mils 0:0 Zams H2H
S12:30SV Strasswalchen 0:0 Hallein 04 H2H
Austrian 3.Liga
F12:00First Wien 1894

1

3:2 Stadlau

3

[2-2] H2H
S12:00Kufstein : St. Johann H2H
Australia Brisbane Premier League Reserves
F04:30Mitchelton FC Reserv

2

1:3 Grange Thistle SC Re

2

[0-0] H2H
Austria Amateur cup
F12:00Grossklein

3

0:4 St. Anna am Aigen

1

[0-3] H2H
Asian Football Association U20 Futsal Championship
F04:00Thailand U20 Futsal 3:3 Iran U20 Futsal[2-2] H2H
F07:00Iraq U20 Futsal 5:1 Uzbekistan U20 Futsa[1-0] H2H
Armenia Cup
F10:00Shirak

1

3:0 FC Pyunik

1

[3-0] H2H
Argentina Reserve League
F09:00Villa Dalmine Reserv 0:0 Atletico Fenix Reser[-] H2H
F08:00Almirante Brown Rese

1

4

0:1 Los Andes Reserves

2

[0-0] H2H
F08:00Talleres Remedios Re

1

2

0:2 CA Brown de Adrogue

1

[0-1] H2H
F08:00Deportivo Riestra Re

4

0:1 Almagro Reserves

1

[0-0] H2H
F09:30Excursionistas Reser

3

1:4 Barracas Central Res

3

[0-3] H2H
F10:59Deportivo Armenio Re

2

0:2 Acassuso Reserves

4

[0-1] H2H
F13:00Tristan Suarez Reser

1

2

0:0 Nueva Chicago Reserv

4

[0-0] H2H
F13:00Boca Juniors Reserve

1

4

2:0 River Plate R

1

[2-0] H2H
F13:30Villa San Carlos Res

5

1:1 CA San Telmo Reserve

2

[1-0] H2H
Argentine Torneo A
F12:00Chaco For Ever

3

2:1 Villa Mitre

1

4

[1-0] H2H
Argentina Cup
F13:40Belgrano

1

3

1:1 Estudiantes de Caser

2

[0-0] H2H
Queensland U20 League
F03:45Redlands United U20 0:3 Brisbane Roar U20[0-0] H2H
F04:00Brisbane Strikers (U

3

2:4 Brisbane Olympic Uni

3

[1-1] H2H
Australia FFA Cup
F04:30South Melbourne

2

5:4 Dandenong City SC

1

1

[1-2] H2H
F05:00Dulwich Hill SC

3

1:2 Bankstown Berries FC

3

[0-1] H2H
F05:05Northcote City

1

2

0:2 Heidelberg United

3

[0-2] H2H