13:09 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Finished Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
Italian Serie A
F09:00Torino 3:1 Lazio

1

[0-0] H2H
Chinese Super League
F03:30Dalian Aerbin

1

1:0 Shanghai Shenhua[0-0] H2H
F05:30Guangzhou Evergrande

2

1:0 Shenzhen JiaZhaoye

1

[0-0] H2H
F07:35Shandong Luneng 3:1 Guangzhou Fuli FC[1-0] H2H
F07:35Shanghai East Asia F

3

2:1 Beijing Guoan

1

[1-0] H2H
F10:00Charlton Athletic1

2:1 Sunderland A.F.C

4

[1-1] H2H
Swedish Allsvenskan
F09:00Djurgardens 3:1 Ostersunds FK

2

[2-1] H2H
J-League Division 1
F00:00Yokohama Marinos

1

4:0 Jubilo Iwata

1

[1-0] H2H
F01:00Sagan Tosu

1

1:0 Kashima Antlers[0-0] H2H
F01:00Urawa Red Diamonds

4

0:4 Hiroshima Sanfrecce[0-2] H2H
F02:00Nagoya Grampus

1

0:1 Matsumoto Yamaga FC

2

[0-1] H2H
Advertisements:
F02:00Vissel Kobe 4:1 Shonan Bellmare

2

[0-0] H2H
F03:00Oita Trinita

1

0:1 Kawasaki Frontale[0-1] H2H
Iraqi Premier League
S09:30AI Kahrabaa 1:1 AL Minaa H2H
FIFA U-20 World Cup
F09:30Mexico U202

0:3 Japan U20

2

[0-1] H2H
F09:00Kavina U21

1

1:3 TepliceU21

1

[0-0] H2H
F05:30BrnoU21

2

3:1 FCBohemians1905 U21

1

[2-0] H2H
F09:00Hradec KraloveU21 1:1 Synot SlovackoU21[1-0] H2H
Spanish Segunda Division
F06:00Almeria

3

0:0 AD Alcorcon

1

4

[0-0] H2H
F10:00Gimnastic Tarragona

1

3

3:3 Elche

1

4

[0-1] H2H
Spain Youth Cup
F06:00Numancia U19

3

4:1 Celta Vigo U19

2

[1-1] H2H
F06:00Real Madrid U19

3

4:1 Tenerife U19

4

[2-0] H2H
F06:00Real Zaragoza U19

2

4

1:1 Villarreal U19

3

[1-0] H2H
Zimbabwe Premier
S09:00Dynamos FC 0:0 Ngezi Platinum H2H
S09:00Hwange Colliery 0:1 Capps linked H2H
S09:00Mushowani Stars 1:1 Harare City H2H
S09:00Triangle FC 1:1 Bulawayo Chiefs H2H
S09:00Tron 0:1 Highlanders H2H
Zambia Super League
S09:00Circuit City FC 1:0 Nkana FC H2H
S09:00Forest Rangers 1:1 MUZA FC H2H
S09:00NAPSA Stars 0:0 Green Eagles H2H
Advertisements:
S09:00Power Dynamos 0:0 Buildcon FC H2H
Japan Women League Cup
F00:00NTV Beleza (w) 1:2 Nojima Stella пј[0-1] H2H
F00:00Vegalta Sendai (w) 0:0 JEF United Ichihara [0-0] H2H
F00:00IGA Kunoichi (w) 0:2 INAC (w)[0-2] H2H
WAUS WD1
F01:00Balcatta (w)

1

1:1 Northern Redbacks (w

1

[0-0] H2H
F01:05Fremantle City FC Wo 5:0 Stirling Panthers SC[3-0] H2H
Australia U20
F25/05Manly United U20

1

1:2 South Coast Wolves F

3

[0-1] H2H
F25/05Rockdale City Suns U 3:3 Sydney United 58 U20

1

[2-2] H2H
Vietnam Second Division
F04:00Lam Dong

1

2:1 Cong An Nhan Dan

1

[1-1] H2H
F05:00Da Nang II 2:2 Nam Dinh FC II

1

[1-2] H2H
F05:00Kon Tum

1

1:1 T T Hanoi B

2

[0-1] H2H
F07:00Ba Ria Vung Tau FC

2

1:0 Vinh Long[0-0] H2H
Vietnamese First Division
F04:30An Giang

2

0:2 Hong Linh Ha Tinh

2

[0-1] H2H
F04:30TTBD Phu Dong

4

2:1 Huda Hue

1

[0-0] H2H
F05:30Binh Phuoc

2

4:1 Pacifico Xining

2

[2-1] H2H
F06:00Can Tho

1

1:1 Dong Tam Long An

1

3

[1-1] H2H
Venezuela U20 League
S15:00Zamora Reserves 0:0 Llaneros De Guanare H2H
S15:30Portuguesa FC Reserv 0:0 Academia Puerto Cabe H2H
Venezuela Segunda Division
S16:00Angostura FC 0:0 Fundacion AIFI H2H
S16:00Titanes FC 0:0 Yaracuyanos H2H
Advertisements:
Uzbek League
F10:00Nasaf Qarshi

1

0:1 Lokomotiv Tashkent[0-1] H2H
F10:00Sogdiana Jizak

1

2:0 Buxoro FK

3

[1-0] H2H
F10:00Pakhtakor

1

4:1 OTMK Olmaliq

1

[3-0] H2H
USL First Division
F25/05Los Angeles Galaxy I 2:2 Orange County Blues

4

[1-0] H2H
F25/05Las Vegas Lights

3

0:0 Tulsa Roughneck

1

[0-0] H2H
S16:00Loudoun United 0:0 St Louis Lions H2H
Uruguay Segunda
S14:00CA Atenas 0:0 Deportivo Maldonado H2H
Ukraine Regional League
F08:50Kolos Novoselytsya

1

1:9 FK Voloka[1-2] H2H
F09:00FC Agron Velykiy Gay 2:1 FC Khmelnitsky

1

[2-1] H2H
F09:00FC Kryvbas Kriviy Ri

2

1:5 Vpk Agro Magdalinovk[0-3] H2H
F09:00FC Malynsk

3

1:0 Krystal Chortkiv

3

[1-0] H2H
F09:00ODEK Orzhiv

3

4:1 FC Uzhgorod

3

[2-0] H2H
F09:00FC Goshcha-Ritter

2

3:2 FC Rafalivka

1

4

[2-1] H2H
F09:00Sokil Radyvyliv

2

2:1 Izotop-RAES

2

[1-1] H2H
F09:00Juniors Shpitki

3

0:0 Avangard Bziv

3

[0-0] H2H
F09:15FC Nepolokivtsi

2

2:1 FC Magala

3

[0-1] H2H
F09:55FC Vyhor Yannitsa 6:0 NFC Burshtyn

2

[0-0] H2H
Ukraine Division 2
F10:00FC Inhulets Petrove 0:0 Balkany Zorya[0-0] H2H
F10:00Dynamo Kyiv

2

2:1 FC Lviv

2

[0-1] H2H
Ukraine Women Division
F05:00Voskhod Stara Mayach

1

2:0 Rodina-Licey Kostopi

1

[0-0] H2H
Advertisements:
UAE RL
S14:00Al Fujairah Reserves 0:0 Al Ahli Dubai Reserv H2H
S14:00Al-Sharjah (R) 0:0 Emirates Club (R) H2H
Turkey U21 Super League
F08:00Goztepe U21 2:0 Ankaragucu U21[0-0] H2H
F08:00Kayserispor U21

2

2:3 Buyuksehir Belediye

1

3

[0-0] H2H
F09:00Hatayspor

5

3:2 Adana Demirspor

2

[0-1] H2H
Professional Tunisian League 1
F10:00J.S. Kairouanaise

4

1:1 Sifakesi[1-0] H2H
F10:00U.S.Monastir

1

2:1 C.A.Bizertin

3

[2-0] H2H
F10:00ES du Sahel

1

3:0 AS Gabes

4

[1-0] H2H
F10:00Stade Gabesien 4:3 US Tataouine[3-1] H2H
F10:00CS.Hammam-Lif

1

1:0 US Ben Guerdane

1

2

[1-0] H2H
F10:00Stade tunisien

5

1:1 Etoile Metlaoui

3

[1-1] H2H
Thailand Division 4
F05:00Bankunmae FC

5

1:2 Air Force Robinson F

1

[0-0] H2H
F05:00E-San D-Beach Aura P

1

0:0 Kohkwang

2

[0-0] H2H
F05:00JL Chiangmai United 1:4 Watbot FC[0-2] H2H
F05:00Look Isan FC

3

1:1 Assumption Thonburi

2

[0-0] H2H
F05:00Nan FC

5

2:4 Maejo United

5

[2-4] H2H
F05:00Rangsit University J

2

1:0 Rangsit United

5

[1-0] H2H
F07:00Khonkaen Mordindang

1

2:2 Huai Thalaeng United

4

[1-1] H2H
S05:00Bankhai United 0:0 Saimit Kabin United H2H
Thai Premier League
F07:00Chonburi Shark FC

1

1:0 Ratchaburi FC[1-0] H2H
Advertisements:
F07:00Bangkok United FC

1

2:1 Samut Prakan City

1

[0-1] H2H
F08:00Buriram United

1

1:0 Muang Thong United

2

[0-0] H2H
Thai Division 2 League
F07:00Bangkok 1:0 Maptaphut Rayong FC[-] H2H
F07:30Chachoengsao

3

0:1 Phrae United FC

1

[0-0] H2H
F08:00Nakhon Pathom FC

1

2:0 Narathiwat FC

2

[0-0] H2H
S06:00Royal Thai Army FC 0:0 Trang FC H2H
Thai Division 1 League
F07:00Sisaket FC

2

3:1 BEC Tero Sasana

2

[1-0] H2H
F07:00Khonkaen FC

2

4

1:0 Air Force Central

1

3

[0-0] H2H
F08:00Nong Bua Lamphu

3

2:1 Kasetsart FC

3

[0-0] H2H
F08:00Navy FC

5

1:2 Bangkok Glass

2

[1-0] H2H
Switzerland Division 1 Women
F08:00Fcf Rapid Lugano (w) 2:1 Young Boys (w)

1

[0-0] H2H
Swden Women Division 2
S08:00Hammarby (w) 1:0 Sundsvalls DFF (w) H2H
S09:30Asarums IF FK (w) 1:1 IK Uppsala (w) H2H
Sweden U19
F07:00Assyriska U19

3

3:3 IFK Norrkoping U19

1

[2-2] H2H
F10:00Vasalunds IF U19

2

4:2 IK Sirius FK U19

2

[0-2] H2H
S08:00Taby IS U19 0:0 FC Djursholm U19 H2H
F11:00Varmbols FC

1

1:2 Enskede IK

2

[0-0] H2H
S09:00Raslatt SK 0:1 Husqvarna FF H2H
F07:00FC Gute 3:0 IFK Mora FK[2-0] H2H
F09:00Enkoping

1

5:1 Sundbybergs[4-1] H2H
Advertisements:
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F06:00IK Sleipner

2

2:0 Torstorps IF

1

[0-0] H2H
F07:30Syrianska IF Kerbura

2

3:0 Brottby

1

[2-0] H2H
S08:00IFK Grimslov 0:0 IFK Karlshamn H2H
S08:00Harads IF 0:0 Notvikens IK H2H
S10:00FBK Karlstad 1:1 Kungsor BK H2H
S10:30Skene IF 1:1 Gnosjo IF H2H
S11:59IFK Eskilstuna 1:0 Tullinge TP FK H2H
Sweden Superettan
F09:00Mjallby AIF

1

2:0 GAIS Goteborg

3

[1-0] H2H
F10:00Torns IF

1

1:1 Landskrona BoIS

1

[0-0] H2H
Sweden Division 1
F10:00Umea FC

1

3:0 Nykopings BIS

3

[0-0] H2H
F11:00Sandvikens IF

2

1:0 FC Linkoping City[0-0] H2H
F11:00Vasalunds IF

1

3:2 Rynninge IK

3

[0-0] H2H
Swiss Challenge League
F10:00Aarau

4

1:0 FC Rapperswil-Jona

4

[0-0] H2H
F10:00Lausanne Sports 6:2 Vaduz

1

[5-1] H2H
F10:00Servette

3

4:1 Kriens

2

[3-1] H2H
F10:00FC Wil 1900

3

1:2 Chiasso

1

[1-0] H2H
F10:00Winterthur

2

3:2 Schaffhausen

2

[2-1] H2H
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F05:00Beti Kozkor KE

3

0:0 Mallorca B

1

[0-0] H2H
F05:30Alcobendas Sport

1

4

1:1 Lorca FC

1

[1-0] H2H
F05:30Mostoles

1

1:0 Pena Sport

4

[1-0] H2H
Advertisements:
F06:00Cadiz B 0:1 Osasuna B

3

[0-0] H2H
F06:00Alaves B

1

1:0 Compostela

2

[1-0] H2H
F06:00CD Covadonga

3

0:2 Bergantinos CF

1

[0-1] H2H
F06:00UD Poblense

3

4:2 Club Deportivo Trope

2

[2-1] H2H
F06:00Club Deportivo Sarin

4

1:0 Lorca Deportiva FC

5

[0-0] H2H
F06:00Suokuaili Moss

2

0:0 Merida

4

[0-0] H2H
F06:30UD Tamaraceite

1

1:1 SCR Pena Deportiva

5

[1-1] H2H
F07:00Tenerife B

3

1:0 CD Linares Deportivo

4

[0-0] H2H
F07:00Union Viera

3

0:0 Caudal

2

[0-0] H2H
S11:00SD Tarazona 0:1 Orihuela CF H2H
S11:59Atletico Saguntino 0:0 Las Rozas H2H
S13:00UD Logrones B 0:0 CF La Nucia H2H
S13:00Yeclano Deportivo 1:0 U.M. Escobedo H2H
S13:00Algeciras 0:0 LHospitalet H2H
S13:30CD Coria 0:0 Villarrubia CF H2H
S14:00CP Villarrobledo 0:0 CD Olimpic Xativa H2H
F06:00Atletico de Madrid B

5

0:0 Mirandes

2

[0-0] H2H
F06:00Fuenlabrada

2

3:0 Recreativo Huelva

1

[0-0] H2H
F06:00Celta vigo b

1

1:0 CD Alcoyano

2

[0-0] H2H
Slovenia women's League
F05:00MFK Ruzomberok Women 1:7 Partizan Bardejov (w[1-3] H2H
F05:00ZNK Cerklje (w)

3

2:1 ZNK Maribor (w)

3

[1-0] H2H
F05:00ZNK Teleing (w) 2:1 Olimpija Ljubljana (

3

[0-1] H2H
F07:05FC Banik Horna Nitra 1:3 SKF Zilina (w)[1-2] H2H
Slovakia 3.Liga
S04:30Nitra B 1:1 Povazska Bystrica H2H
S04:30Ruzomberok B 1:0 ZP Sport Podbrezova H2H
S11:00TJ Banik Kalinovo 0:0 Rimavska Sobota H2H
S11:00SK Milenium 0:0 Humenne H2H
S11:30NK Crensovci 0:0 Turnisce H2H
S11:30Velika Polana 1:0 NK Hotiza H2H
Slovenia 2.Liga
F11:00Tabor Sezana 0:2 Krka[0-0] H2H
F11:00NK Nafta

1

5:0 MNK FC Ljubljana

1

[0-0] H2H
F11:00Roltek Dob

3

3:3 Radomlje

3

[0-0] H2H
F11:00NK Rogaska 3:0 Jadran Dekani

1

[0-0] H2H
F11:00NK Brezice

3

5:0 ND Beltinci

2

[0-0] H2H
F11:00NK Fuzinar

1

2:0 Drava

1

[0-0] H2H
F11:00ASK Bravo Publikum 3:0 Ankaran Hrvatini Mas[0-0] H2H
Serbia U19 League
F05:00Jedinstvo UB U19

2

0:2 Red Star Belgrade U1[0-2] H2H
F06:50Dinamo Pancevo U19 2:0 Radnicki Nis U19[2-0] H2H
F06:50OFK Belgrade U19 4:2 Cukaricki U19

1

[1-0] H2H
F08:10FK Spartak Zdrepceva 2:4 FK Vozdovac U19[1-1] H2H
S09:30BASK Beograd U19 1:1 FK Indija U19 H2H
S10:00Dinamo Vranje 1:1 Indjija H2H
Senegal Premier League cup
S11:59US Goree 1:1 NGB ASC Niarry Tally H2H
F10:00Saint Mirren

1

3

1:1 Dundee United

3

[0-0] H2H
South Africa Confederations Cup
F08:00Mozambique 1:2 Namibia

3

[0-0] H2H
F10:30Malawi1

3:0 Seychelles

2

[0-0] H2H
Russia Youth Championship League
F02:00FK Anzhi Youth

1

1:0 FK Ural Youth

1

2

[0-0] H2H
Russia Womens Premier League
F06:00FK Ryazan (w)

3

0:3 Lokomotiv Moscow (w)

1

[0-2] H2H
F08:00Torpedo Izhevsk (w)

1

1:1 Zvezda 2005 (w)[0-1] H2H
S11:00Krasnodar FK (w) 1:1 Chertanovo Moscow (w H2H
Russia Premier League
F07:00Dynamo Moscow

3

3:3 Arsenal Tula

3

[2-1] H2H
F07:00Lokomotiv Moscow1

1:0 FC Ufa

1

[1-0] H2H
F07:00Zenit St. Petersburg

1

4:1 Yenisey Krasnoyarsk

1

[1-0] H2H
F07:00Gazovik Orenburg

5

2:0 Spartak Moscow

2

[1-0] H2H
F07:00FC Krasnodar

2

1:0 Rubin Kazan

3

[0-0] H2H
F07:00Terek Grozny

2

1:0 Rostov FK

7

[1-0] H2H
F07:00CSKA Moscow 6:0 Kryliya Sovetov[1-0] H2H
F07:00Anzhi Makhachkala

1

0:2 Ural Sverdlovsk Obla

1

[0-0] H2H
Russia Division 3
F03:00Tom-M Tomsk

2

3:1 Stroitel Biysk

1

2

[1-1] H2H
S07:20Polimer Barnaul 1:2 Sdyushor Kemerovo H2H
S09:30Smena Kazan 1:0 SK Kamaz-M Chelny H2H
Russia Div 2 West
F07:00FK Kolomna

1

3

1:2 Tekstilshchik Ivanov

1

[1-0] H2H
F09:00FC Pskov 747 1:3 Veles[0-0] H2H
F10:00FK Leningradets

2

1:0 Torpedo Vladimir

4

[0-0] H2H
F10:30Znamya Truda

3

0:4 Dolgiye Prudy

1

[0-0] H2H
S09:00Dnepr Smolensk 0:0 Kazanka Moscow H2H
Russia Div 2 Center
F07:00FK Kaluga

1

1:0 Khimki (R)

1

2

[1-0] H2H
F09:00Salyut-Energia Belgo

2

1:1 Rotor Volgograd B

5

[0-1] H2H
F10:00Kvant Obninsk

3

3:0 FK Khimik Novomoskov

1

[1-0] H2H
F10:00Sokol

1

1:2 Metallurg Lipetsk

2

[1-1] H2H
F10:00FK Ryazan

5

0:1 Dinamo Briansk

6

[0-0] H2H
F10:00Torpedo moskva

1

4:1 Saturn Moscow

4

[3-1] H2H
Romania - Liga 2 Seria
F07:00FC UT Arad

2

2:4 Petrolul Ploiesti

1

[2-1] H2H
F11:00Dunarea Calarasi

1

3

0:1 Gaz Metan Medias

4

[0-0] H2H
Romania Liga 1 Women
F03:00CSS Targoviste (w) 2:3 Fairplay Bucuresti (

1

1

[1-2] H2H
F04:00Heniu Prundu Bargaul

1

3:2 Becicherecu Mic (W)[0-1] H2H
F04:05Uni Alexandria (w)

2

4:1 Universitatea Galati

1

[2-0] H2H
Peru Reserves League
S11:00Alianza Lima Reserve 0:0 Deportivo Binacional H2H
S06:15Belenenses U17 0:0 Sporting Lisbon Sad H2H
F05:00Biala Podlaska (w)

4

3:2 AZS Wroclaw (w)

1

3

[1-0] H2H
S08:00TS Mitech Zywiec (w) 1:1 AZS UJ Krakow (w) H2H
S10:00MKS Olimpia Szczecin 1:0 Polonia Pozna Women' H2H
S11:00KKPK Medyk Konin (w) 1:1 AZS PWSZ Walbrzych ( H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
S06:00Ruch Chorzow (Youth) 1:1 Slask Wroclaw U21 H2H
S07:00Cracovia Krakow (You 0:0 Lech Poznan (Youth) H2H
Poland Division 4
S11:00Swit Nowy Dwor Mazow 1:1 Sokol Aleksandrow Lo H2H
Peru B League
S16:30Comerciantes Unidos 0:0 Union Huaral H2H
S16:30Santa Rosa Pucallpa 0:0 Cienciano H2H
S16:30Santos FC Lima 0:0 Atletico Grau H2H
Paraguayan Division 2
F10:00Club Fernando de la 1:1 General Caballero

1

[0-0] H2H
Palestine Cup
S15:00Markz Balata 0:0 Hilal AL Quds H2H
NSW-N Premier League
F00:30Hamilton Olympic 1:1 Valentine[0-1] H2H
F00:30Newcastle Jets FC (Y 1:2 Maitland

1

[0-2] H2H
F00:30Lake Macquarie

3

0:4 Weston Workers FC

2

[0-3] H2H
F00:35Edgeworth Eagles FC

1

2:0 Lambton Jarvis

4

[0-0] H2H
F00:35Charleston City Blue

4

3:1 Broadmeadow Magic

4

[0-1] H2H
Norwegian Junior U19
F09:00Krakeroy U19

2

2:2 Oppsal U19

1

[2-0] H2H
Norway Division 4
F07:00Valerenga B

1

4:1 Ullern FC

3

[2-0] H2H
F08:00Bodo Glimt 2

3

1:2 Skjervoy

1

[1-1] H2H
S10:00Sunndal 0:0 Krakeroy IL H2H
S10:00Spjelkavik 0:0 Traff H2H
S11:59Honefoss BK 1:0 Lillestrom B H2H
F08:00Alta 3:2 Fram Larvik[1-1] H2H
F09:00Kjelsas

2

3:1 Floro

1

[2-0] H2H
F10:00Senja 1:2 Mjolner[1-1] H2H
Norway 2.Liga
F08:00Kvik Halden 2:1 Egersunds IK

2

[2-1] H2H
F08:30Stjordals Blink

1

3:0 Vidar

1

[3-0] H2H
F11:00Levanger FK

2

3:1 Sola

2

[0-0] H2H
S10:00Hodd 1:1 Moss H2H
Norway Division 1 Women
F09:00Snogg FK (w)

1

2

1:3 Amazon Grimstad (w)

2

[0-1] H2H
Norway Adeccoligaen
S09:00Sogndal 0:0 Start IK H2H
Holland Derde Divisie
S08:30OJC Rosmalen 1:0 JVC Cuijk H2H
Nigerian Premier League
S11:00Wikki Tourist 1:0 Enugu Rangers Intern H2H
S11:00Rivers United 1:0 Bendel Insurance H2H
S11:00Remo Stars 0:0 Lobi Stars H2H
S11:00Niger Tornadoes FC 0:1 Kwara United H2H
S11:00Katsina United 1:1 Enyimba H2H
S11:00Sunshine Stars FC 1:1 MFM FC H2H
S11:00Yobe Desert Stars 1:1 Nasarawa United H2H
S11:00Go Round Omoku 0:1 Gombe United H2H
S11:00Kada City 0:0 Plateau United H2H
S11:00Abia Warriors 1:0 Kano Pillars H2H
S11:00Ifeanyi Ubah 1:1 Akwa United H2H
S11:00Heartland FC 1:0 El Kanemi Warriors H2H
Myanmar Cup
F05:00Mahar United

4

1:1 YANGON UNITED

2

[1-1] H2H
Moldova Divizia Nationala
F10:00FC Sfintul Gheorghe

1

1:0 CS Petrocub

1

2

[0-0] H2H
Macedonian First Football League
F10:30Academy Pandev

3

1:1 FC Vardar Skopje

1

[-] H2H
F10:30Pobeda Prilep

1

1:3 FK Makedonija Gjorce[-] H2H
F10:30Rabotnicki Skopje

1

1

1:2 FK Korzo Prilep

2

[-] H2H
F10:30Renova Cepciste 3:2 FK Shkendija 79[-] H2H
F10:30Sileks

2

2:1 Belasica Strumica

1

[-] H2H
S10:30Belasica Strumica 0:0 Sileks H2H
S10:30FK Makedonija Gjorce 0:0 Pobeda Prilep H2H
S10:30FK Shkendija 79 0:0 Renova Cepciste H2H
S10:30FK Korzo Prilep 0:0 Rabotnicki Skopje H2H
S10:30FC Vardar Skopje 0:0 Academy Pandev H2H
Liga Super Malaysia
F10:00Kuala Lumpur

2

4:1 PKNP FC[3-0] H2H
F10:00Johor FC

1

2:0 Kedah

1

5

[1-0] H2H
Macedonia League Women
F05:05ZFK AS Junajted Stru

1

4:0 ZFK Kamenica Sasa Wo

1

[0-0] H2H
F06:00ZFK Tetovo 2017 Wome

2

8:2 ZFK Recica (w)

2

[0-0] H2H
S09:00ZFK Tiverija (w) 0:0 ZFK Atletiko Women H2H
Luxembourg Cup
S11:00F91 Dudelange 1:0 Etzella Ettelbruck H2H
Lithuania cup
F06:00Kauno Zalgiris

1

1:1 Trakai[0-0] H2H
F07:00Aukstaitija 2:3 Suduva[1-2] H2H
S10:00Gelezinis Vilkas 0:1 Babrungas H2H
S10:00FK Viltis Vilnius 1:1 Taip H2H
S13:00Ateitis 0:0 FK Palanga H2H
Iceland 4 Deild
S10:00Ellidi 1:1 KFS Vestmannaeyjar H2H
Latvia Womens League
S12:30Metta/LU Women 0:0 More Union(w) H2H
Latvia Division 2
S11:00Super Nova 0:0 Grobina H2H
Latvian Higher League
F08:00FK Liepaja

2

1:0 FK Valmiera

4

[0-0] H2H
F10:00FK Ventspils 1:0 Fk Riga

1

[0-0] H2H
Latvia Cup
S06:00Olaine 1:1 Kalupe H2H
S09:30DSVK Tractors 1:1 Krimulda H2H
Korea National Championship
S02:00Mokpo City 1:1 Gyeongju KHNP H2H
S04:00Gangneung City 0:0 Changwon City H2H
K League Challenge League
F02:00Ansan Mugunghwa FC

1

2

0:0 Gwangju Football Clu

1

[0-0] H2H
Korea League
F04:00Daegu FC

2

0:0 Suwon Samsung Bluewi

3

[0-0] H2H
F06:00Jeonbuk Hyundai Moto

4

4:1 Gyeongnam FC

1

[1-0] H2H
Kenya Super League
F06:10Bandari

2

0:0 Sofapaka FC

1

1

[0-0] H2H
F07:00KCB

2

2:2 Ulinzi Stars Nakuru

1

[1-1] H2H
F07:00Eldoret Youth 1:0 Green Commandos FC

2

[0-0] H2H
F07:05Vihiga United

2

1:2 Weston Shitima

2

[0-0] H2H
F08:00Kariobangi Sharks

2

3:0 Mount Kenya United[0-0] H2H
F08:00Kericho

2

3:2 Kakamega Homeboyz

1

4

[1-1] H2H
F08:00Administration Polic

3

1:2 Wazito FC

2

[0-0] H2H
F08:00Bidco United

1

4:1 Fortune Sacco

1

[2-1] H2H
S08:00St Josephs Youth 0:0 Kangemi All Stars H2H
Kazakhstan Premier League
F06:00FK Taraz

3

0:1 Tobol Kostanai

2

[0-0] H2H
F07:00Okzhetpes

2

1:1 Lokomotiv Astana

1

4

[0-1] H2H
F07:30FC Zhetysu Taldykorg

1

1:0 Kaisar Kyzylorda[0-0] H2H
F08:00Irtysh Pavlodar

3

1:0 FK Atyrau

4

[0-0] H2H
F08:00FC Shakhtyor Karagan

3

1:2 FC Kairat Almaty

4

[1-0] H2H
F10:00FK Aktobe Lento

2

0:3 Ordabasy[0-2] H2H
Kazakhstan Division 1
F04:00Ekibastuzets2

1:3 Kyzylzhar Petropavlo

1

[0-2] H2H
F07:00Altay FK

2

2:0 Kairat Academy

2

[1-0] H2H
F07:00Akademiya Ontustik 3:2 Baikonur[2-2] H2H
F08:00Maktaaral

3

0:2 Akzhayik Oral

3

[0-2] H2H
F09:00FK Kaspyi Aktau

2

3:2 Astana B

1

[1-2] H2H
Kampuchea Super League
S04:30Electricite du Cambo 1:1 Soltilo Angkor H2H
S07:00Phnom Penh FC 1:1 Kirivong Sok Sen Che H2H
Japan Challenge League Women
F00:00FC Jumonji Ventus (w 2:1 JFA Academy Fukushim[1-1] H2H
J-League Division 2
F00:00Kagoshima United 0:1 Avispa Fukuoka

4

[0-0] H2H
F01:00Tochigi SC

1

1:1 Fagiano Okayama

1

[0-0] H2H
F01:00Montedio Yamagata 0:0 Zweigen Kanazawa FC

1

[0-0] H2H
F02:00Kashiwa Reysol

3

1:1 Omiya Ardija[1-0] H2H
F06:00FC Gifu 1:2 Machida Zelvia

1

[0-2] H2H
Japan Emperor's Cup
F00:00Blaublitz Akita 0:3 Meiji University[0-2] H2H
F00:00AC Nagano Parceiro

1

1:0 Niigata University[0-0] H2H
F00:00Veertien Kuwana 2:2 Kwansei Gakuin Unive[2-1] H2H
F00:00MD Nagasaki 0:1 Kochi United[0-0] H2H
F00:00Hokkaido University 0:2 Ryutsu Keizai Univer[0-0] H2H
F00:00Nara Club 1:2 Ritsumeikan Universi

1

[0-2] H2H
F00:00Matsuyama University

1

0:2 Okinawa SV

1

[0-1] H2H
F00:00Gainare Tottori 2:2 International Pacifi[2-0] H2H
F00:00Giravanz Kitakyushu 6:0 Tokuyama University

3

[3-0] H2H
F00:00Gifu Kyoritsu Univer

1

2:4 Hokuriku University[0-2] H2H
F00:00Roasso Kumamoto 2:0 Verspah Oita[0-0] H2H
F00:00Grulla Morioka 1:0 Yamanashi Gakuin Uni[0-0] H2H
F00:00Kataller Toyama 2:0 FC Kariya

1

[1-0] H2H
F00:00Urayasu SC 0:1 Hosei University[0-1] H2H
F00:05SRC Hiroshima 1:2 Institute of Fitness[1-1] H2H
Japanese womens Cup 2
F00:00Yokohama FC Seagulls 1:2 AS Elfen Sayama (w)[1-1] H2H
F00:00Shizuoka Sangyo Univ 0:3 Ehime FC (w)[0-1] H2H
F06:30Bunnys Kyoto (w)

1

2:3 Cerezo Osaka Sakai [0-0] H2H
Japan Futsal League
S01:30Fuchu Athletic FC Fu 0:0 Vasagey oita Futsal H2H
S03:45Bardral Urayasu Futs 0:0 Nagano Futsal H2H
S06:00Shriker osaka Futsal 0:0 Peace Does Machida F H2H
Italy Serie D
F10:00ASD Lanusei

2

1:0 USD Latte Dolce

1

[1-0] H2H
F10:00Societa Sportiva Mat

2

4:0 Recanatese

5

[1-0] H2H
F10:00Modena

3

4:1 Reggio Audace FC

2

[1-0] H2H
F09:00Rimini

3

2:0 USD Virtus Verona

3

[2-0] H2H
Republic of Ireland National League Women
S09:00Kilkenny Utd (w) 0:1 UCD Waves (w) H2H
Ireland Leinster Senior League
S07:00Crumlin United 0:0 Killester United H2H
International Club Friendly
S06:00FC Ilbirs 0:1 FC Abdish-Ata Kant H2H
Indonesia Super League
F09:30PSIS Semarang

1

2:1 Persija Jakarta[0-1] H2H
Iceland Women's Premier League
S11:59Keflavik (w) 1:1 Thor KA Akureyri (W) H2H
Iceland U19 League
F08:00Selfordshack U19 2:1 Breidablik B U19[2-0] H2H
S10:30Thor Akureyri U19 0:0 Grotta Kria U19 H2H
S11:00Haukar U19 0:1 Fjolnir U19 H2H
Iceland Division 2
F10:00Leiknir F

2

4:0 KF Gardabaer

2

[1-0] H2H
Hungary NB III
S11:30Budapest Honved II 1:0 Dunaujvaros Palhalma H2H
S11:30Tiszaujvaros 1:0 Gyongyos H2H
S11:30Komarom VSE 1:0 Videoton FC II H2H
S11:30PMFC 1:1 Hodmezovasarhelyi H2H
S11:30Rakosmenti KSK 0:0 Paksi B H2H
S11:30Szekszard UFC 0:0 Kecskemeti TE H2H
S11:30Taksony SE 1:1 FC Dabas H2H
Haiti Division 1
S15:30Arcahaie FC 0:0 Racing FC des Gonaiv H2H
Hong Kong 2nd Division
F01:30Kwun Tong

1

3:1 Metro Gallery Sun So

2

[2-0] H2H
F01:30Convoy Sun Hei 0:1 Tuen Mun Football Te

1

[0-0] H2H
F01:30Sham Shui Po

3

2:0 Sao Jose(AP)

2

[0-0] H2H
Gibraltar Cup
S13:00Gibraltar United 0:0 Europa FC H2H
Germany Youth U17 League
F07:00Hertha BSC Berlin U1 1:0 RasenBallsport Leipz[0-0] H2H
F07:00VfL Wolfsburg U17 3:1 Union Berlin U17[1-1] H2H
F10:00Bayern Munchen (Yout

4

4:1 VfL Wolfsburg (Youth

4

[2-1] H2H
Germany Oberliga NOFV
F09:00Bergisch Gladbach 09

2

2:0 FC Viktoria Arnoldsw

1

[2-0] H2H
F09:00Bocholt FC

3

3:0 Schwarz-Weiss Essen[0-0] H2H
F09:00TSV Meerbusch

1

0:6 SSVg Velbert

1

[0-3] H2H
F09:00TuRU Dusseldorf

1

1:1 Ratingen SV

1

3

[0-1] H2H
F09:00VfB Hilden

2

3:2 SC Dusseldorf West

1

[0-1] H2H
F09:00ASC 09 Dortmund

1

1:1 Schalke 04 (Youth)

2

[1-0] H2H
F09:00Holzwickeder SC

3

3:0 FC Brunninghausen

1

2

[0-0] H2H
F09:00Rot-Weiss Ahlen

1

5:2 TuS Ennepetal[2-1] H2H
F09:00Siegen Sportfreunde

2

1:3 TSG Sprockhovel

2

[0-2] H2H
F09:15SpVg Frechen 20

1

1:2 SV Breinig

2

[0-2] H2H
F09:30SC Velbert 1:2 VFB Homberg[1-0] H2H
F09:30Siegburger SV 04

1

0:3 Borussia Freialdenho[0-1] H2H
F09:30FC Monheim 3:1 FC Kleve

1

3

[1-0] H2H
S09:00Duren 0:0 Hurth H2H
S09:00SC Union Nettetal 0:0 TV Jahn Hiesfeld H2H
S09:00VfB Speldorf 0:0 SF Baumberg H2H
S09:00Gutersloh 0:0 Hammer SpVg H2H
S09:15SSV Merten 0:0 Wegberg-Beeck H2H
S09:30SV Deutz 05 0:0 Hennef 05 H2H
S09:30VfL Vichttal 1:0 Blau-Weib Friesdorf H2H
Germany Landespokal
F08:00Karlsruher SC

1

3

5:3 SV Waldhof Mannheim

1

[2-2] H2H
Georgia League Women
F07:50Norchi Dinamoeli Tbi 2:1 Gori United Women[-] H2H
Georgia Division
F09:30Samtredia

1

1

6:2 FC Telavi

1

1

[2-0] H2H
S10:00Fc Norchi Dinamoeli 1:0 Baia Zugdidi H2H
S10:00FC Gagra 1:0 Guria Lanchkhuti H2H
Finland Kolmonen
S10:00EsPa 1:1 FC Espoo 2 H2H
S10:45Inter Turku II 1:1 Wilpas H2H
S11:30TP-T 0:1 FC Ilves-Kissat H2H
Finland Women Premier League
F07:00HJK Helsinki (w) 2:0 TPS Turku (w)

2

[0-0] H2H
F08:00RoPS 2 5:3 GBK Kokkola

1

[3-1] H2H
F08:00VPS J Akatemia

2

0:2 FC Vaajakoski[0-0] H2H
Finland Championship U20
F05:00Reipas U20 0:2 TPS Turku U20

3

[0-1] H2H
F07:00Atlantis U20

2

4:1 HJK Helsinki U20

1

1

[3-0] H2H
F08:10KuPS U20 2:1 Ilves U20

1

[0-1] H2H
Fiji National League
S25/05Tavua FC 0:1 Ba H2H
Australia New South Wales NPL Women
F01:05Blacktown Spartans(w

2

2:1 Sydney Olympic FC Wo[1-0] H2H
F01:30North Shore Mariners

1

0:3 Illawarra Stingrays [0-0] H2H
F02:35Macarthur Rams Women

1

3:1 Manly Utd (w)[2-0] H2H
F02:35University of Sydney

2

3:2 Bankstown City Lions

1

[1-1] H2H
Faroe Islands Formuladeildin
S10:00KI Klaksvik 1:0 EB Streymur H2H
S10:00B36 Torshavn 1:1 AB Argir H2H
S10:00TB/FCS/Royn 1:0 IF Fuglafjordur H2H
Estonia II Liiga
F06:00Parnu JK Vaprus

3

1:1 Raplamaa

2

[1-1] H2H
F07:00Ajax Lasnamae

2

0:4 Tartu JK Welco II

3

[0-1] H2H
F07:00Tartu FC Santos

3

0:0 Tallinna FC Ararat

3

[0-0] H2H
S10:00Pohja-Tallinna JK Vo 1:1 JK Tammeka Tartu III H2H
S12:45Flora Tallinn III 0:0 JK Tallinna Kalev II H2H
Ecuador Campeonato Serie B
S16:00Orense SC 0:0 Manta FC H2H
Ecuador Cup
S00:00North Geelong Warrio 0:0 Whittlesea Ranges H2H
S00:00Brunswick City 0:0 Moreland City H2H
S00:00Ballarat Red Devils 0:0 Geelong Sc H2H
S00:00St Albans Saints 0:0 Werribee City H2H
Dominican Republic Liga
S15:00Atletico San Cristob 0:0 UniversidadO M H2H
Denmark Woman League Divison 2
S06:00Skovlunde IF B (w) 0:0 FC Damso (w) H2H
S07:30Osterbro IF (w) 0:0 Sundby BK (w) H2H
S09:00Vejle (w) 1:1 Fortuna Hjorring B ( H2H
F07:00Aalborg (w) 1:5 Boldklubben AF 1893 [0-3] H2H
Denmark Jyllandsserien P1
S06:00Morso FC 0:0 Vorup FB H2H
S07:00Kolding IF 2 0:0 Aarhus 1900 H2H
S11:59Bramming B 0:0 Ringkobing IF 2 H2H
Denmark Fynsserien
S05:00Flemlose Haarby 0:0 S.f.B. H2H
S05:00Lesuo 0:0 SSV Hojfyn H2H
S08:00Dalum 2 0:0 Marstal Rise H2H
F09:00AB Copenhagen

2

1:0 Skive IK

2

[0-0] H2H
Czech Republic U19 League
F06:00Brno U19 0:3 Sparta Praha U19[0-1] H2H
Czech Group D League
F04:00ABC Branik

2

2:0 CAFC Brno-Zidenice

2

[1-0] H2H
F04:05Slovan Cernovir

3

0:2 Dolany

1

[0-1] H2H
F04:30Havlickuv Brod

2

1:5 FK Nove Sady

2

[0-3] H2H
F04:35Jiskra Trebon 5:0 Milevsko

3

[4-0] H2H
F11:00Kozlovice

4

2:2 Slavoj Olympia

2

[-] H2H
F11:00Frydlant Nad Ostravi

2

1:1 Hermanice

2

[-] H2H
F11:00SK Rakovnik

2

0:0 Admira Praha

1

[-] H2H
F11:00Tatran Sedlcany

1

1:1 Aritma Praha

2

[-] H2H
S11:00HFK Olomouc B 1:1 Velke Losiny H2H
S11:00Tatran Vsechovice 1:0 Sokol Kralice H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F09:00FC Viktoria Plzen

2

1:1 Banik Ostrava

1

[1-0] H2H
F09:00Slavia Praha

3

2:1 Sparta Praha

2

[1-1] H2H
F09:00Baumit Jablonec

1

1:0 Slovan Liberec

2

[0-0] H2H
F04:15Unicov

1

3:0 Spartak Hulin

3

[1-0] H2H
F11:00Vrchovina

6

2:1 Vyskov

4

[0-0] H2H
F04:35Karlovy Vary Dvory 3:2 FK Kraluv Dvur

4

[1-1] H2H
F11:00Sokol Brozany

4

0:2 Radotin

1

[0-0] H2H
F11:00Stechovice

1

0:3 Litomerice

3

[0-0] H2H
S10:00SK Viktorie Jirny 0:0 SK Zapy H2H
Croatia U19
F06:00Rijeka U19

1

2:1 NK Rudes U19

2

[1-0] H2H
F06:00Zagreb locomotive U1 4:2 Slaven Belupo U19[0-2] H2H
S10:00NK Dugopolje U19 0:0 Hajduk Split U19 H2H
Croatia First League Women
S11:30Viktorija SB (W) 1:0 ZNK Agram (w) H2H
Costa Rica 2.Liga
S13:00AD Guanacasteca 0:0 ADR Jicaral H2H
Chinese Taipei Intercity League
F04:00Taiwan University of

1

3:6 Fu Jen University

1

[2-4] H2H
F07:00Taichung Futuro

3

4:0 Taicheng Lions

1

[0-0] H2H
China Reserves League
F01:55Hebei CFFC Reserves

1

1:0 Jiangsu Suning Reser

3

[1-0] H2H
Chile Tercera
S15:30CD Trasandino de Los 0:0 CD Municipal Mejillo H2H
Chile Primera D
S15:45Independiente de Cau 0:0 Lautaro de Buin H2H
S16:00Iberia Los Angeles 0:0 San Antonio Unido H2H
Chile Primera B
S15:30Deportes Temuco 0:0 Huadiwei sub H2H
F04:00Hunan Billows

2

1:3 Kunshan FC

1

[0-1] H2H
Chinese Football Association Yi League
F03:00Baoding Rongda FC

1

5:1 Bei Li Gong[2-1] H2H
Chinese Football Association Jia League
F07:30Qingdao Huanghai F.C

2

2:3 Changchun Yatai

5

[1-1] H2H
Canadian Premier Soccer League
S19:30FC Ukraine United 0:0 Real Mississauga H2H
Cameroon Elite One
S11:00Dragon Club Yaounde 1:1 APEJES Academy H2H
S11:00PWD de Bamenda 0:0 Fovu de Baham H2H
S11:00Stade Renard de Melo 1:1 Coton Sport H2H
S11:00Union Douala 0:0 New Star De Douala H2H
S11:00Unisport Bafang 0:1 Les Astres FC De Dou H2H
Belarus Womens Premier League
S07:00Bobruichanka Bobruis 0:0 Nadezhda (w) H2H
S07:00RGUOR Minsk (w) 0:0 Slavyanka Minsk (W) H2H
S08:00FK Minsk (w) 0:0 Neman Grodno (w) H2H
BSWCP
F03:10Genoa Beach 4:6 Catanzaro Beach[0-0] H2H
F04:35Lamezia Beach 6:4 Sicilia Beach[0-0] H2H
F05:35Pisa Beach 4:6 Sambenedettese Beach[0-0] H2H
S10:45Viareggio Beach Socc 0:0 Terracina BS Beach S H2H
F09:00Francana

1

2:0 Catanduvense

2

[1-0] H2H
F09:00America SP

1

0:1 Tupa SP

1

[0-0] H2H
F09:00Flamengo (AA)

1

1

2:3 Uniao Suzano AC SP

2

[1-0] H2H
F09:00Independente FC Lime 3:0 Brasilis FC

2

[1-0] H2H
F09:00Jabaquara SP

1

0:2 Maua FC

1

[0-1] H2H
S09:00Independent SP U23 1:0 Bath SPU23 H2H
Brazil women's League
S14:00Audax SP (w) 0:0 Ferroviaria SP (w) H2H
S14:00SC Corinthians Pauli 0:0 Portuguesa(w) H2H
S14:00Ponte Preta (w) 0:0 Internacional Women H2H
Brazil Campeonato Gaucho 2
S13:00Sapucaiense RS 0:0 Real Sport Club Capa H2H
Brazil Paulista Women's League
S15:003B da Amazonia пј 0:0 Chapecoense (w) H2H
BRA SPB
S14:00Independiente FSJ 0:0 Parana STC PR H2H
S14:00Rolandia EC 0:0 AA Batel H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
S14:00SERC Brasil U20 0:0 Sao Jose SP (Youth) H2H
Brazil Campeonato Baiano 2
S14:00Olympia BA 0:0 AD Atlanta Doce Mel H2H
Belarus Cup
F10:00FK Vitebsk

4

0:2 Shakhter Soligorsk

3

[0-1] H2H
S10:00Shakhter Soligorsk 0:0 FK Vitebsk H2H
F08:30Royal Antwerp

2

3:2 Charleroi

1

2

[2-2] H2H
Austria Erste Division
F04:30SK Vorwarts Steyr

4

2:3 FC Blau Weiss Linz

3

[1-1] H2H
F04:35SV Ried 1:1 SG Austria Klagenfur

4

[0-0] H2H
F11:00Red Bull Salzburg 7:0 St.Polten

1

[0-0] H2H
F11:00LASK Linz

2

5:2 Austria Wien

1

1

[0-0] H2H
F11:00Wolfsberger AC

3

2:1 Sturm Graz

3

[0-0] H2H
VIC Women’s Premier League
F01:00Alamein (w) 6:1 Heidelberg United (w[3-1] H2H
F03:05FC Bulleen Lions (w) 8:0 Geelong Galaxy (w)[3-0] H2H
Australia Women Brisbane Premier League
F04:00AC Carina Women

1

2:1 Grange Thistle Women

1

[1-1] H2H
Australia Victorian Premier League U20
F25/05South Melbourne U20 2:0 Bentleigh greens U20[0-0] H2H
F01:05Melbourne Knights U2

1

1

1:4 Oakleigh Cannons U20

1

1

[0-4] H2H
VIC Premier League
F02:05South Melbourne 3:2 Bentleigh greens

1

[0-1] H2H
NSW Premier League
F01:00Rockdale City Suns

2

2:3 Sydney United

1

[0-2] H2H
F01:05Manly United 0:4 South Coast Wolves

4

[0-1] H2H
Austria Landesliga
F04:30Waf Brigittenau

2

4:2 SC Ostbahn XI

2

[2-2] H2H
F04:35Annabichler SV

1

1

1:1 SV Seeboden

2

[0-1] H2H
F05:00Langenrohr

1

3:2 SC Rohrendorf

1

[1-0] H2H
F05:10SV Wienerberger

2

5:0 Slovan HAC

3

[2-0] H2H
S11:00SV Telfs 1:0 FC Volders H2H
S11:00SV Wimpassing 0:1 SV Eltendorf H2H
Australia Capital Territory Premier League Women
F01:05Woden Weston FC Wome

1

3:2 Wagga City Wanderers

2

[0-0] H2H
ACT Premier League
F01:00Canberra Olympic

3

2:1 Woden Valley

3

[1-0] H2H
F01:05Canberra FC

2

1:1 Cooma Tigers

2

[0-1] H2H
Australian cloth
F03:15St George Willawong

1

4:2 Virginia United

1

[1-2] H2H
Armenia Premier League
F09:00FC Pyunik

1

2:1 Ararat Yerevan

2

[2-1] H2H
Argentina Torneo B
S15:00CS Penarol de San Ju 0:0 San Martin Mendoza H2H
S16:00Central Norte Salta 0:0 CA Nunorco H2H
Argentine Torneo A
S14:00Deportivo Madryn 0:0 Alvarado Mar del Pla H2H
S14:30Defensores Belgrano 0:0 San Jorge Tucuman H2H
Australia New South Wales League 2
F01:00Central Coast Marine

2

0:2 Northern Tigers

1

[0-1] H2H
F01:00St George City FA

3

2:0 Bonnyrigg White Eagl

1

4

[2-0] H2H
Andorra CUP
S13:30UE Engordany 0:0 FC Santa Coloma H2H
Algeria U20 Youth League
F11:00MC Oran U21 5:0 NA Hussein Dey U21

1

[0-0] H2H
F11:00CS Constantine U21 1:1 USM Alger U21[0-0] H2H
F11:00ES Setif U21

1

0:0 MO Bejaia U21

3

[0-0] H2H
F11:00Paradou AC U21 2:1 Tadjenant U21

2

[0-0] H2H
S11:00JS Kabylie U21 0:0 CA Bordj Bou Arrerid H2H
Algerian Ligue Professionnelle 1
F11:00OM Medea 0:1 JS Saoura

1

[0-0] H2H
Albania Super league
F10:30Partizani Tirana 1:1 KS Perparimi Kukesi[0-0] H2H
F10:30Kastrioti Kruje 2:1 Teuta Durres[0-0] H2H
F10:30KF Laci 1:3 KF Tirana[0-0] H2H
S08:00Flamurtari 0:0 Kamza H2H
S10:30Skenderbeu Korca 1:0 Luftetari H2H
Austrian Frauen Bundesliga
F05:00SKV Altenmarkt (w)

2

2:2 Vorderland (w)[1-2] H2H
F08:00Bergheim/Hof (w) 0:1 St. Polten (w)[0-0] H2H
F08:00Sudburgenland (w)

2

1:3 Neulengbach (w)

2

[1-2] H2H
F08:00USC Landhaus (w) 4:0 Union Kleinmunchen ([1-0] H2H
Australia Capital Territory U20 League
F25/05Canberra FC U20 1:0 Cooma Tigers U20

1

[1-0] H2H
S14:00Sportivo Dock Sud 0:0 Berazategui H2H
Northern NSW U20 League
F25/05Lake Macquarie City

1

2:0 Weston Workers U20

3

[1-0] H2H
F25/05Edgeworth Eagles U20 5:1 Lambton Jaffas U20

1

1

[4-0] H2H
Australia FFA Cup
F25/05South Hobart

4

5:2 Olympia Warriors

3

[3-1] H2H
Advertisements: